Skočit na obsah


Fotka

Nová aktualizace - Anketa


  • Please log in to reply
42 odpovědí na toto téma

Anketa: Nová aktualizace - Anketa (60 členů volilo)

Jak se Vám líbí aktualizace 24.1.2017

  1. 1 - Výborný (12 hlasů [20.00%])

    Procento volících: 20.00%

  2. 2 - Super (7 hlasů [11.67%])

    Procento volících: 11.67%

  3. 3 - Dobrý (9 hlasů [15.00%])

    Procento volících: 15.00%

  4. 4 - Nic moc (2 hlasů [3.33%])

    Procento volících: 3.33%

  5. 5 - Raději starou verzi hry (30 hlasů [50.00%])

    Procento volících: 50.00%

Hlas Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Zorrish

Zorrish

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Zorrishman
  • Tým:Ošklivá káčátka

Odesláno 25 leden 2017 - 03:01

Zdravím,

 

Mám pocit, že byl hráčům předhozena nějaká beta verze.

 

Máte v plánu opravit ty hromady chyb a nedodělávek, které teď hra obsahuje?

V jakém časovém horizontu je to naplánováno?

 

V tomto stavu je ta aktualizace naprosté sklamání. Nechci hrát nějaký early-access.

 

Díky za odpověďi.



#22 Hydroman

Hydroman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Hydroman

Odesláno 25 leden 2017 - 03:12

dalších 25 poukazu ...sklady přetékají


Příspěvek upravil Hydroman: 25 leden 2017 - 03:14


#23 majklos301

majklos301

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 Příspěvků:
  • LocationJihlava
  • Server:CZ1

Odesláno 25 leden 2017 - 06:17

GRAFIKA

 

http://prnt.sc/e09bqh



#24 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 leden 2017 - 11:05

musite pochopit ze hra je cerstvo po update a presne preto ste tu aj vy aby ste nm pisali aku chybu ste objavili aby sme to mohli hlasit programatorom.to ze tu padaju vety ako ze 90% ludom sa to nepaci by som rad zistil ako to doslo k tomu cislu? kedze ja osobne vidim aj za oponu a viac ludi chce obnovovat ucty ako to bolo do teraz...ako som uz raz pisal 100 ludi 100 chuti komu sa hra nepaci nikto ho tu nedrzi a bunker hrat nemusi.hra ide aj bez toho.casom sa mozno dozvieme viac a mozno aj ta grafika sa bude menit.ohladom toho ze sa hra neda hrat na mobile musim protestovat kedze dneska v praci som hral hru nonstop a islo to uplne v pohode a to mam len smiesne lenovo a536.hra nepada a ide uplne v pohode.okuliare nosit este nemusim ale je to pre mna priehladne a kludne viem kliknut presne nato co potrebujem.cize je to len trosku hrrrr od vas z bezneho stereotypu a casom pevne verim ze do toho pridete ;)


  • Majasek se toto líbí

#25 Daisy1

Daisy1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 26 leden 2017 - 06:17

To,že to je úplne v poriadku na mobile pre teba,neznamená,že aj pre ostatních. Asi sme v AFku všetci slepí a nešikovní,keď sa nám to tak nedá hrať :)
  • derylx se toto líbí

#26 Siema

Siema

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Tým:Kecálci

Odesláno 26 leden 2017 - 07:01

Vazne pak mas Mobil  nejaky asi od HZ jak pise Daisy z mobilu je to na 90% nehratelne   chat neni videt !!



#27 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 07:54

mate naisnstalovane posledne aktualizacie v mobile? mate vymazanu vyrovnavaciu pamat v mobile pre hru? skusali ste hru pereinstalovat? ma to trosku viac faktorov. skuste nieco z toho a mozno vam to pojde ako ma



#28 Daisy1

Daisy1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 26 leden 2017 - 08:14

mate naisnstalovane posledne aktualizacie v mobile? mate vymazanu vyrovnavaciu pamat v mobile pre hru? skusali ste hru pereinstalovat? ma to trosku viac faktorov. skuste nieco z toho a mozno vam to pojde ako ma

Teraz neviem či ten arogantný prístup je v popise práce alebo je prirodzený. Hra sa neseká a nepadá,o to nám vobec nejde...



#29 Aisa

Aisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 26 leden 2017 - 08:55

mate naisnstalovane posledne aktualizacie v mobile? mate vymazanu vyrovnavaciu pamat v mobile pre hru? skusali ste hru pereinstalovat? ma to trosku viac faktorov. skuste nieco z toho a mozno vam to pojde ako ma

My piseme o tom ze sa neda kliknut na tie mini ikonky ako je nastavenie a prepinanie uctu z CZ1 a CZ2, nikto nepise o sekani hry, aj ked dnes rano sa mi sekla hra asi 3x a napisalo len ze lutujeme doslo k chybe, a musela som hru nanovo spustit.



#30 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 09:33

tak vam vysvetlim ten arogantny pristup.mam 130 kg prsty hrube ako drevorubac kedze pl zivota som stravil v lese a bez problemov viem aj popri robote kliknut na kazdu ikonku a vidim uplne vsetko s prehladom.staci vam takato arogantnost? ja si skor myslim ze problem je na vasej strane kedze ak dojde k nejakej zmene hned sa kazdy hadze ako ryba na susi lebo sa im to nepaci.predpokladam Daisy1 ze ste zena takze nemyslim ze mate hrubsie ruky ako ja alebo v dnesnej dobe mobilov mate nejaku mini verziu velkostou pripominajucu ruz....



#31 Siema

Siema

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Tým:Kecálci

Odesláno 26 leden 2017 - 10:03

tak vam vysvetlim ten arogantny pristup.mam 130 kg prsty hrube ako drevorubac kedze pl zivota som stravil v lese a bez problemov viem aj popri robote kliknut na kazdu ikonku a vidim uplne vsetko s prehladom.staci vam takato arogantnost? ja si skor myslim ze problem je na vasej strane kedze ak dojde k nejakej zmene hned sa kazdy hadze ako ryba na susi lebo sa im to nepaci.predpokladam Daisy1 ze ste zena takze nemyslim ze mate hrubsie ruky ako ja alebo v dnesnej dobe mobilov mate nejaku mini verziu velkostou pripominajucu ruz....

Tve miry a prace nas nezajima jsi zde jako moderator HRY  HZ ?  Taky zde nepiseme miry a jine veci je zajimave za na polskem foru je 330 lidi on line a odpoved je skoro ihned a bez toho aby nekdo tvrdil ....  Nick sem smazala  nehodlam  venovat cas nekam co neni videt ... Obe zeny pisou to co ja nejsou vidt IKONY boze prober se na co si  hrajes ze mas prava ?  Tak to posli dal ze na cz to blbne blbne to i Polakum ale rsi to a zadny moderator tam nepise Miry a real co dela to mame asi vis kde ? !!!!



#32 Aisa

Aisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 26 leden 2017 - 10:26

Mam dotaz, mozete opravit chybu vo vymene hracov v aplikacii na mobile? Doteraz sa normalne dalo prepnut postavu bez odhlasenia, ale teraz ked chcem prajst z CZ1 na ZC2 tak to nejde bez toho aby som sa zase nemusela zadavat email a heslo. Dakujem



#33 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 10:28

mozes mi vysvetlit ako nie su vidiet ikony? ak sa ti tu nepaci mozes si kludne pisat na polskom fore to ze som moderator neznamena ze nedostanes adekvatnu odpoved podla toho ako pises ty.to ze na polskom fore je 50 moderatorov a tu sme 3 znaci asik aj to ze nesedim nonstop za pc a necakam pokial  sa milost pani nieco rozhodne komentovat a hned nato jej budem odpisovat.mam aj svoj vlastny zivot .a co blbne? posli obrazok aby sme to videli.tu na fore to mozes akurat napisat.dolezite to jen hlasit podpore v hre aby sa to mohlo poslet automaticky hore.a len tak mimochodom tu presne vidiet priklad toho ako ludia reaguju ked im je tazko otocit mobil  a hrat trosku inaksie ako do teraz.a nabuduce sa zdrz nadavania pretoze velmi jednoducho tu uz nemusis napisat nic



#34 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 10:29

ahoj Aisa.dakujeme za upozornenie urcite tento problem posleme vyssie a bude sa to preberrat.sme vdacny za kazde upozornenie.kedze sa hra este stale po update upravuje kazdym dnom musite mat trosku strpenia.neda sa proste vsetko naraz ;)



#35 Dominika1

Dominika1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Dominika1

Odesláno 26 leden 2017 - 10:40

Ahojte.

Som tu nova a potrebujme poradit s novou aktualizaciou.

Som lvl10 a ukryt nemozem zvysit z urovne 3 na 4 a vyssie.

 

Pise tam ze "musim dosiahnut ....." cely text nie je zobrazeny a teda neviem, co ma urobit.

 

Vopred dakujem za info.

Přiložené soubory


Příspěvek upravil Dominika1: 26 leden 2017 - 11:00


#36 Daisy1

Daisy1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 26 leden 2017 - 10:58

tak vam vysvetlim ten arogantny pristup.mam 130 kg prsty hrube ako drevorubac kedze pl zivota som stravil v lese a bez problemov viem aj popri robote kliknut na kazdu ikonku a vidim uplne vsetko s prehladom.staci vam takato arogantnost? ja si skor myslim ze problem je na vasej strane kedze ak dojde k nejakej zmene hned sa kazdy hadze ako ryba na susi lebo sa im to nepaci.predpokladam Daisy1 ze ste zena takze nemyslim ze mate hrubsie ruky ako ja alebo v dnesnej dobe mobilov mate nejaku mini verziu velkostou pripominajucu ruz....

Tomcur,očividne máme na situáciu iný názor. Nepíšem len za seba,riešime to celý tým. A obdivujem potom tvoje prsty,keďže ja nevážim ani polovicu,ale kliká sa mi to proste zle..hlavne chat a napríklad kolečko nastavení neukliknem ani keď veľmi chcem :).. Proti žiadnemu updatu ani zmene som nikdy nič nemala..verzia na PC mi príde úplne v poriadku,takže fakt sa ako ryba na súši nehádžem. A hrateľnosť jednou rukou mi prišla rýchlejšia a šikovnejšia,ale teba názory iních absolútne nezaujímajú,takže nemá zmysel to riešiť..

Pekný kľudný deň :)



#37 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 11:11

ahoj Dominika1 musis mat vyssi lvl aby si mohla staviat lepsie vylepsenia v úkryte 



#38 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 11:14

Daisy1 .vsetky tieto namietky su posielane vyssie a prehodnocovane nemcami.pokial oni sa nedohadaju mozete na mna nadavat kolko chcete.ja som len prostrednik ktory neovplivnuje nic. som tu od toho aby som vas vypocul a poradil.ale ak niekto zacne na mna pisat tonom ktory je naozaj nemiestny aj ked ja zato nemozem tak zacnem pisat tak isto aj ja.som len clovek a to ze som moderator tu a aj v hre neznamena ze nie som clovek.snazim sa ludom vysvetlovat uplne vsetko do detailov a neposialm im na tickety do predu napisane formulare.tak snad sme si to vyjasnili ze ja osobne za tento problem ktory sa niektorym ludom nepaci nemozem a neviem vam ani nijako poradit ako to zmenit kedze ina moznost ako tato nie je.ale dopocul som sa ze niekto na mobile hraje staru verziu hry nadalej ale info budem mat az neskor.ale mozno sa to uz roznieslo aj na cz2 ten navod ako to urobit



#39 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 26 leden 2017 - 03:33

V soubojích se nezobrazuje pomocník, ani není vidět, kolik mi zbylo životů


.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#40 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 leden 2017 - 05:13

ahoj Dawe tento problem uz je podaný dalej vie sa o nom ale dakujeme za upozornenie






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních