Skočit na obsah


Fotka

Stará/Nová verze hry - nápad


  • Please log in to reply
7 odpovědí na toto téma

#1 sova555

sova555

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 Příspěvků:
  • LocationV Bradavicích, né? Však mrzimorská společenka
  • Server:CZ1
  • Postava:lujkajinka pro přátele lajka
  • Tým:DangerFire

Odesláno 24 leden 2017 - 07:41

Ahoj tak mně napadlo ,že by mohlo přibýt tlačítko "Stará  /  Nová verze hry"  ,které by sloužilo těm co se nelíbí nová grafika hry.Mohla bych si přenastavit na stará verze hry a měla bych minulou grafiku

myslím ,že nápad je pozitivní pro ty ,kterým se nelíbí nová grafika :) ale asi každý ocení "retro" grafiku :)

 

 

 

 

sova555 :) ;)


Ahojky jsem sova555 ve hře se jmenuji lujkajinka . Hraji na CZ2 a jsem v  týmu BloodFire ;) 

 

                      mějte se famfárově a čusák   :D  ;)  (donut) 

                                                             lujkajinka či sova555 nebo Lajka


#2 hullk1

hullk1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 leden 2017 - 07:59

Mě se líbí grafika aspon je novější ale aby to měnilo jen za 5 let :)



#3 Hydroman

Hydroman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Hydroman

Odesláno 25 leden 2017 - 02:10

Ahoj tak mně napadlo ,že by mohlo přibýt tlačítko "Stará  /  Nová verze hry"  ,které by sloužilo těm co se nelíbí nová grafika hry.Mohla bych si přenastavit na stará verze hry a měla bych minulou grafiku

myslím ,že nápad je pozitivní pro ty ,kterým se nelíbí nová grafika :) ale asi každý ocení "retro" grafiku :)

 

 

 

 

sova555 :) ;)

to se mi taky líbí ,to je dobrej nápad ... a ještě by mohly omezit ty kupiny at nemáme zasypanou schranku spamem a přidat možnost Zrušit bunkr někoho to prostě nebaví a chce prostě jenom hrát to co dřív


  • Francouz1 a sova555 klikli "Líbí se mi"

#4 Francouz1

Francouz1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 Příspěvků:
  • LocationPraha
  • Server:CZ3
  • Postava:Sam12
  • Tým:No Team

Odesláno 25 leden 2017 - 02:33

Výborný nápad. ;)  ;)

Určitě souhlasím.Ale nejvíce by se to hodilo těm,kteří hrají na telefonu,protože tam je nová grafika nemožná. :|


  • sova555 se toto líbí

#5 Hydroman

Hydroman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Hydroman

Odesláno 25 leden 2017 - 02:58

jj přesně ti co hrajou na mobilu mužou jinak prakticky skončit se hrou


  • sova555 se toto líbí

#6 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 leden 2017 - 10:55

kedze nova verzia hry ma v sebe nove veci tak by sa stara grafika nemohla vratit pretoze urcite vyrobcovia nebudu prerabat nieco nove do stareho kabatu.nechapem co je problem na mobilnej verzii.mne ide uplne v pohode a nic zle sa mi s nou nedeje.hra mi na mobile spadla raz a to hned po update ale od vtedy mi to ide uplne v pohode.ak niekto bunker nechce robit vobec ho nemusi a staci ho ignorovat.nie je nikde pisane ze ho potrebujete vylepsovat alebo ho hrat.mozete hru hrat uplne v pohode dalej ako do teraz.bunker je len navyse.a tie spravy za suboje v bunkri su uz nahlasene a myslim ze sa to bude coskoro riesit


  • Proster se toto líbí

#7 sova555

sova555

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 Příspěvků:
  • LocationV Bradavicích, né? Však mrzimorská společenka
  • Server:CZ1
  • Postava:lujkajinka pro přátele lajka
  • Tým:DangerFire

Odesláno 26 leden 2017 - 11:01

kedze nova verzia hry ma v sebe nove veci tak by sa stara grafika nemohla vratit pretoze urcite vyrobcovia nebudu prerabat nieco nove do stareho kabatu.nechapem co je problem na mobilnej verzii.mne ide uplne v pohode a nic zle sa mi s nou nedeje.hra mi na mobile spadla raz a to hned po update ale od vtedy mi to ide uplne v pohode.ak niekto bunker nechce robit vobec ho nemusi a staci ho ignorovat.nie je nikde pisane ze ho potrebujete vylepsovat alebo ho hrat.mozete hru hrat uplne v pohode dalej ako do teraz.bunker je len navyse.a tie spravy za suboje v bunkri su uz nahlasene a myslim ze sa to bude coskoro riesit

děkuji za názor 


Ahojky jsem sova555 ve hře se jmenuji lujkajinka . Hraji na CZ2 a jsem v  týmu BloodFire ;) 

 

                      mějte se famfárově a čusák   :D  ;)  (donut) 

                                                             lujkajinka či sova555 nebo Lajka


#8 hullk1

hullk1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 27 leden 2017 - 04:59

nojo bunker  bere peníze na vylepsení postav to ANI nestacim






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních