Skočit na obsah

Fotka

Soutěž - diskuze

• Please log in to reply
15 odpovědí na toto téma

#1 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Oiburk

Odesláno 25 srpen 2017 - 01:19

Ahoj,

zde můžete diskutovat o soutěži, jakékoliv diskuze v hlavním topicu, budou smazané.

#2 Wizardcze

Wizardcze

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • LocationNeratovice
  • Postava:Wizard
  • Tým:Smash Team

Odesláno 25 srpen 2017 - 05:23

je někde k nahlédnutí nějaké aktuální stavy bodů ?

nebo musím počkat na konec?

#3 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 25 srpen 2017 - 06:44

Prozatím není žádná možnost k nahlédnutí. Ale ještě nad tím pouvažuji, jestli je chceme zveřejnit.

#4 Wizardcze

Wizardcze

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • LocationNeratovice
  • Postava:Wizard
  • Tým:Smash Team

Odesláno 26 srpen 2017 - 05:56

děkuji za odezvu :)

#5 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 26 srpen 2017 - 12:40

Ahoj,

rozhodl jsem se, že zatím zveřejním pouze počty bodů, bez napsaní jmen. Se jménama by to pro některé mohlo být nefer.

Takže po včerejším dnů to vypadá následovně:

1 místo - 16 bodů

2 místo - 15 bodů

3. místo - 10 bodů

4. místo - 10 bodů

Zbytek je po 1 nebo 2 bodech.

Každopádně nikdo nezoufejte že už nemáte šanci dohnat první místo, jedná se pouze o první den. jeden hráč včera uhodl slovo a získat za něj celkově 14 bodů! Takže šanci má pořád každý :) 

#6 ToXXicTV

ToXXicTV

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Postava:ToXXicTV
  • Tým:šaskoslovenská alincia

Odesláno 28 srpen 2017 - 02:29

Lepší soutěž jste vymyslet nemohli ?

Vždyť ty slova hádá tak 5-7 lidí a z toho to vždycky ty samý dva uhodnou pokud neni vyjimka..

Měli jste dat radši něco jako dvojitý tyden.

#7 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 28 srpen 2017 - 02:38

Nejde o to jaká je soutěž, jde o to jaká je aktivita hráčů, v posledních několika soutěžích byla aktivita vždy na nule, zde se aspoň něco děje a nějaká aktivita je. Navíc, taková soutěž zde nebyla, takže je tu poprvé, takže očekáváme od hráčů i nějaký feedback.

Navíc aktivita lidí je dobrá. To že tady je pak pár výjimečných lidí kteří jsou na foru celej den, to už je věc druhá. Chtějí prostě vyhrát a nechtějí nechat ostatním šanci.

Dvojitý týden patří do hry, tady jsi na foru. Pleteš jedno přes druhé.

• epicstorm se toto líbí

#8 Anne Kara

Anne Kara

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:EileenBlack
  • Tým:hrdinská banda

Odesláno 28 srpen 2017 - 05:49

ToXXicTV, nechci tě urazit nebo něco jiného, ale měl/a bys být rád/a, že moderátoři tyhle soutěže vůbec tvoří. Dá to docela práci a pokud se ti to nelíbí tak se nezapojuj. A stejně je to jen soutěž. Máme si přitom užít trochu zábavy a použít na chvíli mozek. Podle mě je ta soutěž bezvadná. 

PS: Pokud jsem tě urazila, tak mi to promiň.

• Margot1983 a epicstorm klikli "Líbí se mi"

#9 Abigail

Abigail

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Postava:Abigail3

Odesláno 29 srpen 2017 - 12:39

Mam otazku k poslednemu slovu. Ako to moze byt dinosaurus ked pre pismena "A,O,S,T" to bolo "_ _ _ O S A _ _ _ _" ? Posledne "S" nebolo vyplnene.

Dufam, ze len omyl a nie korupcia :)

Příspěvek upravil Abigail: 29 srpen 2017 - 12:49

#10 Tomcur

Tomcur

Advanced Member

• Senior Moderator
  • 257 Příspěvků:
  • LocationKošice

Odesláno 29 srpen 2017 - 01:02

abigail tiez sme len ludia a niekedy sa stane ze nieco prehliadneme.snad nam to odpustite.budeme sa snazit nato davat vacsi pozor ;)

#11 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 30 srpen 2017 - 12:40

Mam otazku k poslednemu slovu. Ako to moze byt dinosaurus ked pre pismena "A,O,S,T" to bolo "_ _ _ O S A _ _ _ _" ? Posledne "S" nebolo vyplnene.

Dufam, ze len omyl a nie korupcia :)

Ahoj,

samozřejmě to byla moje chyba. Ze začátku jsem tam dal pouze "dinosaur" a pak jsem to změnil na "dinosaurus" takže ty poslední 2 písmenka jsem pouze nějak vynechal a nemyslel na ně. Samozřejmě body byly přiděleny všem správně.

#12 Via

Via

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • Postava:Hrdinka
  • Tým:HappyEnd

Odesláno 30 srpen 2017 - 07:15

Zdravim,

chtela bych se zeptat, pokud by se naskytlo slovo, kde se vyskytuje pismeno "ch", je mysleno na 2 mista nebo jedno?

Ch jako takove se v cesku bere za jedno pismeno (jakoze je to slozeno ze 2 - "c" a "h", ale proste v cesku je to ch - dle jeho vyslovnosti), ale mistne se rozklada na 2 policka. Proto se radeji ptam. Vim, ze pokud se takove slovo naskytne (napr. lechtat), byl by v tom trochu problem. Zda to oznamit v poznamce (cili takova jasna napoveda) nebo se samotnym hadanim. Jakoze hrac napise "c" a tak ted co :D, nebo kdyby nekdo rovnou napsal "ch" - jedno pismeno,  2? Kolik bodu? (Neni to tak jasne, jako kdyz nekdo napise "e" a se spravnosti slova to odpovida "ě", ze? :D). Proto se asi takova slova ani nevymysli, nebo kdyz ano, nedava se.

Via ;)

#13 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:19

Ahoj, ohledně písmena CH. Ve většině případů se snažíme aby tohle písmeno naše slova neobsahovalo, protože je to docela diskutabilní jak by jsme to měli brát.

Každopádně pokud by se to písmeno objevilo, počítalo by se to jako 2 písmena tudíž samostatné C a samostatné H. Tudíž by to bylo normálně za 2 body pokud by hráč napsal jak  C tak i H.

Ohledně interpunkce, člověk co vymyslel tuhle soutěž, není čech a ve svém rodném jazyce interpunkci nemají, tudíž pro nás to bylo trošku obtížné jak to vymyslíme. Ale aby jsme u každého slova nebyli celý den, tak jsme to nechali tak, že i když někdo napíše E, tak to bere i jako Ě. Což je z našeho hlediska spravedlivé a nikdo s tím zatím žádný problém neměl.

#14 epicstorm

epicstorm

Member

• Members
  • PipPip
  • 27 Příspěvků:
  • Postava:epicstorm
  • Tým:Kill girls

Odesláno 01 září 2017 - 08:31

Kdy bude vyhodnocení? 

#15 Oiburk

Oiburk

Advanced Member

• Supervisor
  • 527 Příspěvků:

Odesláno 01 září 2017 - 07:56

Momentálně čekáme, než všechny servery vyhodnotí své vítěze a vyplní potřebné tabulky. Tohle může ještě pár dní potrvat. Ale během 3-4 dnů tabulku s výherci zveřejníme.

#16 Abigail

Abigail

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Postava:Abigail3

Odesláno 04 září 2017 - 03:58

super sutaz, tesim sa na dalsiu :)

• Proster a Tomcur klikli "Líbí se mi"

0 uživatelů si čte toto téma