Skočit na obsah


Fotka

Liga


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
45 odpovědí na toto téma

#41 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:23

 cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech. <<<  ROK a pul super a kdyz  nekdo hraje tyden 14 dni mesic porad a vzdy bude za tebou rok a pul toto nikdo nechape ze pokud zacne nekdo novy nikdy nema sanci dohnat lidi co hraji dele jak rok a nebo od zacatku serveru. Pokud nekdo vleze do tymu co ma vylepseni cca 25 - 30 tak kdy tebe dozene ? Nikdy protoze  by jsi musel ukoncit hru ale kazdy zde mele jen Teorii ale co Praxe je jina ? !! Novy clovek nema sanci po update ziskat uz ani 5 donutu za vehlas ne kazdy krmi HRU ani ja ne ale proc sebrat lidem sanci ziskat neco zadarmo ?  Zkus premyslet Dekuji.

Ahoj, když jsem začínal hrát, tak jsem byl slabej a spousta hráču bylo předemnou. Za pár měsíců jsem dokázal předehnat nespočet hráčů svou sílou, jak u mne v týmu tak i z jiných. Takže já přemyšlím a píšu jen své názory, které mají hlavu a patu. Nikde také neuvádím, že by si měl hrát přes rok, aby si napsal svůj názor na hru, ale 2 měsíce je málo. Myslím, že jsem na takové úrovni, že si to mohu dovolit napsat. Nejsem desetileté dítě.

Despoto, napsal jsem to jen z důvodu, že hra nezávisí na donutech a nesmyslných turnajích, kde si např. neškrtnou silné týmy.

A také si po sobě přečti text, ---- viz. tvůj text -- ja ti rikam jen ze 90% hracu ztratilo motivaci to hrat, - proto jsem napsal 90% negativních hráčů - je to prašť, jak uhoď. Pokud nerozumíš česky, tak nic nepiš.

 

A poprosím o ukončení této sekce moderátora, jelikož se tady píše vše pořád dokola. Ti, kteří to nechtějí hrát a neumí, tak ať nehrají.

 

Přeji hezký den všem.

 

Majasek



#42 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:26

Ahoj, když jsem začínal hrát, tak jsem byl slabej a spousta hráču bylo předemnou. Za pár měsíců jsem dokázal předehnat nespočet hráčů svou sílou, jak u mne v týmu tak i z jiných. Takže já přemyšlím a píšu jen své názory, které mají hlavu a patu. Nikde také neuvádím, že by si měl hrát přes rok, aby si napsal svůj názor na hru, ale 2 měsíce je málo. Myslím, že jsem na takové úrovni, že si to mohu dovolit napsat. Nejsem desetileté dítě.

Despoto, napsal jsem to jen z důvodu, že hra nezávisí na donutech a nesmyslných turnajích, kde si např. neškrtnou silné týmy.

A také si po sobě přečti text, ---- viz. tvůj text -- ja ti rikam jen ze 90% hracu ztratilo motivaci to hrat, - proto jsem napsal 90% negativních hráčů - je to prašť, jak uhoď. Pokud nerozumíš česky, tak nic nepiš.

 

A poprosím o ukončení této sekce moderátora, jelikož se tady píše vše pořád dokola. Ti, kteří to nechtějí hrát a neumí, tak ať nehrají.

 

Přeji hezký den všem.

 

Majasek

http://prntscr.com/getk4l Toto se da dohnat ? Myslim ze kazdy ma pravo se vyjadrit pokud tedy umis taky cesky !



#43 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:34

http://prntscr.com/getk4l Toto se da dohnat ? Myslim ze kazdy ma pravo se vyjadrit pokud tedy umis taky cesky !

Dát print nejsilnějšího hráče, zamyslete se prosím. A Despoto a ostátní važte slova,  i zdejší urážky mohou být dopadem na vaši postavu, děkuji.

 

Již mne uráží cokoli zde napsat.


Příspěvek upravil Majasek: 30 srpen 2017 - 08:42

  • cory se toto líbí

#44 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:35

Dát print nejsilnějšího hráč zamyslete se prosím. A Despoto a ostátní važte slova,  i zdejší urážky mohou být dopadem na vaši postavu, děkuji.

 

Již mne uráží cokoli zde napsat.

Vazne to je nejsilnejsi omyl.



#45 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:41

Dát print nejsilnějšího hráč zamyslete se prosím. A Despoto a ostátní važte slova,  i zdejší urážky mohou být dopadem na vaši postavu, děkuji.

 

Již mne uráží cokoli zde napsat.

 A Despoto a ostátní važte slova,  i zdejší urážky mohou být dopadem na vaši postavu, děkuji.

 

Již mne uráží cokoli zde napsat.  < Forum je o komunikaci snazis se jen vyhrozovat ? 

 

Psat sem vazne nema zadnou cenu skoda pismen !



#46 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 09:01

temu uzatvaram z dovodu ze uz to nema skoro nic spolocne ohladom coho tema bola vytvorena.urazat sa mozete v súkromných spravach. ak ma niekto nerozumie moze pouzit prekladac.na internete ich je dost


  • cory se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních