Skočit na obsah


Fotka

Nová aktualizace


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
54 odpovědí na toto téma

#21 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 01 září 2017 - 08:10

Ahoj, pouze Ti odepíšu na tohle co jsi zde napsal. Nejspíše si jen pleteš co Free to play znamená. Takhle hra byla, je a bude vždycky Free to play. Znamená to, že můžeš hru hrát aniž by jsi do ní musel vrazit nějaké peníze, což hra splňuje. Je pravda, že pokud chceš být dobrý, nebo nejlepší, je potřeba do hry nějaké peníze vrazit, ale pořád tahle hra splňuje tu frázi že je to Free to play. To že jsi do hry dal peníze je už jen na tobě.Takže si tady ted stěžovat na to, že jsi do hry dal plno peněz a ještě to srovnávat s MMORPG hrou, je vážně nesmysl.

 

+ Ohledně turnaje na věhlas. To že byl zrušen je jen dobře, protože v žádném případě nesplňoval to jak byl v minulosti zamýšlen. Koho pořád bavilo se jen koukat na to, že každý týden jedna polovina schválně klesá a druhá polovina stoupá? Kdyby hráči nebyli tak chamtivý, co se odměn z turnaje týče, turnaj zde pořád mohl být. Za to že byl zrušen si pouze můžou sami hráči.

Je hezke ze si vyberes z celeho prispevku to nejmene podstatne a kdyby si cetl pozorne, je tam i napsane jak to slo vyresit. Nikdo by se nesvlekal, kdyby ho pak nemohl jeden hrac zase Naexpit. Spise cti pomalu a tise at vis co pisem. Protoze ty grcky co tu pak hodis se fakt nedaji cist. 

 

Piseme ze hra je nudna a jedine co bylo trosku zabavne jste zrusili, chapes uz to ? Jestli ti to ani ted nedocvaklo a nepochopil jsi ze ted uz vlastne neni ani proc hrat, pak je mi te lito a nemas tady vubec co delat. Prijde mi ze jsi takova tupa hlava, jako ti co hru tzv. vylepsuji. Kazda zmena k horsimu. Jestli maji pocit ze hraci ted zacnou vice kupovat donuty, tak at se probudi, protoze pro 90% to nema smysl vubec zadny.

 

A jestli te urazilo moje prirovnani "tupa hlava" tak si tam predstav hloupy clovek. Tak ci tak je to bez vulgarit, ale mozna ti to bude znit lepe. A je to jen muj nazor. Bohuzel po tom co tu pises. Nechapu proc vzdy maji admini potrebu vse obhajovat, i kdyz ocividne je to spatne.


Příspěvek upravil Despota: 01 září 2017 - 08:17

  • JMR a Lexinka klikli "Líbí se mi"

#22 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 září 2017 - 08:26

Je hezke ze si vyberes z celeho prispevku to nejmene podstatne a kdyby si cetl pozorne, je tam i napsane jak to slo vyresit. Nikdo by se nesvlekal, kdyby ho pak nemohl jeden hrac zase Naexpit. Spise cti pomalu a tise at vis co pisem. Protoze ty grcky co tu pak hodis se fakt nedaji cist. 

 

Piseme ze hra je nudna a jedine co bylo trosku zabavne jste zrusili, chapes uz to ? Jestli ti to ani ted nedocvaklo a nepochopil jsi ze ted uz vlastne neni ani proc hrat, pak je mi te lito a nemas tady vubec co delat. Prijde mi ze jsi takova tupa hlava, jako ti co hru tzv. vylepsuji. Kazda zmena k horsimu. Jestli maji pocit ze hraci ted zacnou vice kupovat donuty, tak at se probudi, protoze pro 90% to nema smysl vubec zadny.

 

A jestli te urazilo moje prirovnani "tupa hlava" tak si tam predstav hloupy clovek. Tak ci tak je to bez vulgarit, ale mozna ti to bude znit lepe. A je to jen muj nazor. Bohuzel po tom co tu pises. Nechapu proc vzdy maji admini potrebu vse obhajovat, i kdyz ocividne je to spatne.

Klikej klikej a nespamuj :D :D :D


  • JMR se toto líbí

#23 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 září 2017 - 08:39

Proc neudela HZ tak jak na SF za prihlaseni 1 donut jako podekovani to by asi bylo moc kdyz se rusi vse co bylo zadarmo ? Proc kazdy MOD zde jen vytahuje vety z kontextu ale nebere CZ komunitu tak jak ma. Nejlepsi je tema uzavrit a zavreme jim pusy toto chcete ? Dalsi napise ze tu je zodpovezeno ale neni !  To si lide zaslouzi forum je pro napady ale i kritiku pokud bude co chvalit udela to kazdy ale ono neni co rici ano toto bylo super. 


  • JMR se toto líbí

#24 JMR

JMR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 Příspěvků:
  • LocationČesko :D
  • Server:CZ2
  • Postava:JMR , CZ1 a CZ2
  • Tým:KillGirls , Žlutý pes

Odesláno 01 září 2017 - 08:56

Dělají výhody pro sebe , ale pro hráče dělají tak akorát nevýhody a velký *****.


  • Sebastien a JMR klikli "Líbí se mi"

(dog)Žlutý pes (dog)

​  (dog)NEJ TÝM (dog)         Na cz1

​                         Volná místa

    ​  NEJ

​  Komunita

                          ​Velká aktivita


#25 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 01 září 2017 - 01:12

Nechapu proc vzdy maji admini potrebu vse obhajovat, i kdyz ocividne je to spatne.

 

Ahoj, já nic jako admin neobhajuji. Taky jsem normální hráč, co hru hraje a pouze jsem to napsal tak jak já to vidím z pohledu hráče.

Pouze apeluji na to, že jakmile se do hry dostane něco, co hru alespoň nějak změní, tak hráči v tom vidí hned všechno špatné.

 

Proč se tady 3/4 lidí co tady něco píšou, objevili až po aktualizaci? Kde byly Vaše příspěvky v minulých několika měsících, když tady bylo zcela ticho, proč jste tady nenapsali nějaký návrh na vylepšení hry, nebo nějaký nápad co do hry přidat?

Všichni si jen stěžujete, že to co bylo v poslední aktualizaci je špatně, ale sami nejste schopni se do vývoje hry nějak zapojit a zkusit vymyslet nějaký návrh který by mohl projít a do hry se dostat. (A pár návrhů z CZ komunity se již do hry dostalo).

Kritizovat jde všem, ale napsat nějaký smysluplný návrh na zlepšení, to už je umění.

 

PS: Tohle píšu jako hráč a jako člověk co každý den je zde na foru. Nikoliv jako někdo kdo to tady spravuje. Aby tady zas nedošlo na nesmyslné "admin hru jen obhajuje".


  • Proster a Anne Kara klikli "Líbí se mi"

#26 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 01 září 2017 - 03:14

nevím proč se řeší příspěvky z doby minulé-když téma je aktualizace=uhýbání od problému, místo aby naše poznatky byli posunuty dále :D :D a to že se hra posouvá k tomu aby každý hráč musel kupovat donuty pač na 2 hlavní boostery ze hry už nevydělá, protože veškerá šance na donuty se ruší!! - popřípadě se napíše, že si za to hráči můžou sami je též k smíchu :D nevím co se bude dít až skončí další vlna hráčů, už teď je hráčů nedostatek. 


  • Petísek a Lexinka klikli "Líbí se mi"

#27 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 01 září 2017 - 03:18

Ahoj, já nic jako admin neobhajuji. Taky jsem normální hráč, co hru hraje a pouze jsem to napsal tak jak já to vidím z pohledu hráče.

Pouze apeluji na to, že jakmile se do hry dostane něco, co hru alespoň nějak změní, tak hráči v tom vidí hned všechno špatné.

 

Proč se tady 3/4 lidí co tady něco píšou, objevili až po aktualizaci? Kde byly Vaše příspěvky v minulých několika měsících, když tady bylo zcela ticho, proč jste tady nenapsali nějaký návrh na vylepšení hry, nebo nějaký nápad co do hry přidat?

Všichni si jen stěžujete, že to co bylo v poslední aktualizaci je špatně, ale sami nejste schopni se do vývoje hry nějak zapojit a zkusit vymyslet nějaký návrh který by mohl projít a do hry se dostat. (A pár návrhů z CZ komunity se již do hry dostalo).

Kritizovat jde všem, ale napsat nějaký smysluplný návrh na zlepšení, to už je umění.

 

PS: Tohle píšu jako hráč a jako člověk co každý den je zde na foru. Nikoliv jako někdo kdo to tady spravuje. Aby tady zas nedošlo na nesmyslné "admin hru jen obhajuje".

Muzu ti napsat hned 10 vylepseni, ktere hru ozivi, udelaji zabavnou a hlavne posunou dale, ale k cemu ? Kdyz vidim jak reagujete na toto, mam silne pochybnosti o tom jestli ma cenu neco psat. 

 

Napr.

Udelat Skupinove mise (1xdenne) pro 5 hracu (vyber hracu si rozhodne zakladatel skupiny, at uz jen klubove nebo z cizivh klubu) rozdeleno podle lvlu. (napriklad 240-260) Cim vetsi prumer tim lepsi odmeny, ale pro kazdeho hrace skupiny stejne, pokud zvitezi.

Strucne.

 

Vymyslet tydeni event, kde mas nasbirat napriklad 3000 neceho. Splnit jde bez donutu jen pri totalni aktivite. 

Odmena napr. za 1000 nasbiranych 500k zlata za 2000 booster na 14 dnu!!! za 3000 oblek napriklas STARS wars, Spiderman uplne jedno co vymysli.Moznosti miliony. Za donutu se bude dat doupit treba nalezenych 200 za 10 dinutu!!. To uz je pak kazdeho vec jestli bude 24 hodin klikat nebo si to rovnou koupi, tak se motivuji hraci ke koupi, ne ze jim dam vse za donuy, vzdy se to musi dat ziskat normalne, ale za urcitych podminek. Staci trosku pocitat a nastavit s chladnou hlavou.

 

Dalsi vec turnaj v soubojich, uplne novy turnaj, kde za kazdy vyhrany souboj ziskas 2 body a za prohrany jeden ztratis. Vyber podle lvlu, ne ze vsech. Souboje neomezene treba co 5 min, tak aby opet aktivni hraci meli nejvyssi sanci. Ale zadny vlik ostatnich, jen co si nasekas mas.Nebo jde Klidne  nastavit automaticky pavouk. Kde ti soupere nalosuje. A nemuzes nic menit, veci zbran nic, proste se prihlasis do turnaje, tak jak tam chces byt a cely turnaj projdes stejne obleceny. Pak jen staci urcit odmeny za top 3 napriklad. Da se rozmezi zvetsit, napriklad na 50 lvlu atd. Pak mas motivaci posilovat. Protoze neni tady hrac ktery nikdy neprohraje. Pak je dalsi vec turnajovy mazlici, uplne nova kapitola atd atd.

 

Sety i se zbrani a pristrojem. Klidne jen takove co daji 3% ale moznost je ziskat, at uz za vyzvu denni kde kazdy lvl sili pravidelne a skilly jsou nastavene a ne ze se meni podle toho jake skilly ma utocnik. To same u mazliku, to je traparna uplne. Nevim jestli nekdo ma predstavivost kdyz vymyslel vlastnosti, ale 95% nepouzitelnych, pak to ma za nasledek, ze hraci shani jen urcite a zbytek je mimo hru. Trosku vetsi fantazii a souboje razem ziskaji vice moznosti a taktik jak si postavu skladat.

 

Atd atd to jsem ti tu napsal jen co me prave napadlo. Neni to nic tezkeho, jen musi ti co hru provozuji ji take hrat a ne vymyslet nesmysly ktere hrace jen odrazuji od dalsiho hrani.

 

Vse je strucny popis, nemam potrebu tady do tetailu vysvetlovat jak to presne nastavit a jak to ma fungovat, to muzu rovnou napsat do nemecka, ze za 5000 eur mesicne, jim z nudne klikacky, udelalam jednu z nej her na webu :D Asi to chce praxi a zkusenosti. pak lidi donuty kupuji protoze chteji a ne proto ze je tvurci k tomu nuti.


Příspěvek upravil Despota: 01 září 2017 - 03:33

  • Petísek a Lexinka klikli "Líbí se mi"

#28 Margot1983

Margot1983

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ2
  • Postava:Margot1983

Odesláno 01 září 2017 - 04:06

nevím proč se řeší příspěvky z doby minulé-když téma je aktualizace=uhýbání od problému, místo aby naše poznatky byli posunuty dále :D :D a to že se hra posouvá k tomu aby každý hráč musel kupovat donuty pač na 2 hlavní boostery ze hry už nevydělá, protože veškerá šance na donuty se ruší!! - popřípadě se napíše, že si za to hráči můžou sami je též k smíchu :D nevím co se bude dít až skončí další vlna hráčů, už teď je hráčů nedostatek. 

Snad po prve v zivote musim s Tebou souhlasit...


  • yuri9boyka, Petísek a Lexinka klikli "Líbí se mi"

2heddma.png


#29 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 září 2017 - 04:49

nevím proč se řeší příspěvky z doby minulé-když téma je aktualizace=uhýbání od problému, místo aby naše poznatky byli posunuty dále :D :D a to že se hra posouvá k tomu aby každý hráč musel kupovat donuty pač na 2 hlavní boostery ze hry už nevydělá, protože veškerá šance na donuty se ruší!! - popřípadě se napíše, že si za to hráči můžou sami je též k smíchu :D nevím co se bude dít až skončí další vlna hráčů, už teď je hráčů nedostatek. 

Kazdy prispevek pod tebou je tvuj vys a vys :D ( VTIP )  Danke Germany :D



#30 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 září 2017 - 05:02

Ahoj, já nic jako admin neobhajuji. Taky jsem normální hráč, co hru hraje a pouze jsem to napsal tak jak já to vidím z pohledu hráče.

Pouze apeluji na to, že jakmile se do hry dostane něco, co hru alespoň nějak změní, tak hráči v tom vidí hned všechno špatné.

 

Proč se tady 3/4 lidí co tady něco píšou, objevili až po aktualizaci? Kde byly Vaše příspěvky v minulých několika měsících, když tady bylo zcela ticho, proč jste tady nenapsali nějaký návrh na vylepšení hry, nebo nějaký nápad co do hry přidat?

Všichni si jen stěžujete, že to co bylo v poslední aktualizaci je špatně, ale sami nejste schopni se do vývoje hry nějak zapojit a zkusit vymyslet nějaký návrh který by mohl projít a do hry se dostat. (A pár návrhů z CZ komunity se již do hry dostalo).

Kritizovat jde všem, ale napsat nějaký smysluplný návrh na zlepšení, to už je umění.

 

PS: Tohle píšu jako hráč a jako člověk co každý den je zde na foru. Nikoliv jako někdo kdo to tady spravuje. Aby tady zas nedošlo na nesmyslné "admin hru jen obhajuje".

Resi se posledni aktualizace z 29.8.2017 a ne co byly ale kdyz jeden MOD uzamkne tema a dalsi napise ze sem nemusime chodit je to tezky. Ze se nepsalo drive jeste usly ale tato posledni to zazdila. Na jedne strane te chapu ale jako hlavni Admin pro CZ tobe nevadi co udelaly ?  Tobe nevadi ze nizsi lvl jsou ted o nicem ? Proc neni liga i pro ne  nebo to uz jsou odpad serveru ? Proc neni rozmezi cca 500 - 1500 dal 1501 - 2500  ??  Odepsali jste xx % Lidi to nehrajou jen deti proc nedas tedy navrh na upravu HRY za CZ ? Popremyslej  Dekuji.



#31 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 září 2017 - 05:13

Jen dodatek  115 ataku a 2 donuty Danke :D



#32 JMR

JMR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 Příspěvků:
  • LocationČesko :D
  • Server:CZ2
  • Postava:JMR , CZ1 a CZ2
  • Tým:KillGirls , Žlutý pes

Odesláno 01 září 2017 - 06:44

Lidi já zjistil že za odemčení nové zóny už taky donuty nedostáváte


(dog)Žlutý pes (dog)

​  (dog)NEJ TÝM (dog)         Na cz1

​                         Volná místa

    ​  NEJ

​  Komunita

                          ​Velká aktivita


#33 Proster

Proster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 01 září 2017 - 06:55

Dělají výhody pro sebe , ale pro hráče dělají tak akorát nevýhody a velký *****.

 

Aké len my máme výhody? Hm? Hra sa sama neuživí...zatiaľ počúvame vašu kritiku, ktorú rešpektujeme, a jediné čo my môžme urobiť je oznámiť že aktualizácia nemala dobrú odozvu. Ďalších 25 komunít povie to isté...uvidíme čo bude na konci mesiac, čo vlastne na to povie vedenie.



#34 Sebastien

Sebastien

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Sebastien
  • Tým:Fakultní nemocnice

Odesláno 01 září 2017 - 07:03

napsala jsem svůj názor a nikde ho tu nevidím



#35 Sebastien

Sebastien

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Sebastien
  • Tým:Fakultní nemocnice

Odesláno 01 září 2017 - 07:06

to je zajímavé, původní příspěvek, který byl odpovědí na příspěvek Petíska, se ru nikde neobjevil, bylo tam pouze napsáno, že se ukládá, ale nikde tady není. Cokoliv jiného píšu, tady je hned. Proč?



#36 Sebastien

Sebastien

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Sebastien
  • Tým:Fakultní nemocnice

Odesláno 01 září 2017 - 07:14

Tak znovu, odpovídám na příspěvek Petiska, nová aktualizace se mi vůbec nelíbí, a není mimochodem první. Hru hraji něco přes rok, aktivně, každý den. Pokud ji chci hrát kvalitně, musím si kupovat donuty, ne,  že ne. Že je hra free. Jistě je to moje rozhodnutí, ale kdybych to nedělala, tak bych si moc nezahrála. Proto je tvrzení admina o tom, že je hra free,  trochu scestné.



#37 Sebastien

Sebastien

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Sebastien
  • Tým:Fakultní nemocnice

Odesláno 01 září 2017 - 07:19

Tak znovu, odpovídám na příspěvek Petiska, nová aktualizace se mi vůbec nelíbí, a není mimochodem první. Hru hraji něco přes rok, aktivně, každý den. Pokud ji chci hrát kvalitně, musím si kupovat donuty, ne,  že ne. Že je hra free. Jistě je to moje rozhodnutí, ale kdybych to nedělala, tak bych si moc nezahrála. Proto je tvrzení admina o tom, že je hra free,  trochu scestné.

a jinak nejsem už dávno v týmu Hell s Angels,  ale v týmu Debžouni.



#38 JMR

JMR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 Příspěvků:
  • LocationČesko :D
  • Server:CZ2
  • Postava:JMR , CZ1 a CZ2
  • Tým:KillGirls , Žlutý pes

Odesláno 01 září 2017 - 07:31

Aké len my máme výhody? Hm? Hra sa sama neuživí...zatiaľ počúvame vašu kritiku, ktorú rešpektujeme, a jediné čo my môžme urobiť je oznámiť že aktualizácia nemala dobrú odozvu. Ďalších 25 komunít povie to isté...uvidíme čo bude na konci mesiac, čo vlastne na to povie vedenie.

 

tohle je pravda: Hra sa sama neuživí...

Ale ,,vylepšovat´´ hru tak aby se dostávalo míń donutů to je k ničemu... i když jste to tak udělali tak se vám prodeje nezvětší...


(dog)Žlutý pes (dog)

​  (dog)NEJ TÝM (dog)         Na cz1

​                         Volná místa

    ​  NEJ

​  Komunita

                          ​Velká aktivita


#39 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 01 září 2017 - 07:48

Resi se posledni aktualizace z 29.8.2017 a ne co byly ale kdyz jeden MOD uzamkne tema a dalsi napise ze sem nemusime chodit je to tezky. Ze se nepsalo drive jeste usly ale tato posledni to zazdila. Na jedne strane te chapu ale jako hlavni Admin pro CZ tobe nevadi co udelaly ?  Tobe nevadi ze nizsi lvl jsou ted o nicem ? Proc neni liga i pro ne  nebo to uz jsou odpad serveru ? Proc neni rozmezi cca 500 - 1500 dal 1501 - 2500  ??  Odepsali jste xx % Lidi to nehrajou jen deti proc nedas tedy navrh na upravu HRY za CZ ? Popremyslej  Dekuji.

 

Jen aby bylo jasno, nižší úrovně jsou na tom úplně stejně jako to bylo před aktualizací, takže nechápu, proč tady zas musíte vytahovat něco co je úplně mimo mísu. A jak to myslíš že není liga pro ně? Však každý kdo získá 500 věhlasu, může vstoupit do ligy. Jen pokud bude chtít hráč získat nějaké odměny, tak se bude muset snažit dostat se co nejvíce, do ted liga nikomu nevadila, ale jakmile mají nejlepší hráči získat nějaké odměny, hned je všechno špatně. A psát, že jsou o ničem, nebo že jsou nějaký odpad serveru. Už jen tohle nechápu jak můžeš napsat. 

 

Btw: Proč já bych měl dávat nějaké návrhy? Mě hra baví tak jak je, a nemám s tím žádný problém. Já pouze můžu přemýšlet o tom, jak Vám vůbec nemůže být divný psát, to co tady někteří předvádíte. 


  • Anne Kara se toto líbí

#40 JMR

JMR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 Příspěvků:
  • LocationČesko :D
  • Server:CZ2
  • Postava:JMR , CZ1 a CZ2
  • Tým:KillGirls , Žlutý pes

Odesláno 01 září 2017 - 07:53

Jen aby bylo jasno, nižší úrovně jsou na tom úplně stejně jako to bylo před aktualizací, takže nechápu, proč tady zas musíte vytahovat něco co je úplně mimo mísu. A jak to myslíš že není liga pro ně? Však každý kdo získá 500 věhlasu, může vstoupit do ligy. Jen pokud bude chtít hráč získat nějaké odměny, tak se bude muset snažit dostat se co nejvíce, do ted liga nikomu nevadila, ale jakmile mají nejlepší hráči získat nějaké odměny, hned je všechno špatně. A psát, že jsou o ničem, nebo že jsou nějaký odpad serveru. Už jen tohle nechápu jak můžeš napsat. 

 

Btw: Proč já bych měl dávat nějaké návrhy? Mě hra baví tak jak je, a nemám s tím žádný problém. Já pouze můžu přemýšlet o tom, jak Vám vůbec nemůže být divný psát, to co tady někteří předvádíte. 

 

Hra je super nebo spíš byla. Ale zkazil to tenhle update tím že zrušil týdenní turnaj a donuty se získávají hůř.

Jinak třeba přidat ještě jeden stupeň ligy to je dobrý nápad.


Příspěvek upravil JMR: 01 září 2017 - 07:56

(dog)Žlutý pes (dog)

​  (dog)NEJ TÝM (dog)         Na cz1

​                         Volná místa

    ​  NEJ

​  Komunita

                          ​Velká aktivita





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních