Skočit na obsah


Fotka

Proč můžou na tým útočit dva jiné týmy v jednom dni


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 homanek

homanek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:muž
  • Tým:kvákové

Odesláno 03 leden 2018 - 12:05

Mám tři hlavní připomínky k této hře.

 

Zaútočí na náš tým někdo ve 12:00 hodin a v ten samý den ještě jiný další tým ve 22:00 hodin - proč tomu tak je? Proč na nás útočí dva týmy za den?  Potom bych viděla jako spravedlivé, kdyby i náš tým mohl na ostatní týmy dávat také dva útoky za den.

 

Ještě se vrátím k lize - proč v lize padají do nabídky i hráči z vlastního týmu, zdá se mi to také jako špatně nastavené, zrovna tak proč v lize také není nastavené max. tři útoky na stejného hráče.

 

Připadá mě, že je naschvál tlačítko ihned dokončit za donut přímo pod tlačítkem začít. Především u mobilních telefonů bývá zpoždění, člověk zmačkne opětovně tlačítko v domění že telefon nereaguje a ejhle, dokončí nechtěně za donut. Pokud tlačítko ihned dokončit opravdu nejde umístit jinam, tak ať se přenastaví program tak, aby se zeptal jestli opravdu dokončit za donut.

 

Danka


  • FiveNightsAtFREE se toto líbí

#2 dodo

dodo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:dodo4
  • Tým:Best bunch

Odesláno 03 leden 2018 - 12:20

tosemiješrěnestalo


             
  Dodo 4

#3 Smurf

Smurf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 Příspěvků:
  • LocationRožnov pod Radhoštěm
  • Server:CZ1
  • Postava:Smurf
  • Tým:Villains

Odesláno 03 leden 2018 - 12:48

To je divné, mě se to stává pořád. Navíc problém s nechtěným použitím donutů ve fóru už je.



#4 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 05 leden 2018 - 01:34

Mám tři hlavní připomínky k této hře.

 

Zaútočí na náš tým někdo ve 12:00 hodin a v ten samý den ještě jiný další tým ve 22:00 hodin - proč tomu tak je? Proč na nás útočí dva týmy za den?  Potom bych viděla jako spravedlivé, kdyby i náš tým mohl na ostatní týmy dávat také dva útoky za den.

 

Ještě se vrátím k lize - proč v lize padají do nabídky i hráči z vlastního týmu, zdá se mi to také jako špatně nastavené, zrovna tak proč v lize také není nastavené max. tři útoky na stejného hráče.

 

Připadá mě, že je naschvál tlačítko ihned dokončit za donut přímo pod tlačítkem začít. Především u mobilních telefonů bývá zpoždění, člověk zmačkne opětovně tlačítko v domění že telefon nereaguje a ejhle, dokončí nechtěně za donut. Pokud tlačítko ihned dokončit opravdu nejde umístit jinam, tak ať se přenastaví program tak, aby se zeptal jestli opravdu dokončit za donut.

 

Danka

 

 

Ahoj,

 

druhý tým který na váš zaútočil ve 22:00 tak ten den neměl žádný útok, takže na vás mohl zaútočit.

 

Ohledně ligy, né v každém týmu je zakázáno útočit na členy svého týmu. Například v nejlepších týmech, kde jsou hráči v lize na předních příčkách, tak sami nemají někdy jinou možnost než zaútočit na člena týmu, protože hráči z jiného týmu nejsou v tak vysokých příčkách.

 

Možnost aby se hra zeptala jestli opravdu chce hráč využít donuty za akci kterou provádí byla již mnohokrát navrhnuta. Bohužel do teď se stále nic takového nepřipravuje.

Ahoj,

 

druhý tým který na váš zaútočil ve 22:00 tak ten den neměl žádný útok, takže na vás mohl zaútočit.






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních