Skočit na obsah


Fotka

Přehled odměn za hrdinské činy [Jedná se o staré odměny]

hrdinské činy odměny

  • Please log in to reply
27 odpovědí na toto téma

#21 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 28 září 2017 - 05:05

A ty prosimte uz se radeji nevyjadruj, co prispevek to perla, akorat uplne mimo. Asi ti nedoslo ze tvurci maji zamer prilakat lidi a dalsi potencionalni platice, ne se zbavovat tech ktere uz ziskali.

 

Takze neotravuj uz me s tvyma vyplodama, vsichni vime, ze HZ je cely tvuj zivot, ze se zde chodis bavit, stezovat si rozebirat vsechny tve problemy, ze to je tva rodina, tvy kamaradi vsechno, ale prosimte nenut nam tvuj postoj, protoze ti muzu rict a to s ledovym klidem, ze jsi zraly na chocholouska a ze by si se mel kouknout z okna jak vypada real zivot. Tohle je hra, a jestli neznas definici hry, zkus pohledat.

 

Nikdo nezacina hrat hru, aby nasel rodinu a pratele ktere bohuzel nema, to uz je pak jen bonus, ze pri zabave najdes i par super lidi, ale cil to rozhodne neni. Takze prosim uz nereaguj. ty jsi totalne mimo a HZ te totalne ..... Skoda casu nazdar.

 

A majasku nebo jak se jmenujes, je mi te lito a to myslim uprimne. Kvuli takovym jako ty, mame 2 severy a nikdy jich nebudeme mit vice a bohuzel i ty dva brzo umrou. Pomalu totiz vymiraji, ale o tom se tady nepise, ze misto narustu hracu je opacny trend.


Příspěvek upravil Despota: 28 září 2017 - 05:18


#22 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 28 září 2017 - 05:17

A ty prosimte uz se radeji nevyjadruj, co prispevek to perla, akorat uplne mimo. Asi ti nedoslo ze tvurci maji zamer prilakat lidi a dalsi potencionalni platice, ne se zbavovat tech ktere uz ziskali.

 

Takze neotravuj uz me s tvyma vyplodama, vsichni vime, ze HZ je cely tvuj zivot, ze se zde chodis bavit, stezovat si rozebirat vsechny tve problemy, ze to je tva rodina, tvy kamaradi vsechno, ale prosimte nenut nam tvuj postoj, protoze ti muzu rict a to s ledovym klidem, ze jsi zraly na chocholouska a ze by si se mel kouknout z okna jak vypada real zivot. Tohle je hra, a jestli neznas definici hry, zkus pohledat.

 

Nikdo nezacina hrat hru, aby nasel rodinu a pratele ktere bohuzel nema, to uz je pak jen bonus, ze pri zabave najdes i par super lidi, ale cil to rozhodne neni. Takze prosim uz nereaguj. ty jsi totalne mimo a HZ te totalne ..... Skoda casu nazdar.

 

A majasku nebo jak se jmenujes, je mi te lito a to myslim uprimne. Kvuli takovym jako ty, mame 2 severy a nikdy jich nebudeme mit vice a bohuzel i ty dva brzo umrou. Pomalu totiz vymiraji, ale o tom se tady nepise, ze misto narustu hracu je opacny trend.

Smazat pls, miss click.


Příspěvek upravil Despota: 28 září 2017 - 05:18


#23 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 28 září 2017 - 05:23

A ty prosimte uz se radeji nevyjadruj, co prispevek to perla, akorat uplne mimo. Asi ti nedoslo ze tvurci maji zamer prilakat lidi a dalsi potencionalni platice, ne se zbavovat tech ktere uz ziskali.

 

Takze neotravuj uz me s tvyma vyplodama, vsichni vime, ze HZ je cely tvuj zivot, ze se zde chodis bavit, stezovat si rozebirat vsechny tve problemy, ze to je tva rodina, tvy kamaradi vsechno, ale prosimte nenut nam tvuj postoj, protoze ti muzu rict a to s ledovym klidem, ze jsi zraly na chocholouska a ze by si se mel kouknout z okna jak vypada real zivot. Tohle je hra, a jestli neznas definici hry, zkus pohledat.

 

Nikdo nezacina hrat hru, aby nasel rodinu a pratele ktere bohuzel nema, to uz je pak jen bonus, ze pri zabave najdes i par super lidi, ale cil to rozhodne neni. Takze prosim uz nereaguj. ty jsi totalne mimo a HZ te totalne ..... Skoda casu nazdar.

 

A majasku nebo jak se jmenujes, je mi te lito a to myslim uprimne. 

Nikdy jsem nepsal, že hra je můj život a rozhodně tady nemám a nehledám rodinu, přemýšlej nad svým psaním a nevymýšlej si nesmysly, které jsem nikdy nevyřkl. A hlavně mne neurážej, jde vidět, že si zde vyléváš pouze své mindráky. Já tady také nikoho neurážím, a respektuj také nějakou etiketu chování. Děkuji. 



#24 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 28 září 2017 - 05:25

Ty tady urazis kazdeho normalne uvazujiciho cloveka. Nevim uz jak ti napsat, jestli pred 3 mesicema hralo 5000 lidi, jestli pred mesicem hralo 3000 lidi a dnes hraje 2200 lidi, pak uz nevim co na tom nechapes ?

 

A nebude to asi tim ze jsou super odmeny vid ? Ale rad si poslechnu cim to je :D Co zase ze sebe vypotis. 

 

for Majasek: mluvim o cz2. Mluvim o hracich co alespon tento tyden prihlasili ke hre. (drtiva vetsina udelala jen to :D)


Příspěvek upravil Despota: 28 září 2017 - 05:27


#25 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 28 září 2017 - 05:27

Kdy jsem tady někoho urazil? Nikdy.  V historii jsou veškeré mé příspěvky. Tak pozor. Pouze tvé komentáře jsou ostudné. Každopádně máš zaděláno na vymazání účtu. Takže přeji pěkný večer.


Příspěvek upravil Majasek: 28 září 2017 - 05:30


#26 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 28 září 2017 - 05:30

Tak to tu jeste nebylo. Takze kdyz nekdo poukaze na neco co by se mohlo a hlavne melo zmenit, tak je to ostudne ?

 

Ano mozna ma komunikace neni zrovna diplomaticka, ale bohuzel takovy sem, nepisu omacky, nechodim kolem horke kase, ale pisu to rovnou a strucne, i kdyz to vetsinu muze pobourit. Ale cilem je se zamerit na obsah a ne formu. Coz prave tvuj pripad neni a budes tu psat nesmysly kdyz te to nebavi tak to nehrej :D 

 

Jestli si to nepochopil, ja vsim co tady pisu se snazim aby hra nezanikla, aby byla zajimavejsi a to nejen pro 30 hracu. Protoze pak i pro tech 30 to bude nuda bez dalsich protivniku, znam x her ktere takhle dopadly.

 

takze jsou dve moznosti, bud zacneme uvazovat stejne a prestaneme tady obhajovat nesmysly a zkusime to zmenit. Nebo tady i na nejvetsi blbost napiseme jak je to super a ze nam to vyhovuje a pocitam ze za pul roku, rok, tady budeme hrat ve 4 klubech ve 120 lidech.


Příspěvek upravil Despota: 28 září 2017 - 05:39


#27 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 28 září 2017 - 05:43

Nebo vis co ? Mas pravdu. Uz tady nebudu psat. Hra je super, vse je nastaveno tak jak ma byt. Vsichni jsou spokojeni, a vsichni se hrou bavi. Hodne stesti. GL HF. Ze ja tu vubec kdy lezl ;) 



#28 lagina

lagina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:

Odesláno 16 listopad 2017 - 10:06

Zdravím :)

Bylo by možné doplnit o nové úkoly - kolik se musí utratit navíc po aktualizaci za hrdinský čin "Nákupní horečka" a co za to? 

 

Díky "L"







Also tagged with one or more of these keywords: hrdinské, činy, odměny

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních