Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
285 odpovědí na toto téma

#1 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 duben 2015 - 10:32

Ahoj Hrdinové,

 

pokud máte jakékoli nápady, jak si zlepšit hru - co do hry přidat, co změnit, atd. Nestyďte se a napište to sem :-).


  • X8X8X se toto líbí

#2 cipajzcz

cipajzcz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:

Odesláno 23 duben 2015 - 11:03

Něco jakoby výměna předmětů-žádný tržistě a nic podobnýho, jen aby hráč co má kupříkladu helmu do sady(set) 2x mohl vyměnit s hráčem co ma kupříkladu jiné 2 předmědy do sady, aby si ji jednoduse mohl zkompletovat-jelikoz na 270 lvl se mi jeste nepodarilo zkompletovat jedinej set veci aby pridavali dobrý staty .....


  • claudeene, moko, mater1231 and 1 dalšímu se toto líbí

#3 Kesan

Kesan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:

Odesláno 02 květen 2015 - 01:25

já bych pravě to tržiště udělal.. dalo by se toho zneužit ano to vím že by někdo mněl kamoše lvl 90+ a on mu prodal něco za 1 zlaták proto bych to udělal tak že by hrači napřiklad s 10 lvl mohly kupovat jen věci stejných schopností akurát jinak uspořadané.. nebo taky zpusob že tržiště udělat od určitého lvlu jako je třeba "pračka"



#4 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 06 červen 2015 - 06:25

Proc zde neudelali jak na SF  kdyz odehraju jednu touhu mam houbicku  co udelat to same po odehrani 1 touhy padne donut ?


  • ozzak369 se toto líbí

Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#5 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 červen 2015 - 10:34

Proc zde neudelali jak na SF  kdyz odehraju jednu touhu mam houbicku  co udelat to same po odehrani 1 touhy padne donut ?

 

Ahoj, myslím že tohle by bylo zbytečné, už tak je ve hře hodně zpusobu jak získat donuty. (Mise, zvláštní úkoly, boje, týmové boje, hrdinské činy) :)



#6 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 06 červen 2015 - 12:49

Ahoj, myslím že tohle by bylo zbytečné, už tak je ve hře hodně zpusobu jak získat donuty. (Mise, zvláštní úkoly, boje, týmové boje, hrdinské činy) :)

Ten samej styl ale ma i SF a jedna houba denne alias dunet by potesil ne ? 


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#7 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 červen 2015 - 01:00

Ten samej styl ale ma i SF a jedna houba denne alias dunet by potesil ne ? 

 

Ano, možná by to bylo super.. Ale tady zas díky hrdinským činům máš hodně zpusobu jak získat donuty.. Když koukneš sem http://forum.uk.hero...l-heroic-deeds/  přes F3 si dáš hledaní a napíšeš "donut" uvidíš za kolik úkolu se dají donuty sehnat a to ten seznam je dokončenej z necelé půlky.. Já myslím že ta možnost která nám hra umožňuje na získání donutů je velká :)



#8 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 06 červen 2015 - 05:47

Ano, možná by to bylo super.. Ale tady zas díky hrdinským činům máš hodně zpusobu jak získat donuty.. Když koukneš sem http://forum.uk.hero...l-heroic-deeds/  přes F3 si dáš hledaní a napíšeš "donut" uvidíš za kolik úkolu se dají donuty sehnat a to ten seznam je dokončenej z necelé půlky.. Já myslím že ta možnost která nám hra umožňuje na získání donutů je velká :)

:D dík za rozesmaní   jen pro info sem na materske a cpat penize do hry  nebudu mam ji jak relax je zajimave ze na SF to udelali a tady kdyz nekdo neco napise tak  me posle odkaz ja nechci kde co dostanu to je za ukol ja bych rada za denni aktivitu dostala 1 !


  • sharkass1 se toto líbí

Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#9 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 06 červen 2015 - 06:11

Nikdo neříká, že máš nebo nemáš kupovat donuty pouze ti bylo poukázáno na to, že je v HERO ZERO možné hned několika způsoby dostat donuty bez jediné investované koruny. Na tvé zmiňované hře to může být tak nebo tak, ale musíš brát v potaz, že se sice jedná o podobné prohlížečové hry, ale nikoliv stejné. Co z toho vyplývá ? Že každá hra na stejný způsob se nemusí opičit po té druhé to by mohla být jen jedna a šmytec, ale to by nikoho nebavilo. Pro klid v duši upozorním admina tam nahoře, že tu padl takovýto návrh a sám ti na to napíše svůj názor. Kdo ví třeba to výjde.  :)



#10 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 06 červen 2015 - 07:22

Nikdo neříká, že máš nebo nemáš kupovat donuty pouze ti bylo poukázáno na to, že je v HERO ZERO možné hned několika způsoby dostat donuty bez jediné investované koruny. Na tvé zmiňované hře to může být tak nebo tak, ale musíš brát v potaz, že se sice jedná o podobné prohlížečové hry, ale nikoliv stejné. Co z toho vyplývá ? Že každá hra na stejný způsob se nemusí opičit po té druhé to by mohla být jen jedna a šmytec, ale to by nikoho nebavilo. Pro klid v duši upozorním admina tam nahoře, že tu padl takovýto návrh a sám ti na to napíše svůj názor. Kdo ví třeba to výjde.  :)

A proc bych tale mela cekat az me  spadne jeden a moha koupit vrhacky ?  Pro muj klid duse to nemusis ale asi nikdo se neozve aby to napsal jinak forum je docela mrtve nebo ne  na to olik je na serveru a zde ?


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#11 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 06 červen 2015 - 07:45

V tom případě netuším kde ztrácíš donuty. Sám sem hrál a měl sem level snad 46 a donutů sem měl kolem 40 s tím, že sem si kupoval vrhací zbraně,měnil obchody a kupoval výdrž. Pokuď se nikdo neozval s tímhle "nápadem" tak s tím nejspíš nemá problém a stačí mu když má milion úkolů na donuty. Aktivita na foru není nějak velká ptáš se proč ? Protože je hra na české scéně necelé dva měsíce s tím, že má prozatím jeden server. Ono sama uvidíš jak se zvedne počet serverů a doba od počátku zahájení serveru tak se zvedne i aktivita na foru.

 

Jediné co ti mohu poradit je, že když nechceš  strkat do hry peníze tak je dobré začít hospodařit s donuty.

Jak říkám počkej si na vyjádření administrátora s větší hodností víc k tomu nemohu říct.


  • Francouz1 se toto líbí

#12 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 07 červen 2015 - 12:05

V tom případě netuším kde ztrácíš donuty. Sám sem hrál a měl sem level snad 46 a donutů sem měl kolem 40 s tím, že sem si kupoval vrhací zbraně,měnil obchody a kupoval výdrž. Pokuď se nikdo neozval s tímhle "nápadem" tak s tím nejspíš nemá problém a stačí mu když má milion úkolů na donuty. Aktivita na foru není nějak velká ptáš se proč ? Protože je hra na české scéně necelé dva měsíce s tím, že má prozatím jeden server. Ono sama uvidíš jak se zvedne počet serverů a doba od počátku zahájení serveru tak se zvedne i aktivita na foru.

 

Jediné co ti mohu poradit je, že když nechceš  strkat do hry peníze tak je dobré začít hospodařit s donuty.

Jak říkám počkej si na vyjádření administrátora s větší hodností víc k tomu nemohu říct.

A co na tyden 10 donutu 50%  a dale vylepseni 50%  % na tyden 20 atd chlape me neznas co jsem necpu je nikam a jedna  vec ja dala NAVRHa ne aby jsi me posilal kde je dostanu za qwest   :D Aha az bude vice serveru hmmm to porodim dalsi  mimico  !!!


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#13 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 07 červen 2015 - 08:12

:D dík za rozesmaní   jen pro info sem na materske a cpat penize do hry  nebudu mam ji jak relax je zajimave ze na SF to udelali a tady kdyz nekdo neco napise tak  me posle odkaz ja nechci kde co dostanu to je za ukol ja bych rada za denni aktivitu dostala 1 !

Ahoj, dotaz na to, zda je možné za denní aktivitu dostat jeden donut, je brán na zřetel a byl projednán. Ale zda to projde či ne závisí na těch více nahoře ;) 


  • Amazonie a lukas klikli "Líbí se mi"

#14 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 07 červen 2015 - 10:29

Ahoj, dotaz na to, zda je možné za denní aktivitu dostat jeden donut, je brán na zřetel a byl projednán. Ale zda to projde či ne závisí na těch více nahoře ;)

Dík Terko  toto sem chtěla a ne odkazy ty mam na Nemeckem foru hafo :))


  • Tereza se toto líbí

Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#15 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 08 červen 2015 - 08:40

Zdravím

No pár návrhů pro zlepšení hry bych měl .

Tvrzení že možností získání donutů ve hře je dost je sice pravdivé , ale zároveň velmi alibistické . Je to podmíněné hlavně náhodou . Ano , za úkoly je možno pár donutů získat , ale rozhodně to nepokryje jejich minimální spotřebu ve hře . Je to dané už náklady na hru ve skupině , kdy je třeba dávat donuty na výstavbu klubovny a vrhací zbraně . Já osobně jsem nyní na LV 32 a kromě 2 kusů mě nepad z misí ani drobek .

 

Návrhy

 

zrušit vrhací zbraně za donuty

 

tržiště formou aukcí

 

zrušit možnost použití donutú u telefonu ( tam je to fakt trapné )

 

vytvořit možnost nákupu lepších přednětú za donuty v běžném obchodě ( řádově lepších , ale náhodně daných )

 

možnost nakoupit donuty za zlato třeba pouze při eventech

 

možnost stavby pekárny v klubovně , kdy by bylo možno získat donuty za splnění náhodného úkolu ( obtížného , podmíněného třeba účastí celého klubu )

 

možnost nastavení automatických vkladú do klubů

 

možnost při aukcích nabízet za zboží i donuty ( příklad 1 donut - 3000 zl )

 

zvýhodnit aktivní hráče nějakým bonusem za jejich aktivitu  ( třeba proměná hodnota popularity hrdiny mezi obyvateli a její vyší hodnoty odměnit úkoly . Poměr by se odvíjel od spotřeby energie , nikoliv denního přihlášení )

 

možnost zvýšení statú na 1 souboj   ( třeba formou léčivého nápoje , nebo energetické tyčinky )

 

 

 

                                    nápadů je ještě kopa , ale zatím stačí (wave)    

 

                                                                                                                                               Atos



#16 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 08 červen 2015 - 12:41

Zrušit donuty by jsi úplně nechtěl ? nebo je libo je dát zadarmo ? dobře s jednou donutou za přihlášení nebo první souboj určitě souhlasím. Vrhací zbraně stojí pouze jeden donut průměrně koupíš vrhací zbraně za 2-3 dny. Což když se bude odvíjet z úkolů,soubojů a v budoucnu jedné donuty denně je to vystačující až až. Tržiště formou aukcí není též podle mě nejlepší tím, že dáš tržiště formou aukcí budeš typicky čekat na určený čas který musí vypršet pro hráče od začátku nesmysl a do dalších fázích se mi to taky moc nezdá. Předměty za donuty v Seconhandu již máš lepší dost často je epický,vzácný předmět za donuty tím se liší od obyčejného. Bonusy na souboj podle mého stačí bohatě ta tyčinka co klasicky je a to zvýšení statů jak do úkolů tak do bojů.

 

Pekárna není až tak zlí nápad.

 

Automatické vklady též není špatný nápad.

 

Aktivní hráči jsou již zvýhodněni a to tím, že za každých 24 hodin kdy se připojíš dostaneš určité množství expů,mincí,donutů

 

Musíš brát v potaz, že donuty ve hře furt budou muset hrát nějakou roli kvůli chodu serveru.

 

Je to pouze a jen můj názor jiní administrátoři mohou mít jiný pohled na věc tak to neber zle. Díky za návrhy  :)



#17 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 08 červen 2015 - 01:26

Zrušit donuty by jsi úplně nechtěl ? nebo je libo je dát zadarmo ? dobře s jednou donutou za přihlášení nebo první souboj určitě souhlasím. Vrhací zbraně stojí pouze jeden donut průměrně koupíš vrhací zbraně za 2-3 dny. Což když se bude odvíjet z úkolů,soubojů a v budoucnu jedné donuty denně je to vystačující až až. Tržiště formou aukcí není též podle mě nejlepší tím, že dáš tržiště formou aukcí budeš typicky čekat na určený čas který musí vypršet pro hráče od začátku nesmysl a do dalších fázích se mi to taky moc nezdá. Předměty za donuty v Seconhandu již máš lepší dost často je epický,vzácný předmět za donuty tím se liší od obyčejného. Bonusy na souboj podle mého stačí bohatě ta tyčinka co klasicky je a to zvýšení statů jak do úkolů tak do bojů.

 

Pekárna není až tak zlí nápad.

 

Automatické vklady též není špatný nápad.

 

Aktivní hráči jsou již zvýhodněni a to tím, že za každých 24 hodin kdy se připojíš dostaneš určité množství expů,mincí,donutů

 

Musíš brát v potaz, že donuty ve hře furt budou muset hrát nějakou roli kvůli chodu serveru.

 

Je to pouze a jen můj názor jiní administrátoři mohou mít jiný pohled na věc tak to neber zle. Díky za návrhy  :)

No , já nakupuji vrhací zbraně minimálně jednou denně a velmi by mne udivilo , kdyby to u hráčú co hru hrají déle než hodinu dneně bylo jinak .

 

Aktivní hráč rozhodně není to samé co pravidelný hráč . Mimochodem , spustit aplikaci jednou deně umí každej kapku chytrej telefon .

Donuty bych nerušil páč i já mám kapku představu kolik stojí pronájem a provoz  (grin)

Na druhé straně také mám představu o cenách u jiných her podobného tipu a co je moc je moc .

 

Běžné tržiště nikdy fungovat u tohoto tipu her nebude , proto sem navrh formu dražby , ta je jediná prúchodná .

Jinak se nelze vyhnout mulťákům .

 

U těch předmětú  v shopu sem také psal VÝRAZNĚ lepších . Vzácné a epické sou lepší , ale nikoliv výrazně . Byli tím myšleny předměty cca o 10 levlú lepší

 

Bony na souboje by hru více spestřily 



#18 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 08 červen 2015 - 01:34

Jen se vyjádřím k tomu prvnímu. Opravdu jednou denně ? Sám sem byl asi 4 dny opravdu v kuse ve hře souboje, úkoly proti protivníkům, války a 4x prodloužená výdrž a vždy mi zbylo kolem 20-30 vrhacích zbraní tak člověče nevím kam ty to házíš.  (grin)



#19 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 08 červen 2015 - 01:50

No , tak v balíčku je 100 kusú .

Za souboj bych řek , že je prúměrná spotřeby 2-3 kusy , takže dejme tomu dáš z balíčku 40 soubojú  .

Dyž dáš 20 soubojú s hráči , zbejvá ti jich na zbytek hry pro 20 akcí . A to je kapku málo .

 

Takže pokud si neměl nějakej bezednej balíček , tak pěkně kecáš   :P

pokud sou mé počty nesprávné , budu velmi rád za korekci



#20 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 08 červen 2015 - 01:52

No dokumentace se mi o tom dělat zrovna nechce. (moc  zdlouhavé  (grin) )

Přistoupím teda radši na bezedné balíčky.  :D






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních