Skočit na obsah


Fotka

Problém? Nalezení oranžového auta


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
15 odpovědí na toto téma

#1 Thomrius

Thomrius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:

Odesláno 05 červen 2018 - 06:17

Zdravím lidičky

 

 Chci se jen zeptat, plním již tento úkol http://prntscr.com/jr94vb5-tým dnem, nepřijde mi to moc normální, jelikož kamarádům a členům z teamu to padlo během 1-3 dnů. Ano, hledám auto samozřejmně v té správné lokaci Město Hlavní Město a vždy projedu všechny 3 mise... Opravdu už nevím co stím, proto píšu sem. Díky za rady.



#2 Dag

Dag

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Dag
  • Tým:Villains

Odesláno 13 červen 2018 - 08:41

Zdravím lidičky

 

 Chci se jen zeptat, plním již tento úkol http://prntscr.com/jr94vb5-tým dnem, nepřijde mi to moc normální, jelikož kamarádům a členům z teamu to padlo během 1-3 dnů. Ano, hledám auto samozřejmně v té správné lokaci Město Hlavní Město a vždy projedu všechny 3 mise... Opravdu už nevím co stím, proto píšu sem. Díky za rady.

Mám to stejně. Procházím to už přes týden a nic. Prej je to prostě o náhodě. Ale přijde mi to po tý době už trochu vadný.



#3 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 13 červen 2018 - 03:46

naozaj to je o nahodce..stretavam sa ze to niekto nasiel behom prveho dna niekto o den niekto o 2 a niekto caka proste dlhsie..naozaj to je len o tej nahode o nicom inom...



#4 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 25 září 2018 - 12:49

naozaj to je o nahodce..stretavam sa ze to niekto nasiel behom prveho dna niekto o den niekto o 2 a niekto caka proste dlhsie..naozaj to je len o tej nahode o nicom inom...

To je celkem FAIL, čekám na auto už tři týdny !



#5 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 září 2018 - 01:28

vazne? ja som cakal skoro 2 mesiace pokial mi padlo. odporucam robit kratke misie aby bola pravdepodobnost vacsia ze vam to auto padne



#6 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 25 září 2018 - 01:38

vazne? ja som cakal skoro 2 mesiace pokial mi padlo. odporucam robit kratke misie aby bola pravdepodobnost vacsia ze vam to auto padne

Za velký FAIL považuji aspekt náhody. Úkol s popisem: rychle prohledej město ? Potom čekám tři týdny a někdo ještě víc, to je FAIL samo o sobě. Naprosto logické by bylo navázat zobrazení auta na konkrétní počet misí splněných v této lokaci, případně na dokončení nějakého hrdinského činu.

Nebo Vám přijde v pořádku, že se auto může zjevit třeba za deset let (nadsázka ale ta náhoda to umožňuje)? 



#7 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 září 2018 - 03:47

ano pretoze kazdy by chcel vsetko hned ..a takto vas hra taha aby ste za nou stravil viac casau kedze budete robit viac misii. pride mi to uplne normalne.niekto mal auticko hned v ten den a niekto caka. proste to je o nahode a o nicom inom



#8 Muchomurka

Muchomurka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Muchomurka
  • Tým:JusticeForAll

Odesláno 25 září 2018 - 06:01

To to auto ještě někdo nemá?!



#9 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 26 září 2018 - 06:20

ano pretoze kazdy by chcel vsetko hned ..a takto vas hra taha aby ste za nou stravil viac casau kedze budete robit viac misii. pride mi to uplne normalne.niekto mal auticko hned v ten den a niekto caka. proste to je o nahode a o nicom inom

Možná to nebylo z mého příspěvku jasné ale nechci všechno hned (psal jsem o splnění nějakého počtu misí nebo hrdinského činu) 

Já jen nemůžu pochopit, proč u plnění misí figuruje náhoda ? To Vám opravdu nedochází jaký to může být problém ? Proč tedy děláme nějaké mise ? Nestačilo aby se mi náhodně objevovali odměny v inventáři ? Mise chápu takto: udělej něco za nějakou odměnu. Tady nevím co mám dělat a je jen náhoda jestli dostanu odměnu. Ach jo.



#10 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 26 září 2018 - 06:21

To to auto ještě někdo nemá?!

No právě, že nemá a podle nastavení od vývojářů třeba ani nikdy mít nebude ale prý je to tak správně.



#11 Renne

Renne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:

Odesláno 26 září 2018 - 06:40

Buďte v klidu, ono se jednou objeví, já čekala víc jak 2 měsíce, až když jsem se naštvala, že na to prdím, se tam objevilo :)



#12 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 září 2018 - 07:37

Ugzuk : a co ste cakal ze misie sa budu generovat nejakou do predu generovanou rovnicou ktora sa bude opakovat? samozrejme ze to je len o nahode co vam z misie padne.a ano odmenu za misiu dostanete ale nie je nikde pisana aka ta odmena bude. Kedy ste ztacal hrat hru a kedy ste zacal plnit tie misie kde je aj oranzove auticko? kolko energie denne miniete na misie? ked uz tak pisete ze podla nastaveni vývojárov ho mozno ani nikdy mat nebudete?

#13 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 26 září 2018 - 08:00

Ugzuk : a co ste cakal ze misie sa budu generovat nejakou do predu generovanou rovnicou ktora sa bude opakovat? samozrejme ze to je len o nahode co vam z misie padne.a ano odmenu za misiu dostanete ale nie je nikde pisana aka ta odmena bude. Kedy ste ztacal hrat hru a kedy ste zacal plnit tie misie kde je aj oranzove auticko? kolko energie denne miniete na misie? ked uz tak pisete ze podla nastaveni vývojárov ho mozno ani nikdy mat nebudete?

Hru jsem jsem začal hrát cca před dvěma měsíci, každý den spotřebuji všechnu energii i s dokoupením, minimálně týden (když jsem ještě věřil, že to pomůže) jsem veškerou energii každý den využil v této lokaci (splněných misí v hlavním městě nepočítaně) a přišel kvůli tomu o další výhodnější mise a nouzová volání hrdinům, protože jsem věřil (rychle prohledej město, že) že to k něčemu je. Takto jsem se snažil celkem dlouho a spotřeboval i dost energie chybějící pak jinde. A přitom by stačilo aby se auto objevilo vždy třeba po splnění sta misí v této lokaci. Nechci nic zadarmo ani ne hned ale rád bych předem věděl co mám dělat abych dosáhl na odměnu a ne čekat na náhodu kterou nijak neovlivním a navíc náhodou se nemusí objevit vůbec. Jinak to s těmi odměnami nechápu, odměny v této misi jsou jasně napsané u té mise ale jediný popis mise je: rychle prohledej město a najdi auto ale můžu prohledávat jak chci, třeba sto let ale nemusí to být vůbec k ničemu. Zkuste pochopit, že hlavní chybu vidím v nemožnosti soustředit se na splnění úkolu a úsilím toho dosáhnout, prostě ať dělám co dělám, je jen náhoda jestli někdy ten úkol dodělám. Takže proč bych se vlastně snažil, že? Stačí jen ráno kouknout jestli tam auto není a pak na to kašlat. No tak ale třeba to auto dostanu zítra, třeba za měsíc nebo taky třeba nikdy. 

 

P.S.: Hraji cca dva měsíce, doposud jsem vše dokázal splnit svým úsilím díky jasně daným podmínkám ale poslední tři týdny čekám na náhodu v této misi ;-)


Příspěvek upravil Ugzuk: 26 září 2018 - 08:02


#14 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 září 2018 - 08:39

tak podla toho co pisete nie vsetky misie robite v danom meste potom jasne ze 3 tyzden neviete najst auto.. musite robit misie len v danom meste pokial chcete nahodne najst auto.preco by to malo byt tak zeby sa auto malo objavit napriklad po 100 misiach ak sa do vtedy neobjavi, hracov to pohana do predu ak nieco nevedia najst alebo nevedia dokoncit pre iny dovod.ja u vas vidim to zeby ste chcel mat vsetko na striebornom podnose donesene hend k rukam a nemusel ste pre to urobit vobec nic. opytajte sa hracov co tuto hru hraju 2-3 roky kolko usilia a casu do toho museli dat aby nieco dosiahli aj ked to bolo tazke.vsetko v tejto hre je o nahode. ja som sa pytal kolko energie ste spotreboval. co znamena u vas vsetka energia? lebo u mna vsetka energia znamena 360 energie spotrebovanej na male misie v danom meste po dobu 2 mesiacov aby som to auto nasiel. a nestazoval som sa pretoze to je hra. niekto ma stastie najst to hned a niekto proste nie. o com by to bolo keby tato hra bola monotonna a kazdy by mal vsetkeho rovnako....



#15 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 26 září 2018 - 08:56

tak podla toho co pisete nie vsetky misie robite v danom meste potom jasne ze 3 tyzden neviete najst auto.. musite robit misie len v danom meste pokial chcete nahodne najst auto.preco by to malo byt tak zeby sa auto malo objavit napriklad po 100 misiach ak sa do vtedy neobjavi, hracov to pohana do predu ak nieco nevedia najst alebo nevedia dokoncit pre iny dovod.ja u vas vidim to zeby ste chcel mat vsetko na striebornom podnose donesene hend k rukam a nemusel ste pre to urobit vobec nic. opytajte sa hracov co tuto hru hraju 2-3 roky kolko usilia a casu do toho museli dat aby nieco dosiahli aj ked to bolo tazke.vsetko v tejto hre je o nahode. ja som sa pytal kolko energie ste spotreboval. co znamena u vas vsetka energia? lebo u mna vsetka energia znamena 360 energie spotrebovanej na male misie v danom meste po dobu 2 mesiacov aby som to auto nasiel. a nestazoval som sa pretoze to je hra. niekto ma stastie najst to hned a niekto proste nie. o com by to bolo keby tato hra bola monotonna a kazdy by mal vsetkeho rovnako..

Ok, zaškatulkoval jste si mě jako člověka co nechce vyvinout úsilí aby něčeho dosáhl, nevím proč ale ok. Já zas vidím, že nemá cenu na náhodu vyvíjet úsilí protože je to náhoda, ne něco za snahu a píli. Nedokážu toto pochopit:  musite robit misie len v danom meste pokial chcete nahodne najst auto ( vy to opravdu nechápete ?) Nemusím nic a taky všechno a pořád je jen náhoda jestli dostanu odměnu. Dále není třeba diskutovat, poněvadž to vidíme každý úplně jinak i když musím přiznat, že Vaše komentáře a vysvětlení povětšinou moc nechápu, přijde mi, že nevidíte ten nesmysl, že ať dělám cokoliv prostě není jasné, že někdy dostanu odměnu. 

 

PS: nechci nic na stříbrném podnose, chci jasně napsáno: Udělej toto a dostaneš toto. Ne, dělej toto do zblbnutí třeba NÁHODOU dostaneš odměnu, nebavíme se o náročnosti klidně ať je to na splnění tisíce misí v té lokaci nebo deset tisíc ale mělo by být jasně a pevně nastaveno kdy dostanu odměnu.

 

PS2: pro vysvětlení použiji příměr: Můžete celý život pracovat a jednou NÁHODOU dostanete výplatu, nebo taky ne, že;-)


Příspěvek upravil Ugzuk: 26 září 2018 - 09:06


#16 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 26 září 2018 - 09:25

kazdy si nahodu vysvetlujeme inaksie. tema bola vysvetlena kedy sa da nahodne najst auticko takze ju uzatvaram






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních