Skočit na obsah


Fotka

Odměňování hráčů v HC

Odměna hráči

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 Aliyah

Aliyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:důstojník
  • Tým:Hell's Angels

Odesláno 31 leden 2019 - 07:41

Ahoj, prosím , mám dotaz. Šlo by nějak zařídit aby hráči co nesplňují alespoň 2/3 HC nešli nějak bloknout v odměňování za ten daný HC? Máme dlouhodobý problém se slabšími hráči. Ale pokud je vyhodíme, bude nás málo. Oni se tak vezou a mají stejné odměny co hráči, kteří makají. Díky za odpověď. Rebecca



#2 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 31 leden 2019 - 09:54

Prozatím tato možnost není dostupná, ale hráči mohou podat takový návrh na vytvoření na forum . Jestliže se hráči dostatečně nezapojují do HeroConu. 


  • Aliyah se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#3 Aliyah

Aliyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:důstojník
  • Tým:Hell's Angels

Odesláno 31 leden 2019 - 10:20

Prozatím tato možnost není dostupná, ale hráči mohou podat takový návrh na vytvoření na forum . Jestliže se hráči dostatečně nezapojují do HeroConu. 

 

Prozatím tato možnost není dostupná, ale hráči mohou podat takový návrh na vytvoření na forum . Jestliže se hráči dostatečně nezapojují do HeroConu. 

Děkuji. Jen nevím, jak to fyzicky udělat, abych oslovila co nejvíce hráčů pokud není možný sdílený veřejný chat.  



#4 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 31 leden 2019 - 10:31

Děkuji. Jen nevím, jak to fyzicky udělat, abych oslovila co nejvíce hráčů pokud není možný sdílený veřejný chat.  

Jestli máte namysli podat návrh ohledně této věci. Tak půjdete do sekce Názory a Návrhy a tam poté uvidíte nápady pro zlepšení hry a zde podáte váš návrh a do konverzace se zapojí ostatní hráči tak i moderátoři. 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#5 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 01 únor 2019 - 09:31

Ahoj, prosím , mám dotaz. Šlo by nějak zařídit aby hráči co nesplňují alespoň 2/3 HC nešli nějak bloknout v odměňování za ten daný HC? Máme dlouhodobý problém se slabšími hráči. Ale pokud je vyhodíme, bude nás málo. Oni se tak vezou a mají stejné odměny co hráči, kteří makají. Díky za odpověď. Rebecca

Ahoj, 

Myslím si, že v tomto by pomohla jedna věc. 

Pokud by se předělal systém odměňování za HC ve smyslu, že za týmový výkon by zůstala odměna stejná pro všechny ale pouze jen procenta na xp a mince z misí ale schopnosti by se získávali pouze ze sólového HC kde by bylo potřeba přepracovat systém odměn tak aby byl více motivační. Ten sólový HC totiž nejvíce reflektuje výkony konkrétních hráčů ale v této podobě je málo motivační protože deset bodů schopností za první tři místa je opravdu málo pokud by to byla jediná odměna za HC kromě týmových procent.

Navrhuji tedy odebrat z týmových odměn body schopností a zvýšit razantně jejich zisk za sólový výkon každého hráče.

 

Snad jsem správně pochopil problém a navrhl aspoň trošku smysluplné řešení ale je to jen nápad k další diskuzi.

 

Díky za pozornost a spoustu hrdinských úspěchů všem.

 

Zdraví Ugzuk.


  • Aliyah se toto líbí

#6 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 01 únor 2019 - 09:45

Zdravím, myslím si, že vaším nápadom sa asi vyhovieť nebude dať. Do hry pridali sólo HC na podnet hráčov, to aké sú tam odmeny my ovplyvniť nemôžme.  Myslím si, že tak ako to je nastavené, je to dobre. Motivovať hráčov v tíme má predovšetkým veliteľ. Myslím si, že zmenu to nepotrebuje.

 

Ďakujeme za váš návrh.

 

Váš HeroZero team(silly)


Tado ;) (ninja)


#7 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 01 únor 2019 - 10:14

 

Zdravím, myslím si, že vaším nápadom sa asi vyhovieť nebude dať. Do hry pridali sólo HC na podnet hráčov, to aké sú tam odmeny my ovplyvniť nemôžme.  Myslím si, že tak ako to je nastavené, je to dobre. Motivovať hráčov v tíme má predovšetkým veliteľ. Myslím si, že zmenu to nepotrebuje.

 

Ďakujeme za váš návrh.

 

Váš HeroZero team(silly)

 

Ahoj díky za odpověď, 

 

Chápu tvé námitky ale nesouhlasím.

 

Jediné co v tomto směru může udělat velitel je hráče přijmout nebo vyhodit z týmu. To mi přijde málo, zvláště v situaci kdy není moc aktivních hráčů ve hře a jejich počet se spíše snižuje. Pokud by jsi chtěl aby velitelé motivovali více hráče, dejte jim tu možnost, nějakých dalších odměn které by mohl velitel udělit aktivnějším hráčům.

 

Pouze poprosím aby se můj návrh dostal do zpětné vazby vývojářům.

Neuraz se, ale myslím si, že o tomto by měli rozhodovat vývojáři a ne moderátor fóra. 

 

Díky.

 

Ugzuk.


  • Aliyah se toto líbí

#8 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 01 únor 2019 - 10:25

Ahoj díky za odpověď, 

 

Chápu tvé námitky ale nesouhlasím.

 

Jediné co v tomto směru může udělat velitel je hráče přijmout nebo vyhodit z týmu. To mi přijde málo, zvláště v situaci kdy není moc aktivních hráčů ve hře a jejich počet se spíše snižuje. Pokud by jsi chtěl aby velitelé motivovali více hráče, dejte jim tu možnost, nějakých dalších odměn které by mohl velitel udělit aktivnějším hráčům.

 

Pouze poprosím aby se můj návrh dostal do zpětné vazby vývojářům.

Neuraz se, ale myslím si, že o tomto by měli rozhodovat vývojáři a ne moderátor fóra. 

 

Díky.

 

Ugzuk.

Zdravím, hráči sami mohou navrhovat nové vylepšení do hry. Jak už jsem psal nahoře stačí váš nápad napsat do sekce Názory a Návrhy a zde si toho všimnou všichni a váš nápad bude projednán. Na tom jestli se návrh příjme už musí rozhodnout vývojáři. 


  • Aliyah se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#9 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 01 únor 2019 - 10:39

Tému zamykám, vzhľadom na to, že bola vytvorená v inej sekcii fóra.


  • Aliyah se toto líbí

Tado ;) (ninja)






Also tagged with one or more of these keywords: Odměna, hráči

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních