Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace 2/4


  • Please log in to reply
6 odpovědí na toto téma

#1 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 02 duben 2019 - 03:32

Zdravím, dnes ráno jsme se dočkali nového updatu. Byli by jsme rádi kdyby jste nám napsali vaše ohlasy ohledně nové aktualizace. Každý názor jak špatný tak dobrý je zde vítaný. 

 

 

VÁŠ HERO ZERO TÝM


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#2 Sralyb

Sralyb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Sralyb
  • Tým:Destruction

Odesláno 02 duben 2019 - 07:00

update hodnotim pozitivne..konecne nieco co nam hracom ulahci hru :) timovy chat je prehladnejsi za mna spokojnost..len dufam ze sa raz dockam toho, ze poukazy nebudu mat splatnost..takto sa prihlasim do hry podvecer a hned mi do ksichtu skoci 40 treningov a 100 energie navyse :D 



#3 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 03 duben 2019 - 05:24

Zdravím, děkujeme za váš názor a jsme rádi že se vám nová aktualizace líbí. Občas nám poukázky nepřejí včera se mi stalo to samé měl jsem najednou o 100 energie více a přes 100 tréninků. Myslím že tento návrh ohledně poukázek už byl podán a proto zkusím zjistit více informací o tom zda se někam dostal.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#4 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 03 duben 2019 - 04:43

Zdravím!

Tak zrovna zkouším v praxi ty mise zároveň se zločincem a to je tedy super počin!  (y) Moc chválím!  (grin)

Možná bych ale navrhla ještě jedno drobné vylepšení (třeba na příští aktualizaci?). Jak je tam ta ikonka, kde je vidět čas do konce mise, když je člověk na zločincovi, a čas do konce zločince, když je na misi, bylo by možné tam ještě nějak zakomponovat čas do konce aktuálního útoku na zločince? Možná bych to i upřednostnila před tím komplet trváním zločince. Hlavně pak při HC na útoky na zločince, kdy jde leckdy o každou sekundu, by to bylo asi lepší...  ;)

Jinak také kvituji tu šipku u předmětů, které jsou lepší než ty, co aktuálně mám. A i k tomu bych měla drobné vylepšení  (grin) Bylo by asi ještě větší pomocí, kdyby to porovnávalo ty základní schopnosti bez přidaných modifikací.

Ale celkově se mi update líbí. :-) :)


  • pavlik2 a SojiGames klikli "Líbí se mi"

Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#5 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 03 duben 2019 - 04:47

Zdravím, děkujeme za váš názor a jsme rádi že se vám nová aktualizace libí. Vždy se na nové aktualizaci něco najde co se dá zlepšit ale i tak jsou pro nás velmi užitečné mě osobně se tyto nové funkce moc libí a ta šipka nahoru je fakt skvělá ale to aby porovnalo věci bez modifikací tak to by bylo super. Už tento návrh někdo psal a já ho dnes večer předám Manažerovi HZ a uvidíme zda s tím něco udělají.


  • Choroba se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#6 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 02 květen 2019 - 07:50

Zdravím!

Tak zrovna zkouším v praxi ty mise zároveň se zločincem a to je tedy super počin!  (y) Moc chválím!  (grin)

Možná bych ale navrhla ještě jedno drobné vylepšení (třeba na příští aktualizaci?). Jak je tam ta ikonka, kde je vidět čas do konce mise, když je člověk na zločincovi, a čas do konce zločince, když je na misi, bylo by možné tam ještě nějak zakomponovat čas do konce aktuálního útoku na zločince? Možná bych to i upřednostnila před tím komplet trváním zločince. Hlavně pak při HC na útoky na zločince, kdy jde leckdy o každou sekundu, by to bylo asi lepší...  ;)

Jinak také kvituji tu šipku u předmětů, které jsou lepší než ty, co aktuálně mám. A i k tomu bych měla drobné vylepšení  (grin) Bylo by asi ještě větší pomocí, kdyby to porovnávalo ty základní schopnosti bez přidaných modifikací.

Ale celkově se mi update líbí. :-) :)

 

 

Ahojky všichni a ahojky naši moderátoři!

 

Díky, že jste předali výš tu naší připomínku ohledně toho porovnávání věcí bez modifikací. Je super, že hned další aktualizace to upravila!  (y)

 

Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné tam nějak navrhnout i to, o čem jsem psala výš. Zjistila jsem totiž, že to není jen můj problém, ale že s tím bojuje většina hráčů u nás v týmu. Já sama bych se s tím asi nějak popasovala, ale kvůli nim bych byla ráda, kdyby se to mohlo nějak prodiskutovat... (think)

Jedná se o to, že se nám všem velmi často stává, že když jedeme mise zároveň s padouchem, tak jak to automaticky upřednostňuje mise před padouchem (když přepínáme mezi tréninky, týmem, úkrytem a misemi), tak často nepostřehneme, že padouch už skončil. Nebo dám útok na padoucha, chci použít baterku na urychlení, ale tím, že se to přepne zpátky na misi, jí omylem plácnu tam. Šlo by to nějak upravit, aby v době padouchů měl ten padouch v tom zobrazování přednost? Je to dost na prd hlavně když je pak HC na padouchy... :(

 

Díky za péči a doufám, že se to povede nějak šikovně vyřešit  :)

Hezký večer všem ;)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#7 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 02 květen 2019 - 08:24

Zdravím, tato věc se mě osobně nestává, ale jestli to vývojáři uznají za vhodné na tom už my moderátoři nerozhodujeme. Pošlu to dále a děkujeme za váš názor. :) 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních