Skočit na obsah


Fotka

Zvláštní popis u eventu


Best Answer Saara , 23 červenec 2019 - 02:41

Ahoj,
 
tímhle můžeš přeskočit veškeré hledání a rovnou získat odměnu, jestli myslíš toto.
 
Funguje to tak u každého hledacího eventu.. Dá se říct, že jeden hledací den můžeš přeskočit 10 donuty, takže jestli chceš přeskočit 5 hledacích dní, tak tě to bude stát 50 donutů.


Aha, no, já jsem na hry chytrá a tohle mě nenapadlo. :D Už od mého prvního eventu jsem to nechápala, ale nechala jsem to být. Tzn, že ti méně chytří by to asi taky nemuseli pochopit. Bylo by asi fajn tam napsat: "Můžeš ihned dokončit pomocí donutů a získat tak předměty ihned." Je celkem logické, že čím více předmětů mám, tak tím nižší budou náklady. Ale věta jako: "Najdi všechny předměty najednou." Neni moc ok. :) Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
2 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 23 červenec 2019 - 01:51

Zdravím,

celkem dlouho mi vrtá hlavou tento popis, tak se na to chci zeptat.
Jde totiž o to, že předměty se najednou získat nedají, ale pouze denně jeden. Pokud je tím myšleno něco jiného, tak bych chtěla vědět co. Děkuji. :)

Viz obr: https://prntscr.com/oixqvv

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 200 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 23 červenec 2019 - 02:34

Ahoj,

 

tímhle můžeš přeskočit veškeré hledání a rovnou získat odměnu, jestli myslíš toto.

 

Funguje to tak u každého hledacího eventu.. Dá se říct, že jeden hledací den můžeš přeskočit 10 donuty, takže jestli chceš přeskočit 5 hledacích dní, tak tě to bude stát 50 donutů. 



#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 23 červenec 2019 - 02:41   Best Answer

Ahoj,
 
tímhle můžeš přeskočit veškeré hledání a rovnou získat odměnu, jestli myslíš toto.
 
Funguje to tak u každého hledacího eventu.. Dá se říct, že jeden hledací den můžeš přeskočit 10 donuty, takže jestli chceš přeskočit 5 hledacích dní, tak tě to bude stát 50 donutů.


Aha, no, já jsem na hry chytrá a tohle mě nenapadlo. :D Už od mého prvního eventu jsem to nechápala, ale nechala jsem to být. Tzn, že ti méně chytří by to asi taky nemuseli pochopit. Bylo by asi fajn tam napsat: "Můžeš ihned dokončit pomocí donutů a získat tak předměty ihned." Je celkem logické, že čím více předmětů mám, tak tím nižší budou náklady. Ale věta jako: "Najdi všechny předměty najednou." Neni moc ok. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních