Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace 27/8


  • Please log in to reply
9 odpovědí na toto téma

#1 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 27 srpen 2019 - 06:46

https://forum.cz.her...9/#entry17162

 

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.

 

Váš HeroZero tým :)



#2 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 27 srpen 2019 - 07:52

https://forum.cz.her...9/#entry17162

 

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.

 

Váš HeroZero tým :)

 

Ahoj

 

To je takový problém opravit chyby které vám lidé hlásí v sekci: Nahlásit chybu v překladu ?

V popisu aktualizace je: opraveno pár překlepů, no gratulace ale v továrně na útokoboty stále vyrábíme obranoboty, do útoku posíláme obranoboty.

Opravdu je to problém si to dát do pořádku ?

Za mě celkově zbytečná aktualizace protože nic nového v podstatě nepřináší a hlavní chyby nebyly opraveny takže palec dolů.

 

Zdar. 


  • ferluci a ElRetumi klikli "Líbí se mi"

#3 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 27 srpen 2019 - 09:22

https://forum.cz.her...9/#entry17162

 

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.

 

Váš HeroZero tým :)

Zdravím,souhlasím s názorem uživatele Ugzuk.  

 

Hlavní chyby které jsou ve hře (hlavně v popisu u nového tréninku) stále nejsou opraveny. 

 

Několikrát jsem to hlásil na podporu ale nic se s tím nedělá.


Příspěvek upravil ferluci: 27 srpen 2019 - 09:22


#4 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 27 srpen 2019 - 10:25

Zdravím, všetky chyby ktoré nám posielate sem na fórum, alebo na hernú podporu mi podávame ďalej k vývojárom, to že už oni s tým nič nerobia nieje náš problém.


Tado ;) (ninja)


#5 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 27 srpen 2019 - 10:46

Zdravím, všetky chyby ktoré nám posielate sem na fórum, alebo na hernú podporu mi podávame ďalej k vývojárom, to že už oni s tým nič nerobia nieje náš problém.

No chtěli jste názory na aktualizaci tak tady je máte, my většinou víme, že s tím nic nenaděláte ale to nic nemění na celkovém obrazu fušeřiny.


  • Tropen se toto líbí

#6 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 28 srpen 2019 - 07:30

Vadí mi že nepridávajú a neopravujú dôležité veci ale namiesto toho pridávajú samé blbosti, myslím že písať nápady na fórum je zbytočné. Hero Zero už hrajem dlho a musím povedať že pred 3 rokmi ma hra bavila viacej.


  • ferluci, Saara a SlavistaOndra klikli "Líbí se mi"

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 28 srpen 2019 - 01:49

https://forum.cz.her...9/#entry17162
 
Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.
 
Váš HeroZero tým :)
 
Ahoj
 
To je takový problém opravit chyby které vám lidé hlásí v sekci: Nahlásit chybu v překladu ?
V popisu aktualizace je: opraveno pár překlepů, no gratulace ale v továrně na útokoboty stále vyrábíme obranoboty, do útoku posíláme obranoboty.
Opravdu je to problém si to dát do pořádku ?
Za mě celkově zbytečná aktualizace protože nic nového v podstatě nepřináší a hlavní chyby nebyly opraveny takže palec dolů.
 
Zdar.


Tedy nikdy jsem si nevšimla, že bych do útoku posílala obranoboty atd. To snad byl jen u někoho chvilkový bug. Ne? :D
Každopádně bych řekla, že už jim to pomaličku jde opravovat všechno a vcelku už si nemám na co stěžovat. Hra je občas buglá už jen tím, že je děsně přeplácaná. Kdejaká těžší hra mi jde i rychleji, než klikačka Hero Zero. A to je tedy opravdu co říct. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 31 srpen 2019 - 05:42

Tedy nikdy jsem si nevšimla, že bych do útoku posílala obranoboty atd. To snad byl jen u někoho chvilkový bug. Ne? :D
Každopádně bych řekla, že už jim to pomaličku jde opravovat všechno a vcelku už si nemám na co stěžovat. Hra je občas buglá už jen tím, že je děsně přeplácaná. Kdejaká těžší hra mi jde i rychleji, než klikačka Hero Zero. A to je tedy opravdu co říct. :D

 

Však se mrkni v úkrytu když dáváš útok tak nastavuješ počet obranobotů a ne, útokobotů, stejně tak při jejich výrobě v továrně na útokoboty máš nahoře napsáno vyrobit obranoboty.



#9 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 31 srpen 2019 - 10:46

Však se mrkni v úkrytu když dáváš útok tak nastavuješ počet obranobotů a ne, útokobotů, stejně tak při jejich výrobě v továrně na útokoboty máš nahoře napsáno vyrobit obranoboty.


Jo, tak toho horního nápisu jsem si nikdy moc nevšímala, jinak se tam normálně píše o útokobotech. Tak jsem se na to teď zaměřila a je to tak, no. A v boji teda též. Takové menší chybky, ale začátečníkům by mohly poplést hlavu.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#10 Písek

Písek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Okena

Odesláno 01 září 2019 - 12:01

ad. Novinky:

Lamy jsou super. Dlouhodobě se snažím sehnat mazlíka, který bude vyvážený mezi roztomilým a úplně blbým. A vypadá to, že se konečně povedlo.

 

ad. Údržba:

Díky za opravení indikátoru postupu na hlavní nabídku. 

 

Shrnutí:

tato aktualizace kupodivu ničím nenaštvala, jen potěšila






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních