Skočit na obsah


Fotka

Soupravy


  • Please log in to reply
9 odpovědí na toto téma

#1 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 19 říjen 2019 - 07:02

Zdravím

chtěl bych poukázat na to že ve hře je nefér vůči hráčům co mají staty na silu oproti hráčům co mají staty na zručnost

Vrhačky a zbraň přidávájí ke statům 7% zručnost nebo zbraň a přístroj a k síle takový set není, to mi přijde postavené trošku mimo.

S pozdravem
Tucker

Příspěvek upravil Tucker: 19 říjen 2019 - 07:07


#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 19 říjen 2019 - 07:08

Zdravím
chtěl bych poukázat na to že ve hře je nefér vůči hráčům co mají staty na silu oproti hráčům co mají staty na zručnost
Vrhačky a zbraň přidává ke státům 7% zručnost nebo vrhačky a přístroj a k síle takový set není to mi přijde postavené trošku mimo.
S pozdravem
Tucker


Jn, ve hře je na zručku i více schopek od pomocníků, než třeba na intuici atd...
  • Tucker se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 19 říjen 2019 - 07:14

Jn, ve hře je na zručku i více schopek od pomocníků, než třeba na intuici atd...


To máš pravdu to jsem nějak nezkoumal ale jelikož já jedu na sílu tak mě tato věc irituje

#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 19 říjen 2019 - 08:49

tak na sílu je zbraň + vrhačky a na zručnost je jen jeden set zbraň + přístroj a nejde obnovit, takže to není tak horké.



#5 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 19 říjen 2019 - 08:57

Jn, ve hře je na zručku i více schopek od pomocníků, než třeba na intuici atd...

tak ono jsou taktiky se zručností - rána ploutví,ostrý zobák atd. na konci lamač, ale na sílu je kontaktní gól + lavina, pohlavek atd. kontaktní gól má též alternativy příšerně pohotový, šťastný pom pom, 

 

tak jsou aktuálně do čista do čista plus alternativy pohádková bytost atd ale ty jsou neutrální. na intuici oko, bodlinky +10intu atd..ale jsou většinou prostřední schopnosti pač to bývá spojené s příšerně pohotový atd..takže bych neřekl že není, spíše trochu neznalost



#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 19 říjen 2019 - 10:51

tak ono jsou taktiky se zručností - rána ploutví,ostrý zobák atd. na konci lamač, ale na sílu je kontaktní gól + lavina, pohlavek atd. kontaktní gól má též alternativy příšerně pohotový, šťastný pom pom, 
 
tak jsou aktuálně do čista do čista plus alternativy pohádková bytost atd ale ty jsou neutrální. na intuici oko, bodlinky +10intu atd..ale jsou většinou prostřední schopnosti pač to bývá spojené s příšerně pohotový atd..takže bych neřekl že není, spíše trochu neznalost


Jasně pane chytrej :D
Zkrátka na zručku toho je víc a to mi nikdo nevymluví.
Navíc, kdo si čte plus kupuje za donuty tyhle nesmysly? Jen hráči, kteří kupují donuty.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 19 říjen 2019 - 11:14

Jasně pane chytrej :D
Zkrátka na zručku toho je víc a to mi nikdo nevymluví.
Navíc, kdo si čte plus kupuje za donuty tyhle nesmysly? Jen hráči, kteří kupují donuty.

jaké nesmysli? pokud myslíš rána ploutví tak tu má lachtan který už byl několikrát za nalezení předmětů v akci -lachtani v nouzi a další jde z casina atd



#8 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 20 říjen 2019 - 09:32

jaké nesmysli? pokud myslíš rána ploutví tak tu má lachtan který už byl několikrát za nalezení předmětů v akci -lachtani v nouzi a další jde z casina atd


Měla jsem na mysli ty taktiky, protože hráč, který schopky nekombinuje a jen dostane jednoho lachtana se schopkou to nijak moc neřeší.
Každopádně jsem nepsala, že nejsou, jen že je jich více na zručku.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#9 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 20 říjen 2019 - 09:08

Jasně pane chytrej :D
Zkrátka na zručku toho je víc a to mi nikdo nevymluví.
Navíc, kdo si čte plus kupuje za donuty tyhle nesmysly? Jen hráči, kteří kupují donuty.

Ano, máš pravdu, na zručnost je víc věcí. S tou druhou věcí si trochu odporuješ, i bez kupování donutů se dá sehnat super pomocník třeba z eventů, Pokud bys chtěla nejlepší možné rozdělení statistiky+na to určené abilitky u pomocníka, za 15/30 donutů (opět není třeba kupovat, stačí hrát chytře) se to dá. Nejobtížnějším úkolem zbývá sehnat kladivo, které se při troše štěstí vyskytuje po pár protočení v second handu.

Ono obecně hráči, kteří si usmyslí už koupit donuty, chtějí do hry něco vložit a tím pádem i něco získat navíc, ale dá se to i bez kupování. Sice je to pak o něco těžší hra, kde se musí přemýšlet, kam to malé množství donutů vložit, ale dá se to. Pak ale netřeba počítat s prvními příčkami v žebříčku.


Příspěvek upravil Vysavacuctuosumnact: 20 říjen 2019 - 09:12

  • ElRetumi se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 21 říjen 2019 - 06:16

Ano, máš pravdu, na zručnost je víc věcí. S tou druhou věcí si trochu odporuješ, i bez kupování donutů se dá sehnat super pomocník třeba z eventů, Pokud bys chtěla nejlepší možné rozdělení statistiky+na to určené abilitky u pomocníka, za 15/30 donutů (opět není třeba kupovat, stačí hrát chytře) se to dá. Nejobtížnějším úkolem zbývá sehnat kladivo, které se při troše štěstí vyskytuje po pár protočení v second handu.
Ono obecně hráči, kteří si usmyslí už koupit donuty, chtějí do hry něco vložit a tím pádem i něco získat navíc, ale dá se to i bez kupování. Sice je to pak o něco těžší hra, kde se musí přemýšlet, kam to malé množství donutů vložit, ale dá se to. Pak ale netřeba počítat s prvními příčkami v žebříčku.


Jj, však netvrdím, že se to nedá, jen píšu, že hráči, kteří donuty nekupují tohle málokdy řeší. Spíše šetří na multitasking a trezory. :)
A kladivo, včetně všeho za donuty v sekáči je opravdu jen pro bohaté. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních