Skočit na obsah


Fotka

Blbé menenie hráčov


Best Answer Tucker , 01 leden 2020 - 02:12

Ak dám vymeniť súperov a ono mi to iba prehodí hráčov z nižšieho miesta na vyššie tak toto podľa teba funguje tak ako má ? Nenarážam na tabuľku ale na toto malé tlačidlo. https://prnt.sc/qgw1u8

Ano , tahle funkce funguje tak jak má vybírá to hráče podle nejvyšší odměny přiměřenému tvému levelu a podle aktuálně aktivních hráčů. Za dobu co jsem hrál tak jsem to tlačítko nikdy nepoužil protože mi to přišlo zbytečné když jsem hráče většinou vybíral z žebříčku.

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 21 prosinec 2019 - 11:55

Ahojte, všimol som si jednu vec. Keď som v sekcií súbojov, tak raz za čas dám aj vymeniť hráčov a ono mi to len prehodí dvoch najsilnejších za ďalších silných. Ja viem že je to nepotrebné, keď si chcem nájsť iných hráčov na súboj tak idem do rebríčka. Skôr mi ide o to, že keď tam ta možnosť výmeny už je, tak myslím že by mala i správne fungovať.

 

Mart289


  • Tucker, Saara a Ugzuk klikli "Líbí se mi"

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#2 EndroCZ

EndroCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 Příspěvků:
  • LocationJihomoravský Kraj
  • Server:CZ3
  • Postava:EndroCZ
  • Tým:Black Roses

Odesláno 23 prosinec 2019 - 11:38

Zdravím.

Výměna hráču je zcela automatický náhodná.
Nemůže tak být vina ze strany adminumoderátoru nebo programátoru.
Hráči se automaticky mění při kliku na vyměnit na hráče, kteří jsou v této lige aktivní.
Tak možná jsou hodně aktivnější větší a silnější hráči, to už není náš problém.
Hold si musíte počkat na hráče, přiměřeným vašich schopností, stejně silného.
My to nijak neovlivníme.

Děkuji za pochopení.



  Přejeme krásné prožití svátku vánočních a šťastné a veselé vánoce  (gift) 


od celého hero zero týmu.



 Hodně štěstí při plněních vánočních eventu a spoustu zábavy ve hře Hero Zero



S pozdravem

Endro

(drinks2)
 
--------------


Tvůj Hero Zero Tým!


  • Tropen se toto líbí

#3 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 23 prosinec 2019 - 12:26

Na nikoho vinu nehádžem, je mi jasné že to moderátori neovplyvnia len myslím, že by to malo vedieť vedenie hry. Neskôr mi to bude dávať stále silnejších hráčov tak potom tá funkcie stráca zmysel. Pekné sviatky aj tebe.


  • Saara se toto líbí

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 24 prosinec 2019 - 07:31

Jo, no, to měnění je úplně k ničemu...
  • Martin1 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 28 prosinec 2019 - 04:06

Ahojte, všimol som si jednu vec. Keď som v sekcií súbojov, tak raz za čas dám aj vymeniť hráčov a ono mi to len prehodí dvoch najsilnejších za ďalších silných. Ja viem že je to nepotrebné, keď si chcem nájsť iných hráčov na súboj tak idem do rebríčka. Skôr mi ide o to, že keď tam ta možnosť výmeny už je, tak myslím že by mala i správne fungovať.
 
Mart289

Tato funkce je již v provozu od začátku hry musím souhlasit s Endrem protože to vybírá hráče co jsou aktivní a přiměřené tvému levelu. Pokud vím tak vždy v tabulce jsem našel hráče kteří byly o něco slabší ale i přesto jsem je porazil.

Další věc je že hodně záleží jestli daného hráče dáte nebo ne je ta jak máte nastavené staty.

Z mého pohledu tabulka funguje tak jak má.
Pokud se ti na měnění hráčů něco nezdá tak klikni na žebříček a vyber si soupeře tam.

Nechápu proč hledáte problémy tam kde problémy nejsou.
  • EndroCZ se toto líbí

#6 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 28 prosinec 2019 - 06:17

Tato funkce je již v provozu od začátku hry musím souhlasit s Endrem protože to vybírá hráče co jsou aktivní a přiměřené tvému levelu. Pokud vím tak vždy v tabulce jsem našel hráče kteří byly o něco slabší ale i přesto jsem je porazil.

Další věc je že hodně záleží jestli daného hráče dáte nebo ne je ta jak máte nastavené staty.

Z mého pohledu tabulka funguje tak jak má.
Pokud se ti na měnění hráčů něco nezdá tak klikni na žebříček a vyber si soupeře tam.

Nechápu proč hledáte problémy tam kde problémy nejsou.

 

Ak dám vymeniť súperov a ono mi to iba prehodí hráčov z nižšieho miesta na vyššie tak toto podľa teba funguje tak ako má ? Nenarážam na tabuľku ale na toto malé tlačidlo. https://prnt.sc/qgw1u8


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#7 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 01 leden 2020 - 02:12   Best Answer

Ak dám vymeniť súperov a ono mi to iba prehodí hráčov z nižšieho miesta na vyššie tak toto podľa teba funguje tak ako má ? Nenarážam na tabuľku ale na toto malé tlačidlo. https://prnt.sc/qgw1u8

Ano , tahle funkce funguje tak jak má vybírá to hráče podle nejvyšší odměny přiměřenému tvému levelu a podle aktuálně aktivních hráčů. Za dobu co jsem hrál tak jsem to tlačítko nikdy nepoužil protože mi to přišlo zbytečné když jsem hráče většinou vybíral z žebříčku.



#8 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 02 leden 2020 - 08:47

Ano , tahle funkce funguje tak jak má vybírá to hráče podle nejvyšší odměny přiměřenému tvému levelu a podle aktuálně aktivních hráčů. Za dobu co jsem hrál tak jsem to tlačítko nikdy nepoužil protože mi to přišlo zbytečné když jsem hráče většinou vybíral z žebříčku.

 

Ahoj, skus si to niekedy. Hráčov to nemení. Sú tam stále rovnaký. Toto funguje správne ?


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#9 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 03 leden 2020 - 08:49

Ahoj, skus si to niekedy. Hráčov to nemení. Sú tam stále rovnaký. Toto funguje správne ?

konkrétne na tvoj level a tebe primeraných hráčov je tam teda očividne málo a vyberá ti z toho čo je. Už ti to kolegovia vysvetlili a tiež súhlasím s tým, že to funguje tak ako má.

 

LOCK


  • Tucker a EndroCZ klikli "Líbí se mi"
Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních