Skočit na obsah


Fotka

Modifikace pro pomocníka


Best Answer Ugzuk , 28 únor 2020 - 01:25

Zdravím,mohu se zeptat jak je to s modifikací pro pomocníka? Už mám na něm nasazený obojek s možností modifikace,ale nevím jestli tam můžu dát jakoukoliv modifikaci (třeba modifikaci určenou pro zbraň) nebo musím počkat až mi padne přímo pro pomocníka? Děkuji za vysvětlení

Ahoj 

Na tohle jsem právě narazil taky a prosím tě, připrav se že se tě chystají podojit.

Jediná možnost jak získat modifikaci je v second handu a počítej s tím že se ti tam jen tak neobjeví, objeví se ti pouze pokud budeš obnovovat za donuty a nikdo ti nezaručí že protočíš třeba 50 donutů a stejně se neobjeví.

Pokud se ti tam objeví tak by měla být vzácná za 19 donutů a epická za 39 donutů.

Vypadá jak diamant.

 

Já osobně jsem se již dříve rozhodl že kvůli těmto dojícím postupům už nedám do hry ani korunu a proto stále nemám modifikaci na pomocníka.

Ať si ji klidně strčí kam slunce nesvítí, odmítám je sponzorovat.

 

Snad jsem pomohl, pokud nejsou nějaké informace přesné, doufám že mě někdo opraví. Toto jsou informace co mám k tomu já.

 

Ať se daří.

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 28 únor 2020 - 12:50

Zdravím,mohu se zeptat jak je to s modifikací pro pomocníka? Už mám na něm nasazený obojek s možností modifikace,ale nevím jestli tam můžu dát jakoukoliv modifikaci (třeba modifikaci určenou pro zbraň) nebo musím počkat až mi padne přímo pro pomocníka? Děkuji za vysvětlení



#2 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 28 únor 2020 - 01:25   Best Answer

Zdravím,mohu se zeptat jak je to s modifikací pro pomocníka? Už mám na něm nasazený obojek s možností modifikace,ale nevím jestli tam můžu dát jakoukoliv modifikaci (třeba modifikaci určenou pro zbraň) nebo musím počkat až mi padne přímo pro pomocníka? Děkuji za vysvětlení

Ahoj 

Na tohle jsem právě narazil taky a prosím tě, připrav se že se tě chystají podojit.

Jediná možnost jak získat modifikaci je v second handu a počítej s tím že se ti tam jen tak neobjeví, objeví se ti pouze pokud budeš obnovovat za donuty a nikdo ti nezaručí že protočíš třeba 50 donutů a stejně se neobjeví.

Pokud se ti tam objeví tak by měla být vzácná za 19 donutů a epická za 39 donutů.

Vypadá jak diamant.

 

Já osobně jsem se již dříve rozhodl že kvůli těmto dojícím postupům už nedám do hry ani korunu a proto stále nemám modifikaci na pomocníka.

Ať si ji klidně strčí kam slunce nesvítí, odmítám je sponzorovat.

 

Snad jsem pomohl, pokud nejsou nějaké informace přesné, doufám že mě někdo opraví. Toto jsou informace co mám k tomu já.

 

Ať se daří.


  • ferluci a Saara klikli "Líbí se mi"

#3 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 28 únor 2020 - 02:22

Ahoj 

Na tohle jsem právě narazil taky a prosím tě, připrav se že se tě chystají podojit.

Jediná možnost jak získat modifikaci je v second handu a počítej s tím že se ti tam jen tak neobjeví, objeví se ti pouze pokud budeš obnovovat za donuty a nikdo ti nezaručí že protočíš třeba 50 donutů a stejně se neobjeví.

Pokud se ti tam objeví tak by měla být vzácná za 19 donutů a epická za 39 donutů.

Vypadá jak diamant.

 

Já osobně jsem se již dříve rozhodl že kvůli těmto dojícím postupům už nedám do hry ani korunu a proto stále nemám modifikaci na pomocníka.

Ať si ji klidně strčí kam slunce nesvítí, odmítám je sponzorovat.

 

Snad jsem pomohl, pokud nejsou nějaké informace přesné, doufám že mě někdo opraví. Toto jsou informace co mám k tomu já.

 

Ať se daří.

Aha tak to pro nedonutáře jako jsem já bude problém.   Momentálně na svým hlavním účtě nemám ani jeden donut  (grin)  (grin)  (grin)

 

No každopádně díky za vysvětlení :) 


  • Ugzuk a Tropen klikli "Líbí se mi"

#4 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 22 duben 2020 - 05:19

může se to tu zamknout :)


  • Tropen se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních