Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace chatu, dlouhé načítání

Aktualizace chatu Dlouhé načítání

Best Answer SojiGames , 30 duben 2020 - 07:42

Zdravím, problém týkající se chatu já osobně nemám a všechno se mi hned zobrazí, ale jestli se najde více hráčů s podobným problémem tak ho nahlásím vedení. A co se týče úkryt tak jen občas se mi stane že to trvá dlouho a to vždy třeba začíná nové HC nebo končí liga, ale jinak normálně přes den mi všechno hned jde. Opět při více hráčích s problémem posunu dále.

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
2 odpovědí na toto téma

#1 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 30 duben 2020 - 07:03

Zdravím, nejen já ale i další hráči v týmu se setkáváme s problémem v chatu, poslední dva měsíce se mi dost často stává že se neaktualizuje a nezobrazuje konverzace, dneska to byl ale extrém kdy se mi celodenní chat zobrazil až v 7 večer máte někdo podobný problém??? A věc druhá, dost často se stává že ve hře dlouho nahrává než se například seberou v úkrytu mince, zeronit, předmět, než se načte/zadá mise, přepnutí oblasti (města) nebo přepínání postava-mise-boje-úkryt-vylepšení-tým.

Díky za info



#2 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 30 duben 2020 - 07:42   Best Answer

Zdravím, problém týkající se chatu já osobně nemám a všechno se mi hned zobrazí, ale jestli se najde více hráčů s podobným problémem tak ho nahlásím vedení. A co se týče úkryt tak jen občas se mi stane že to trvá dlouho a to vždy třeba začíná nové HC nebo končí liga, ale jinak normálně přes den mi všechno hned jde. Opět při více hráčích s problémem posunu dále.

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 01 květen 2020 - 09:55

To je všechno se vším, každý má nějaký problém s hrou, ať už menší nebo vetší. Hra je zasekaná tím, že je strašně moc přeplácaná, s každou další aktualizací (novinkou) je to horší a horší. Co se týče chatu, tak se mi to až tak rapidně nestalo, ale pokud shodím hru jakoby na lištu a pak ji zase otevřu, chvilku trvá, než se zprávy v chatu načtou. Když pak odepíšu, starší zprávy mi pak vyskočí pod to a tím pádem jsou přehozené. :D Jak vypadá můj pomocník už pomalu ani nevím, páč ho u postavy vidím málokdy, musím tedy kliknout na obchod a zpět, ale poslední dobou už ani to nepomáhá. :D Všechno tohle bych řekla se týká spíše mobilních zařízení. No a o padání hry se tu už též psalo. Je to prostě všechno celkem logické. Hra spadne po otevření, když najedu třeba na úkryt, zkrátka čím více je věcí ve hře, tím hůř. Kdybych si teď udělala novou postavu, kde bych neměla ještě úkryt, tým apod, věřte, že by fachala jako po másle. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních