Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace 5/5/2020


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
49 odpovědí na toto téma

#1 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 09:16

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.
 
Váš HeroZero tým

 

 

Spoiler


  • Naty se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#2 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 05 květen 2020 - 09:25

Ahoj, jako asi nejdůležitější věc, co jsem si všiml, je podle mého názoru přepálená cena u toho třetího robota. je pouze na 7 dnů a stojí 137kč, což je dle mě až moc drahé. Pokud bych to měl porovnat s multitasking, což bylo asi za 7 donutů 7 dnů. Pokud porovnáme tyhle dvě služby, tak podle mě jsou si víceméně podobné svým významem, obě zaručují lepší QOL (quality of life) po určitou dobu. Tak za mě jen snížení ceny této služby.


  • LeosCZ se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 květen 2020 - 09:26

Zdravím,

jedním slovem: katastrofa!

Hra je na androidu zasekaná, videa na zkracování misí, ligy apod nenaskočí, kromě pomocníka, kterého často u sebe nevidím, nevidím už ani předmět v inventáři. :(

Nepište mi prosím, ať se obrátím na podporu, určitě nejsem jediná a obzvlášť, pokud se chyby ukazují po aktualizacích, je to problém vývojářů. Hráč nebude pokaždé psát podpoře!

Jinak celkově to ujde, chyby se stále nereší, ale nesmysly se přidávají - klasika a no comment.

Jeden z nesmyslů:
• Do hry bylo přidáno nastavení, které vám umožní vypnout animace u botů v úkrytu.

No, nejprve jsem myslela u bojů, což by bylo fajn, ale nikoli. :D Po několika minutách zkoumání jsem zjistila, že tlačítko je k ničemu! Animace robotů spouští tlačítko "animace" už dávno.

• V žebříčku nyní můžeš vidět kolikrát jsi zautočil na hráče a kolikrát na něj ještě můžeš zaútočit.
• Pokud se diváš na jiného hráče, uvidíš teď jeho a i svůj sezonní bonus.

Obojí nelze, nikde nic nevidím.

Kdo by se chtěl ještě k něčemu vyjádřit, pište.

(Téma o aktualizaci jsem založila dřív, než ty, ale když už jsi to hodil sem, tak to moje téma vedle smaž. Díky.)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 květen 2020 - 09:28

Ahoj, jako asi nejdůležitější věc, co jsem si všiml, je podle mého názoru přepálená cena u toho třetího robota. je pouze na 7 dnů a stojí 137kč, což je dle mě až moc drahé. Pokud bych to měl porovnat s multitasking, což bylo asi za 7 donutů 7 dnů. Pokud porovnáme tyhle dvě služby, tak podle mě jsou si víceméně podobné svým významem, obě zaručují lepší QOL (quality of life) po určitou dobu. Tak za mě jen snížení ceny této služby.


To souhlasím, přes Turecko si ho můžeš koupit sice levněji, ale na sedm dní bych za něj nedala ani dvacku. Stejně je hráč rád, že zaměstná dva.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 09:32

Zdravím, v jednom směru je 3 robot velké ulehčení na dobu 7 dnů, protože za tuhle dobu si toho dokážete hodně udělat, ale z mého názoru mi tahle cena taky přijde celkem přehnaná. Multitasking je na 7 dní 9 donutu což není taky úplně výhodné a proto tu je 99 na pořád, ale tak když hold někdo bude chtít vyhodit  140 Kč tak to udělá. S cenou asi úplně nic neudělám ale pokusím se navrhnout nějaký řešení a uvidíme na konci měsíce. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#6 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 09:43

Zdravím, děkuji za vaše názory a všechny si je zapíšu a na konci měsíce předám vedení aby to poslali dál a uvidíme zda s tím něco vývojáři udělají. 

Mobilní verze jsou teď hodně zasekané a proto rovnou tohle oznámím vedení, protože tohle je už větší problém něž ty okolo.

Snad se tohle podaří vyřešit co nejdříve a hra poběží dobře všude.

 

Co se týče toho že vidíme kolikrát můžeme ještě zaútočit to nevidím taky nikde vůbec, ale ty bonusy jsou normálně vidět a jsou rovnou započítaný ve statech každého hráče.

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#7 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 05 květen 2020 - 10:34

Zasa dalsia onicom aktualizacia iba na zmykanie hracov z penazi. Ziadali sme znizenie casu stavania miestnosti dostali sme 3. robota, ktory sa da kupit za cenu 2. robota ale iba na 7 dni. Co ak dam stavat cieco na dlhsie ako 7 dni tym robotom?

 

Uplny nezmysel, hra je horsia s kazdou aktualizaciou, necudujem sa, ze hraci koncia a tak je na vsetkych serveroch mrtvo.....


  • IMAGINE a Saara klikli "Líbí se mi"

#8 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 11:06

Zdravím, hold to takhle vývojáři vymysleli takhle a prozatím s tím nic neuděláme. Jak jsem psal zkusím navrhnout nějaký návrh na zlepšení toho ale zda to k něčemu bude to nevím.

 

Třeba v jiných zemích hráči až tak nekončí, ale co se týče CZ tak zde končí hodně hráčů no. Ale taky tady je to že hráči chtějí furt nový a nový servery a to je nesmysl tohle.

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#9 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 05 květen 2020 - 12:01

Ahojte, boha jeho další čupr supr extra aktualizace na nic, vývojáři by měli především udělat něco s těmi chybami jako je to zasekávání, loading, neviditelný pomocník, neviditelnost předmětů ve skladu/inventáři. Navíc poslední 3 aktualizace na iOS naskakují až večer, dneska na tom mákli v 8 hodin a ještě teď je nemožné hru spustit a o hře na Androidu se ani rozepisovat nebudu určitě víte jaké to je když se to tam zahraje, opravdu se nedivím že hráči hru opouštějí osobně mám poslední měsíce stejné myšlenky a nevypadá to že by s tím vývojáři chtěli něco udělat, hlavní je pro ně aby si hráči kupovali donuty. 

I přes mrzutou náladu ze hry přeju pěkný den


  • Saara se toto líbí

#10 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 12:06

Zdravím, problém o sekaní hry na mobilních verzích jsem už nahlásil vedení aby to hned posunulo dál a snad když každý měsíc na ne budu tlačit s tím něco udělají. Mě se dnes aktualizace na iOS objevila hned a hned fungovala takže to naštěstí nebylo jako minule kdy se čekalo strašně dlouho.

To sekaní hry je nepříjemné a upřímně to štve úplně každého a já budu doufat že si to vývojáři vezmou už konečně k srdci a udělá se nějaká optimalizace časem.

Přeji i vám hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#11 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 05 květen 2020 - 02:19

hráči už tu píší a já se vyjádřil u dalšího příspěvku na 2x energie :D :D naskočilo mě asi 50 poukazů v hrdinských činech ani se nedívám na co...pač ku.va proberte se je to stupidní klikačka a žádná naše práce ani otročina...jak už sem psal vedle je tu asi na čase buď se vzdát 1 ze 2 postav a hrát/zkusit/ jeden server a nebo po letech kdy jste hru totálně zpackali se na to vy.rat úplně :D :D


  • Saara se toto líbí

#12 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 04:14

Bola zrusena "TV" reklama na skratenie pre Android? Po dnesnej aktualizacii nefunguje. Je to ojedinele? (aktualizovane i preinstalovane).


  • Saara se toto líbí

source.gif

 


#13 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 04:41

Zdravím, nic o tom nevím, že by byla TV reklama odebrána z Android, je možné že je to jen dočasná chyba a do pár dnů bude vyřešená prosím o trpělivost.

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#14 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 04:52

:( par dni  :


source.gif

 


#15 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 květen 2020 - 05:21

Bola zrusena "TV" reklama na skratenie pre Android? Po dnesnej aktualizacii nefunguje. Je to ojedinele? (aktualizovane i preinstalovane).


Přesně! Viz výše můj příspěvek. S touto aktualizací je hra nejvíce zasekaná za celou dobu co hraju. A ta videa ať koukají co nejrychleji opravit, bo se s ligou mužem rozloučit. :(
Dále jak jsem psala výše, přidají volbu na vypnutí animací botů v úkrytu, které se dají vypnout už snad od počátku tlačítkem vedle. Jiné animace ve hře nejsou, jen mrkající očička u hrdiny. Bože. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#16 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 05:44

Jinak co se týče toho že je vidět kolikrát jsme zaútočili na určitého hráče se ukazuje v žebříčku když se na hráče najede v žebříčku aspoň tak mi to ukazuje, ale vůbec nevím jak na tom jsou mobilní verze ještě jsem to nezkoušel. :)


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#17 IMAGINE

IMAGINE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:IMAGINE
  • Tým:X SUPERIOR X

Odesláno 05 květen 2020 - 06:00

Každou aktualizáciou by mala byť hra lepšia, no neviem či sa to dá povedať aj o HZ. Dnešná aktualizácia, ktorá odpálila reklamu na Androidoch sa asi tiež veľmi nevydarila.

Určite je táto hra stále náročnejšia na čas. Ak chce byť hráč " dobrý ", stále niečo musí. Musí hrať HC, musí robiť eventy, rôzne špeciály a do odpadnutia míňať dvojitú energiu. Už to nie je o tom, že si sadnem a poklikám len tak pre rozptýlenie. Ak nechcem byť na konci peletonu, musím hrať aktívne, spotrebovať všetku energiu, ktorú mám k dispozícii a tiež vytrénovať všetko, čo sa dá. 

Myslím, že príde čas, keď si mnohí z nás povedia, či je toto práve ten pravý spôsob trávenia voľného času......


  • FiveNightsAtFREE, Vlad a Saara klikli "Líbí se mi"

#18 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 květen 2020 - 06:07

Jinak co se týče toho že je vidět kolikrát jsme zaútočili na určitého hráče se ukazuje v žebříčku když se na hráče najede v žebříčku aspoň tak mi to ukazuje, ale vůbec nevím jak na tom jsou mobilní verze ještě jsem to nezkoušel. :)


Ano, v žebříčku to teď též vidím, ale každý většinou útočí v tabulce. Do žebříčku se chodí, až když není zbytí a nevím kdo by na tom hráči držel prst. Úplná zbytečnost, opět.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#19 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 květen 2020 - 06:07

Jak říkáte aktualizace odpálila reklamy na HZ  a  jak jsem psal podle mě se to do pár dnů vyřeší a proto prosím o trpělivost. Vím že to není úplně příjemná situace ale zvládne se to.

Tak je celkem logické že jestli hráč chce být TOP hráč na serveru tak musí odjet úplně všechno co HZ nabídne na ten den. Tohle už je o tom jaký hráč má do té hry zapálení znám i hráče který to prostě jedou jen tak a vše prostě neodjedou a neřeší to, ale pak jsou hráči, který prostě jedou úplně vše. 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#20 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 květen 2020 - 06:25

Jak říkáte aktualizace odpálila reklamy na HZ  a  jak jsem psal podle mě se to do pár dnů vyřeší a proto prosím o trpělivost. Vím že to není úplně příjemná situace ale zvládne se to.
Tak je celkem logické že jestli hráč chce být TOP hráč na serveru tak musí odjet úplně všechno co HZ nabídne na ten den. Tohle už je o tom jaký hráč má do té hry zapálení znám i hráče který to prostě jedou jen tak a vše prostě neodjedou a neřeší to, ale pak jsou hráči, který prostě jedou úplně vše.


Ano, my furt budeme jen čekat a některé věci se nevyřeší nikdy. Tak co to je? :D
A co se týče odklikávání všeho, tak jasně, že zapálený hráč to dělá i přes mrtvoly, ale nikdo nepotřebuje po každé aktualizaci totálně zasekanou hru se kterou se potom vše dělá hůř.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních