Skočit na obsah


Fotka

Totální chaos

Bordel Neschopnost Ignorance

  • Please log in to reply
17 odpovědí na toto téma

#1 Vito100

Vito100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • LocationPrdel
  • Server:CZ5
  • Postava:K0R3X
  • Tým:Šikulovci

Odesláno 04 červenec 2020 - 02:27

Zdravím všechny

 

 

-Mám zde několik podnětů,které nejsou momentálně vyřešeny a nikomu to zřejmě nevadí.

 

1) Hra věčně laguje při připojení více hráčů(Začátek a konec HC,po půlnoci atd...)

 

2) Při momentálním HC turnaji je prakticky nemožné vytvořit epickou věc(několik jsem to měnil za donuty,ani 10donutů nestačilo !!) Jak to vlastně funguje a probíhá? Protože nelezu do zadele moderátorům a nedobíjím si každej měsíc donuty za tisíce? Protože klasicky jsou nahoře hráči,kteří neustále vytvářejí epické věci (Jak to dělají ???- Náhoda? Nemyslím si....

 

3)Kontrolování nahlášených hráčů dělá nějakej napůl rozbitej bot? Nebo někdo nalitej? Nebo někdo,kdo banuje jen určité hráče?......Podle jaké nadávky se co banuje,na jak dlouho? Má to nějaký systém,asi ne....

 

 

4)Rád bych si zažádal o post moderátora,protože timto stylem to dokážu dělat taky(Viz Sebastian a jeho angličtina přes google translate :) A banovat jen lidi,které bych chtěl(Viz hráči,co to mají na starost)

 

 

Díky za přečtení 

 

 


  • LeosCZ se toto líbí

#2 Jakub1425

Jakub1425

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:julínek
  • Tým:Heroes2016

Odesláno 04 červenec 2020 - 05:25

Tak epické modifikace moc nepadajú a kto si zaplatí má takto tato hra funguje a zmenit to nemôžeme. A hra ide do srač** už dlhú dobu tak sa nečuduj že laguje musiš proste mať dobru wifi a zariadenie ale to až tak nepomôže iba trošku :)
  • Saara se toto líbí

#3 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 04 červenec 2020 - 05:46

Zdravím všechny

 

 

-Mám zde několik podnětů,které nejsou momentálně vyřešeny a nikomu to zřejmě nevadí.

 

1) Hra věčně laguje při připojení více hráčů(Začátek a konec HC,po půlnoci atd...)

 

2) Při momentálním HC turnaji je prakticky nemožné vytvořit epickou věc(několik jsem to měnil za donuty,ani 10donutů nestačilo !!) Jak to vlastně funguje a probíhá? Protože nelezu do zadele moderátorům a nedobíjím si každej měsíc donuty za tisíce? Protože klasicky jsou nahoře hráči,kteří neustále vytvářejí epické věci (Jak to dělají ???- Náhoda? Nemyslím si....

 

3)Kontrolování nahlášených hráčů dělá nějakej napůl rozbitej bot? Nebo někdo nalitej? Nebo někdo,kdo banuje jen určité hráče?......Podle jaké nadávky se co banuje,na jak dlouho? Má to nějaký systém,asi ne....

 

 

4)Rád bych si zažádal o post moderátora,protože timto stylem to dokážu dělat taky(Viz Sebastian a jeho angličtina přes google translate :) A banovat jen lidi,které bych chtěl(Viz hráči,co to mají na starost)

 

 

Díky za přečtení 

1) tento problém jsme řešili už několikrát a stále se  nic nestalo. My moderátoři s tím nic neuděláme.

2) Epické modifikace padají náhodně a někdy je prostě možnost že padne za 2-3 donuty, ale většinou je potřeba 10+ donutu na protočení.

3) Kontrolování hráčů nedělá žádný robot, ale lidi který to mají určený. Vyhodnotí se text, který je v konverzaci obsažen. 

4) Nábor na moderátora není.

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#4 Vito100

Vito100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • LocationPrdel
  • Server:CZ5
  • Postava:K0R3X
  • Tým:Šikulovci

Odesláno 04 červenec 2020 - 06:57

3) Kontrolování hráčů nedělá žádný robot, ale lidi který to mají určený. Vyhodnotí se text, který je v konverzaci obsažen. 

 

 

-Prostě mám ban na 2dny za nějaké nadávky,které pravděpodobně jsou vymyšlené(důkaz,či screen jsem nikde neviděl,ani jsem ho k banu nedostal,důvod banu byl uplně jiný,až večer po napsaní byl důvod poupraven)

 

4) Nábor na moderátora není.

 

A o tom rozhoduje kdo? Ty tu hádám nejsi nejvyšší moderátor.Pokud si to přečte povolanější,tak vyhodte Sebastana a vemte mě.Udělám jinej pořádek než tenhle úplatnej klaun.



#5 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 04 červenec 2020 - 07:04

3) Kontrolování hráčů nedělá žádný robot, ale lidi který to mají určený. Vyhodnotí se text, který je v konverzaci obsažen. 

 

 

-Prostě mám ban na 2dny za nějaké nadávky,které pravděpodobně jsou vymyšlené(důkaz,či screen jsem nikde neviděl,ani jsem ho k banu nedostal,důvod banu byl uplně jiný,až večer po napsaní byl důvod poupraven)

 

4) Nábor na moderátora není.

 

A o tom rozhoduje kdo? Ty tu hádám nejsi nejvyšší moderátor.Pokud si to přečte povolanější,tak vyhodte Sebastana a vemte mě.Udělám jinej pořádek než tenhle úplatnej klaun.

4) Váš názor vám neberu. Vedení je spokojené a nemá žádný problém s tím jak pracuji. 


  • W1lloW se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#6 W1lloW

W1lloW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:W1lloW
  • Tým:Heroes from the suburbs






Odesláno 05 červenec 2020 - 07:21

Zdravím všechny

 

 

-Mám zde několik podnětů,které nejsou momentálně vyřešeny a nikomu to zřejmě nevadí.

 

1) Hra věčně laguje při připojení více hráčů(Začátek a konec HC,po půlnoci atd...)

 

2) Při momentálním HC turnaji je prakticky nemožné vytvořit epickou věc(několik jsem to měnil za donuty,ani 10donutů nestačilo !!) Jak to vlastně funguje a probíhá? Protože nelezu do zadele moderátorům a nedobíjím si každej měsíc donuty za tisíce? Protože klasicky jsou nahoře hráči,kteří neustále vytvářejí epické věci (Jak to dělají ???- Náhoda? Nemyslím si....

 

3)Kontrolování nahlášených hráčů dělá nějakej napůl rozbitej bot? Nebo někdo nalitej? Nebo někdo,kdo banuje jen určité hráče?......Podle jaké nadávky se co banuje,na jak dlouho? Má to nějaký systém,asi ne....

 

 

4)Rád bych si zažádal o post moderátora,protože timto stylem to dokážu dělat taky(Viz Sebastian a jeho angličtina přes google translate :) A banovat jen lidi,které bych chtěl(Viz hráči,co to mají na starost)

 

 

Díky za přečtení 

Milý Vito,

1) Nevím jak ostatním, ale mě jede hra dobře, hraji v prohlížeči, a moderátoři ti asi nový počítač/ Wi-Fi nekoupí :D:D

2) Hra vždy byla, je a bude o donutech- pay2win, takže buď můžeš marně protestovat nebo si je budeš kupovat taky aby jsi byl top, ale i bez nich se dá dosáhnout úspěchu :)

3) Co já vím, tak asi nebudou někoho banovat bezdůvodně...Nadával jsi a jako každý hráč jsi "odškrtnul" souhlas o znalosti pravidlech.

4) Starší hráči co hrají déle (jako třeba já) ví, že již na moderátora byl nábor- přibližně před 2 roky. Nemůžeš si "jentak" dojít na forům a říct ať vyhodí tohoto(bezdůvodně) a ať Tě jmenují moderátorem :D

Myslím, že hra je oživená a není to už pouze o tom jednom a samém...A NÉ NELEZU DO ZADNICE MODERÁTORŮM :D:d

 

*Kdyby byl "totální chaos" tak hru asi lidi nehrají né ?  Jestli Tě hra nebaví tak jí nehraj, je na každým zda-li skončí...

 

Díky za pozornost,

WilloW :P <3


Příspěvek upravil W1lloW: 05 červenec 2020 - 07:26

  • SojiGames se toto líbí

#7 Vito100

Vito100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • LocationPrdel
  • Server:CZ5
  • Postava:K0R3X
  • Tým:Šikulovci

Odesláno 05 červenec 2020 - 08:46

1)Počítačem to není,ani internetem.Problém má většina hráčů.

 

2)Asi to tak netrajhárdím :D

 

3)Zaškrtl,nenadával jsem.

 

4)Dle očekávání,nedělal jsem si naděje :D



#8 Vito100

Vito100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • LocationPrdel
  • Server:CZ5
  • Postava:K0R3X
  • Tým:Šikulovci

Odesláno 05 červenec 2020 - 08:49

Ještě doplním odpověd na *Kdyby byl "totální chaos" tak hru asi lidi nehrají né ?     Myslíš těch pár desítek aktivních hráčů? :D :D



#9 W1lloW

W1lloW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:W1lloW
  • Tým:Heroes from the suburbs






Odesláno 06 červenec 2020 - 10:12

Ještě doplním odpověd na *Kdyby byl "totální chaos" tak hru asi lidi nehrají né ?     Myslíš těch pár desítek aktivních hráčů? :D :D

Nemluvím pouze o cz/sk , ale koukej na poláky nebo portugalce, nemyslím,že by byl nějaký rozdíl mezi moderátorama, Česko a Slovensko jsou malé země, tudíž je i míň aktivních hráču...A myslím, že Soji zrovna svojí práci dělá dobře, i Oiburk  :smile:

Chtěl bych vidět jak by jsi si s tím poradil ty, když si myslíš, že jsi mistr světa  :biggrin:  :angry:

Měj se :)

 Will (donut) W


  • SojiGames se toto líbí

#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 08 červenec 2020 - 09:14

Zdravím všechny
 
 
-Mám zde několik podnětů,které nejsou momentálně vyřešeny a nikomu to zřejmě nevadí.
 
1) Hra věčně laguje při připojení více hráčů(Začátek a konec HC,po půlnoci atd...)
 
2) Při momentálním HC turnaji je prakticky nemožné vytvořit epickou věc(několik jsem to měnil za donuty,ani 10donutů nestačilo !!) Jak to vlastně funguje a probíhá? Protože nelezu do zadele moderátorům a nedobíjím si každej měsíc donuty za tisíce? Protože klasicky jsou nahoře hráči,kteří neustále vytvářejí epické věci (Jak to dělají ???- Náhoda? Nemyslím si....
 
3)Kontrolování nahlášených hráčů dělá nějakej napůl rozbitej bot? Nebo někdo nalitej? Nebo někdo,kdo banuje jen určité hráče?......Podle jaké nadávky se co banuje,na jak dlouho? Má to nějaký systém,asi ne....
 
 
4)Rád bych si zažádal o post moderátora,protože timto stylem to dokážu dělat taky(Viz Sebastian a jeho angličtina přes google translate :) A banovat jen lidi,které bych chtěl(Viz hráči,co to mají na starost)
 
 
Díky za přečtení


Jestli chceš být moderátor, napiš EndroCZ, tady ti každý napíše, že nábor není. Každopádně je o ně nouze, takže to zařídit samozřejmě jde, když je zájem.
Ke zbytku se už vyjádřili ostatní.
  • Jakub1425 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#11 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 08 červenec 2020 - 05:00

Jestli chceš být moderátor, napiš EndroCZ, tady ti každý napíše, že nábor není. Každopádně je o ně nouze, takže to zařídit samozřejmě jde, když je zájem.
Ke zbytku se už vyjádřili ostatní.

Momentálně nábor na moderátora není a kdyby nějaký byl tak každý hráč na HeroZero CZ obdrží zprávu o tom že se něco koná.

HeroZero Team


  • Jakub1425 se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#12 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 09 červenec 2020 - 03:43

Momentálně nábor na moderátora není a kdyby nějaký byl tak každý hráč na HeroZero CZ obdrží zprávu o tom že se něco koná.
HeroZero Team


Já vím svoje. Není to vždy jen o náboru.
  • Jakub1425 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#13 chlap01

chlap01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:chlap01

Odesláno 09 červenec 2020 - 09:58

Zdravím všechny

 

 

-Mám zde několik podnětů,které nejsou momentálně vyřešeny a nikomu to zřejmě nevadí.

 

1) Hra věčně laguje při připojení více hráčů(Začátek a konec HC,po půlnoci atd...)

 

2) Při momentálním HC turnaji je prakticky nemožné vytvořit epickou věc(několik jsem to měnil za donuty,ani 10donutů nestačilo !!) Jak to vlastně funguje a probíhá? Protože nelezu do zadele moderátorům a nedobíjím si každej měsíc donuty za tisíce? Protože klasicky jsou nahoře hráči,kteří neustále vytvářejí epické věci (Jak to dělají ???- Náhoda? Nemyslím si....

 

3)Kontrolování nahlášených hráčů dělá nějakej napůl rozbitej bot? Nebo někdo nalitej? Nebo někdo,kdo banuje jen určité hráče?......Podle jaké nadávky se co banuje,na jak dlouho? Má to nějaký systém,asi ne....

 

 

4)Rád bych si zažádal o post moderátora,protože timto stylem to dokážu dělat taky(Viz Sebastian a jeho angličtina přes google translate :) A banovat jen lidi,které bych chtěl(Viz hráči,co to mají na starost)

 

 

Díky za přečtení 

Největší hovadina co jsem kdy čet. Jsi prostě největší nervák na foru. Na to nepomáhaj léky brácho, to je silou vůle


  • W1lloW se toto líbí

#14 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 28 červenec 2020 - 05:31

Ahojte, musím bohužel říci že kvalita moderátorů šla hodně dolu, hru hraju už přes 5 let a poslední dva roky to jde opravdu od 10 k 5ti a pak se není čemu divit že moderátora může dělat i Sebastian KTERÁ už co vím snad ani Sebastian není, lagy ve hře jsou už bohužel součástí hry a je jedno jestli je to PC, tablet nebo nedej bože zkusit hrát na android telefonu, tam opravdu jen z nouze. každou aktualizací se něco přidává než aby se opravoval co nefunguje nebo hapruje. Když chce člověk poradit/pomoci na fóru nejednou se dočká nepříjemného vystupování “moderátora” a většinou se člověk dozví více od kvalitních hráčů třeba jako Saary která mi nejednou pomohla a poradila za což jí patří mé velké díky a nejsem sám co se moc na fórum neobrací, bohužel, proto zde přeci je



#15 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 28 červenec 2020 - 05:53

Zdravím, tohle je váš  názor a já vám ho neberu. Kdyby s mojí prací nebyli spokojený tak už tady nejsem, ale jak vidíte tak spokojený jsou a tak tu stále jsem. A jenom pro informaci spletl jste si trochu pohlaví. :) 

Přeji hezký den.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#16 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 28 červenec 2020 - 07:37

Ani bych neřekl že jsem si spletl pohlaví, to KTERÁ bylo napsáno záměrně, proto velkými písmeny;-) kdo znát tuto postavu delší dobu ví o čem mluvím a to že tu jste neznamená že je vedení spokojené nebo že by to mělo vypovídat o kvalitě toho či onoho , možná jen není moc na výběr a není kladen důraz na kvalitu moderátorů, proto se tak často nevypisuje nábor, to je má zkušenost a postřeh ze hry postupem dlouhého času hraní a nejsem určitě sám kdo to tak vidí. Nicměně každý to má jinak a přeju hodně světlých dní ve světě opravdových superhrdinů kterých s dalším a dalším serverem ubývá ;-)



#17 teryyyk

teryyyk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:terykhomer
  • Tým:Leaders

Odesláno 01 říjen 2020 - 08:55

Zdravím, omlouvám se, že píšu sem, ale nevím jak se jinak zeptat- jak vytvořit novou složku.

Mám takový problém. Dnes jsem se po 2 týdnech přihlásila na Hero Zero a zjistila jsem, že mám o 500 bodů horší staty.(V týmu stále jsem, koupila jsem si boost, ale stále jsem na tom o 500 hůře, než před 14 dní) Jak je to možné?? :I

#18 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 02 říjen 2020 - 08:49

Možná liga... Jestli jsi přišla o bonus z ligy, tak to udělá hodně. ;-)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních