Skočit na obsah


Fotka

Jednotky, jednotky a zas jednotky! :(


  • Please log in to reply
11 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 03 srpen 2020 - 03:39

V aktualizaci se píše, že se bude dostávat méně energie, hm...
Zato jednotkami se hra jen hemží, ačkoli se dají spotřebovat daleko hůře, než energie.

Já nevím, zda vývojářům už vážně hrabe nebo si myslí, že lidi asi nedělají nic jiného, než, že si ráno uvaří kafe a po zbytek dne klikají trénink. :D

Ano, na HC se to hodí, ale možná tak na cíle, co se týče lekcí, tak bohatě stačí základ či ty dvojité jednotky, které do hry teď zrovna dali. Že by naschvál? Jasně, že jo, on není kolikrát čas ani na základ a oni ještě vymyslí, že přidají dvojité množství, tím pádem se na odměny dostane asi jen někdo kdo sedí celý den doma. :D

Vím, že zde se nic nezmění, je to celosvětové, ale bylo by fajn (pokud jsem admin bo tak) to konzultovat s vedením, páč toto už není hra, ale fabrika!

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 05 srpen 2020 - 03:13

Najvacsia pakaren je, ze este stale neopravili tie reklamy. Akoze ako dlho to este nepojde? Ved to je uz na smiech. Najvyssi cas asi skoncit s hrou. Vsetko trva odohrat strasne dlho a nefunguje jedna vec, ktora s tym trochu pomahala... 



#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 05 srpen 2020 - 03:17

Najvacsia pakaren je, ze este stale neopravili tie reklamy. Akoze ako dlho to este nepojde? Ved to je uz na smiech. Najvyssi cas asi skoncit s hrou. Vsetko trva odohrat strasne dlho a nefunguje jedna vec, ktora s tym trochu pomahala...


No, někomu už jdou, na jakém webu hraješ? Hra se dá hrát na různých webech, takže problém bude spíše na tom konkrétním webu.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 koko6

koko6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:koko6
  • Tým:TheMemberTeam



Odesláno 06 srpen 2020 - 05:54

zkoušel jsem 4 různé prohlížeče , i starší verzi googlu , ale reklamy stále nejdou



#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 srpen 2020 - 01:58

zkoušel jsem 4 různé prohlížeče , i starší verzi googlu , ale reklamy stále nejdou


Nemyslím si, že zvolit jiný prohlížeč, respektive vyhledávač by nějak pomohlo. Napiš si normálně do google: Hero Zero online hra a najdeš minimálně tři různé weby.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 srpen 2020 - 01:59

A lidi, nepleťte si proboha web s vyhledávačem! :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 WitmenCz

WitmenCz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:WitmenCz
  • Tým:TeamCz

Odesláno 13 leden 2021 - 12:42

V aktualizaci se píše, že se bude dostávat méně energie, hm...
Zato jednotkami se hra jen hemží, ačkoli se dají spotřebovat daleko hůře, než energie.

Já nevím, zda vývojářům už vážně hrabe nebo si myslí, že lidi asi nedělají nic jiného, než, že si ráno uvaří kafe a po zbytek dne klikají trénink. :D

Ano, na HC se to hodí, ale možná tak na cíle, co se týče lekcí, tak bohatě stačí základ či ty dvojité jednotky, které do hry teď zrovna dali. Že by naschvál? Jasně, že jo, on není kolikrát čas ani na základ a oni ještě vymyslí, že přidají dvojité množství, tím pádem se na odměny dostane asi jen někdo kdo sedí celý den doma. :D

Vím, že zde se nic nezmění, je to celosvětové, ale bylo by fajn (pokud jsem admin bo tak) to konzultovat s vedením, páč toto už není hra, ale fabrika!

Souhlasím, člověk si hned uvědomí, že trénování je takhle nastavený hlavně k těžbě peněz ze zákazníka / hráče. 

Absolutním nesmyslem jsou trofeje +5 tréninkových jednotek. Jsem na serveru 6 vůdcem jedním z týmů a je mi úplně jasný, že vlastně žádná soutěž neexistuje, že je pouhou iluzí. Soupeřit mohou maximálně 3 top týmy s trofejemi na trénink, které v tomhle ohledu nelze dohnat, ani kdybych se donutama uplatil k smrti. Tohle fakt nepochopím, proč to sem vývojáři dali. 

Ve finále jde o to získat všechny tréninkový trofeje, ostatní trofeje jsou k ničemu, aby se jich člověk zbavil, musí se pořádně plácnou přes kapsu. DVĚSTĚ KORUN ZA ODEBRÁNÍ TROFEJE, TO JE TROCHU SILNÁ KÁVA :D :D :D


Příspěvek upravil WitmenCz: 13 leden 2021 - 12:44


#8 WitmenCz

WitmenCz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:WitmenCz
  • Tým:TeamCz

Odesláno 13 leden 2021 - 12:48

Hru mám opravdu rád, doufám, že se někdy dožijeme toho, že bude vybalancovaná podle selského rozumu a hráč nebude ze všech stran "nekřesťansky" obírán hrou o donuty jak dojná kráva :)


Příspěvek upravil WitmenCz: 13 leden 2021 - 12:48


#9 Sampusk00

Sampusk00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:šampusk00
  • Tým:Gold Legion

Odesláno 13 leden 2021 - 03:25

Trofej na mj může získat i malý tým, stačí si vyhlédnou top 10 tým bez trofeje a dostaneš random trofej, pak už stačí mít jen štěstí.  (smug)



#10 Medvídek

Medvídek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 Příspěvků:
  • LocationDudákov
  • Server:CZ1
  • Postava:Falenek



Odesláno 13 leden 2021 - 04:07

Hru mám opravdu rád, doufám, že se někdy dožijeme toho, že bude vybalancovaná podle selského rozumu a hráč nebude ze všech stran "nekřesťansky" obírán hrou o donuty jak dojná kráva :)

Nebýt všemožných ochcávek za donuty tak by vývojáři neměli co žrát..  (clown)


1FR9nH6.png


;) Sarkasmus je celý můj život  ;)

rTnqwYa.png

 


#11 Asta

Asta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ5

Odesláno 14 leden 2021 - 07:24

Souhlasím, člověk si hned uvědomí, že trénování je takhle nastavený hlavně k těžbě peněz ze zákazníka / hráče. 

Absolutním nesmyslem jsou trofeje +5 tréninkových jednotek. Jsem na serveru 6 vůdcem jedním z týmů a je mi úplně jasný, že vlastně žádná soutěž neexistuje, že je pouhou iluzí. Soupeřit mohou maximálně 3 top týmy s trofejemi na trénink, které v tomhle ohledu nelze dohnat, ani kdybych se donutama uplatil k smrti. Tohle fakt nepochopím, proč to sem vývojáři dali. 

Ve finále jde o to získat všechny tréninkový trofeje, ostatní trofeje jsou k ničemu, aby se jich člověk zbavil, musí se pořádně plácnou přes kapsu. DVĚSTĚ KORUN ZA ODEBRÁNÍ TROFEJE, TO JE TROCHU SILNÁ KÁVA :D :D :D

Braško a vieš klikať mj že ju chceš ? 



#12 kokololo159

kokololo159

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Kokololo159
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 15 leden 2021 - 12:04

Souhlasím, člověk si hned uvědomí, že trénování je takhle nastavený hlavně k těžbě peněz ze zákazníka / hráče. 

Absolutním nesmyslem jsou trofeje +5 tréninkových jednotek. Jsem na serveru 6 vůdcem jedním z týmů a je mi úplně jasný, že vlastně žádná soutěž neexistuje, že je pouhou iluzí. Soupeřit mohou maximálně 3 top týmy s trofejemi na trénink, které v tomhle ohledu nelze dohnat, ani kdybych se donutama uplatil k smrti. Tohle fakt nepochopím, proč to sem vývojáři dali. 

Ve finále jde o to získat všechny tréninkový trofeje, ostatní trofeje jsou k ničemu, aby se jich člověk zbavil, musí se pořádně plácnou přes kapsu. DVĚSTĚ KORUN ZA ODEBRÁNÍ TROFEJE, TO JE TROCHU SILNÁ KÁVA :D :D :D

 

Kdyby tohle napsal někdo, kdo ty motivačky aspon umí klikat, tak bych to pochopil, ale ty jich máš vyklikaných 2500 a máš 500 dokončených tréninků  :D . Trofejí na motivačky je v oběhu 15, pokud se nepletu a pouze 2 týmy jich mají plný počet, tedy 5. Dalších 5 je v oběhu, takže se stačí posnažit a nestěžovat si na foru, že je nemáš. Jinak nepotřebuješ donuty na odhození trofeje, stačí zapojit ten selský rozum, který ti ve hře chybí a úmyslně prohrát s týmem, kterému trofej chybí  ;)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních