Skočit na obsah


Fotka

Problém s reklamami aneb web vs prohlížeč

problém reklamy prohlížeč

  • Please log in to reply
17 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 srpen 2020 - 02:21

Ahojte lidi,

poslední dobou se tu furt řeší reklamy a někdo asi neví jak to myslím s tím webem a prohlížečem.

Prohlížeč je třeba Google a web je třeba zakrslykralik.com.
Už chápeme? :D

Pokud tedy máte problém s reklamami, myslím si, že problém je tedy na webu, kde hrajete, nikoli v prohlížeči.
I tam by však teoreticky problém být mohl, ale to je pak založeno na stejném principu jako u webů.
Jestliže tedy reklamy nemáte, není to problém hry, ale webu nebo prohlížeče.

Když napíšete do jakéhokoli vyhledávače: Hero Zero online hra, objeví se Vám toto: https://prntscr.com/tvripj

Tady vidíte kde všude se dá HZ hrát.

Snad Vám to brzy půjde. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 07 srpen 2020 - 11:57

v prohlížeči je určitě problém u uživatele jak už sem tu psal, hraji na prohlížeči chrom a jdou mi reklamy úplně v pohodě jak v práci kde mám svůj dost starší notebook, tak doma kde mám nový/stejný prohlížeč / tak i v apce na telefonu :) podle mě je problém s antivirem a sledovacíma cookie - to pomohlo mě, nebo může být problém v nějakém rozšíření prohlížeče. prostě reklamy jdou :) pač kdyby ne, já bych byl mezi prvníma co tu bude držkovat :D :D


  • Saara se toto líbí

#3 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 09 srpen 2020 - 07:46

Nie je ziaden problem v prehliadaci. Ja to hravam priamo cez "https://cz2.herozerogame.com/#". Jednoducho je tam okno s reklamov, spusti sa ked das play ale reklama sa nenacita takze je to jednoznacne problem na strane playaty ci sa uz jedna o kod alebo nieco podobne. Akoze je uplne smiesne, ze to uz nejde vyse mesiaca a neboli spravene ziadne kroky na napravu ako napr. iba dvojnasobne baterky alebo aby docasne skracovali reklamy misie atd. aj ked sa reklama nezobrazi. Playata je jednoducho smejdovska firma.


  • FiveNightsAtFREE, hruska1234 a Rimischonie klikli "Líbí se mi"

#4 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 09 srpen 2020 - 09:10

Problem nie je len na CZ ale na vsetkych serveroch, takze v "nedostatku" reklam to asi nie je.

Problem nastal zrejme nahodou  - po aktualizacii (nie utorkovej) nefungovalo skracovanie. (Uz po viac aktualizaciach nieco nefungovalo tak ako malo). 

Problem bol uz skor na jednom prehliadaci teraz je na vsetkych bohuzial len niektore ucty.

 

Problem asi bude tam kde nemaju vianocne ozdoby okruhleho tvaru si priznat chybu alebo  problem nie je vsetko funguje ako  (clock)


source.gif

 


#5 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 10 srpen 2020 - 09:34

Také hlásím nefunkční reklamy. (cz5)  Na cz1 mi reklamy fungují.  :S  



#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 srpen 2020 - 04:57

v prohlížeči je určitě problém u uživatele jak už sem tu psal, hraji na prohlížeči chrom a jdou mi reklamy úplně v pohodě jak v práci kde mám svůj dost starší notebook, tak doma kde mám nový/stejný prohlížeč / tak i v apce na telefonu :) podle mě je problém s antivirem a sledovacíma cookie - to pomohlo mě, nebo může být problém v nějakém rozšíření prohlížeče. prostě reklamy jdou :) pač kdyby ne, já bych byl mezi prvníma co tu bude držkovat :D :D


To je pravda :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 srpen 2020 - 05:05

Nie je ziaden problem v prehliadaci. Ja to hravam priamo cez "https://cz2.herozerogame.com/#". Jednoducho je tam okno s reklamov, spusti sa ked das play ale reklama sa nenacita takze je to jednoznacne problem na strane playaty ci sa uz jedna o kod alebo nieco podobne. Akoze je uplne smiesne, ze to uz nejde vyse mesiaca a neboli spravene ziadne kroky na napravu ako napr. iba dvojnasobne baterky alebo aby docasne skracovali reklamy misie atd. aj ked sa reklama nezobrazi. Playata je jednoducho smejdovska firma.


Probůh Vlade rozmysli se, než něco napíšeš, stěžuje si Vás tu jen pět a půl ze sta. Playata není jen prohlížeč, pokud by byl problém u nich, nešlo by to ani na androidu. Vždy jde o konkrétní web či prohlížeč. Reklamy se nedají opravit, pokud nejsou, tak nejsou. Časem až budou, zas je budeš mít. Nebo hraj jinde.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 srpen 2020 - 05:09

Také hlásím nefunkční reklamy. (cz5)  Na cz1 mi reklamy fungují.  :S


Totéž co jsem psala do odpovědi pro Vlada.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#9 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 srpen 2020 - 05:10

Reklamy nejsou problém hry!!!

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#10 koko6

koko6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:koko6
  • Tým:TheMemberTeam



Odesláno 10 srpen 2020 - 05:39

Problém není ve hře jako takové , ale v kombinaci prohlížč a antivir , zkoušel jsem čtyři typy prohlížečů ale reklamy nešli , ale po odinstalování antiviru v poho . Raději se obejdu bez reklam. o už..



#11 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 srpen 2020 - 09:07

Problém není ve hře jako takové , ale v kombinaci prohlížč a antivir , zkoušel jsem čtyři typy prohlížečů ale reklamy nešli , ale po odinstalování antiviru v poho . Raději se obejdu bez reklam. o už..

Tvl ale už... To jsi trumpeta nebo si doma jen tak troubíš? :D
Nemám slov.
Pravdu máš alespoň v tom, že to není ve hře.

Příspěvek upravil Saara: 10 srpen 2020 - 09:11

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#12 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 11 srpen 2020 - 02:37

Probůh Vlade rozmysli se, než něco napíšeš, stěžuje si Vás tu jen pět a půl ze sta. Playata není jen prohlížeč, pokud by byl problém u nich, nešlo by to ani na androidu. Vždy jde o konkrétní web či prohlížeč. Reklamy se nedají opravit, pokud nejsou, tak nejsou. Časem až budou, zas je budeš mít. Nebo hraj jinde.

 

No dobre, to pises ty ale nevidim tu ziadne oficialne stanovisko od nejakeho moderatora. Ja sem pisem ako velitel za tim. Pisalo mi mnoho hracov, ze im to tiez nejde atd. takze to nie je akoze reklamy sa nezobrazuju iba mne ale kazdy v mojom time co hrava na PC ich nema. Ja som napr. nemenil ziadne nastavenia v prehliadaci ani nikde takze ked mi zrazu prestali fungovat predpokladam, ze chyba nie je u mna. Nejde to vo flash verzii ani html. Nejde mi to v chrome, firefoxe. Rovnaky problem ma vela hracov.

 

Nech sa konecne niekto pochlapi a napise oficialne stanovisko, ze preco to nejde a za akych podmienok to ma ist aby sme si to mohli nastavit. 


Příspěvek upravil Vlad: 11 srpen 2020 - 02:37


#13 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 12 srpen 2020 - 12:23

No dobre, to pises ty ale nevidim tu ziadne oficialne stanovisko od nejakeho moderatora. Ja sem pisem ako velitel za tim. Pisalo mi mnoho hracov, ze im to tiez nejde atd. takze to nie je akoze reklamy sa nezobrazuju iba mne ale kazdy v mojom time co hrava na PC ich nema. Ja som napr. nemenil ziadne nastavenia v prehliadaci ani nikde takze ked mi zrazu prestali fungovat predpokladam, ze chyba nie je u mna. Nejde to vo flash verzii ani html. Nejde mi to v chrome, firefoxe. Rovnaky problem ma vela hracov.
 
Nech sa konecne niekto pochlapi a napise oficialne stanovisko, ze preco to nejde a za akych podmienok to ma ist aby sme si to mohli nastavit.


Moderátor ti nenapíše víc, než já. Opakuji, reklamy nejsou problém žádné hry, takže ani HZ nebo jakékoli jiné.
Kupříkladu hraju Shakes & Fidget, též jsem nic neměnila a reklamy prostě nešly. Odpověď byla, že pokud nejdou, tak prostě nejsou.
Nejdou prostě tam kde ty hraješ. Už to chápeš?

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#14 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 12 srpen 2020 - 08:43

Moderátor ti nenapíše víc, než já. Opakuji, reklamy nejsou problém žádné hry, takže ani HZ nebo jakékoli jiné.
Kupříkladu hraju Shakes & Fidget, též jsem nic neměnila a reklamy prostě nešly. Odpověď byla, že pokud nejdou, tak prostě nejsou.
Nejdou prostě tam kde ty hraješ. Už to chápeš?

 

Keď tam tie reklamy nie sú, tak by to malo dať to klasické 20 sekundové počkanie a nie čiernu obrazovku. Jop, a zase mi neidú...


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#15 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 13 srpen 2020 - 07:04

maji se na reklamy vysr... a udelat to jak v ukrytu



#16 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 13 srpen 2020 - 09:36

Moderátor ti nenapíše víc, než já. Opakuji, reklamy nejsou problém žádné hry, takže ani HZ nebo jakékoli jiné.
Kupříkladu hraju Shakes & Fidget, též jsem nic neměnila a reklamy prostě nešly. Odpověď byla, že pokud nejdou, tak prostě nejsou.
Nejdou prostě tam kde ty hraješ. Už to chápeš?

 

Vlad,

 

Zaměstnanec zákaznické podpory odpověděl na Vaši žádost #723927 touto odpovědí:

 

Ahoj Vlad,

Jsme si vědomi nahlášeného problému. Momentálně pracujeme na vyřešení problému, každopádně Vám nejsme schopni poskytnout přesný čas kdy bude problém vyřešen. Děkujeme za Vaši trpělivost.

 

Velice se omlouváme za nepříjemnosti, každopádně doufáme že se Vám hra líbí.

 

 

děkujeme za kontaktování.

 

 

Je to problem hry, neviem ako si na to prisla, ze to nie je problemom hry...


  • FiveNightsAtFREE se toto líbí

#17 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 srpen 2020 - 11:20

Vlad,
 
Zaměstnanec zákaznické podpory odpověděl na Vaši žádost #723927 touto odpovědí:
 
Ahoj Vlad,
Jsme si vědomi nahlášeného problému. Momentálně pracujeme na vyřešení problému, každopádně Vám nejsme schopni poskytnout přesný čas kdy bude problém vyřešen. Děkujeme za Vaši trpělivost.
 
Velice se omlouváme za nepříjemnosti, každopádně doufáme že se Vám hra líbí.
 
 
děkujeme za kontaktování.
 
 
Je to problem hry, neviem ako si na to prisla, ze to nie je problemom hry...


Nevidím do toho zas tolik moc, ale z části není, protože reklamy buď jsou a nebo nejsou. V mobilním zařízení normálně fungujou.
Každopádně doufám, že se to tedy vyřeší brzy, pokud bude jak.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#18 hullk1

hullk1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 20 červenec 2022 - 05:21

po dvou rokách nic nevyřešili mobyl jede reklamy a v notebooku černá obrazovka tak dalších 2 let bude zas černá obrazovka:D







Also tagged with one or more of these keywords: problém reklamy, prohlížeč

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních