Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace 22-09-2020


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
21 odpovědí na toto téma

#1 Naty

Naty

    Advanced Member

  • Team Hero Zero
  • 88 Příspěvků:
  • Server:CZ1



Odesláno 22 září 2020 - 07:20

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, ať s tím mohou vývojáři něco dělat.
 
Váš HeroZero tým
 
Spoiler


#2 IMAGINE

IMAGINE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:IMAGINE
  • Tým:X SUPERIOR X

Odesláno 22 září 2020 - 07:54

Načo sa vylepšujú kadejaké kraviny, ktoré akože zlepšujú hru, keď tá sa zase nedá zaktualizovať na Androidoch?!

Reklamy, ktoré boli super pomôckou sa odpálili a nič sa s tým mesiace nerobí.

Načo mi je multitasking, s ktorým môžem robiť milión vecí naraz, keď vlastne nemôžem hrať?????

95% hrám na mobile, takže škoda slov. 

Podpora by mala byť na strane hráčov a bombardovať vývojárov z Playaty, aby sa rozhýbali a nie sa len vyhovárať, že oni s tým nemôžu nič urobiť. 

Neinvestujem už do tejto prašivej hry ani cent, nemá to zmysel. Ktovie prečo toľko dobrých hráčov skončilo????


  • yuri9boyka, FiveNightsAtFREE, laskonka a 3 dalším se toto líbí

#3 Rimischonie

Rimischonie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • LocationPraha
  • Server:CZ4
  • Postava:Rimi

Odesláno 22 září 2020 - 08:23

Načo sa vylepšujú kadejaké kraviny, ktoré akože zlepšujú hru, keď tá sa zase nedá zaktualizovať na Androidoch?!

Reklamy, ktoré boli super pomôckou sa odpálili a nič sa s tým mesiace nerobí.

Načo mi je multitasking, s ktorým môžem robiť milión vecí naraz, keď vlastne nemôžem hrať?????

95% hrám na mobile, takže škoda slov. 

Podpora by mala byť na strane hráčov a bombardovať vývojárov z Playaty, aby sa rozhýbali a nie sa len vyhovárať, že oni s tým nemôžu nič urobiť. 

Neinvestujem už do tejto prašivej hry ani cent, nemá to zmysel. Ktovie prečo toľko dobrých hráčov skončilo????

Android version delay

Unfortunately Google is experiencing delays pushing the updated App into the Play Store. There is nothing we can do from our side to speed up the process.   = https://prnt.sc/uln0z2


Hello  ;) Aktivní Germany server.  NeprovdanaM z cz4 zaměnuje lidi :D  sem zpet a jsem rad.


#4 Wezee

Wezee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Wezee
  • Tým:Feel Free

Odesláno 22 září 2020 - 08:23

Přesně tak jak píšeš.. tohle už je vážně k nasrá*í.. aktualizace která nejde aktualizovat :D proberte se už
  • Wezee se toto líbí

#5 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 22 září 2020 - 09:09

Přesně tak, vývojáři vymýšlí jen blbosti a na hlavní problémy, ani nesáhnou a jen to tady podělávají čím dál víc .  :S  :S  :S



#6 Wezee

Wezee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Wezee
  • Tým:Feel Free

Odesláno 22 září 2020 - 10:00

Zkus ještě restartovat telefon.. teď mi to konečně naskočilo

#7 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 22 září 2020 - 10:48

Těžko říct, zda jsou vývojáři tak natvrdlí, že jim nedojde očividné, nebo nás prachsprostě ignorují. Tak nějak by se dal popsat tento další, řekněme, výplod z chráněné dílny. Reklamy nefungují už měsíce, na telefonu bezmála týden a nikdo s tím nic nedělá. Nechyběl ani pomocník s recyklovanou vlastností z minulých let, skvělá práce soudruzi, vedete to moc dobře. Čest práci!


  • laskonka, IMAGINE a Rimischonie klikli "Líbí se mi"

#8 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 22 září 2020 - 12:27

Doprčic.....takže instalaci hry po aktualizaci dají do kupy za pár hodin.když to nešlo.....aby nepřišli o hráče,ale videa na telefonu stále nejdou a to nemluvím o  tom velkým problému na PC s videama 3.měsíce a banda lemlplů s tím stále nic nedělá.


  • Rimischonie se toto líbí

#9 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 22 září 2020 - 12:47

Bohužel, nebo možná bohudík, chyba s aktualizací byla u Googlu. Kdyby za to mohla chráněná dílna, tak čekáme do vánoc.



#10 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 22 září 2020 - 02:28

Načo sa vylepšujú kadejaké kraviny, ktoré akože zlepšujú hru, keď tá sa zase nedá zaktualizovať na Androidoch?!

Reklamy, ktoré boli super pomôckou sa odpálili a nič sa s tým mesiace nerobí.

Načo mi je multitasking, s ktorým môžem robiť milión vecí naraz, keď vlastne nemôžem hrať?????

95% hrám na mobile, takže škoda slov. 

Podpora by mala byť na strane hráčov a bombardovať vývojárov z Playaty, aby sa rozhýbali a nie sa len vyhovárať, že oni s tým nemôžu nič urobiť. 

Neinvestujem už do tejto prašivej hry ani cent, nemá to zmysel. Ktovie prečo toľko dobrých hráčov skončilo????

 

Súhlasím, najmä to s tou podporou. Je to banda ignorantov.


  • laskonka se toto líbí

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#11 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 22 září 2020 - 03:01

Ahoj, v mobilu je pravda, že zkrácení času či přetočení hráčů v lize nejde pomocí reklamy, ale určitě na tom už pracují, díky odezvám z ostatních států.

Na PC jde vše ok. JInak za mne dobrá aktualizace - hrdinské volání a xp na základě úrovně hráče.

Pěkný den..



#12 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 září 2020 - 06:53

Něco ok, něco blbost, něco no comment. Asi tak. Místnosti furt nikde. Kujem! :D
Hlavně naše vyjádření tady je k ničemu! Nikdy to v potaz brát nebudou. Je to tu prostě jen tak, jako na každém jiném fóru, akorát s tímto rozdílem. :D
Btw to jejich šílenství má i své plusy, ale ty Vám tu raději sdělovat nebudu. :D Kdo kupuje donuty, možná i ví. :P Halt už to tam asi vede Chocholoušek. :D Takže přemýšlím, že u nich pracovat by bylo možná lepší, než v blázinci. :D

Příspěvek upravil Saara: 22 září 2020 - 07:05

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#13 laskonka

laskonka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 23 září 2020 - 06:39

Poslední aktualizací mimo jiné byla provedena úprava odměn v podobě XP . Touto změnou byly vyřazeny menší levely z možnosti umístit se v týdenním žebříčku XP. 



#14 Pes63

Pes63

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:
  • Server:CZ4

Odesláno 23 září 2020 - 07:54

Poslední aktualizací mimo jiné byla provedena úprava odměn v podobě XP . Touto změnou byly vyřazeny menší levely z možnosti umístit se v týdenním žebříčku XP. 

Třeba to nakonec nějak upraví, jako to udělali s pověstným "PVP" turnajem. Ale jak, nic rozumného mě nenapadá. Když by pak člověk jel na XP turnaj, ujedou mu ostatní v levelech a naopak. No, bude to zajímavé. Na druhou stranu, bude dřív odklikáno, levely porostou rychleji, rychleji se otočí mise. Jsem zvědav, jak to ostatní přijmou. Ale vidím to tak, že zase budou křičet nejvíc Ti, kteří se ani moc v XP turnajích doposud neumísťovali. :-D Na update mi opravdu vadí jen to, že reklamy.... "stále kvoká, stále kvoká" Ale pozitivní je, že už nejdou ani na Androidu :-D tím se alespoň odstranila výhoda hráčů na této platformě. Ale řešení to není.. tedy je, kdybych nevěděl, myslel bych si, že ho vymysleli Češi :-D



#15 Wezee

Wezee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Wezee
  • Tým:Feel Free

Odesláno 23 září 2020 - 03:38

Hlavně že přejmenovali pomocníka Ferdu na Franzla :D velice důležitá věc :D

#16 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 23 září 2020 - 07:38

Po aktualizaci na droidu videa fakt nejdou. Bedna nikde!!! Opravit sakra!

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#17 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 září 2020 - 01:48

Po aktualizaci na droidu videa fakt nejdou. Bedna nikde!!! Opravit sakra!

Jako sem tam to jde a sem tam nejde, záleží zda reklamy zrovna jsou. V jiné hře mi na to takhle odpověděli. Nebo se to sekne a reklama se nespustí, to je vše.

 

Hmm, ale celkem to nechápu, když na reklamách vydělávají. Jinak už jsem tu někde někdy psala, že reklamy tak úplně nejsou problém vývojářů. Jednu dobu nešly v jiné hře a bylo mi odpovězeno, že zkrátka pokud nejdou, tak nejsou. Něco jiného je android, něco jiného je PC prohlížeč (prohlížeč není jako prohlížeč, každý web má svá pravidla) a něco jiného je steam. Tak si furt nestěžujte a hrajte tam kde jsou furt.

 

Soji Vám to tu jasně napsal, takže se laskavě uklidněte oba dva! Plus tu nepište jak paka tučným písmem, to Vám fakt nepomůže!!!
Jestli máte problém, hrajte na androidu a ne v prohlížeči!

 

Pro ostatní co psali, sem tam ikonka telky zmizne, ale to je sekáním hry, není to po celý den.
Není to problém všech, takže tak

 

Njn, tak každý to nějak máme. :) Proč nejdou někomu reklamy a někomu ano fakt netuším, ale nemůžete to prostě zmiňovat, když to není chyba úplně u všech. Mě jdou na androidu z 90% furt, dneska jsem v lize útočila už 7x.

 

 

Ahojte lidi,

poslední dobou se tu furt řeší reklamy a někdo asi neví jak to myslím s tím webem a prohlížečem.

Prohlížeč je třeba Google a web je třeba zakrslykralik.com.
Už chápeme? :D

Pokud tedy máte problém s reklamami, myslím si, že problém je tedy na webu, kde hrajete, nikoli v prohlížeči.
I tam by však teoreticky problém být mohl, ale to je pak založeno na stejném principu jako u webů.
Jestliže tedy reklamy nemáte, není to problém hry, ale webu nebo prohlížeče.

Když napíšete do jakéhokoli vyhledávače: Hero Zero online hra, objeví se Vám toto: https://prntscr.com/tvripj

Tady vidíte kde všude se dá HZ hrát.

Snad Vám to brzy půjde.

 

 

Probůh Vlade rozmysli se, než něco napíšeš, stěžuje si Vás tu jen pět a půl ze sta. Playata není jen prohlížeč, pokud by byl problém u nich, nešlo by to ani na androidu. Vždy jde o konkrétní web či prohlížeč. Reklamy se nedají opravit, pokud nejsou, tak nejsou. Časem až budou, zas je budeš mít. Nebo hraj jinde.

 

 

 

Atd., atd., atd. ..............................       :D 


  • mickky a Rimischonie klikli "Líbí se mi"

source.gif

 


#18 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 24 září 2020 - 05:38

Srandičky Omene? Teď byla aktualizace jestli sis nevšiml, to, že nejdou píšu až teď po ní. Tak se sklidni.
Jedna věc je, když klikneš na bednu a reklama nikde a druhá, když ve hře bedna není vůbec. Asi tak!

Ale gratuluju, že sis dal takovou práci a zkopíroval sem moje zprávy. :D

Příspěvek upravil Saara: 24 září 2020 - 05:47

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#19 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 26 září 2020 - 06:20

Těžko říct, zda jsou vývojáři tak natvrdlí, že jim nedojde očividné, nebo nás prachsprostě ignorují. Tak nějak by se dal popsat tento další, řekněme, výplod z chráněné dílny. Reklamy nefungují už měsíce, na telefonu bezmála týden a nikdo s tím nic nedělá. Nechyběl ani pomocník s recyklovanou vlastností z minulých let, skvělá práce soudruzi, vedete to moc dobře. Čest práci!

reklamy jdou na notebooku, jak sem tu už psal mě jdou i doma a na starším v práci, bude chyba asi jinde. ale no coment na reklamy na telefonu to souhlasím :)



#20 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 26 září 2020 - 06:29

zpětná vazba na aktualizaci - to jako vážně? :D :D :D napsat tento dotaz chce fakt odvahu :D :D přidané nemysli, další x-tý pomocník k ničemu a stále dokola. opravy a řešení problémů k tomu aby se hráčům hrálo lépe = nic, nic. a vás vážně zajímá co si hráči myslí k další aktualizaci o ničem? :D :D

 

říkám už delší dobu, že chtějí hru zničit nebo na něčem jedou, protože jinak si nedokáži vysvětlit, proč se stále dělá vše naopak a než by si hráči přáli :D :D :D






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních