Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský deník #15 CZ1


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 07 prosinec 2020 - 04:23

Zdravím všechny čtenáře Hubertova hrdinského deníku. Po více než třech letech se náš deník vrací na fórum. Rozhovor si pro nás připravil hráč yuri9boyka ze serveru CZ1. Přeji příjemné čtení.

 

ZuBSPbC.png

Rozhovor proběhl 1.12.2020

Yuri9boyka je nejlepším hráčem na CZ1 co se věhlasu týče, a třetí nejlepší hráč ve věhlasu na všech CZ serverech.

 

1)Ahoj, děkuji že jsi přijal pozvání na tento rozhovor. Mohl by jsi se nám trochu představit?
- ahoj yuri9boyka server cz1 to snad stačí :D 
 
2)Proč jsi si vybral zrovna yuri9boyka, jak jsi k takové přezdívce přišel?
- je to moje oblíbená filmová postava, kterou hraje Scott Adkins 
 
3)Jak dlouho hraješ HeroZero? Jak jsi se k HZ dostal?
- fůůůů už více než 5 let :) ke hře jsem přišel náhodně, hledal sem něco na zábavu, pač nejsem nějaký závislák co hraje 30her :D
 
4)Je něco co ti HeroZero dalo nebo naopak vzalo? (volný čas, nové přátele, atd)
- určitě dalo nové známé, kamarády....a vzalo a bere hodně času, proto i konec postavy na cz2 nedalo se to stíhat.
 
5)Hrál jsi někdy na jiném serveru než Českém?
- ne jsem věrný pouze cz serverům cz1, cz2 a teď už teda jen cz1 
 
6)Jaká je podle tebe nejlepší schopnost u pomocníka a proč?
- ohledně schopností, nechci uhýbat, ale nedá se říct jedna když pomocník má 3 a taky záleží jaký styl hráč uznává :)
 
7)Jakou schopnost naopak nesnášíš? (např. proti sobě v duelu)
- neřeknu nebudu radit protivníkům hihi :D 
 
8)Upřednostňuješ mise na mince nebo zkušenosti a z jakého důvodu?
- pokud si občas hodím xp turnaj, jedu logicky hlavně na xp, ale jinak se snažím více jen na mince, kvůli posílení postavy. ikdyž i xp je potřeba.
 
9)Kdyby jsi měl možnost do hry něco přidat, jakoukoliv novinku, co by to bylo a proč?
- než nějakou novinku, spíše by věci mohli být pro hráče levnější a dostupnější - prostě třeba aby to trvalo déle ale dalo se to zajistit jinak. příklad: předměty v šicím stroji - máte všechny ale chybí předmět co se dá zajistit jen na fb soutěži. prostě tu má vždy vše nějaký háček
 
10)Je ve hře něco, co se ti nelíbí a chtěl by jsi to změnit/odstranit?
-  tak tohle je téma které se řeší už hodně dlouho a dokud se aspoň něco nezmění a vyvojáři nepřestanou jít proti hráčům, nemá smysl asi stále o tom dokola psát. 
 
11)Kdyby tvůj kamarád chtěl začít hrát HeroZero, jakou by jsi mu dal nejlepší radu?
-nezačínej s hrou budeš závislej :D 
 
12)Co je první věc kterou uděláš, když zapneš HZ?
-  první věc, jaajjj záleží kdy. po půlnoci vyberu odměnu :) pak během dne kouknu prve na chat a pak už to jede :D 

 

 
13)Dokázal by jsi HZ popsat třemi slovy?
- zábava, nervy, boj :D 
 
 
Já děkuji hráči yuri9boyka za rozhovor a přeji hodně štěstí ve hře.
 
Pokud máte někdo návrh, kdo by měl být dalším hráčem v našem rozhovoru, klidně mi napište zde na foru zprávu.

PS: Pokud máte nějaké otázky, které by byly vhodné se hráčů ptát (ohledně HZ) tak mi taky můžete napsat zprávu. Klidně si nechám poradit, na co se ptát. 


  • LeosCZ, Saara a Medvídek klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních