Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský deník #18 CZ1


  • Please log in to reply
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 19 únor 2021 - 04:34

Zdravím všechny, po delší době zde máme předposlední rozhovor který mám připravený. Poté končím na pozici moderátora a ode mě už další rozhovory bohužel nebudou. Tento rozhovor si pro nás připravil hráč Malatnycz z CZ1.

 

Pp8YvRB.png

Rozhovor proběhl 22.1.2021

V době psaní tohodle článku je malatnycz na pátem místě v úrovni (úroveň 685)

 

 

1)Ahoj, děkuji že jsi přijal pozvání na tento rozhovor. Mohl by jsi se nám trochu představit?

- Ahoj já děkuji za pozvání Jmenuji se Tomáš je mi 37 let a pracuji ve Škoda Auto Mladá Boleslav.

 

2)Proč jsi si vybral zrovna (tvé jméno ve hře) jak jsi k takové přezdívce přišel?

- Tak přezdívku mám už x let díky tomu, že jsem hodně často zpíval písničky od skupiny Chinaski kde je frontman Michal Malatny.

 

3)Jak dlouho hraješ HeroZero? Jak jsi se k HZ dostal?

- HZ hraji od 5.7.2015 a stalo se tak o dovolené na Orlíku kdy s tím přišel můj synovec, který mi hru ukazál a chtěl abych se přidal do jeho týmu. :)

 

4)Je něco co ti HeroZero dalo nebo naopak vzalo? (volný čas, nové přátele, atd)

- Tak spíš mi HZ dalo dobré přátele které bych rád někdy potkat i v real životě. :)

 

5)Hrál jsi někdy na jiném serveru než Českém?

- Hraji jen v tuzemsku. :)

 

6)Jaká je podle tebe nejlepší schopnost u pomocníka a proč?

- Podle mě je jedna z nejlepších schopností ta, který dokáže soupeře omráčit několikrát za souboj. Ve hře se jich najde víc a jsou různé %šancí na aktivaci.

 

7)Jakou schopnost naopak nesnášíš? (např. proti sobě v duelu)

- Nooo to je právě to co je i moje slabina a spousta hráčů ji proti mě používá a to je to omráčení soupeře samozřejmě na mě to funguje skvěle. :D 

 

8)Upřednostňuješ mise na mince nebo zkušenosti a z jakého důvodu?

- Tak já jedu zkušenosti snad od počátku věků :D Hlavně z důvodu soutěže xp a dále ve zvyšování levelu postavy přeci jen jsou pak lepší odměny v podobě xp z eventu které pomáhají právě v soutěži xp.

 

9)Kdyby jsi měl možnost do hry něco přidat, jakoukoliv novinku, co by to bylo a proč?

- No tak asi byhc přidal turnaj v tom kdo jak posiluje schopnosti za týden každý by viděl kdo na sobě jak pracuje. Par let jsem tohle vedl v klanu mezi hráči aby každý viděl jak se zlepšil nebo zhoršil.

 

10)Je ve hře něco, co se ti nelíbí a chtěl by jsi to změnit/odstranit?

- Tak určitě se něco najde třeba řazení pomocníků když jich má hráč třeba tisíc je špatná orientace sice tam je filtr ale pomocníci jsou i tak různě přeházený a nepřehledný stačilo by třeba očíslování aby se vědělo kde se kdo nachází na jaké pozici.

 

11)Kdyby tvůj kamarád chtěl začít hrát HeroZero, jakou by jsi mu dal nejlepší radu?

- Ať se připraví na to, že to bude časově hodně náročné pokud bude chtít patřit mezi nejlepší hráče. Je to běh na dlouhou trať.

 

12)Co je první věc kterou uděláš, když zapneš HZ?

- Kouknu na denní odměny.

 

13)Dokázal by jsi HZ popsat třemi slovy? 

- Spousta proklikaného času.

 

14)Měl jsi někdy chvilku, že jsi si řekl, že s hrou nadobro skončíš? 

- Tak stím jsem se zatím nesetkal mam kolem sebe v klanu dobré hráče kteří mě dokážou podržet i v těžké životní chvíli.

 

15)Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero?

- Radujte se a množte se. :D Je potřeba dalších kvalitních soutěživých hráčů protože o tom to je. :)



Já děkuji hráči malatnycz za rozhovor a přeji hodně štěstí ve hře.

 


  • LeosCZ, W1lloW, Rimischonie a 3 dalším se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních