Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský deník #19 CZ1


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 09 březen 2021 - 03:28

Zdravím všechny, máme zde poslední Hubertův rozhovor, který bude zveřejněný mnou. Tento rozhovor si pro nás připravila Saary z CZ1. 

 

                 LOZt4ad.png

Rozhovor proběhl 22.2.2021

Saary je velitelka týmu Empire of the Undead který je v době psaní tohoto článku na 3. místě.

 

1)Ahoj, děkuji že jsi přijala pozvání na tento rozhovor. Mohla by ses nám trochu představit?

- Zdravím, též děkuji a jsem ráda, že jsem se k tomu konečně a asi i na poslední chvíli rozhodla. :)
Já myslím, že snad ani netřeba představovat, leckdo už mě z fóra či ze hry trochu zná.  Snad jen něco málo, jsem mladá žena, která má mimo jiné ráda rock a horory.
 
2)Proč sis vybrala zrovna Saary, jak jsi k takové přezdívce přišla?
- Moje přezdívka je taková šifra a používám ji téměř všude od doby, kdy jsem se poprvé někde registrovala. Maximálně jsem měla jinak některá písmena.
 
3)Jak dlouho hraješ HeroZero? Jak jsi se k HZ dostala?
- Letos v listopadu to budou čtyři roky a hru mi doporučil přítel, když jsme hledali něco podobného jako je Shakes & Fidget.
 
4)Je něco, co ti HeroZero dalo nebo naopak vzalo? (volný čas, nové přátele, atd)
- Hra mi určitě něco vzala. Čas každopádně a trochu i nervy, vzhledem k tomu, že od začátku hraní velím. Naopak mi dala zábavu a virtuální přátele, se kterými se bavím ráda. :)
 
5) Hrála jsi někdy na jiném serveru než Českém?
- Ne, pouze na českém, když nepočítám speed server, což byla na tu chvíli zajímavá zkušenost. :)
 
6)Jaká je podle tebe nejlepší schopnost u pomocníka a proč?
- Lamač kostí, protože láme kosti. :D Né, v podstatě tohle moc neřeším. Každopádně vím co a jak a tahle schopka mi stále přijde nej, i když už je ve hře pár dalších.
 
7)Jakou schopnost naopak nesnášíš? (např. proti sobě v duelu)
- Tak na tohle odpověď nemám, duely nesleduju. Každého někdo někdy porazí, ať má schopku jakou chce (vyjímaje tedy nejlepších hráčů na serveru). :)
 
8)Upřednostňuješ mise na mince nebo zkušenosti a z jakého důvodu?
- Pokud tedy není nějaký HC na mise nebo neplním úkoly, kde to moc neovlivním, tak si vybírám většinou mise na zkušenosti. Důvod je ten, že mincí mám dost a z těchto misí je většinou též dost mincí.
 
9)Kdybys měla možnost do hry něco přidat, jakoukoliv novinku, co by to bylo a proč?
- Jéje, no, že bych prošla své staré příspěvky na fóru? Já teď momentálně nevím, protože hra je poslední dobou vším možným dost přehlcená. Osobně bych chtěla už konečně upíří set, protože po něm prahnu od začátku. :P Takže mě napadá rozšířit halloweenskou sbírku či dát do sezóny.
 
10)Je ve hře něco, co se ti nelíbí a chtěla bys to změnit/odstranit?
- Nelíbí se mi přeplácanost hry. Takže by to chtělo odebrat zbytečnosti a také už konečně opravit chyby. Zbytečnostmi myslím kupříkladu x odklikávání u jedné věci, např. po dokončení cvičení. Dále by bylo fajn probrat informace a přidat nějaké více užitečné, například co se týče zvláštních úkolů. Každopádně bych měla odpovídat ve zkratce, tak už dále přemýšlet nebudu. :D
 
11)Kdyby tvůj kamarád chtěl začít hrát HeroZero, jakou bys mu dala nejlepší radu?
- Nejlepší nevím a vzhledem k tomu, že radím ve hře téměř neustále, tak by těch rad bylo vícero. :D Základ jsou hlavně schopnosti.
 
12)Co je první věc, kterou uděláš, když zapneš HZ?
-  No, poslední dobou kliknu nejprve na cvičení, pak poklikám zbytek a až potom se jdu mrknout co dělá tým. :)
 
13)Dokázala bys HZ popsat třemi slovy? 
- "Klikačka pro děti"
 
14)Měla jsi někdy chvilku, že sis řekla, že s hrou nadobro skončíš? 
- Samozřejmě. Ale rychle mě to přešlo, protože by to už teď byla škoda.
 
15)Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero?
- Asi hlavně pevné nervy! A samozřejmě hodně zábavy. ;)
 
 
Já děkuji hráčce Saary za rozhovor a přeji hodně pevných nervů s velením týmu.

  • Fajro a Kirigaya Kazuto klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních