Skočit na obsah


Fotka

Sezóna vzduchu


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
7 odpovědí na toto téma

#1 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 21 květen 2021 - 05:12

Zdravím, zde je krátké info o sezóně vzduchu, která bude probíhat od 22.05. do 17.6. a určitě tohle chcete vědět co nejdříve :D
 
Sezónní bonus: https://prnt.sc/1389yb0
          •   +...% k vašemu základu intuice
 
Mazlíček a jeho schopnost: https://prnt.sc/138a180
        • Na 1. schopnosti: Máte 70% na to, že budete dávat po dobu 3 kol 200%DMG svého dalšího úderu (takže asi něco jako Oswald, pokud to chápu dobře)
 
Pokud jsem to pochopil špatně, opravte mě, díky  ;)
                                                                                                                            příjemný zbytek dne, Fajro :)

  • lukys131 se toto líbí

Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)


#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 21 květen 2021 - 11:20

Skvělý, opět to má být v novinkách, ne tipy a triky. A opět pozdě. Kujem. :D
Cz fóro je výsměch.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 22 květen 2021 - 09:31

Skvělý, opět to má být v novinkách, ne tipy a triky. A opět pozdě. Kujem. :D
Cz fóro je výsměch.

Hele, když máš pořád s něčím problém, tak proč sem chodíš? Že tě to pořád baví všechny tady flamit... Kdybych to sem nedal, tak to od těch, co to mají oficiálně na překlad, přijde až tak za další 2 dny, tak si přestaň pořád stěžovat. (To je taky důvod, proč to není v novinkách)

Když jsi tak chytrá, tak proč ses o toho moderátora neucházela? Určitě bys dělala vše 100x lépe, každý příspěvek umíš zhatovat jako první, takže určitě máš času dost a vše by tu šlapalo ;)

Taky ti můžu říkat, že HZ neumíš klikat, protože bys měla mít na svůj level ve hře tak 2x více statů a to nemluvím o tom, že tam hraješ už skoro 4 roky, i když s přestávkami.

Když to tady zhatuje někdo jiný, tak mu řekneš, že to nemá smysl, ale sama tady hatuješ vše, co můžeš...


  • Tinie, Vysavacuctuosumnact, LeosCZ a 4 dalším se toto líbí

Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)


#4 kokololo159

kokololo159

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Kokololo159
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 22 květen 2021 - 09:54

Skvělý, opět to má být v novinkách, ne tipy a triky. A opět pozdě. Kujem. :D
Cz fóro je výsměch.

 

Existuje vůbec nějaké téma, kde bys nenapsala, jak je forum výsměch?  :D

Když někdo jiný napíše nějakou kritiku, tak mu odepíšeš, že to nemá smysl tady něco psát a sama tady potom píšeš  :D

Podle mě bude lepší, když se tady bude všechno zamykat, protože tady píšeš prakticky jenom ty ty svoje s prominutím blitky  :D

Toxická odpověd Saary za 3, 2, 1...  :D


  • Tinie, Vysavacuctuosumnact, mickky a 3 dalším se toto líbí

#5 LeosCZ

LeosCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Bestie






Odesláno 23 květen 2021 - 04:20

Hele, když máš pořád s něčím problém, tak proč sem chodíš? Že tě to pořád baví všechny tady flamit... Kdybych to sem nedal, tak to od těch, co to mají oficiálně na překlad, přijde až tak za další 2 dny, tak si přestaň pořád stěžovat. (To je taky důvod, proč to není v novinkách)

Když jsi tak chytrá, tak proč ses o toho moderátora neucházela? Určitě bys dělala vše 100x lépe, každý příspěvek umíš zhatovat jako první, takže určitě máš času dost a vše by tu šlapalo ;)

Taky ti můžu říkat, že HZ neumíš klikat, protože bys měla mít na svůj level ve hře tak 2x více statů a to nemluvím o tom, že tam hraješ už skoro 4 roky, i když s přestávkami.

Když to tady zhatuje někdo jiný, tak mu řekneš, že to nemá smysl, ale sama tady hatuješ vše, co můžeš...

I když Fajra nemám moc v lásce, tak tady musím souhlasit :)


  • kokololo159 a Fajro klikli "Líbí se mi"

#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 26 květen 2021 - 06:39

Hele, když máš pořád s něčím problém, tak proč sem chodíš? Že tě to pořád baví všechny tady flamit... Kdybych to sem nedal, tak to od těch, co to mají oficiálně na překlad, přijde až tak za další 2 dny, tak si přestaň pořád stěžovat. (To je taky důvod, proč to není v novinkách)
Když jsi tak chytrá, tak proč ses o toho moderátora neucházela? Určitě bys dělala vše 100x lépe, každý příspěvek umíš zhatovat jako první, takže určitě máš času dost a vše by tu šlapalo ;)
Taky ti můžu říkat, že HZ neumíš klikat, protože bys měla mít na svůj level ve hře tak 2x více statů a to nemluvím o tom, že tam hraješ už skoro 4 roky, i když s přestávkami.
Když to tady zhatuje někdo jiný, tak mu řekneš, že to nemá smysl, ale sama tady hatuješ vše, co můžeš...


Hele ty chytráku, staty mám na prd, protože mě tréninky dobu nebavily a nebaví, hlavně jsem se na 100% věnovala týmu a věnuju neustále. Ono dělat x věcí kolem, není jenom přijít si poklikat hru. Asi tak. Moderátor být nechci, páč ráda soutěžím a mám dost práce v týmu. Ty jím jsi, tak to házej kam to patří, asi tak.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 26 květen 2021 - 06:58

Nevím v čem je problém, vidím novinku, hodím kam patří. Na nějaký pravidla se vykašlete, stejně z toho moderování máte prd a každý je rád, že tu jste, než aby Vás snad nějak vyhodili. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 27 květen 2021 - 10:30

Hele ty chytráku, staty mám na prd, protože mě tréninky dobu nebavily a nebaví, hlavně jsem se na 100% věnovala týmu a věnuju neustále. Ono dělat x věcí kolem, není jenom přijít si poklikat hru. Asi tak. Moderátor být nechci, páč ráda soutěžím a mám dost práce v týmu. Ty jím jsi, tak to házej kam to patří, asi tak.

Myslíš ty soutěže, na které vždycky tak ráda nadáváš, jak jsou k ničemu a jaký je to výsměch? :D :D A pokud sis nevšimla, tak soutěžit mohou i moderátoři xddd

Však už jsem ti vysvětlil, proč to není v novinkách... Nemůžu za to, že máš jen půl mozku na noze. 


Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních