Skočit na obsah


Fotka

HERO ZERO STEAM

steam hero zero optimalizace

  • Please log in to reply
2 odpovědí na toto téma

#1 StenlynkoYT

StenlynkoYT

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ9
  • Postava:StenlynkoYT
  • Tým:DarkAngels

Odesláno 23 únor 2023 - 06:50

Zdravím je nejaká šanca že vývojári zlepšia hru na steame? hra sa pri rýchlom prekliknutí na misiu,tréningy, a tak ďalej zasekne a nereaguje (treba reštartovať) celú hru. Tak isto aj pri zvláštných úkoloch. spravím vždycky 2 úkoly a musím reštartovať.Tak isto aj pri súbojoch v úkryte alebo v lige.Robilo mi to na 2 Zariadeniach (PC steam) Čo som sa pýtal ,tak nemám iba ja taký problém ale aj ostatní.Mám na steame 2500 hodín na hero zero ale stále reštartovať hru je už na hlavu.Hrám rôzne hry na steame ale problém je iba vo vašej.Dole prikladám aj video ako to vyzerá

https://youtu.be/EFIjoCp_Yzc?t=381
Čas videa: 6:21


  • Voadixgaming se toto líbí

#2 Voadixgaming

Voadixgaming

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • LocationStředočeský kraj
  • Server:CZ2



Odesláno 23 únor 2023 - 07:44

Zdravím je nejaká šanca že vývojári zlepšia hru na steame? hra sa pri rýchlom prekliknutí na misiu,tréningy, a tak ďalej zasekne a nereaguje (treba reštartovať) celú hru. Tak isto aj pri zvláštných úkoloch. spravím vždycky 2 úkoly a musím reštartovať.Tak isto aj pri súbojoch v úkryte alebo v lige.Robilo mi to na 2 Zariadeniach (PC steam) Čo som sa pýtal ,tak nemám iba ja taký problém ale aj ostatní.Mám na steame 2500 hodín na hero zero ale stále reštartovať hru je už na hlavu.Hrám rôzne hry na steame ale problém je iba vo vašej.Dole prikladám aj video ako to vyzerá
https://youtu.be/EFIjoCp_Yzc?t=381
Čas videa: 6:21

Ahoj naprosro souhlasím toto se mi stává také a jen tak mimochodem mášpekné videa dal jsem sub ;)
R.I.P. muj 300level+ acc na cz2 :(

#3 BlueprintCZE

BlueprintCZE

    Advanced Member

  • Moderators
  • 91 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ8
  • Postava:TanktopMaster
  • Tým:Insomnia

Odesláno 24 únor 2023 - 08:25

Ahoj,

 

Jediné, co se s tím dá dělat, je napsat na podporu a na problém tak upozornit. Problém se tím nejspíš hned nevyřeší, ale bude větší šance, že se ním programovací oddělení bude v budoucnosti zabývat.

Prozatím můžu doporučit asi jen přejít na prohlížečovou verzi hry. Pokud vím, oproti steam verzi nemá žádnou nevýhodu.


  • Voadixgaming se toto líbí





Also tagged with one or more of these keywords: steam, hero zero, optimalizace

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních