Skočit na obsah


Fotka

Kings Shadow Academy

Kings Shadow Kings Shadow Academy KS Best Tým Team Nejlepší Nej Hledáme

  • Please log in to reply
4 odpovědí na toto téma

#1 KoviCzech

KoviCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Velitel
  • Tým:Recovery

Odesláno 19 listopad 2015 - 06:24

Zdravím každého kdo se rozhodl kliknout na toto téma.

Jsem velitelem Kings Shadow Academy a mé jméno je KoviCzech.

 

Fungujeme mimo jiné jako hledači talentů a rádci pro zdokonalování hráčů kteří při určité velikosti a síle, kterou u nás naberou, mají možnost přestupu do hlavního týmu.

Musím se ale přiznat, že většinou tomu tak není a jelikož jsme dobrá parta lidí - zůstávají u nás i velmi silní hráči i přes žádosti z hlavního týmu o jejich přestup. Proto jsme také tak vysoko v žebříčku týmů.

 

Potýkáme se ale, asi jako prakticky všichni, s neaktivitou, drzostí až rozmazleností hráčů. Tyto vlastnosti vedou k ne-týmovému stylu jejich hry kterou netolerujeme.

 

Rád bych aby mi psali hráči od levelu 140 nahoru - ti kteří si myslí, že jejich schopnosti odpovídají jejich levelu, jsou slušní, poctiví, aktivní, zapojují se do všech útoků i obran týmu (jelikož to je ta nejhlavnější část pro každého člena týmu) a hlavně nemá v hlavě úplně nas :X áno               (idea)

 

Pokud máte někdo nějaké otázky, připomínky a podobně budu rád, když tady něco napíšete.

Snad se tady na forum budu dostávat častěji abych to tady kontroloval.

 

Přeji všem příjemnou hru a hodně úspěchů jak v ní tak i v osobním životě  :smile:

KoviCzech


  • Tereza a Francouz1 klikli "Líbí se mi"

#2 KoviCzech

KoviCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Velitel
  • Tým:Recovery

Odesláno 22 únor 2016 - 05:35

Hra se neustále mění. Stále ale hledáme silné hráče kteří jen tak neodejdou, co chtějí tvořit něco lepšího a silnějšího i když se kolikrát moc nedaří.



#3 KoviCzech

KoviCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Velitel
  • Tým:Recovery

Odesláno 29 březen 2016 - 08:22

Vzhledem k situacím kterým jsme museli čelit jsme se odtrhli od Kings Shadow - změnili jméno i erb.

Buďte tedy vítání v našem samostatném týmu  (party)



#4 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 30 březen 2016 - 08:37

Přeji hodně štěstí při hledání nových hráčů :)
  • KoviCzech se toto líbí

fACTWrK.png


#5 KoviCzech

KoviCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Velitel
  • Tým:Recovery

Odesláno 07 srpen 2016 - 07:25

Jistě mnozí zjistili, že došlo k odtržení od hlavního týmu KS.

Nyní kopeme jen za sebe, naši pozici v žebříčku nejlepších týmu to nijak neovlivnilo. Jsi-li aktivní hráč se zkušenostmi ze hry ale i života, máš odpovídající staty pro vstup do našeho týmu, jsi vítán. Jestli umíš navíc dát více než 10 slov dohromady za sebe takovým stylem aby věta z nich stvořená dávala smysl, ozvi se přímo mě nebo "náborářce" Deny34.

 

:D  


  • Misula a Francouz1 klikli "Líbí se mi"





Also tagged with one or more of these keywords: Kings Shadow, Kings Shadow Academy, KS, Best, Tým, Team, Nejlepší, Nej, Hledáme

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních