Skočit na obsah


Fotka

Návrh: Fórum chat :)

Chat Návrh

  • Please log in to reply
5 odpovědí na toto téma

#1 Jesuus

Jesuus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jesuus1
  • Tým:Andač

Odesláno 26 květen 2015 - 09:00

logo.png

 

Forum chat :D

 

 

Zdravím všetkých členov fóra. Určite by ste si chceli pokecať z rôznymi ľudmi len tak na chvíľku a nechce sa vám písať súkromná správa? Tak toto je môj návrh ako tento problém vyriešiť, a mojim návrhom je Forum Chat. Slúžil by pre vyjadrenie rôznych myšlienok ostatných hráčov ako napríklad keď budú niečo potrebovať a nebude to také súrne na zakladanie novej témy, tak aj ostatný členovia sa môžu zapájať do konverzácie. Je to jednoduchý spôsob ako komunikovať medzi hráčmi aj mimo hry a určite to tu naše fórum oživí :)

 

Přiložený soubor  forum_chat.png.png   36,14K   4 Počet stažení

 

:) :) :) S pozdravom Jesuus1


  • Tereza se toto líbí

#2 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 27 květen 2015 - 09:37

To není ok nápad už vidím spam dětí smailíky apod ,.)) Forum to oživí ale  aby tu někdo na chat měl práva a seděl zde kdo bude spamovat :)


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#3 Jesuus

Jesuus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jesuus1
  • Tým:Andač

Odesláno 27 květen 2015 - 07:09

To není ok nápad už vidím spam dětí smailíky apod ,.)) Forum to oživí ale  aby tu někdo na chat měl práva a seděl zde kdo bude spamovat :)

Ja by som si to aj zobral na zodpovednosť a taktiež sa da aj nastaviť max. počet sprav za 5 sekúnd anti-spam reklama alebo aj cenzúra + zablokuje hráčovi písať na 12 hodín a podobne. Všetko zavisí na nastaveniach konkrétnej modifikácie.


  • Amazonie se toto líbí

#4 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 28 květen 2015 - 05:26

Ja by som si to aj zobral na zodpovednosť a taktiež sa da aj nastaviť max. počet sprav za 5 sekúnd anti-spam reklama alebo aj cenzúra + zablokuje hráčovi písať na 12 hodín a podobne. Všetko zavisí na nastaveniach konkrétnej modifikácie.

Toto vim jde o to zda team toto udela ale na nemeckem foru toto maji tak proc ne a o to uhlidat to no uprimne kolik lidi zde je :)


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#5 DarT

DarT

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:

Odesláno 28 květen 2015 - 10:23

 

logo.png

 

Forum chat :D

 

 

Zdravím všetkých členov fóra. Určite by ste si chceli pokecať z rôznymi ľudmi len tak na chvíľku a nechce sa vám písať súkromná správa? Tak toto je môj návrh ako tento problém vyriešiť, a mojim návrhom je Forum Chat. Slúžil by pre vyjadrenie rôznych myšlienok ostatných hráčov ako napríklad keď budú niečo potrebovať a nebude to také súrne na zakladanie novej témy, tak aj ostatný členovia sa môžu zapájať do konverzácie. Je to jednoduchý spôsob ako komunikovať medzi hráčmi aj mimo hry a určite to tu naše fórum oživí :)

 

attachicon.gifforum_chat.png.png

 

:) :) :) S pozdravom Jesuus1

 

podla mna super napad, a ze nejake spamy tie su vsade takze palec hore, a dalsia vec ked sa pozries teraz na forum je to take zaspate ale taky chat by pritiahol sem viac ludi...



#6 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 28 květen 2015 - 03:17

Chat neresi ostatni problemy viz laggy ve hre ale prinese jen problemy zde :)


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.






Also tagged with one or more of these keywords: Chat, Návrh

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních