Skočit na obsah


Oznámení: FAQ


Autor Tereza


Tereza

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 120 Příspěvků:
 • Server:CZ1
Ahoj drazí hrdinové,
Účelem tohoto vlákna je poskytnout vám odpovědi na nejčastěji pokládané otázky týkající se fóra Hero Zero.

O: Jaký je účel tohoto fóra?
O: Proč bych se měl registrovat?
O: Jak se registrovat?
O: Co jsou moderátoři?
O: K čemu je podpora?

O: Jak hledat ve fóru?
O: K čemu se používá seznam členů?
O: Jak mohu upravit můj profil ve fóru?
O: K čemu slouží podpis?

O: K čemu je seznam přátel a seznam ignorantů?
O: Co jsou to osobní zprávy?

O: Jak mohu začít nové hlasování a jak se hlasování účastnit?

O: Jak mohu hodnotit jiné hráče?
O: Co mám dělat v případě, že jsem zapomněl heslo?
O: Jsou vývojáři brány na zřetel naše návrhy?


O: Proč bych se měl registrovat?


O: Čtení příspěvků není omezené na registrované členy. Nicméně některé funkce ale registrací omezené jsou. Funkce omezené registrací jsou následující:
 • založení nového vlákna
 • odpovědět na příspěvky
 • spuštění nové ankety a účast v anketách stávajících
 • posílání zpráv (privátních) ostatním členům fóra
 • nastavení uživatelského účtu umožňuje jiným uživatelům hodnotit výkon váš výkon fóra, sledovat obsah. Můžete také vidět, kdo byli vaši poslední návštěvníci
 • seznam přátel diskuzních fór
 • seznam ignorovaných

O: Jak se registrovat?


O: Registrace je zdarma, nicméně ale musíte souhlasit s jistými podmínkami před provedením registrace. Během tohoto procesu si také musíte zvolit uživatelské jméno a uvést platnou e-mailovou adresu. Poté, na vámi uvedený e-mail, obdržíte informace, jak registraci dokončit. ​


O: Co jsou moderátoři?


O: Moderátoři dohlíží na fórum a zajišťují jeho správný chod - dodržování pravidel a předpisů. Mohou také upravovat/řídit určitý obsah, pokud je to nutné. Také poskytují odpovědi na otázky. Pokud na zodpovězení otázek jejich síly nestačí, otázku vám zodpoví tým podpory.

O: K čemu je podpora?


O: Tým podpory je tady,aby pomáhal uživatelům pokud jde o jejich účet, obecné otázky, osobní otázky (které nemohou být vyvěšeny na fóru), problémy s platbami, apod. Jakmile jste odeslali svoji žádost (ticket), zaměstnanec týmu podpory se mu bude co nejdříve věnovat.

O: Jak hledat ve fóru?


O: Můžete hledat pomocí uživatelského jména či specifických klíčových slov ve zprávě či předmětu. Také to lze provést pomocí konkrétních dat. K použítí této funkce klikněte na "Hledat" v pravém rohu nahoře.Také můžete využít "Pokročilé vyhledávání", kde určíte vaše hledané preference.


O: K čemu se používá seznam členů?


O: Seznam členů obsahuje kompletní jmenný seznam všech registrovaných uživatelů fóra. Můžete seznam třídit abecedně dle jmen, či dle data registrace. Zde si můžete přidat členy do vašich přátel, posílat jim privátní zprávy (PM), či hledat v jejich obsahu. Je zde také k dispozici pokročilé vyhledávání.O: Jak mohu upravit můj profil ve fóru?


O: Kliknutím na vaše profilové menu v pravém rohu nahoře uvidíte možnost vybrat si z několika možností, zahrnující nastavení. Zde můžete měnit vaše osobní informace,změnit váš profilový obrázek, vytvořit si svůj podpis a určit si vaše preference a poznámky.


O: K čemu slouží podpis?


O: Jakmile se zaregistrujete, můžete si vytvořit svůj vlastní podpis, který bude zveřejněn na konci vašeho příspěvku. Může to být kousek textu, obrázek, či oboje - záleží na vás. Podpis si můžete vytvořit ve vašem nastavení.


O: K čemu je seznam přátel a seznam ignorantů?


O: Seznam přátel vám umožní rychlejší navštívení profilu přátel. Můžete také rychleji zjistit, zda jsou online. Stačí pouze najet myší na jejich jméno. Toto vám ušetří spoustu času, protože nebudete muset procházet obecný seznam členů.

Seznam ignorantů vám umožní skrýt poznámky, podpisy či zprávy ostatních členů, které nechcete, aby byly vidět. Toto je čistě vaše volba.


O: Co jsou to osobní zprávy?


O: Osobní zprávy, známe také pod zkratkou PM, mají podobnou funkci e-mailu. S tou výjimkou, že je mohou používat pouze členové fóra. Messenger má sám o sobě mnoho výhod, jako třeba:

 • Umožní vám poslat PM ostatním členům či začít konverzaci, které se může zúčastnit až 5 členů v jeden okamžik.
 • Poskytuje úschovnu pro nové, otevřené a uložené zprávy. Toto je podobné e-mailu, ale tady lze také složky na přání upravovat.
 • Do úložiště se vejde až 50 zpráv - velmi užitečný indikátor průběhu vám ukáže, jaké procento z vašeho úložiště již bylo využito.
 • Umožní vám sledovat stav zpráv - otočením oznámení můžete sledovat, zda příjemce již zprávu přečetl či ne. A to spolu s detaily jako je čas a datum. Toto se týká všech zúčastněných v rozhovoru, i vás.
 • Ostatní funkce, jako je vyhledávání nebo filtry, jsou k dispozici , což umožňuje snadnou navigaci ve vašich rozhovorech. .

O: Jak mohu začít nové hlasování a jak se hlasování účastnit?


O: Tato funkce vám umožňuje klást otázky a ukazuje (uvádí) několik možných odpovědí, které byly odhlasovány dalšími členy. Výsledky budou ukázány ve vlákně. Abyste se mohl přidat do průzkumu, když chcete zveřejnit novou myšlenku, zmáčkněte "Anketa - správa tématu", tlačítko na pravé straně. To vám umožní pojmenovat váš průzkum, vyjádřit otázky a seznam odpovědí, ze kterých si členové mohou vybrat a rovněž tak je zveřejnit. V jednom průzkumu mohou být kladeny max. dvě otázky a každá z nich umožňuje dvacet možností. Abyste se mohl zúčastnit průzkumu, je nutno vybrat odpověď či odpovědi, pro které se rozhodnete hlasovat a zmáčknout tlačítko volit. Vaše odpověď bude přidána k celkovému procentu celkových výsledků.


O: Jak mohu hodnotit jiné hráče?


O: Vaše hodnocení je na základě vašich ocenění vybraného člena. Můžete ohodnotit jejich profil pomocí hvězdiček (1-5) a nebo jejich obsah použitím „to se mi líbí“ u jednotlivých poznámek.

O: Co mám dělat v případě, že jsem zapomněl heslo?

O: Pokud jste zapomněl heslo k přihlášení se do fóra, klikněte na „zapomněl jsem své heslo“ - odkaz u přihlášení se. To vás odkáže na stránku, kde je třeba potvrdit uživatelské jméno nebo registrovaný e-mail. Poté obdržíte e-mail s dalšími instrukcemi a odkaz, který vás odkáže k dokončení procesu.

O: Jsou vývojáři brány na zřetel naše návrhy?

O: Ano. Hero Zero je velká komunita, jejíž lidé berou na zřetel všechny vaše návrhy a připomínky (jednou týdně/jednou za 14 dní má tým HZ schůzi, kde to řeší). Dále řeší opravu chyb ve hře.