Skočit na obsah


Fotka

Liga


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
45 odpovědí na toto téma

#21 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 03:16

Niekto tu nadava????
Ak mame pisat len chvalu tak to uvedte do podmienok.
Urcite je aktualizacia vyborna, podarila sa.
  • Lexinka se toto líbí

source.gif

 


#22 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 03:37

Ono hrat server od zacatku a a hrat tyden dva je rozdil kdo veme noveho clena do max tymu NIKDO vzali jste i tydenni vehlas tymu kde se dali vyhrat dunety rikas kupte si je proc maji Placi 21 serveru a cz 2 nech nam otevrou nemci cz 3 co o  nej bojovat pak to bude spravedlivy server pro vsechny a ne co lide hraji rok ci dva porad toto nikdo nechape ? Proste update je vyhoda pro lidi co hrajou dele jak rok !! Rikas 10 odejde a 50 dojde ooo vazne tomu sam neveris vid :)



#23 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 03:47

Tu ide len o platiacich hracov nie o hracov inak by sa zmenil aj turnaj skusenosti.

source.gif

 


#24 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 04:11

pisem vo vseobecnosti nepisem len cisto o CZ serveroch.ja im nevidim do tabuliek ci sa im oplati otvorit dalsi server na Cz alebo nie.a preco maju poliaci tolko serverov? pretoze su aktivny maju plno novych hracov ktory PLATIA a im sa ako firme oplati vytvorit novy server.dakujeme omen za chvalu urcite to budem posielat dalej ze sa ludom update paci kedze sam vidim a ludia mi pisu ze dostali len behom dneska viac ako 5 donutov co do teraz velmi mozne nebolo. myslim pocas misii a utocenia v lige. kto zoberie zacinajucho hraca do top tymu? napriklad nas tym uz vychoval plno zacinajucich hracov ktorych sme prijali od lvl 20 pretoze vidime kto ma potencial a kto nie.proste su to len výhovorky lebo sa vam nechce sediet za hrou viac ako hodinu a chcete po hre aby vam dala vsetko naraz + dvojnasobok.to by bolo podla vas dvoch najlepsie ;) ale ako pisem 2 ludom sa nepaci 50 ano.



#25 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 29 srpen 2017 - 04:12

Ahoj, jak bylo již zmíněno, někteří hrají rok a déle. Ale všichni začínaly o začátku a také nebyli hned v týmu, kde byli vylepšeni na maximum. Hráči, kteří chtějí hrát, tak se postupně vypracují a můžou se dostat i do lepších týmu. 

Vytvářet nový server je úplně bezvýznamné, jelikož Česká republika nemá až tak tolik aktivních hráčů a zbytečně zahlcovat další server hráči, kteří přestanou hrát. Vždyť není plný ani cz1 ani cz2. 

A týmový turnaj na věhlas byl nešikovně vytvořen a to z jednoduchého důvodu. Vytvořil se nový tým, nasbíral donuty z turnajů a vylepšil se. Na maximum stejně nešlo vylepšit jen díky týmovému turnaji, ale také investováním reálných peněz. Potom stejně postupem času tyto týmy zůstanou ladem, jelikož se hráči uchází o jich existující a prosperující týmy. Takže opět zahlcování dat :).

 

Děkuji za přečtení. 

 

Majasek


  • Tomcur se toto líbí

#26 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 29 srpen 2017 - 04:44

Tomcur nevim kdo jsi co jsi ale vim jedno, jsi totalne mimo misu.

 

Abych to uvedl na pravou miru. Jsem hrac ktery zacal 1.7.2017, nehraju to ani dva mesice a jsem lvl 250. A ted k jadru veci.

 

Pokud se tady najde hrac, ktery mi bude tvrdit ze posledni aktualizace neni krok zpet, ehm milion kromu zpet, pak mu pomahej pan buh.

 

Jedine co hrace(nove) hnalo vpred, bylo to ze chteli byt silnejsi a silnejsi proto aby mohli vyhravat souboje, ano souboje za ktery byl vehlas a hned clovek mohl vedet kdo a jak hraje. Nemluve o tom ze kazdy tyden bojoval o to aby neco za svou silu dostal. Ano byli tady hraci co se svlekali a naopak. Ale porad jsem videl nejaky pokrok.

 

Ted kdyz turnaj neni, ztraci veskery smyl hrat tuto hru. Proc ? Co tady mam delat rok den co den klikat trapne mise kde dostanu za 275 splnenych 30k zlata ? Nebo za 100 splnenych 3 treningove jednotky ? Nebo za 50 dnu po sobe prihlasenych 1000 zlata ?

 

Pak mam jeste moznost dva roky kllikat den co den, zlepsovat se a doufat ze top 100 prestanou hrat a ja je jednou dozenu a treba dostanu i 3 skilly za tydeni turnaj v lize :D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Chlapi nezlob te se na me, ale posledni zmenou jste akorat dokazali, ze uz to nema smysl hrat. Opravdu souboje uz jsou jako legrace a nikoho nezajimaji, a ligove pri zlepseni 1 za 20 min a 20 denne ? Kdy po jednom bodu nasekam 15 bodu za den a pak prijde nejaky lvl 315 a sebere mi 20, protoze vetsina ligu neklikala a ted zacinaji ?

 

A to rozhodne nejsem jeden z tech slabych hracu, tech je mi lito uplne, protoze ti nejenze nemaji sanci se vubec do ligy dostat(nejvyssi) ale nic jineho tady pro ne neni :D Proste si muzou klikat mise a muzou se kochat tim ze se prevlikaji :D 

 

Trofeje klubove ani nezminuji, ty ted jsou super, hlavne ty co vam pridaji boj na vehlas :D:D:D:D:D 

 

Takze zaverem, zkuste misto debilnich komentaru, jako reakci na hrace, zacit psat do toho NDR aby uz to soudruzi pochopili. Protoze jestli to ted hraje 1000 hracu, tak s timhle pristupem to bude hrat za chvili 50, kteri se budou mlatit v lize :D

 

 

Trapne eventy letni, kde clovek plni plni plni a pak ma na vyber 3 predmety bez modifikace ktere jsou jeste horsi nez ma na sobe jsou fakt bomba.

 

Radeji vymyslejte, turnaje pro lvly, radeji vymyslejte dalsi specialni podzemka, radeji vymyslejte pomocniky kde jim date 4. vlastnost, at uz to je ziska zlata jen, zkusenosti a podobne. Radeji vymyslejte turnaj na pocet boju, aby ti aktivni co tady tomu venuji cas meli za ten cas odmenu, radeji vymyslejte, nove sestavy za zlocince a ne aby padal porad trapny zabi oblek, radeji vymyslejte poradne odmeny za vernost a aktivitu, vymyslejte sady i se zbrani a predmetem a podobne veci co hrace pritahnou a zacnou bavit, nez to co nejaky totalni kreten vymyslel na posled.

 

Vidim to s pristupem mistniho vedeni jako prvni a posledni prispevek, protoze tady misto aby se naslouvhalo hracum, se to jen dementuje, Hru pohrbivate a jestli to nekdo nevidi, pak mu pomahej opet pan buh.


  • pandalk a Lexinka klikli "Líbí se mi"

#27 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 05:07

Pan Tomcur a kto ma potencial a kto nie?
Ak nie je ucelom hry zlepsovat sa tak potom k comu je.
Preco pisu hraci na fora kde je viac svetov ze je ich vela a hracov malo.

Příspěvek upravil omen: 29 srpen 2017 - 05:14

source.gif

 


#28 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 05:07

a zase a zase dookola :) ako som uz pisal neskutocne vela krat kazdy návrh ktory sa tu pise a nebol uz niekedy navrhnuty sa posieala kazdy tyzden nemcom.oni  to spravuju a z toho potom robia dalsie bud eventy sutaze alebo podobne veci ci uz v hre alebo na fore.tie napady idu z celeho sveta a nie len od nas takze ak nahodou napad ktory si myslite ze je najlepsi na svete a zmeni komplet celu politiku v hre a podobne neprejde netreba zas zufat a hrat sa na urazeneho a podobne.ja hrajem od 1. augusta 2015 a ked ti mam pravdu povedat malo kedy vobec na niekoho utocim ak to nevyzaduje denna misia alebo HC. takze ako pises ty nie kazdy hrac podla teba je odkazany na to aby utocil na inych hracov. je tu plno vela inych misii ktore sa v hre daju robit.ja osobne nerozhodujem o tom ake odmeny bude gracom hra davat nato tu su iny ludia.ja len posielam vase pripomienky a dakovania vyssie. to ci oni to uz prijmu alebo nie ja neovplyvním bohuzial. za dalsie neviem v akych ste tymoch a podobne ale my osobne si robime sutzazer aj sami a v neposlednom rade sa ku hre pripajam kvoli mojim spolubojovnikom pokecat a pomerat si sily aj s nimi ;) je tu xy moznosti a to ze sa jedna jedina odobrala nie je dovod na ukoncenie hry.teda mozno u teba ano ale velmi vela hracov si myslí opak ;)



#29 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 29 srpen 2017 - 05:24

a zase a zase dookola :) ako som uz pisal neskutocne vela krat kazdy návrh ktory sa tu pise a nebol uz niekedy navrhnuty sa posieala kazdy tyzden nemcom.oni  to spravuju a z toho potom robia dalsie bud eventy sutaze alebo podobne veci ci uz v hre alebo na fore.tie napady idu z celeho sveta a nie len od nas takze ak nahodou napad ktory si myslite ze je najlepsi na svete a zmeni komplet celu politiku v hre a podobne neprejde netreba zas zufat a hrat sa na urazeneho a podobne.ja hrajem od 1. augusta 2015 a ked ti mam pravdu povedat malo kedy vobec na niekoho utocim ak to nevyzaduje denna misia alebo HC. takze ako pises ty nie kazdy hrac podla teba je odkazany na to aby utocil na inych hracov. je tu plno vela inych misii ktore sa v hre daju robit.ja osobne nerozhodujem o tom ake odmeny bude gracom hra davat nato tu su iny ludia.ja len posielam vase pripomienky a dakovania vyssie. to ci oni to uz prijmu alebo nie ja neovplyvním bohuzial. za dalsie neviem v akych ste tymoch a podobne ale my osobne si robime sutzazer aj sami a v neposlednom rade sa ku hre pripajam kvoli mojim spolubojovnikom pokecat a pomerat si sily aj s nimi ;) je tu xy moznosti a to ze sa jedna jedina odobrala nie je dovod na ukoncenie hry.teda mozno u teba ano ale velmi vela hracov si myslí opak ;)

velmi vela hracou si mysli ze tu trepes nesmysly, libi se to akorat hracum co to hraji roky, a jestli hrajes hru kde si musis delat dalsi souteze v klubu aby te to bavilo, pak je asi neco spatne, ale budiz, jestli mas pocit ze posledni aktualizace je super pak ok, ja ti rikam jen ze 90% hracu ztratilo motivaci to hrat, protoze ted uz je uplne jedno jestli jsi zabijak s lvl 200 nebo hrac ktery vcera zacal, rozdil zadny. Mas stejny prd jako on a zadnou vyhodu, akorat mas nevyhodu proti tem na topu ze ti budou jeste vice utikat :D Mej se a uzivej si moderovani. 



#30 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 05:33

omen ako som uz pisal vyssie ja nevidim do ich tabulky preco a kde vytvarat dalsie servere. u nas je ale tak malo hracov ze sa dalsi server neoplati momentalne.ak budeme vediet ze sa chysta dalsi urcite to budete vediet do predu.

 

Despota. to je super ze si velmi vela hracov mysli ze trepem nezmysli ale ja si to nemyslim a velmi vela hracov si to tiez nemyslí :Dto ze si robime sutaze v klube nie je preto ze sa nudime ale doplname prazde miesta kde mozeme.ja tioez nesuhlasim uplne zo vsetkym co nam tu davaju z hora bohuzial mne to uplne vyhovuje a nic som netsratil tymto updatom.tiez som hrac nie som len moderator preto to tu pisem taktio .to ze utocenie uz v hre je nepodstatne sa kompenzuje tím ze hraci dodstavaju viac donutov.mne osobne pisu niektory ze ehom dnesneho dna uz dostali cez 7 donutov co nieked nebolo mozne. proste nemci sa rozhodli nieco zrusit a ide sa dalej.komu sa nepaci nikto nikoho tu nedrzi treba si od hry odpocinut a vratit sa neskort ak tu bude nieco nive.proste sa tak rozhodli a my neurobime nic.mozno planuju do buducna nieco nove a nemozu vsetko v hre nechavat a len pridavat nove veci nieco proste musi ist prec a pride miesto toho nieco nove. maj sa aj ty a jasne ze moderovanie si uzivam na plno ;)


  • Majasek se toto líbí

#31 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 29 srpen 2017 - 07:53

Ahoj,

 

trošku mne rozhodilo a šokují některé názory. Proto níže uvedu pár faktů a nikoli fixí. 

 

jsem v týmu Recovery - cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech.

Despoto je krásné, že si za krátkou dobu dosáhl lv 250 lv, ale myslím si, že tvé schopnosti jsou velmi malé v poměru s lv. 

Takže není to o lv ale o schopnostech. Já také prakticky nehrál ligu. Jen občas jsem zaútočil. Věhlas jsem občas využil, jelikož jsem chtěl získat donuty. Nekupuji si je. 

Být v týmu neznamená jen být členem, ale také navzájem se podporovat a také motivovat ostatní. I u nás a myslím, že říkám za všechny prosperující týmy se vytváří "interní úkoly a cíle", aby tým neustále šel vzhůru. Takže opravdu to není o tom, že by se nějaký hráč měl nudit. Podotýkám, že v každé hře, kde jsou týmy a cechy jsou vždy nastaveny cíle a úkoly v rámci týmu, pokud chtějí něčeho dosáhnout. 

Jsou zde také i Herocon turnaje, které jsou výborné v rámci týmu, kde se dá získat hodně bodů schopností a % zvýhodnění na mise. 

Za donuty si nekoupí nikdo ani jeden bod schopností, takže je to spíše takové zpestření. Donuty nejsou vrcholem hry. 

Velice kvituji, že do odměn dali body schopností. Jakmile třeba budeš na takové úrovni jako jsem já, můžeš hodnotit hru nebo ostatní hráči s delšími zkušenostmi, než-li máš ty v podobě 2 měsíců. Jen pro srovnání, jeden bod mne stojí 310kk mincí. Díky týmu se mi podařilo rychleji našetřit 100M za 3 měsíce a neustále se vylepšovat. Pokud tým - vedení týmu nemotivuje ostatní členy, tým ztrácí postavení a význam, následně klesá v žebříčku a ostatní přechází jinam. Jasný pákový efekt. 

 

Doufám, že se dále již nemusím vyjadřovat.

 

90% negativních hráčů? Argumentuji prosím reálnými fakty. Děkuji :-)


Příspěvek upravil Majasek: 29 srpen 2017 - 08:18

  • Tomcur a cory klikli "Líbí se mi"

#32 pandalk

pandalk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 29 srpen 2017 - 08:06

100 ludi 100 chuti. hlavný sefovia urcite vedia co robia a co je dobre pre hracov a co nie.poviem vam to uplne na rovinu.to ze tu 3-5 hraci napisu ze sa im to vobec nepaci a podobne ze hra dava menej donut a tak, ich podla mna vobec nezaujima.ze skoci 10 hracov ? dalsich 50 pride.to ze top klany len maju sancu na zisk viac donutov? ale ved aj vy si ich mozete urobit a dostat sa tam.hra ponuka neskutocne vela moznosti ziskania ci uz donutov alebo bodov alebo hoc coho.ak niekto zacne nadavat ze hra nie je podla jeho predstav my neurobime nic len nato upozornime vedenie. ak uz je niekto v top klane tak si to urcite zasluzil sa tam dostat aleb vybudovat ho.ja za hrou sedim denne skoro pol dna a snazim sa o to aby som dostal co najviac donutov alkebo toho co mi akurat chyba.vsetko sa da len treba chciet a nie dufat v to ze niekto vam nieco da len tak zadarmo

nic v zlom, ale moderator by mal ovladat gramatiku



#33 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 29 srpen 2017 - 09:08

nic v zlom ale uz ked sa chytas gramatiky tak nam prosim ta napis kde tam mam chybu . mile rad si necham poradit a do buducna uz tuto chybu neurobim. a uz ked sme pri tom co ma tvoj koment spolocne s touto témou ?



#34 MartinSládeček

MartinSládeček

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • LocationStudénka
  • Server:CZ1
  • Postava:Sleydy
  • Tým:Žlutý pes

Odesláno 30 srpen 2017 - 05:41

Ahojky nechapu že jste odložili turnaj na věhlas týmu. Protože za 1 teť moc lidí si zakládaji týmy.2 Teť nic nemužou stavět protože nemaji turnaj. Ja vím že si je kupujou ale zase stoji to hodně.Kdyby jste na nas mohly být hodní a mohly by jste zrušit davát do týmu kupovane donuty? Ja bych měl nápad. Mohly by jste Někde vedle obchodu nebo do aktualní nabídky dát nové zboži a to 1000schopnosti za přeba 500Kč. Ale prosim nerušte turnaj a nebo dejte prič ať si nemužem kupovat donuty a až pak je tam hodit. Bude to trvat dlouho. :O

 

Kdo souhlasí napíšte neco (smug)


Můj tým je Cookie Monsters ;) ;) ;)

 

Mám rád čičiny (cat) (cat) A jednu mám doma

 

Já koušu (angry)

 

Ja jsem král (win) (win) (win)


#35 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 30 srpen 2017 - 07:21

Ahoj,

 

trošku mne rozhodilo a šokují některé názory. Proto níže uvedu pár faktů a nikoli fixí. 

 

jsem v týmu Recovery - cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech.

Despoto je krásné, že si za krátkou dobu dosáhl lv 250 lv, ale myslím si, že tvé schopnosti jsou velmi malé v poměru s lv. 

Takže není to o lv ale o schopnostech. Já také prakticky nehrál ligu. Jen občas jsem zaútočil. Věhlas jsem občas využil, jelikož jsem chtěl získat donuty. Nekupuji si je. 

Být v týmu neznamená jen být členem, ale také navzájem se podporovat a také motivovat ostatní. I u nás a myslím, že říkám za všechny prosperující týmy se vytváří "interní úkoly a cíle", aby tým neustále šel vzhůru. Takže opravdu to není o tom, že by se nějaký hráč měl nudit. Podotýkám, že v každé hře, kde jsou týmy a cechy jsou vždy nastaveny cíle a úkoly v rámci týmu, pokud chtějí něčeho dosáhnout. 

Jsou zde také i Herocon turnaje, které jsou výborné v rámci týmu, kde se dá získat hodně bodů schopností a % zvýhodnění na mise. 

Za donuty si nekoupí nikdo ani jeden bod schopností, takže je to spíše takové zpestření. Donuty nejsou vrcholem hry. 

Velice kvituji, že do odměn dali body schopností. Jakmile třeba budeš na takové úrovni jako jsem já, můžeš hodnotit hru nebo ostatní hráči s delšími zkušenostmi, než-li máš ty v podobě 2 měsíců. Jen pro srovnání, jeden bod mne stojí 310kk mincí. Díky týmu se mi podařilo rychleji našetřit 100M za 3 měsíce a neustále se vylepšovat. Pokud tým - vedení týmu nemotivuje ostatní členy, tým ztrácí postavení a význam, následně klesá v žebříčku a ostatní přechází jinam. Jasný pákový efekt. 

 

Doufám, že se dále již nemusím vyjadřovat.

 

90% negativních hráčů? Argumentuji prosím reálnými fakty. Děkuji :-)

Ty jsi uplne mimo, ja tady pisu jak demotivuji 90% hracu co zacali pozdeji nebo prave ted a ty mi tu pises same sracky o tom kde co jak jsi ty, me absolutne nezajima par vyvolenych hracu. Pro me je podstatne jak se hra vyviji a jak je zajimava a zabavna. Tahle hra je zabavna dokud to hraji hraci, jakmile tady zustane 100 aktivnich ztraci smysl vse, krome magoru co se porad predhani a chteji byt nejlepsi. Takze az napises zase nejake moudro tak at to je k veci. Jestli mas pocit ze nejaky hrac tady musi stravit rok a pul aby se hrou zacal bavit a zacal o neco bojovat, pak hodne stesti a preji ti aby si tu za rok nezustal jen ty se s vym tymem a mozna jeste jeden tym ktery hraje stejne dlouho jako ty.

 

Ja psal o tom ze hra je uz totalne nudna a pro 90% hracu nezajimava. Proc uz snad nemusim znova opakovat. Neni tu zadny cil(realny) neni tu zadna soutez pro ty mensi a slabsi a jedine co tem hracum zbyva, je se vest bud v nejakem uz hotovem tymu a delat jim tam poskoka na herocon dokud ho nevyhodi a nebo jeden tyden nenaklika body a nebo si klikat mise mise mise s tim ze to je vlastne k nicemu a po case zjisti ze to je jen ztrata casu.

 

Hra nema byt zalozena aby odrazovala nove hrace a odrazovala mladsi hrace, ale naopak aby nove hrace lakala ziskala vice platicich hracu a dale se rozvijela. To ze to vyhovuje tobe protoze diky nove aktualizaci mas sanci na zisk skillu neznamena ze je hra daleko lepsi.

 

Zkus si zalozit postavu a zacit hrat nekde jinde, a jestli to budes jeste za 3 mesice klikat dej vedet :D

 

Turnaj byl alespon motivaci pro mensi a slabsi, ze se snazili posilit aby dalsi tyden mohli ziskat vice vehlasu, neresim ted kreteny co snizovali a zvysovali, ale vlastne je k tomu tvurci donutili trwpnym a nesmyslnym kladivem. Stacilo pouze zakazat dalsi a dalsi vzajemne utoky, tak aby si dva hraci behem dne nevymenili 30 k vehlasu, stacilo aby turnaj rozdelili do skupin atd atd, ale co tobe budu vykladat, jsi buh ktery to hraje roky a tak kasleme na 90% co to hraji kratce :D

 

Nevim kdo a jak vylesuje tuhle hru, ale ocividne moc her nehral a nema vubec tuseni jak takove hry maji fungovat. Bohuzel to neni ani prvni a ani posledni hra ktera casem umre. Proc asi tady je po x letech cz2 a dale nic ? :D Neni to tim ze nemecko ma 15x vice obyvatel :D


Příspěvek upravil Despota: 30 srpen 2017 - 07:24


#36 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 30 srpen 2017 - 07:23

nic v zlom ale uz ked sa chytas gramatiky tak nam prosim ta napis kde tam mam chybu . mile rad si necham poradit a do buducna uz tuto chybu neurobim. a uz ked sme pri tom co ma tvoj koment spolocne s touto témou ?

Minimalne by si mel psat cesky kdyz delas moderatora na ceskem serveru, kdyz uz jsem u toho, ale budiz. Nevadi ze rocniky 1990 a vysse ti nerozumi ani slovo :D:D:D Ber to s rezervou. JOKE



#37 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:06

Ahoj,

 

trošku mne rozhodilo a šokují některé názory. Proto níže uvedu pár faktů a nikoli fixí. 

 

jsem v týmu Recovery - cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech.

Despoto je krásné, že si za krátkou dobu dosáhl lv 250 lv, ale myslím si, že tvé schopnosti jsou velmi malé v poměru s lv. 

Takže není to o lv ale o schopnostech. Já také prakticky nehrál ligu. Jen občas jsem zaútočil. Věhlas jsem občas využil, jelikož jsem chtěl získat donuty. Nekupuji si je. 

Být v týmu neznamená jen být členem, ale také navzájem se podporovat a také motivovat ostatní. I u nás a myslím, že říkám za všechny prosperující týmy se vytváří "interní úkoly a cíle", aby tým neustále šel vzhůru. Takže opravdu to není o tom, že by se nějaký hráč měl nudit. Podotýkám, že v každé hře, kde jsou týmy a cechy jsou vždy nastaveny cíle a úkoly v rámci týmu, pokud chtějí něčeho dosáhnout. 

Jsou zde také i Herocon turnaje, které jsou výborné v rámci týmu, kde se dá získat hodně bodů schopností a % zvýhodnění na mise. 

Za donuty si nekoupí nikdo ani jeden bod schopností, takže je to spíše takové zpestření. Donuty nejsou vrcholem hry. 

Velice kvituji, že do odměn dali body schopností. Jakmile třeba budeš na takové úrovni jako jsem já, můžeš hodnotit hru nebo ostatní hráči s delšími zkušenostmi, než-li máš ty v podobě 2 měsíců. Jen pro srovnání, jeden bod mne stojí 310kk mincí. Díky týmu se mi podařilo rychleji našetřit 100M za 3 měsíce a neustále se vylepšovat. Pokud tým - vedení týmu nemotivuje ostatní členy, tým ztrácí postavení a význam, následně klesá v žebříčku a ostatní přechází jinam. Jasný pákový efekt. 

 

Doufám, že se dále již nemusím vyjadřovat.

 

90% negativních hráčů? Argumentuji prosím reálnými fakty. Děkuji :-)

 cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech. <<<  ROK a pul super a kdyz  nekdo hraje tyden 14 dni mesic porad a vzdy bude za tebou rok a pul toto nikdo nechape ze pokud zacne nekdo novy nikdy nema sanci dohnat lidi co hraji dele jak rok a nebo od zacatku serveru. Pokud nekdo vleze do tymu co ma vylepseni cca 25 - 30 tak kdy tebe dozene ? Nikdy protoze  by jsi musel ukoncit hru ale kazdy zde mele jen Teorii ale co Praxe je jina ? !! Novy clovek nema sanci po update ziskat uz ani 5 donutu za vehlas ne kazdy krmi HRU ani ja ne ale proc sebrat lidem sanci ziskat neco zadarmo ?  Zkus premyslet Dekuji.



#38 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:18

 cz1 od března 2016. Byl jsem řadových hráčem okolo 100 lv. Nyní jsem úplně jinde, co se týče postavení v týmu a svých schopnostech. <<<  ROK a pul super a kdyz  nekdo hraje tyden 14 dni mesic porad a vzdy bude za tebou rok a pul toto nikdo nechape ze pokud zacne nekdo novy nikdy nema sanci dohnat lidi co hraji dele jak rok a nebo od zacatku serveru. Pokud nekdo vleze do tymu co ma vylepseni cca 25 - 30 tak kdy tebe dozene ? Nikdy protoze  by jsi musel ukoncit hru ale kazdy zde mele jen Teorii ale co Praxe je jina ? !! Novy clovek nema sanci po update ziskat uz ani 5 donutu za vehlas ne kazdy krmi HRU ani ja ne ale proc sebrat lidem sanci ziskat neco zadarmo ?  Zkus premyslet Dekuji.

Nejde tady ani tak o ty donuty, jako o tu soutez, vsak to bylo jedine kde i novy hraci meli sanci se umistit, proste nejaka motivace, ted uz nemaji zadnou, kdyz posili posili se jim i oponenti v misich a specialnich, tak na co posilovat ? Na co klikat, kdyz z toho nic nemam. To je to o cem tu nekteri piseme, ze udelali soutez pro 50 vyvolenych a tim pohrbili ostatni.



#39 Despota

Despota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:20

Nejde tady ani tak o ty donuty, jako o tu soutez, vsak to bylo jedine kde i novy hraci meli sanci se umistit, proste nejaka motivace, ted uz nemaji zadnou, kdyz posili posili se jim i oponenti v misich a specialnich, tak na co posilovat ? Na co klikat, kdyz z toho nic nemam. To je to o cem tu nekteri piseme, ze udelali soutez pro 50 vyvolenych a tim pohrbili ostatni. Jinak naprosty souhlas s tebou.

 

Misto toho aby se tady sepsal nejaky dopis nemecku, se tu pisou nesmysly o tom jak je to super vylepseni :D



#40 Lexinka

Lexinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 srpen 2017 - 08:20

Nejde tady ani tak o ty donuty, jako o tu soutez, vsak to bylo jedine kde i novy hraci meli sanci se umistit, proste nejaka motivace, ted uz nemaji zadnou, kdyz posili posili se jim i oponenti v misich a specialnich, tak na co posilovat ? Na co klikat, kdyz z toho nic nemam. To je to o cem tu nekteri piseme, ze udelali soutez pro 50 vyvolenych a tim pohrbili ostatni.

Proc neudelaly  ligu pro kazdeho od lvl 1 ?  A ne jen nad 2500 bodu ? Pak toto by bylo spravedlive toto je jen RIP. Koukni se na GER forum chat jak je kamenuji tedy vcera a udelej si obrazek.


  • omen se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních