Skočit na obsah


Fotka

Nefunkční odměny z videí - Video se nedokončí

videa

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 25 duben 2018 - 01:17

Zdravím a přeji krásný den všem uživatelům fóra, kteří tohle čtou.Již několikrát jsem měl ve hře s problém nefunkčními videi na zkrácení misí.Reklama se přehraje ,všechno v pohode a jak to skončí ,naskočí černá obrazovka a mise se mi nezkrátí.Je to reklama na WOT.Máte někdo podobné zkušenosti?

#2 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 duben 2018 - 03:04

treba nam na podporu nahlasit ake video to je aby sme to mohli poslat vedeniu a oni uz to budu riesit s danou firmou ked pozerat video tak v rohu ked si prejdete nanho myskou vam ukaze take cislo a to je pre nas dolezite



#3 Muchomurka

Muchomurka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Muchomurka
  • Tým:JusticeForAll

Odesláno 02 květen 2018 - 11:00

Mně se to chronicky stává v mobilní verzi, to je snad každé druhé video, že se přehraje a nic z toho. Nejčastěji se to myslím stává u výměny soupeřů v Lize. A trvá to už minimálně několik měsíců. Když hraju na notebooku, nestává se to, ale na mobilu se můžu skoro vsadit, že přehrání videa bude k ničemu...



#4 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 02 květen 2018 - 12:20

stale nahlasujeme veeniu ze videa nefunguju ako maju. v poslednej dobe sice ludia pisu ze nefunguje video ale ked im napiseme aby nam napisali to cislo ktore ked pridete na video sa vam ukaze v rohu tak uz ho nikto nenapise a my to nevieme nahlasit ktore video to je. tak poprosim ak niekto moze napiste nam tie cisla co sa tam objavuju aby sme to mohli opat raz poslat na preverenie



#5 Muchomurka

Muchomurka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Muchomurka
  • Tým:JusticeForAll

Odesláno 24 říjen 2018 - 09:20

Nefunkčnost videí v mobilní verzi trvá.
V mobilní verzi se mi bohužel žádná čísla videí neukazují. Ta čísla vidím jen na počítači. Jenže tam se mi zase zobrazují jiná videa než na mobilu, takže žádným číslem vadného videa bohužel nemůžu sloužit... Copak žádný z vývojářů nemá mobil? Nemohli by se třeba přesvědčit sami, jak to (ne)funguje?  



#6 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 25 říjen 2018 - 01:36

ja mam 2 mobily a skusal som videa na oboch. jeden ma inu siet a dalsi taktiez a videa idu normalne. na oboch. dokonca aj ked som na wifi tak mi to ide uplne v pohode...nemame na podprore hlasene ziadne nefunkcne video. ste jedina osoba kto sa v poslednej dobe nato stazuje..skusala ste hru preinstalovat?



#7 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 13 listopad 2018 - 10:07

Tak máme listopad a problém stále není vyřešen,to tam nikdo s tím nic nedělá,když někdo napíše,že každé druhé video je problémové,tak je třeba číst a neptat se na čísla,prostě máte tam chybu,která stále trvá a trvá a trvá,je trapné,jak se stále nic neděje s opravou ,proč,proč proč proč ??????????Malé info řeší se tu CZ2.



#8 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 14 listopad 2018 - 09:56

ja neviem ale na podporu v hre nepise vobec nikto ze videa nefunguju. treba nahlasit presne ktore video nefunguje a ja to poslem do nemecka aby upozornili na reklamne oddelenie. pisal som uz vyssie ze mne videa fuguju uplne normalne. ja si neviem vycucat z prsta ake video nejde ak tu 2 hraci pisu ze im to nejde a kazdeho koho sa pytam tak im ide uplne normalne..pokial mi ten problem nepopisete ako to od vas vyzadujeme bohuzial dalej sa nepohneme z tohoto miesta



#9 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 19 listopad 2018 - 06:32

čas se nezkrátí po videu na black jack a všechny videa na slotové hrací stroje .






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních