Skočit na obsah


Fotka

Update 12.6.2018 - chat


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
21 odpovědí na toto téma

#1 Pipo

Pipo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Pipo
  • Tým:SDPOP nepostradatelní

Odesláno 12 červen 2018 - 07:50

Nový chat je katastrofa - hlasujeme za návrat ke staré formě - klidne by mohla zustat forma vyberu spodní lišty chat/přátelé, ale zároveň i chat v záložce Tvuj tým


Příspěvek upravil Pipo: 12 červen 2018 - 07:54

  • LordLxad, Petísek, pavlik2 a 2 dalším se toto líbí

#2 Petísek

Petísek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Petísek
  • Tým:family AF

Odesláno 12 červen 2018 - 07:54

Ježiši kdo vymyslel změnu v chatu? Je to otřesný chceme zpět jak to bylo teď to vše nemám pěkně na celé obrazovce a musím furt dávat nahoru dolů, abych vůbec viděla i na chat. Trezor se povedl ten chválím, ale probohaaaaa vraťte nám zpádky chat  (angry)  (angry)  (angry)


  • yuri9boyka, LordLxad, Muchomurka and 1 dalšímu se toto líbí

#3 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 12 červen 2018 - 08:16

dobrý den já už opravdu nevím :( pokračování seriálu: jak znechutit hru a odradit co nejvíce hráčů pokračuje :D opravdu už v úkrytu pokud někdo nevyužívá přes donuty musí člověk nahoru a dolů ok, není to pořád, ale v chatu a na mobilu/v té kvalitě/ :D opravdu nelogické, to bylo právě super že bylo vše na celé obrazovce a chat který se využívá nemůže být takhle dole--->ale chápu léto asi úmysl zabít chat :D Závěrem k tomuto stejně se s tím nic neudělá jako vždy, ale nikdy bych nevěřil že ať už byli aktualizace jákékoliv, k uvažování o KONCI :( přispěje takové super vylepšení chatu/ironie/

 

Takže prosím vraťte to zpět prosím prosím-toto je hrůza

 

jinak MOC CHVÁLÍM za zámek v trezoru a prodej všeho najednou, a super je i natavení si hlídaného hrdinského činu-protože na ně jedu a z důvodu 2 serverů když člověk musel z daného území pryč ať už boss, či telefonáty a pak hledat v hrdinských kde to je,tak teď je to super


Příspěvek upravil yuri9boyka: 12 červen 2018 - 08:18

  • LordLxad, Petísek, pavlik2 and 1 dalšímu se toto líbí

#4 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 12 červen 2018 - 09:05

dobrý den já už opravdu nevím :( pokračování seriálu: jak znechutit hru a odradit co nejvíce hráčů pokračuje :D opravdu už v úkrytu pokud někdo nevyužívá přes donuty musí člověk nahoru a dolů ok, není to pořád, ale v chatu a na mobilu/v té kvalitě/ :D opravdu nelogické, to bylo právě super že bylo vše na celé obrazovce a chat který se využívá nemůže být takhle dole--->ale chápu léto asi úmysl zabít chat :D Závěrem k tomuto stejně se s tím nic neudělá jako vždy, ale nikdy bych nevěřil že ať už byli aktualizace jákékoliv, k uvažování o KONCI :( přispěje takové super vylepšení chatu/ironie/

 

Takže prosím vraťte to zpět prosím prosím-toto je hrůza

 

jinak MOC CHVÁLÍM za zámek v trezoru a prodej všeho najednou, a super je i natavení si hlídaného hrdinského činu-protože na ně jedu a z důvodu 2 serverů když člověk musel z daného území pryč ať už boss, či telefonáty a pak hledat v hrdinských kde to je,tak teď je to super

 

 

Ano ten trezor je super az kym si nezabudnes zamknut predmety a nepredas aj tie co si predat nechcel...

 

Chat ako vzdy katastrofa. Neviem ako to vobec mohlo prejst nejakymi testami kedze uz aj 12 rocny programator na zakladnej skole by hned videl, ze je to uplna hlupost.

 

Heslo 1 krok vpred, 10 dozadu je to coho sa vyvojari HZ drzia zubami nechtami....


  • LordLxad a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#5 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 12 červen 2018 - 09:28

Ano ten trezor je super az kym si nezabudnes zamknut predmety a nepredas aj tie co si predat nechcel...

 

Chat ako vzdy katastrofa. Neviem ako to vobec mohlo prejst nejakymi testami kedze uz aj 12 rocny programator na zakladnej skole by hned videl, ze je to uplna hlupost.

 

Heslo 1 krok vpred, 10 dozadu je to coho sa vyvojari HZ drzia zubami nechtami....

Vlade ale tak to musíš dávat pozor s tím prodejem, to by potom ses nemohl ukliknout za donuty atd atd a nebo prodávat po staru po 1 předmětu



#6 Petísek

Petísek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Petísek
  • Tým:family AF

Odesláno 12 červen 2018 - 10:46

Nn řekla bych, že trezor je v pohodě, ale chat je hrozný na mobilu se to ještě dá. ale na pc hrůza!!! 


  • LordLxad a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#7 Ondrasek06

Ondrasek06

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Ondrasek06
  • Tým:krizaci

Odesláno 12 červen 2018 - 11:10

mám stejný názor je to hrůza doufám že to co nejdříve opraví


  • LordLxad a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#8 larafara

larafara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 12 červen 2018 - 11:43

Bola by som rada ,keby vratite chat na povodnu formu ako bola.Bolo to prehladnejsie a jednoduchsie....Myslim ,ze nie som sama kto ma takyto nazor...Naco veci komplikovat ked funguju ako su???

 


  • LordLxad a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#9 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 12 červen 2018 - 12:12

Úplně mne přešla chuť jakkoli komunikovat v chatu.Ale bohužel,neopraví to a vykašlou se na to,jako vždycky.
  • LordLxad a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#10 LordLxad

LordLxad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:LordLxad
  • Tým:Dark Revolution

Odesláno 12 červen 2018 - 12:16

Souhlas, jak už tu zaznělo trezor je super ale ten chat je otřesný... Taky jsem pro aby se vrátil starý chat v záložce tvůj tým. Nevím co je vedlo k tomu ho takhle předělat...  (angry)


  • Muchomurka se toto líbí

#11 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 12 červen 2018 - 12:22

Naši hru jsme pro Tebe znovu vylepšili! (lol) (yawn)



#12 Karelsan

Karelsan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Karelsan

Odesláno 12 červen 2018 - 01:19

Nový chat je katastrofa - hlasujeme za návrat ke staré formě - klidne by mohla zustat forma vyberu spodní lišty chat/přátelé, ale zároveň i chat v záložce Tvuj tým

Ano souhlasím a jsem taky pro vrácení starého chatu.


  • Rob13 se toto líbí

#13 Muchomurka

Muchomurka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Muchomurka
  • Tým:JusticeForAll

Odesláno 12 červen 2018 - 01:33

Přidávám se k těm, kterým nevyhovuje (ale fakt jako krutě nevyhovuje, když to řeknu slušně) nové umístění chatu. Byla tahle změna nutná? Ano? Pro mě je to vopruz, protože mám poměrně malý monitor (ntb s max. rozlišením 1366 na 768), takže se mi tam celá hra ve standardní velikosti nevešla ani předtím, a teď už to musím mít pořádně zmenšené, abych viděla hru i chat. Anebo to jak dement tahat nahoru a dolů. Paráda. To už to rovnou můžu hrát na mobilu. Děs běs, herní komfort jde do háje.

Když už museli hrabat na chat, tak mohli zvýšit jeho kapacitu. Jinak by neměli šťourat do ničeho, co funguje, ale spíš odlaďovat chyby a nedostatky. Jinak to opravdu působí jako snaha znechutit nám hru. Už jsem do toho nasypala dost peněz, ale trošku mám občas dojem, jako kdybych je sypala malým dětem.

Ale to vylepšení trezoru je fajn.


  • yuri9boyka, Rob13 a LordLxad klikli "Líbí se mi"

#14 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 12 červen 2018 - 02:10

urcite to bude nemcom tlmocene ze sa to hracom nepaci..ale rozhodnutie nie je na mne ale na nich. ja im to len poviem presne ako ste to tu pisali


  • pavlik2 se toto líbí

#15 Rob13

Rob13

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:

Odesláno 12 červen 2018 - 04:59

Ahoj,

          jsem velmi rád za změny, které proběhli dnes.....ale až na jednu a to je "umístění" týmového chatu- to je velká změna k horšímu.

Byl bych velice rád jako všichni co napsali přede mnou o vrácení do pole Tvůj tým. Pro členy to je důležitý komunikační prvek- chat a teď po přemístění nikdo z týmu mi neodpověděl na to co jsem napsal a to že hraji na všech 3 HZ.....tak ani nevím zda to máte nějak "ošetřené", když někdo napíše do chatu- zda se zobrazí číslo či začne blikat jak dříve, když to bylo v kolonce Tvůj tým.  

Z toho vyplývá, že týmová komunikace teď bude na bodu 0 a nebo se vše bude řešit zprávami, což každý bude mít přehlcený zprávy.

 

Vím, že jste chtěli oddělit týmový chat od bojů, ale chtělo by to dát tak, aby jsme nemuseli obrazovku posouvat nahoru či dolů či zmenšovat velikost 100% na 70%, což nevidím vůbec nic.

 

Tak bych Vás poprosil o vrácení týmového chatu do kolonky Tvůj tým......děkuji předem. :)


  • LordLxad, pavlik2 a Muchomurka klikli "Líbí se mi"

#16 sidinka

sidinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 12 červen 2018 - 06:57

Ano souhlasím a jsem taky pro vrácení starého chatu.

Ano, i já jsem pro vrácení starého chatu, je to děs běs 



#17 Ofélie

Ofélie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 12 červen 2018 - 11:09

sorry, ale to nové umístění chatu je vhodné jen pro ty, kteří hrají na PC - pro notebooky je to úplně špatně. A na PC už hrají jen důchodci a děti - že by nová cílovka pro Hero Zero? Tvůrci byli možná vedeni dobrým úmyslem vylepšit nám hru, ale tenhle update spíš připomíná ono legendární - Stáli jsme na okraji propasti a od té doby jsme učinili velký krok kupředu.



#18 Vincek

Vincek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:vincek
  • Tým:Villains

Odesláno 13 červen 2018 - 05:47

Mám dotaz. Stěžoval si někdy někdo na chat? Proč měnit něco co funguje? Už roky nefungují reklamy a nikdo s tím nic nedělá. Vymýšlí kraviny, jak nám hru znepříjemnit? Jestli nepotřebují hráče, ať to řeknou rovnou.


  • pavlik2 se toto líbí

#19 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 13 červen 2018 - 08:16

Ahoj, dobrý den, 

 

zřejmě budu asi jediný, ale dávám palec nahoru a kvituji novému zpracování chatu. Jak na pc i na mobilu funguje naprosto skvěle. 

Mám hned přehled co se píše na chatu a hned mohu reagovat. Zároveň můžu dělat cokoliv ve hře. Nemusím zbytečně klikat na ikonu "Tvůj tým" a klikat na chat. Trezor je velmi dobře proveden. 

 

Děkuji.


  • Tomcur se toto líbí

#20 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 13 červen 2018 - 09:35

Vše je o zvyku,uvidíme,jak moc to bude hráčům vadit za měsíc či dva.


Příspěvek upravil panensky: 13 červen 2018 - 09:36

  • pavlik2 se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních