Skočit na obsah


Fotka

Liga


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
4 odpovědí na toto téma

#1 Jendaar

Jendaar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jendaar
  • Tým:Superpadouši

Odesláno 03 srpen 2018 - 08:27

Začal jsem hru nedávno hrát a zřejmě kvůli nefunkčnímu systému přidělování soupeřů v lize ji stejně rychle hrát přestanu. Proč vývojáři nejsou schopní zajistit, aby hráči v rámci ligy dostávali vyrovnané soupeře? To je jako kdyby se ve stejné lize potkávali Kotěhůlky a Sparta. Dost mě to odrazuje od dalšího hraní. Věřím, že od moderátorů dostanu nějaké vysvětlení.  



#2 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 05 srpen 2018 - 04:20

jedine vysvetlenie ktore od nas dostanes je to aby si si svoje staty zvysil . pretoze ak je niekto v tvojej lige omnoho silnejsi ako ty tak je to len a len preto ze hru hraje aktivnejsie ako ty. nemozes snad chciet ze hned ako si hru zacal hrat budes silnejsi ako hraci co hru hraju uz nejaký ten piatok nie?


  • LeosCZ se toto líbí

#3 Jendaar

Jendaar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jendaar
  • Tým:Superpadouši

Odesláno 09 srpen 2018 - 01:35

jedine vysvetlenie ktore od nas dostanes je to aby si si svoje staty zvysil . pretoze ak je niekto v tvojej lige omnoho silnejsi ako ty tak je to len a len preto ze hru hraje aktivnejsie ako ty. nemozes snad chciet ze hned ako si hru zacal hrat budes silnejsi ako hraci co hru hraju uz nejaký ten piatok nie?

To mě jako vysvětlení vůbec nepřipadá, promiň. Mě to nenabízí hráče z MÉ LIGY, ale hráče co jsou o několik lig výš. Liga by podle mě měla být odstupňovaná podle výkonosti, jinak to není liga. Toto téma jsem založil proto, aby se zavedla diskuze a vytvořila zpětná vazba od hráčů a navrhlo řešení tohoto problému. Nechci být za týden v nejlepší lize, ale chci v nabídkách vyrovnaný soupeře, nebo aspoň soupeře, ze svý ligy! ( chápu, že se někdo neaktivní propadne níž ) Ale pokud je toto téma tabu, protože 

je tu možnost výměny soupeřů za donuty, což je zřejmě jádro pudla - pak chápu, že se mi jiného vysvětlení nedostane. Přeji si jediné

- a to aby nepostupovali v ligách hráči co vysekají nejvíc slabochů, ale Ti nejlepší, pak to bude LIGA. 



#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 13 srpen 2018 - 12:47

každých 30minut můžeš soupeře měnit zadarmo, takže nemyslím si že v tomto je ten problém


  • Tomcur se toto líbí

#5 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 14 srpen 2018 - 10:40

Souhlasím s Youri9boyka. Můžeš si hráče proměňovat. Nikde není psáno, že musíš jít do boje se silnějším soupeřem. Prostě si počkej na toho, na kterého budeš mít. ;-) Vím, že ze začátku to tam háže hráče, co nehrají a tudíž se v lize propadli, ale s trpělivostí se brzy dostaneš do vyšší ligy a tam už se ti to stávat nebude ;-)


  • Tomcur se toto líbí

Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních