Skočit na obsah


Fotka

Nápad pro zlepšení hry

Co by se mohlo přidat

  • Please log in to reply
46 odpovědí na toto téma

#1 Freecre

Freecre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Freecre
  • Tým:Evil Devils

Odesláno 15 prosinec 2018 - 02:22

Napadlo nás s kamarádem že tato hra je furt skoro stejná.... a bylo by super kdyby tu byl nový pořádný update... Hráče argan napadlo že když jsou vánoce tak by každý mohl dostat 10000000 coinů a 20 donutů jelikož budou vánoce :) a pak jak je ta lišta dole tak by tam mohlo být nové kolečko na které kdyby se kliklo tak by tam byl nějaký zloduch který by měl hrozně moc hp a každý by měl svého zloducha a kdyby se na něj klikalo tak by mu ubývali hp a až by jsme ho zabili tak by jsme dostali odměnu :) asi to neschválíte, ale s tím jsme počítali... ale skusit se má všechno tak děkuji... a naschle :)


  • vondr se toto líbí

#2 EndroCZ

EndroCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 Příspěvků:
  • LocationJihomoravský Kraj
  • Server:CZ3
  • Postava:EndroCZ
  • Tým:Black Roses

Odesláno 15 prosinec 2018 - 02:41

Zdravím.

Jelikož se jedná o donuty i s mincemi, tak nevím zda by to bylo možné. Ohledně toho dalšího však zkusím napsat naším programátorům.  Nemůžu však zařídit, že na tuhle žádost přistoupí.

Jelikož Tu pořádáme soutěže, stačí se zapojit aby jste získal nějaké odměny.  Hra se updatuje každou chvílí. Za posledních pár měsícu proběhl hned několik vylepšení. Nezapomeňte se zúčastnit soutěže.

 

Přejí příjemné svátky vánoční a mnoho štěstí.

 

S pozdravem

 

Endro

----

 

Váš Hero Zero tým.

Hero-Zero-X-Mas.jpg



#3 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 15 prosinec 2018 - 06:40

co je pořádné na dalším zločinci? :D :D :D trapné akorát. mě by napadlo, časy zločinců znát vždy-hra už se posunula-proč? protože toto celodenní čekání, a že hra bere více a více času= konec často kvalitních hráčů-vím že chcete hráče, ale ti mají rodiny atd. bohužel se toto pochopí až bude pozdě, příliš náročné HC nahradit třeba hc na vyrobené body ve fitku. nové věci ano, ale nucené více a více času na hře kvůli tomu je chyba--vím nemusím tu být, ale já to hraji abych byl dobrý a mnohdy též nestíhám atd a to mě osobně hru znechucuje 



#4 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 15 prosinec 2018 - 07:07

Na (nejen) jednom se s Yurim shodnu.... Ten nový HeroCon, co byl minule (plnění misí), bych už znovu nedávala.

Tato "novinka" je velmi časově náročná (několik hodin ustavičného klikání, kdy člověk nic jiného neudělá). A to pak vede k tomu, že hráči, kteří mají rodinu, náročnou práci či se věnují studiu, do toho nemají chuť. A když ztratí chuť do hraní, prostě hrát přestanou...

Takže tento nový prvek ve hře, který měl možná hru ozvláštnit, má za efekt to, že budou někteří (i třeba silní a kvalitní) hráči ještě více uvažovat o seknutí se hrou. :S

Kéž by tak programátoři/vývojáři chtěli přijít s něčím, co hru zpříjemní, místo znepříjemní  ;)  Nebo ať alespoň zruší ten HeroCon na plnění misí...

Tuto hru mám moc ráda, baví mě, a chci u ní vydržet. Ale pokud bude pokračovat trend zkomplikovávání a zvyšování časové náročnosti hry, budu s tím možná muset seknout... :(


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#5 Freecre

Freecre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Freecre
  • Tým:Evil Devils

Odesláno 16 prosinec 2018 - 08:18

 

Já to myslel tak. Že by se jednalo o clicker ve hře :D. Třeba bys na toho zločince musela kliknou 300 000x aby si ho zabila a dal ti nějakou odměnu.

 


Příspěvek upravil Freecre: 16 prosinec 2018 - 08:35


#6 Freecre

Freecre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Freecre
  • Tým:Evil Devils

Odesláno 16 prosinec 2018 - 08:21

já to myslel tak. Že by se jednalo o clicker ve hře  :D. Třeba bys na toho zločince musela kliknou 300 000x aby si ho zabila a dal ti nějakou odměnu.

Takže bys ve hře  mohl být kdykoliv chceš... bylo by to něco jako tréninky... až na to že budeš neustále klikat na zločince... takže tréninky ti taky nikam neutíkají a tento zločinec by ti taky nikam neutíkal :D

 

 

 



#7 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 26 prosinec 2018 - 04:39

ahojte.napadlo me,ze by jste mohli do trezoru umistnit pracku,protoze kdyz prepiram veci z trezoru,tak je musim prvne vyndat ven a potom preprat.klidne pod ty cislice 1,2,3 a nebo je dejte svisle a vedle nich.mohl by tam byt klidne i sici stroj :-)



#8 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 26 prosinec 2018 - 05:48

ahojte.napadlo me,ze by jste mohli do trezoru umistnit pracku,protoze kdyz prepiram veci z trezoru,tak je musim prvne vyndat ven a potom preprat.klidne pod ty cislice 1,2,3 a nebo je dejte svisle a vedle nich.mohl by tam byt klidne i sici stroj :-)

Jo, tohle je nápad, který by hru zpříjemnil!  (y)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#9 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 01 únor 2019 - 09:18

Ahoj všichni, 

měl bych nápad na zlepšení hry.

Velmi mi tu chybí možnost obchodu mezi hráči, nebo aspoň možnost zaslat někomu předmět, mince a klidně i koblížky.

Myslím že by to všem pomohlo, ti co mají dobré věci ale nepotřebují je by mohli pomoci lidem kterým to chybí. Třeba já mám v trezoru dvě kladiva na přerozdělení schopností ale nepotřebuji je tak bych je rád postoupil někomu kdo je potřebuje. Já zas nemohu narazit na předmět který přidá slot na modifikace tak bych ho moc s někým vyobchodoval.

Navrhuji možnost tyto věci zasílat poštou přes zprávy jako C.O.D. nebo třeba vytvořit nějaký marketplace pro hráče, případně jakousi aukci pro hráče (toto je asi pro vývojáře složitější) ale myslím že by to hru velmi oživilo co se týče vzájemné pomoci mezi hráči ať už v týmu nebo mezi všemi.

 

Díky za pozornost a přeji hodně hrdinských úspěchů.

 

Ugzuk.


Příspěvek upravil Ugzuk: 01 únor 2019 - 09:21

  • Michaela81 se toto líbí

#10 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 01 únor 2019 - 10:11

Ahoj, tento nápad neznie zle. Ale niečo také, ako darovanie mincí nepripadá do úvahy. Už len z toho dôvodu, že ak by si nejaký hráč založil účet a hráč napr. s levlom 300 by mu poslal v kľude aj 10 miliónov mincí je dosť OP. Niečo ako menenie modifikácií medzi hráčmi by šlo, ale tie mince a donuty to asi nie.

 

Ďakujeme za váš návrh.

 

Váš HeroZero team.  


Tado ;) (ninja)


#11 navius

navius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:navius
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 01 únor 2019 - 10:23

Aj keď v súčasnosti túto možnosť nepotrebujem, už som tiež bol v situácii, keď by mi pomohla možnosť výmeny tovaru alebo podpora spoluhráčom v podobe príspevku donutmi, prípadne výmena alebo obchod donutov za mince a naopak.

Nevylučujem ani možnosť takej spolupráce medzi hráčmi rôznych týmov, ale navrhoval by som v takom prípade možnosť oddeliť obchod vyznačením "iba pre spoluhráčov týmu"

 

Takže ja návrh hráča Ugzuk podporujem.

 

navius



#12 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 01 únor 2019 - 10:33

Váš nápad bol posunutý manažérovi hry, ten to posunie programátorom a uvidíme, či niečo z toho bude. 

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Váš HeroZero team.  


Tado ;) (ninja)


#13 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 03 únor 2019 - 07:50

Velmi bych se přimlouvala za tu možnost výměny obleků či modifikací :-) Donuty můžeš hráčům darovat v podobě dárkového poukazu, který si ty koupíš a pak jim pošleš kód  :)  S těmi penězi to asi není úplně třeba... Hra má spoustu variant, jak si v každém levelu přijít na slušnou várku peněz. ;)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#14 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 03 únor 2019 - 08:49

Zdravím, děkuji za váš názor, každý názor je cenný a velmi si ho vážíme. Uvidíme jak celá věc dopadne to se dozvíme v novém updatu hry. 

 

VÁŠ HEROZERO TEAM


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#15 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 23 únor 2019 - 06:38

ahoj.byla vubec nejaka reakce na muj navrh co jsem psal 26.prosince 2018?



#16 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 23 únor 2019 - 08:17

Ahoj, tvoj nápad bohužiaľ neprešiel.

Tado ;) (ninja)


#17 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 23 únor 2019 - 02:50

hmmm,tak napad pro usnadneni prani veci v trezoru neprojde,ale vymysleni dalsich a dalsich kravin do ukrytu je super :D :D nema smysl sem ani psat :D :D :D



#18 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 23 únor 2019 - 03:21

Návrh podám ešte raz na konci mesiaca, do najbližšieho updatu by sa to aj tak nestihlo.

 

ďakujem za pochopenie.


Tado ;) (ninja)


#19 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 23 únor 2019 - 06:10

Návrh podám ešte raz na konci mesiaca, do najbližšieho updatu by sa to aj tak nestihlo.

 

ďakujem za pochopenie.

 

Bylo by fajn, kdyby se zrovna tohle povedlo nějak prosadit. Fakt by to zpříjemnilo manipulaci s vybavením  :)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#20 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 23 únor 2019 - 06:46

Děkujeme za váš názor a jak už psal kolega. Podá tento návrh dále a uvidíme zda to projde a nebo ne. Prozatím nezbývá nic jiného než doufat. :) 

 

 

VÁŠ HEROZERO TEAM


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních