Skočit na obsah


Fotka

Nápad pro zlepšení hry

Co by se mohlo přidat

  • Please log in to reply
46 odpovědí na toto téma

#21 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 23 únor 2019 - 06:50

Navrhol som to už, manažérovi sa to zdalo ako užitočná vec, tak je dosť možné že to pridajú.
  • Choroba se toto líbí

Tado ;) (ninja)


#22 ElRetumi

ElRetumi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 05 březen 2019 - 08:28

Vehlas z ukrytu...

 

Neslo by navrhnout aby i zde jako pri soubojich + liga když prohraju tak i v ukrytu pri prohre prijdu o vehlas ? Kdyz je toto HC a neustale tam se vam objevuji silnejsi lide a nejde prejit dale.  



#23 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 05 březen 2019 - 08:48

Ahoj, vyhrať útoky v úkryte nieje až tak náročné ako normálne súboje či ligové útoky, čiže zmena v tomto asi nieje možná.

 

ďakujem za pochopenie.


Tado ;) (ninja)


#24 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 05 březen 2019 - 07:50

Tak tady si troufnu lehce nesouhlasit. :S

Ano, v lize to náročnější je. Ale v soubojích???? Když stojím o odměny, vyberu si soupeře, kteří jsou o hodně slabší než já a je to. Tím, že jde vyzvat jakéhokoliv hráče podle toho, jak se mi to hodí, je to jednoduché.

Ale v úkrytu to je naopak dost těžké. Člověk u toho musí sedět dlouho, čekat na výměnu soupeře zdarma a tím, že má vždy jen jednu volbu, to prostě často nevyjde.... V lize je alespoň na výběr ze tří soupeřů. A vzhledem k tomu, že při prohře v úkrytu nepřicházíme o věhlas, je to dost těžké. Aktivní hráči, kteří o odměny stojí, neustále stoupají v žebříčku a pak je stále těžší a těžší narazit na soupeře, kterého můžeme porazit...  :(

Takže bych navrhovala buď ať je na výběr ze tří soupeřů, stejně jako v lize, nebo ať při prohraném souboji ztratíme věhlas. Pak tam vzniká prostor pro taktizování a člověka třeba tolik nefrustruje to, že má dejme tomu 5x za sebou příliš silného hráče  ;)


  • ElRetumi a Vlad klikli "Líbí se mi"

Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#25 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 05 březen 2019 - 07:54

Zdravím, je pravda že je někdy vážně těžké vybrat si soupeře kterého dokážeme porazit. Mohu váš nápad posunout manažerovi a uvidíme co mi na to odpoví prozatím užívejte hry. Přeji hezký zbytek dne.

 

VÁŠ HERO ZERO TEAM


  • ElRetumi a Choroba klikli "Líbí se mi"
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#26 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 06 březen 2019 - 10:38

Zdravím, tohle je názor každého z nás každý má na lidi jiný názor a tak je někdy těžké soudit lidi
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#27 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 06 březen 2019 - 07:00

Zdravím, tohle je názor každého z nás každý má na lidi jiný názor a tak je někdy těžké soudit lidi

A asi to ani není třeba... Jestli má někdo pocit, že by to zvládal líp, ať se nabídne jako moderátor.  ;) 

Já si třeba vážím každého z moderátorů, jelikož tomu prostě věnujete čas. Odpovídáte nám, snažíte se protlačit naše návrhy výš a snažíte se pomáhat. Někdy to jde holt líp a někdy hůř... Já osobně bych na to čas neměla, takže nemám potřebu rýpat do každé ne třeba úplně dobré odpovědi...

Díky za váš čas a úsilí.  (y)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#28 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 06 březen 2019 - 07:02

Zdravím, děkujeme moc za pěknou zprávu ohledně moderátorů moc si toho vážíme a jsme rádi že vám můžeme pomáhat a zlepšovat pro vás hru, i když někdy nějaký návrh neprojde tak se snažíme ze všech sil aby to vždy vyšlo. Je pravda že forum občas bere hodně času zato ale někdy je tu klidno a my si aspoň odpočineme ale vážíme si všech příspěvků a jsme za ně moc rádi a doufám že budete mít stále další a další nápady. Přeji hezký zbytek dne :) .


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#29 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 březen 2019 - 11:28

Zdravím, nápad ohledně úkrytu byl odeslán programatorum a uvidíme co s tím vymyslí. Děkujeme za návrh. Přeji hezky zbytek dne.
  • Choroba se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#30 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 15 březen 2019 - 09:32

Tak tady si troufnu lehce nesouhlasit. :S

Ano, v lize to náročnější je. Ale v soubojích???? Když stojím o odměny, vyberu si soupeře, kteří jsou o hodně slabší než já a je to. Tím, že jde vyzvat jakéhokoliv hráče podle toho, jak se mi to hodí, je to jednoduché.

Ale v úkrytu to je naopak dost těžké. Člověk u toho musí sedět dlouho, čekat na výměnu soupeře zdarma a tím, že má vždy jen jednu volbu, to prostě často nevyjde.... V lize je alespoň na výběr ze tří soupeřů. A vzhledem k tomu, že při prohře v úkrytu nepřicházíme o věhlas, je to dost těžké. Aktivní hráči, kteří o odměny stojí, neustále stoupají v žebříčku a pak je stále těžší a těžší narazit na soupeře, kterého můžeme porazit...  :(

Takže bych navrhovala buď ať je na výběr ze tří soupeřů, stejně jako v lize, nebo ať při prohraném souboji ztratíme věhlas. Pak tam vzniká prostor pro taktizování a člověka třeba tolik nefrustruje to, že má dejme tomu 5x za sebou příliš silného hráče  ;)

 

Zaujimalo by ma, ze ako budu vyzerat suboje v ukryte ked budu mat ludia postavenu obrannu pevnost a obranobotov na 25 levely, ze ci vobec bude mozne vyhrat taky suboj ak by mal clovek postavene 2x utokoboty na levely 25. Asi budeme vsetci donekonecna menit superov pretoze nikto nebude vediet vyhrat suboje :D


  • Choroba se toto líbí

#31 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 16 březen 2019 - 01:05

Zdravím, uvidíme jak to dopadne třeba vývojáři přidají něco co ty boje zlepší a bude to lehčí získat soupeře kterého porazíme.

To už nám hold řekne jen čas :) .


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#32 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 18 březen 2019 - 12:50

Dobrý den, nejsem si jistý kam můj dotaz přesně směřovat ale mám menší “problém” s boji v úkrytu, často se mi stává že se mi za 24 hodin povede uskutečnit pouze 1 útok i když celý den otáčím a obětuji kvůli obměně protivníka (já výroba obranobotů 2x18ks, pevnost úroveň 16, při útoku mám k dispozici 648000 bodů) další věcí jsou protivníci při bojích v úkrytu, jak je možné že s tím co mám neporazím protivníka co má 342 000 bodů ale posléze porazím borec s 500 000 bodů? Asi mi někde něco ušlo nebo dělám něco špatně ale takto by to asi nemělo vypadat, budou se tedy souboje ještě nějak měnit? Nabídka pár zkušeností, tréninku, energie nebo zkušenosti. bodů mě nezlákala se k těmto útokům/úkolům vrátit, už je ani nedělám a ani HC na boje v úkrytu už dělat nebudu, je mi to líto a bohužel nejsem sám, jen u nás v týmu je pár dalších hráčů. Předem díky za přečtení a případné reakce

#33 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 18 březen 2019 - 04:16

Ahoj, posuniem to ďalej, nie si jediný kto sa na to sťažoval a možno to zmenia ako pri súbojoch, že sa ti to započíta aj keď prehráš.


Tado ;) (ninja)


#34 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 19 březen 2019 - 09:19

Ahoj, posuniem to ďalej, nie si jediný kto sa na to sťažoval a možno to zmenia ako pri súbojoch, že sa ti to započíta aj keď prehráš.


Ahoj, díky za odpověď už jsem si opravdu myslel že jsem paranoidní, když mi pak ale říkali spoluhráči že se jim to stává také tak mi to nedalo nenapsal, ještě jednou díky

#35 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 19 březen 2019 - 12:47

Nieje zač, rado sa stalo.

Tado ;) (ninja)


#36 Fallyes

Fallyes

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:MaximProject
  • Tým:CzechMan

Odesláno 22 březen 2019 - 07:44

Obchod mezi hracemi, zadne kupovani za real, vice eventu , utoky s rozdilem lv 



#37 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 22 březen 2019 - 08:50

Ahoj, ďakujeme za tvoj návrh. :)


Tado ;) (ninja)


#38 Fallyes

Fallyes

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:MaximProject
  • Tým:CzechMan

Odesláno 26 březen 2019 - 05:31

Dostal jsem dalsi napad a i spoluhraci v tymu by stim souhlasily....

 

co takoveto tlacitko Freeze  EXP-hrdina nebude dostavat zkusenosti ale mazlicci ano a dal bych to tak od lv 80 nebo lv 100.



#39 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 26 březen 2019 - 06:05

Ahoj, ďakujeme za tvoj návrh, uvidíme čo sa dá s tým robiť.

Tado ;) (ninja)


#40 Fallyes

Fallyes

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:MaximProject
  • Tým:CzechMan

Odesláno 08 duben 2019 - 03:53

Free poukazy na ruzne eventy s ruznymi vecicky..zmenu vrhacek aby nestaly 1 donut ale spis mince  s tema donutama tam jsou potize ..

a mozna to je hloupost ale treba laborator na pety rozdilim jak by to mohlo mozna fungovat 

 

Laboratoř Pomocníku(dal bych to jako stavbu do ukrytu)

 

1)vezmeme dva random pomocniky 

2)vybere ze 3 moznosti (jako je v dilne)

3)zaplatime mincema nebo donuty 50 000:1 (prima sazba klk by to stalo by bylo na vas)

4)cekaci doba 48h

5)vyzvedneme pomocnika 

 

mozno by mohlo byt i vic lvl na snizeni cekaci doby jako u stavebnich robotu.

 

snad se vam tenhle navrh s tema pomocnikama bude libit :)

 

                                                       MaximProject






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních