Skočit na obsah


Fotka
* * * * * 3 Hlasy

Urgentní nábor do FBY !!


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
16 odpovědí na toto téma

#1 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červenec 2015 - 11:47

Ahoj, drazí Hrdinové,
 
Dostali jsme naléhavé ozámení od FBY. Prosím, čtěte pozorně:
 
"Oslovujeme Vás, protože se nacházíme v kritické situaci. Destrukce světa se blíží. Někteří vědci dali injekci Thulkovi za účelem experimentu. Tento pokus selhal a on se tak stal dementním a jeho síla se vylepšila 15krát. Ničí vše, co mu příjde do cesty. Nutně potřebujeme superhrdinu, aby zachránil svět."
 
Mise:
Napiště vaší žádost dle následujícího guidelinu:
- Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!
- Kdo jsi?
- Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?
- Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?
- Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?
- Jaké jsou tvé speciální síly?
- Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?
- Použij Tvoji kreativitu!
 
Hlasovací systém
- Tři nejlepší žádosti vyhrají donuty!
- Tři nejlepší budou vybrány pomocí "To se mi líbí" ve fóru;
- Multi-account a podvádění je zakázáno;
- Pokud budete podvádět, budete vyhozeni ze soutěže.
 
Výhra
1.místo: 50 donutů + 2 týdenní boostery
2.místo: 30 donutů + 2 týdenní boostery
3.místo: 15 donutů + 2 týdenní boostery
 
Poznámka: adrenalinový booster není zahrnut!
 
Všechny platné žádosti účastníků dostanou 2 týdenní boostery!
 
Pravidla soutěže
- Pouze 1 žádost na osobu
- Každý účastník může dostat pouze jednu cenu, a to buď jednu z top3 cen a nebo ocenění za účast;
- Nesmíte použít "značky" či "jména" skutečných firem či filmových hrdinů;
- Nespamujte v "soutěžním tématu", spamování bude penalizováno;
- Nepoužívejte multi-accounting, budete vyhozeni ze souteže.
- Chcete-li mít nárok na výhru musíte nám poskytnout se svou přezdívkou a server;
- Pokud jste "UK" hráč, můžete se účastnit pouze UK fóra;
- Buďte slušní a čestní během soutěže.
 
Timeline pro soutěž
Začátek soutěže: 24. července
Konec soutěže: 7. srpna (13:00 GMT)
Doručení cen: 14. srpna

  • AntiKeDeOfficial, SoulEater, Kuba and 1 dalšímu se toto líbí

#2 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červenec 2015 - 02:49

Sve navrhy piste sem :-)
  • domass77 se toto líbí

#3 BenchedTree

BenchedTree

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • LocationNějaká galaxie nějáká planeta
  • Server:CZ2
  • Postava:BenchedTree
  • Tým:Saints Riders

Odesláno 24 červenec 2015 - 03:40

1. Řekni nám tvojí přezdívku a server.
Moje přezdívka je BenchedTree a server CZ2

2. Kdo Jsi ?
Doopravdy jse jmenuji Nik Furi a jsem ředitelem proti zločinecké agentury S.H.Y.E.L.T.

3. Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem ?
No plán... mám v povaze improvizovat ale když to chcete vědět předem :) Můj plán A je znovu ozařít Thulka paprskem gama na frekcenci 2,42 EHz a vlnové délce 124pm kdyby jsme ho znovu ozařili tak by jse mu mohly vrátit geny a byl by zase ok :D Plán B nechat ho vyřádit dokud by se neuklidnil a pak ho využít v armádě, Plán C prostě ho střelit do hlavy (ano to neni superhrdinské) a plán D zavolat jeho staršího bráchu Hulga aby ho proklepal

4. Proč jsi lepší než ostatní hrdinové ?
Proč jsem lepší než ostatní hrdinové ? No to asi proto že jsem superhrdina :D

5. Proč by měla FBY vybrat na takto důležitou misi zrovna tebe ?
Vlastním hodně hodně jaderných zbraní no pak jsem taky SUPERhrdina, mám vždy volné místo ve světové vládě :D taky mám firmu ktera vyrábí donuty a zničil zločineckou organizaci Yoyodyne. No, peníze taky mám ;) ale pššt

6. Jaké jsou tvé speciální síly ?
Speciální sily no těch je hodně třeba spát ve stoje, vařit pod vodou a levitovat s GFC balíkem kuřat :D , ne ale vážně moje superschopnosti jsou ovládání mysli,létáni a neviditelnost... na to nemám tolik času

7. Můžeš se ubránit Thulkovi ? Jak ?
No můzu ho zastřelit (ale to neni moc superhrdinské chování :( )nebo zavolat jeho bráchu Hulga (jak už jsem psal) pořád mám v rukávu ty jaderné zbraně a nebo mu dát donuty zdarma :) A pak je tu ještě možnost zavolat Steelmana, Pink Vidov, Generála ČeskoRepubliku, HuvkAya a Tora ze S.H.Y.E.L.T.u

8. Použí svoji kreativitu.
Tak to vám můžu nakreslit domeček z vody nebo třeba duhovou limonádu, svět kde by byl mír :D proč né že?
(vím že jsem několikrát použil spojku A ale bez toho je to těžké napsat :/ ) !Kdo mi dá like dostane lizátko!
  • Tereza, AntiKeDeOfficial, SoulEater and 1 dalšímu se toto líbí

#4 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červenec 2015 - 06:03

Takže Ahoj.

 

1)Jak se jmenuješ a jaký server hraješ?

 

Hraji na CZ1 pod Krycím jménem Falenek.

 

2)Kdo jsi?

 

Doopravdy jsem prodavač komiksů co ve dne prodává komiksy a po nocích chrání celý svět. Celým jménem Alfons von Vyšlápljsemto.

 

3)Jaký je tvůj plán a jak to vyřešit s Thulkem?

 

Takže mám hned několik plánů v rukávu.

Plán č. 1) najdu ty vědce a nechám se taky "píchnout injekci" na blbost abych se Thulkovy vyrovnal sílou.

Plán č.2) najít ho zazpívat mu ukolébavku abych ho uspal a uklidnil.

Plán č.3)Odvést ho na Saharu ať si tam ničí písek :D

 

4)Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?

 

Počkat? Já jsem lepší než ostatní hrdinové ? :D Mno tak po pravdě určitě dokážu splnit misi ohledně Thulka na 1000% a jelikož jsem ten nejvíce ale doopravdy nejvíce Elegantí hrdina pod sluncem. (Vím samochvála smrdí :D)

 

5)Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?

 

Jelikož  každý den se o mých hrdinských činech můžete dočíst v novinách "Hero Magazín"  a místním "Kecálkovým týdeníku"

+ dokážu splnit jakoukoliv i nemožnou misi co mi dáte za ůkol.A ůplně grátis :D

 

6)Jaké jsou tvoje speciálné síly?

 

Takže Je jich hned několik Rentgenový Zrak,Super pružnost,Občas dokážu být neviditelný a měnit skupenství. (Na Kapalné atd..)

+ mi v boji pomáhá můj věrný pomocník Ledový Medvídek který se každý den neohroženě pouští do bitev proti zločinům.

 

7)Můžeš se ubránit Thulkovy? A Jak?

 

Jasně , že můžu pokusím se najít jeho slabé místa a paralizovat ho pomocí nich nebo na něj naházet všecky jaderné zbraně co jsou na zeměkouli.A nebo ho můžu zavřít do podvodní Vodnatýdy kde by  ho dal do nejhlubší vodní propasti na světě dokud by se neuklidnil.A poslední možnost ,že bych ho vystřelil do vesmíru.

 

8)Použij svojí Kreativitu.

 

Takže vám můžu vypěstovat Růžového jednorožce pak stádo trpaslíků a pár pohádkových draků co Budou Chrlit gumový medvídky.

 

Tak todle je moje odpověd na vaší žádost do FBY.

Snad se to bude líbit s pozdravem.

 

Alfons von Superhrdina alias Falenek.


  • Tereza, AntiKeDeOfficial, SannyWeak and 1 dalšímu se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#5 RybkaZlata

RybkaZlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 Příspěvků:

Odesláno 24 červenec 2015 - 07:20

- Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!
 Ducky1990, CZ2
- Kdo jsi?
 Ve dne jsem žena a maminka a v noci ....  (smug) . :S top secret
- Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?
 Nikdy nemám plán. Vždy to prostě vyjde. Jsem klikařka :-D
 
- Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?
 Jsem žena a matka. To asi stačí jako důvod dost (inlove) 
- Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?
 Napříč stoletími jsem to byla vždy a jedině já.   ;)
- Jaké jsou tvé speciální síly?  
 Modrá budka, sonický super-šroubovák.
- Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?
Stačí si pohrát s časoprostorovou kontinuitou. Je to ale celkem složité aby to pochopil obyčejný smrtelník.
 
Nejsem si jistá zda Použij svou kreativitu! Patří k vaším otázkám jak tu zaujali postoj hrdinové předemnou. Kreativně jsem poslala Thulka do minuosti,kde jsem ho již porazila tím že jsem ho poslala do budounosti v které je poslán do budoucnosti. Thulk je zaseknut v časoprostorovém paradoxu. Dokud se nezhroutí vesmír tak tam zůstane.  :) To jest možnost. Může to být příliš experimentální chcete li jedoduchost jistě se domluvíme a nejdeme řešení. Thulk nebude první ani poslední zářez na mém šroubováku. 
 
Těším se na spolupráci. D.

  • Tereza, RybkaZlata, Proster a 7 dalším se toto líbí

#6 sphkuba

sphkuba

    Požírač donutů

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 Příspěvků:
  • LocationHubertovo Údolí a někdy Babičkov
  • Server:CZ1
  • Postava:kubino
  • Tým:hledám

Odesláno 25 červenec 2015 - 10:03

Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!

Moje přezdívka je sphkuba a hraji na obou českých serverech.

Kdo jsi?

Jsem člověk a hrdina, který zachraňuje své město před Yoyodinským gangem a jím uplacenými úředníky.

Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?

1.Vylepšit intuici a zručnost našeho týmu, Thulkovi se díky experimentu zvýšila pouze síla,která však není zdaleka tak důležitá jako zručnost a intuice, jež se Thulkovi zmenšila jeho demencí.

2.Vyhlásit týmový boj týmu FBY proti gangu, ve kterém je pouze Thulk.

3.Objednat v Herolandu zásobu levných donutů za které nakoupí FBY vrhací melouny.

4.Hodit na něj přehrávač s přísavkami na kterém je na plné pecky puštěno CD Edy a Šaška

5.Poslat před soud vědce za zdementnění Thulka.

Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?

1.Vlastním nejlepšího pomocníka na světě jménem Kokomil.

2.Na mé straně stojí i Chuck Norris ve své HeroZero podobě.

3.Protože sedí bagr na stromě a plete kakao s máslem a sýrem.

Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?

Protože mám kromě schopností z minulé otázky také kontakty s dodavatelem donutů pro členy FBY .A policajti jak je známo zbožňují donuty.Navíc už jsem mnohokrát zachránil moje rodné Hubertovo údolí před zvonkovými vandaly a dětmi kterým rodiče koupili neomezené minuty.

Jaké jsou tvé speciální síly? 

Falozpěv, síla 2.brady

Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?

Mám sebeobrannou tyč s přehrávačem mojich starých let´s playů na meinraft. Thulk ohluchne z šumění zvuku a z obrazu mu zhranatí mozek.

Použij svou kreativitu!

Složím báseň z které se Thulkova demence znásobí. Hulk bude mít IQ 1 a nebude absolutně vědět co mi má udělat. Poté ho posledním melounem pošlu do pekla.

 

Tohle je má žádost o účast na misi záchrany světa. Pokud mě nevezmete, svět bude navždy zdemolován Thulkem a to přeci nechcete. S pozdravem Sphkuba a jeho pomocník Kokomil.


  • Tereza, AntiKeDeOfficial, sphkuba a 2 dalším se toto líbí

Hrdina


#7 domass77

domass77

    Generál speciální jednotky

  • Members
  • PipPipPip
  • 915 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic,Česká Republika
  • Server:CZ2
  • Postava:domas77 je borec $$$$$

Odesláno 27 červenec 2015 - 12:33

 
1)Řekni nám tvoji přezdívku a server!
Moje přeždívka je domass77 a server CZ 2
2) Kdo jsi ?
Jsem Generál speciální jednotky s krycím názvem Avangers123
3) Jaký je tvůj plán a jak to chceš vyřešit s Thulkem
1. najdu cíl
2. připravím svojí jednotku a leteckou podporu na útok
3. Jak bude Thulk uspěšně zneškodněn nechám místo jeho smti pečlivě vybombardovat.
4. Uspořádat oslavu k výtěstvý :D
4) Proč jsi lepší než ostatní hrdinové ?
Jsem lepší diki mím zkušenostem z boje a dobrým taktickým uvažováním 
5) Proč by mela FBY vybrat tebe na takto důležitou misi ?
Protože jsem vyhrál každý boj kterého jsem se účasnil a nikdy neustoupím z boje.
6) Jaké jsou tvoje specialní síli
Dokážu přivolat mrtvé ze záhrobí aby mi sloužili.
7) Můžeš se ubránit Thulkovy ? a jak ?
ano můžu. sestrojím stroj který ho zmenší do velikosti švába a zašlápnu ho :D
8) Použij svoji kreativitu
Thulkovy uřežu obě nohy a ruce, nechám mu vopervat výbušninu do  srce a odpálím výbušninu. A to co z něj zbude prodám věžnícím po celém světě jako vepřové maso. :D A za peníze co  si na tom vydělám si koupím donuty.
 
Doufám že se brzy setkáme osobně :) (smug)  (donut) Please Like a ja vám dám 5 hvězd v profilu. (smug) 

  • Tereza, AntiKeDeOfficial, Quentin a 2 dalším se toto líbí

(win) Klikni to se mi líbí  (win)

(donut)  (win) Mám nejlepší Tým na CZ2 Avangers123 (win)  (donut) 


#8 Cherokeee

Cherokeee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:

Odesláno 29 červenec 2015 - 12:13

Sve navrhy piste sem :-)

 

 



#9 Cherokeee

Cherokeee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:

Odesláno 29 červenec 2015 - 12:15

1)Řekni nám tvoji přezdívku a server!

Cherokeee, CZ2

 

2) Kdo jsi ?

Nastávající matka, bojovinice se zločinem, špínou a zvednutým prkénkem u záchoda. Zástánkyně dobra, spravedlnosti a špenátu.

 

3) Jaký je tvůj plán a jak to chceš vyřešit s Thulkem

Jako správná superhrdinka a matka vím, že každý zločinec má stejnou slabinu, svojí mámu. Ano, slyšíte dobře, nejlepší lék na zklidnění vztekajícího se Thulka, dělajícího kolem sebe paseku, je jeho máma. Proto jí zkontaktuji a objasním jí situaci, vím, že okamžitě zakročí, ostatně, jsme ve stejném Baby klubu pro matky ratolestí, jež dělají nadpřirozený super nepořádek. Pak už si jen vychutnám koktejl a budu sledovat jak se z Thulka stává beránek a všechny škody hezky uklízí.

 

4) Proč jsi lepší než ostatní hrdinové ?

Nejsem všeobecně lepší než ostatní super hrdinové, jsem chytrá a praktická, krizové situace umím řešit rychle, mám kontakt na Thulkovu mámu a proto jsem lepší konkrétně pro tuto misi

 

5) Proč by mela FBY vybrat tebe na takto důležitou misi ?

Protože jinak zkontaktuji i vaše matky!:D

 

6) Jaké jsou tvoje specialní síly?

Dudlíky proklatě nízko u pasu, kojící podprsenka a gel na bradavky. No…a taky ten mozek.

 

7) Můžeš se ubránit Thulkovy ? a jak ?

Jistě, že můžu, copak je to za otázku, v nejhorším použiji tatkický únikový plán alá, mléko na podlaze, jehož podrobnosti ráda sdělím osobně. Chápejte, je to můj patent, musím si dávat pozor, čte to spousta lidíJ

 

8) Použíj svoji kreativitu

Kreativita došla, ale vydržte skočím pro ní do obchodu, jsem tu hned vzzzznnnnn.


  • AntiKeDeOfficial, Quentin, SoulEater a 4 dalším se toto líbí

#10 ElGreco

ElGreco

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ElGreco
  • Tým:GREECE FOR EVER

Odesláno 31 červenec 2015 - 11:50

Já jsem hasič a mým cílem je porazit zlo náhodou Thulk!
To, co mám na mysli, je, aby Thulk burger s mým ohněm, dal poslat ho do FBY a později v katapsixi dokud nenajdeme protijed?)
Jsem nejsilnější a nejchytřejší, ani mohu přijít o žádnou misi zatím pro to mě měli dostat!
Jsem hořící nebezpečí mým nepřátelům, které létají táboráky a grilování dělat všechno, taky se mi líbí nebezpečné mise.
Se svými zbraněmi a ohněm jsem ho může porazit Thulk !!!

 

ElGreco CZ2



#11 AntiKeDeOfficial

AntiKeDeOfficial

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:AntiKeDe
  • Tým:Apache

Odesláno 02 srpen 2015 - 07:54

1.AntiKeDe CZ2

2.Som superhrdina zo samého vrcholu Yoyoidnu

3.Zaniest thulka do stredu zeme aby tam zhorel alebo ho vystreliť do slnka

4.Som rýchli a mám plno schopnosti

5.Lebo mám armádu yoyoludí a yoyoatomovky

6.Som rýchli,silný,múdry a rozumný

7.Dám na seba celí set sampionskej ligy a zlepšim ho ďalších 50 000krát :D

8.Nakreslim vám futbal ale namiesto lopty tam nakreslim atomovku ktorá vybuchne a celé futbalové ihrisko vybuchne tiež
  • domass77, Vergis, Custom1 and 1 dalšímu se toto líbí

#12 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 02 srpen 2015 - 06:47

                           Tajná zpráva úřadu FBY 

 

                           označení alfa kód rudá 

 

 

 

 

 

Subject - Atos

 

Místo výskytu - CZ 1 , CZ 2

 

Původ subjectu - bytost Atos , je s velkou pravděpodobností jedním z vládců vesmíru X Informace o vesmíru X spadají pod utajení alfa ultramarín a nemohu být uvedeny v této zprávě

 

 

Plán operace - vzhledem k zjištění že bytost Thulk je nezranitelná a kontinuálně ukotvená není frontální útok doporučován . Navíc použití zbraní hromadného ničení by vedlo k nezvratnému poškození ekosystému planety navrhuje Atos jiné řešení . Atos navrhne hypermegapekárnu , kde bude upečen megahyperdonut . Poté Atos naláká Thulka do blízkosti této megahyperlaskominy . Thulk nebude schopen odolat vábení této megahyperlaskominy a pokusí se jí pozřít . Jeho organizmus nebude schopen zpracovat neskutečné množství glukózy a upadne do katatonického šoku .

Časem se samotný Thulk promění působením slaďoulinké náplně v donut , a bude použit k nakrmení hladových krků třetího světa .

 

Zdůvodnění využití bytosti Atos - bytosti vesmíru X jsou vysoce nadřazeny všem ostatním bytostem celého univerza

 

Vzhledem k výše uvedenému je Atos jedinou spolehlivou možností jak se vypořádat s entitou Thulk bez vedlejších ztrát nemůže FBY doporučit jinou alternativu 

 

Specifikace zvláštních schopností bytosti Atos - bytosti vesmíru X dokáží silou vůle měnit realitu jiných vesmírů . Využití těchto schopností ale přináší velké riziko , protože může nezvratně poškodit předivo vesmíru .

Proto bytosti vesmíru X raděj užívají svou nadřazenou inteligenci jako zbraň , nežli svou moc . Dále Atos využívá metamorfického tvora , kterému říká pomocník . Ten dokáže napodobovat vzhled spousty tvorů a věcí a ovládá širokou škálu dovedností .

 

Bytosti vesmíru X jsou srukturálně nadřazeny bytostem ostatních vesmírů , proto jimi nemohou být poškozeny . No při přímém kontaktu s Thulkem by mohlo dojít k znečištění cool oblečku bytosti Atos , proto se v plánu mise s přímím kontaktem nepočítá .

 

 

Tento záznam bude po přečtení této zprávy zlikvidován .

Vzdalte se prosím o svého záznamového zařízení na minimální vdálenost 5 metrů a vyčkejte na explozi


  • Tereza, AntiKeDeOfficial, SoulEater a 17 dalším se toto líbí

#13 Xirelye

Xirelye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 Příspěvků:
  • LocationEverywhere
  • Server:CZ2
  • Postava:Xirelye

Odesláno 03 srpen 2015 - 05:54

---Spojuji....
---Komunikace navázána...
---Přehrávám tajnou hlasovou zprávu do centrály FBY
---Kricí hlasový kód- donut2brazilci
 
---Zdravím, hlásím se ze své tajné základny na ostrově Madagaskar - kricí jméno Xirelye, většinou se pohybuji na uzemí cz2, občas cz1 - ale tam spíš letím jen obhlédnout situaci...hlavní revír je cz2, nyní mě nemůžete podle lokalizátoru vyhledat, nezáleží kde jsem ale co dovedu a nabízím -Konec první hlasové zprávy-
 
---Přepojuji na další hlasovou zprávu za 5s...
Kdo vlastně jsem? Trošku superhrdina, s troškou superschopností, byl jsem ztvořen skřízením palladi-ax6 a australi-ar88, díky čemuž mám tak vynikající schopnosti, tyto prvky vznikly na planetě známé jako ARX- 0997 ovšem pro ,,normální,, lidstvo neznámé, ne, nestalo se to jako ,,klasicky,, v těch slabých filmech o napadobeninách superhrdinů ale když jsem si zaplatil miliony za let do vesmíru lod neštastne ztroskotala a tyto dva prvky mě zachránily život a ,,trochu,, mě i posílily no a když zrovna ,,nepracuji,, uživám si zapadající slunce a pojídám donuty... je to asi tak 10 minut z celého dne.
 
---Komunikace ztracena z důvodu vybočení energetického pole...spojuji...
Jaký je můj plán na ,,deratizaci,,? Takový týpky už znám... bojujou pěstmi a ne hlavou... nemá žádnou taktiku, je to prostě jen rozjetý vlak který zasavím jednou pro vždy - nadobro. Podívejme se na složení těla (Nahrávám složku), takže... zaměřme se jako první na jeho nitro... kosti pevnější než jakákoliv ocel, dále další důležitá věc... kůže... silně trvrdá ale zároveň pružná, odolá kterékoliv střelbě kromě nukleární - tu ovšem musíme zavrhnout protože bych to nedoporučoval vzhledem k tomu jak by musela být bomba veliká a jaký by měla vliv na prostředí a obyvatelstvo...riskovali by jsme změnu polů země! a za druhé... proč se zabývat nějakou bombou když máme mě... Proto, že Thulk při utocích nemyslí... nebude myslet ani při obraně... za prvné budu potřebovat vzorky jeho kůže abych mohl přizpůsobit jeho ůtok.. poté pro mě bude jeho kůže jako skořápkaaa...---Spojení ztraceno...Obnovuji...Nahrávám... Použiji moji speciální schopnost a pěkně se v něm pohrabu... podvážu mu žaludek... poté mu vytvořím mojí holografickou schopností hory donutů... s podvázaným žaludkem sní sotva 20 donutů... nyní jich sní 1000x tolik... prostě praskne...
 
---Proč jsem lepší než ostatní hrdinové?
Mám schopnosti takových rozměrů že bych mohl vytvořit další vesmír, uhasit slunce, nic pro mne není problém... a to jen díky palladi-ax6 a australi-ar88...
 
---Proč vybrat mě?
V zájmu lidstva... slova co mě asi nejlépe vystihují? Spolehlivost...Diskrétnost...Rychlost... a somozřejmě dostanete krabičku donutů :)
 
---Tato zpráva je z části poškozená.. přehrávám
Jaké jsou moje schopnosti? Oo maličkostí jako klonování, létání, zvětšování ( ano Thulkovy bych mohl i sám dát na dr**u :D ale to se mi nechce) až po hyperiontatomkilomegagigazero paprsek dále pak ----Zbytek zprávy byl poškozen---
 
---Jak se mohu ubránit tomu zelenáčovi?
No tak zaprvé se mu nemusím bránit... prostě se ke mne nedostane... a nebo kdyby se něco zvrtlo použiji schopnost tvorby hypeiontového ochranného štítu co mě ochrání doslova ... především.
 
 
------Konec přenosu...hlasová zpráva bude vymazána z databází za 10 sekund------

  • Tereza, AntiKeDeOfficial, Quentin a 14 dalším se toto líbí
(donut) Užitečné rady: ZDE
(donut) Pravidla fora: ZDE
(donut) Pravidla hraní: ZDE

„Do your job best“


#14 Seth

Seth

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 Příspěvků:
  • LocationLos Angeles
  • Server:CZ2
  • Postava:Seth

Odesláno 05 srpen 2015 - 11:17

- Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!
Seth, CZ2
- Kdo jsi?
Jsem běžný městský floutek co chtěl v životě něco dokázat a tak začal pomáhat lidem a bojovat proti zlu nejprve z ručně pletených trenek přes hlavu a starého ručníku s motivem kačera donalda kolem těla.
- Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?
Mám stejný problém jako Thulk, až na to, že já jsem nepotřeboval injekci... dementní jsem od narození, takže by jsme si velice dobře rozuměli a snažil bych se s ním nejprve domluvit bez použití násilí, pokud by to nešlo, mám v rukávu tajnou zbraň... a to je zrcadlo, pokud by se do něho podíval, nejspíše by zemřel sám a to zděšením.
- Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?
Protože se každým dnem stávám lepším a lepším a nemám strach ani ze smrti, natož z nějakého dementního Thulka.
- Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?
No...jen blázen by šel na takovouto misi, která se na první pohled zdá jako velice těžká a smrtelně nebezpečná. Když jsem byl malý, nějaký retardovaný člověk mi zavraždil otce i matku, takže bych chtěl ukázat těmto lidem, co moc rozumu nepobrali, že pro ně na této planetě není místo!
- Jaké jsou tvé speciální síly?
Speciálních sil mám vícero, avšak mezi moji nejlepší schopnost patří určitě vyvolání ducha babičky soupeře, která ho nutí během boje stále do jídla a tím se stává soupeř slabší, slabší až nakonec sám zemře přežráním.
- Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?
Samozřejmě že můžu, podle mě se ke mě ani nepřiblíží, protože mám ve zvyku si neprat ponožky, takže jsem tak na 30 metrů kolem mě ubráněn.
- Použij Tvoji kreativitu!
No jakmile Thulka porazím, obmotám ho lepící páskou, zabalím ho do krabice s motivem americké vlajky a pošlu ho na Irán.

  • Atos, kawok, lstefek a 6 dalším se toto líbí

Glory Glogy Manchester UNITED !  (heart)  (drinks2)

 


#15 Vergis

Vergis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vergis
  • Tým:Little MOnsters

Odesláno 06 srpen 2015 - 07:53

- Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!
Vergis, CZ2
 Kdo jsi?
Jsem bojovník proti zločinu za všech okolnosti, Vůdce little monsters nejlepšího týmu na CZ2 :P :D
Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?
Nechci vám do toho kecat ale zkusil bych ho zabit :D  Jednoduchá eliminace ;)

Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?
Vy to nevite ? tak to se divim. Neni potřebné každý ví proč jsem lepší jak ostatní
Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?
Ona mě ještě nevybrala ? tak to se divim. Měl jsem za to že jsem ve schránce měl už pozvánku.
Jaké jsou tvé speciální síly?

To víš že jo!! Já ti je řeknu a vy pak proti mě použijete nějakou slabinu. Zamítá se.

Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?

Jistěže se ubráním. A jak ? to se nechte překvapit stačí když se pak přijdete podívat jak sním zatočím.

Použij Tvoji kreativitu!

Kreativitu ? to je nějaká speciální zbraň ?  tu totiž ještě nemam ... Teda já jsem kecka vlastně mam je samozřejmost že mam tu krevetu jedna mi plave doma v akvárku



#16 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 06 srpen 2015 - 06:48

- Řekni nám tvoji přezdívku (nick) a server!

yuri9boyka a výskyt jak CZ1 tak CZ2

Jaký je tvůj plán, jak vyřešit problém s Thulkem?

no nechci se chvástat, ale já plán nepotřebuji-prostě mě na něj pusť te a já to vyřídím jednou pro vždy :D :D

Proč jsi lepší než ostatní hrdinové?

protože jsem byl proto stvořen, a já jediný Vám můžu pomoci :-)

Proč by měla FBY vybrat tebe na takto důležitou misi?

protože velmi brzy přijdou na to, že já jsem ta správná a jediná volba-jiná možnost prostě není :D :D

Jaké jsou tvé speciální síly?

já žádné nepotřebuji-prostě se mu postavím jako muž proti muži-jako na divokém západě, bude mít strach už jen z mého pohledu z kterého tuhne krev v žilách

Můžeš se ubránit Thulkovi? Jak?

prostě půjdu hned na věc :-) dostane ránu a vrátí se s botama od sněhu a banánem v ruce :D :D

Použij Tvoji kreativitu!

nene tu nepotřebuji na někoho jako je on nepotřebuji ukazovat všechny svoje trumfy :-)

po přečtení tenhle důležitý spis zmizí jako pára nad hrncem


  • Atos, lstefek, TheVladaa a 10 dalším se toto líbí

#17 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 19 srpen 2015 - 10:36

Omlouvám se za pozdní vyhlášení. 

 

KONEČNÉ POŘADÍ 

1. Atos

2. Xirelye

3. Vergis

 

Moc gratulejeme!


  • Vergis a Seth klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních