Skočit na obsah


Fotka
* * - - - 1 Hlasy

Nový server CZ4


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
45 odpovědí na toto téma

#21 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 04 březen 2019 - 02:34

Zdravím, nemáte zač, rádi vám pomůžeme ať už vám poradí  kdokoliv z moderátorského týmu zde na forum.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#22 mira1

mira1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 04 březen 2019 - 04:13

Ještě bych měl jednu otázku, v kolik hodin bude funkční nový server. Děkuji za odpověď

#23 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 04 březen 2019 - 04:51

Ahoj, predpokladám, že server sa spustí o 9 hodine ráno, ako vždy :)


Tado ;) (ninja)


#24 mira1

mira1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 04 březen 2019 - 04:52

To jsou skoro všichni ve škole či v práci takže tam bude od začátku málo lidí, ale budu v tom věřit aby byl tak úspěšný jako cz3 :)

#25 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 04 březen 2019 - 05:23

Uvidíme jak to všechno dopadne. Určitě i my věříme že CZ4 bude mít velký úspěch ale na CZ3 to asi nedosáhne ale možná že se můj názor mílí. 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#26 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 04 březen 2019 - 05:44

Nikdy ešte nebol iný čas spustenia serveru ako o 9 hodine ráno, takže predpokladám, že aj teraz to tak bude.

Tado ;) (ninja)


#27 Dagn3r

Dagn3r

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Dagn3r
  • Tým:Me Fusto

Odesláno 08 březen 2019 - 12:26

Drazí Hrdinové,

Dne 12. března zahájíme nový server.

vIgt8Rj.jpg

Ověřte své herní zprávy 6. března a předběžně zaregistrujte své jméno z aktuálního serveru!

Využijte příležitosti být jedním z prvních hrdinů na novém serveru a bojujte o nejvyšší pozice v žebříčcích!

Ujistěte se že jste se předem zaregistrovali.


S pozdravem,
Váš Hero Zero tým.

Ano já souhlasím s tím, že to naruší aktivitu na starších serverech a ano souhlasím i stím, že tam budou "Děti" ale přece vím o hodně lidí kteří jsou například v Me Fusto, Family AF (CZ2) a vydávají se za dospělé. To jsme na tom komunita tak strašně špatně, že nadáváme na děti? Já neříkám já jsem taky dítě a tahle hra je i pro děti skoro každé hry jsou pro děti tak proč? ano pochopím, že týmy jako family af chtějí dospělé lidi, protože jsou slušní? já nevím upřímě jsem díte a nemám potřebu nikomu nadávat ani psát vulgárně takže "Děti" mi přijdou jako argument fakt hodně slabý. Poté aktivita ten kdo chce tak ať na novej svět jde. Já taky jdu na novej svět ale to neznamená, že nebudu aktivní na CZ2 ale i kdybych byl tak co? smažu postavu a hotovo jenže to asi nepochopíte, že pokud se někdo rozhodne být neaktivní je to proto protože by ho hra omrzela a teď se zeptám moderátorů. Co je lepší? když je nejaktivní jeden acc na random světě nebo to když ten hráč kompletně přestane hrát herozero? Podle mě svět CZ4 bude stejně super jako CZ3 akorád s tím rozdílem, že díky těmhle "toxic" konverzací tam bude míň lidí kteří šíří špatnou myšlenku. Ať si každej má názor jakej chce já jen řikám, že "Děti" "neaktivita" nejsou argumenty pro to novej svět startnout kdyby totiž byli k žádnému startu by nedošlo. Berte to tak, že když si budete řikat že to bude nanic tak to tak vážně bude jelikož to sami přivoláte svojí náladou a vyjadřováním.


Příspěvek upravil Dagn3r: 08 březen 2019 - 12:27

  • omen a GreyPhill klikli "Líbí se mi"

#28 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 08 březen 2019 - 12:31

Ahoj Dagn3r, ďakujeme za tvoj názor. Môj názor je, že každý si môže hrať kde chce, je síce pravda, že nový server znova zmenší aktivitu na starších serveroch, ale tí "kamenní" hráči tam predsa stále ostanú. Napríklad, ja tiež idem nakuknúť na nový server, ale určite nemám v pláne prestať hrať na servery cz3.


  • Dagn3r se toto líbí

Tado ;) (ninja)


#29 Dagn3r

Dagn3r

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Dagn3r
  • Tým:Me Fusto

Odesláno 08 březen 2019 - 12:33

Ahoj Dagn3r, ďakujeme za tvoj názor. Môj názor je, že každý si môže hrať kde chce, je síce pravda, že nový server znova zmenší aktivitu na starších serveroch, ale tí "kamenní" hráči tam predsa stále ostanú. Napríklad, ja tiež idem nakuknúť na nový server, ale určite nemám v pláne prestať hrať na servery cz3.

mám to naprosto stejně akorád s CZ2 ale to jsem tam vyjádřil děkuju za odpověď :)



#30 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 08 březen 2019 - 12:51

Zdravím, je pravda že s příchodem nového serveru se zmenší aktivita na starších serverech ale je možné ze nový server přiláká spoustu novych hráčů který budou mít chuť si hru vyzkoušet a nechce se jim jít na rozběhli server . Jak už psal Tado stále tu budou ty věrni hráči kteří zůstanou na tom serveru kde už to mají pěkné rozehrané.
  • Dagn3r se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#31 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 08 březen 2019 - 02:49

Ano já souhlasím s tím, že to naruší aktivitu na starších serverech a ano souhlasím i stím, že tam budou "Děti" ale přece vím o hodně lidí kteří jsou například v Me Fusto, Family AF (CZ2) a vydávají se za dospělé. To jsme na tom komunita tak strašně špatně, že nadáváme na děti? Já neříkám já jsem taky dítě a tahle hra je i pro děti skoro každé hry jsou pro děti tak proč? ano pochopím, že týmy jako family af chtějí dospělé lidi, protože jsou slušní? já nevím upřímě jsem díte a nemám potřebu nikomu nadávat ani psát vulgárně takže "Děti" mi přijdou jako argument fakt hodně slabý. Poté aktivita ten kdo chce tak ať na novej svět jde. Já taky jdu na novej svět ale to neznamená, že nebudu aktivní na CZ2 ale i kdybych byl tak co? smažu postavu a hotovo jenže to asi nepochopíte, že pokud se někdo rozhodne být neaktivní je to proto protože by ho hra omrzela a teď se zeptám moderátorů. Co je lepší? když je nejaktivní jeden acc na random světě nebo to když ten hráč kompletně přestane hrát herozero? Podle mě svět CZ4 bude stejně super jako CZ3 akorád s tím rozdílem, že díky těmhle "toxic" konverzací tam bude míň lidí kteří šíří špatnou myšlenku. Ať si každej má názor jakej chce já jen řikám, že "Děti" "neaktivita" nejsou argumenty pro to novej svět startnout kdyby totiž byli k žádnému startu by nedošlo.

 

Ahoj, 

 

 

Nevím jaké máš zkušenosti z tvého týmu ale moje zkušenosti jsou takové, že nejhorší co můžeš v týmu mít jsou děti (nejde ani o slušnost ale spolehlivost, odpovědnost a týmového ducha a to u spousty dětí opravdu nenajdeš) a neaktivní lidé. Takže promiň ale odpusť si své "moderní připomínky o toxic konverzaci" nic toxic na tom není, je to jen o špatných zkušenostech s dětmi. Víš co je to třeba týmová práce, spolupráce mezi hráči atp. ? Jsi asi mladý tak ještě asi některé věci nemůžeš plně chápat, to je pořádku ale časem pochopíš že "hrát si jak každý chce" jde pouze pokud hraješ sám za sebe a ne pro tým a no pokud to máš takto tak bych tě v týmu nikdy nechtěl.

 

P.S.:  "Berte to tak, že když si budete řikat že to bude nanic tak to tak vážně bude jelikož to sami přivoláte svojí náladou a vyjadřováním."

 

Sorry ale tohle jsou od tebe opravdu jen blbé kecy.

 

PPS: Ke startu nového serveru právě dojít nemělo a došlo k němu jen z ekonomických důvodů provozovatele hry. 


Příspěvek upravil Ugzuk: 08 březen 2019 - 02:59


#32 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 08 březen 2019 - 03:14

Zdravím, všechno co jste napsal je pravdivé a plně s tím souhlasím jde jen o to jakou máme zkušenost s lidmi na serverech. Já osobně jsem v týmu kde je skvělá parta jsme tam všechny věkový kategorie ale jde o to aby to ten člověk měl v hlavě v pořádku a uměl aspoň trochu vycházet s lidmi a být spolehlivý a neodcházet z týmu do týmu. Ohledně vaší otázky tam je to těžké hráč může přejít do neaktivního stavu protože si potřebuje dát pauzu od hry a třeba se časem vrátí a tak tam tu postavu nechá ale bude v neutrálním týmu. A pak je možnost že ho přestane hra bavit a nechá tam neaktivní účet s tím že už hru nezapne a potom to ztrácí smysl protože on prostě z ničeho nic odejde a postava tam leží. A pak je forma smazat účet s tím že prostě už nás omrzela a už ji nechce hrát a tak účet smažeme. Každopádně server CZ4 nám dá nový a to jestli je to bude bavit nebo ne záleží na nich. Třeba to většinu hráčů začne bavit a my tím získáme nové aktivní hráče do týmu a nebo je to nebude bavit a smažou účet a už je tam nemusíme vidět. Každý má na nový server svůj názor a všechno má své výhody a nevýhody nic není dokonalé a to ani server na Hero Zero.


  • panensky a Brony klikli "Líbí se mi"
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#33 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 08 březen 2019 - 03:51

Ugzuk, povedzme si to tak, kvôli čomu inému by bol tvorený nový server, samozrejme kvôli peniazom. O ničom inom není zmysel toho, prečo otvárajú ďalšie servery. Im je úplne jedno, že nám prestanú hrať hráči na starších serveroch. Im ide o ten zisk, to je podstatné pre nich.

Tado ;) (ninja)


#34 Brony

Brony

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ3
  • Postava:zerogirl
  • Tým:Heroes Sub.

Odesláno 09 březen 2019 - 10:10

Ahoj Brony, český speed server zatiaľ nepripadá do úvahy a neviem či sa ho niekedy dočkáme.

Ďakujem za pochopenie.


U Speedserveru je mi jedno v jakém jazyce bude

Co se týče nového serveru, uloží predregistrace spojení s Facebook účtem? Páč já jsem bez hesla.

Příspěvek upravil Brony: 09 březen 2019 - 10:16

Vaše strážkyně temna a zla, Zerogirl! 3:)

#35 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 09 březen 2019 - 10:31

Áno malo by to ísť. Pokiaľ budeš s tým mať potom problém obrať sa na hernú podporu.
  • Brony se toto líbí

Tado ;) (ninja)


#36 Dagn3r

Dagn3r

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Dagn3r
  • Tým:Me Fusto

Odesláno 11 březen 2019 - 09:47

Ano já souhlasím s tím, že to naruší aktivitu na starších serverech a ano souhlasím i stím, že tam budou "Děti" ale přece vím o hodně lidí kteří jsou například v Me Fusto, Family AF (CZ2) a vydávají se za dospělé. To jsme na tom komunita tak strašně špatně, že nadáváme na děti? Já neříkám já jsem taky dítě a tahle hra je i pro děti skoro každé hry jsou pro děti tak proč? ano pochopím, že týmy jako family af chtějí dospělé lidi, protože jsou slušní? já nevím upřímě jsem díte a nemám potřebu nikomu nadávat ani psát vulgárně takže "Děti" mi přijdou jako argument fakt hodně slabý. Poté aktivita ten kdo chce tak ať na novej svět jde. Já taky jdu na novej svět ale to neznamená, že nebudu aktivní na CZ2 ale i kdybych byl tak co? smažu postavu a hotovo jenže to asi nepochopíte, že pokud se někdo rozhodne být neaktivní je to proto protože by ho hra omrzela a teď se zeptám moderátorů. Co je lepší? když je nejaktivní jeden acc na random světě nebo to když ten hráč kompletně přestane hrát herozero? Podle mě svět CZ4 bude stejně super jako CZ3 akorád s tím rozdílem, že díky těmhle "toxic" konverzací tam bude míň lidí kteří šíří špatnou myšlenku. Ať si každej má názor jakej chce já jen řikám, že "Děti" "neaktivita" nejsou argumenty pro to novej svět startnout kdyby totiž byli k žádnému startu by nedošlo.

 

Ahoj, 

 

 

Nevím jaké máš zkušenosti z tvého týmu ale moje zkušenosti jsou takové, že nejhorší co můžeš v týmu mít jsou děti (nejde ani o slušnost ale spolehlivost, odpovědnost a týmového ducha a to u spousty dětí opravdu nenajdeš) a neaktivní lidé. Takže promiň ale odpusť si své "moderní připomínky o toxic konverzaci" nic toxic na tom není, je to jen o špatných zkušenostech s dětmi. Víš co je to třeba týmová práce, spolupráce mezi hráči atp. ? Jsi asi mladý tak ještě asi některé věci nemůžeš plně chápat, to je pořádku ale časem pochopíš že "hrát si jak každý chce" jde pouze pokud hraješ sám za sebe a ne pro tým a no pokud to máš takto tak bych tě v týmu nikdy nechtěl.

 

P.S.:  "Berte to tak, že když si budete řikat že to bude nanic tak to tak vážně bude jelikož to sami přivoláte svojí náladou a vyjadřováním."

 

Sorry ale tohle jsou od tebe opravdu jen blbé kecy.

 

PPS: Ke startu nového serveru právě dojít nemělo a došlo k němu jen z ekonomických důvodů provozovatele hry. 

Nemám ani jsem neměl v plánu někomu nadávat. Jenže víš co je problém? 

 

 

P.S.:  "Berte to tak, že když si budete řikat že to bude nanic tak to tak vážně bude jelikož to sami přivoláte svojí náladou a vyjadřováním."

Sorry ale tohle jsou od tebe opravdu jen blbé kecy.

 


Takhle to funguje vždycky jen si vem, že když přijde někdo do týmu bude otrávenej a bude nadávat nepředá dobrou náladu, nevim proč jsi hned vyjel že to jsou blbé kecy, když každej může mít svůj názor. Jinak co se  odpovědnosti a týmového ducha týče ano to není u mnoho dětí, tenhle názor zdílím i já jsem takovej byl, ale už cca půl rok jsem v Me Fusto snažím se pomáhat nováčkům a předávat zkušenosti (jen to o čem jsem si 100% jistý, že to funguje). Možná to je tím, že mě ke hře přivedl jeden (už dospělý) člověk, pro tým se snažím dělat maximum (i když nejsem a nechci být důstojníkem) a promiň ale toxic tu někdy vážně je a né jenom tady ale i v SZ na HZ. Ano jsou to tvoje zkušenosti a máme je dost podobný. To že jsem dítě O.K. nechápu všechno, ale přece ani jako dospělej nemůžeš pochopit všechno. Podle mě jde tu o to, že jak mile vidíte dítě tak ho přihodíte k ostatním a jeho názor berete nepodstatně. Kdyby to na co jsi zareagoval, že to jsou blbé kecy napsal moderátor tak budeš souhlasit ;)



#37 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 11 březen 2019 - 02:57

Nemám ani jsem neměl v plánu někomu nadávat. Jenže víš co je problém? 

 

 

P.S.:  "Berte to tak, že když si budete řikat že to bude nanic tak to tak vážně bude jelikož to sami přivoláte svojí náladou a vyjadřováním."

Sorry ale tohle jsou od tebe opravdu jen blbé kecy.

 

Takhle to funguje vždycky jen si vem, že když přijde někdo do týmu bude otrávenej a bude nadávat nepředá dobrou náladu, nevim proč jsi hned vyjel že to jsou blbé kecy, když každej může mít svůj názor. Jinak co se  odpovědnosti a týmového ducha týče ano to není u mnoho dětí, tenhle názor zdílím i já jsem takovej byl, ale už cca půl rok jsem v Me Fusto snažím se pomáhat nováčkům a předávat zkušenosti (jen to o čem jsem si 100% jistý, že to funguje). Možná to je tím, že mě ke hře přivedl jeden (už dospělý) člověk, pro tým se snažím dělat maximum (i když nejsem a nechci být důstojníkem) a promiň ale toxic tu někdy vážně je a né jenom tady ale i v SZ na HZ. Ano jsou to tvoje zkušenosti a máme je dost podobný. To že jsem dítě O.K. nechápu všechno, ale přece ani jako dospělej nemůžeš pochopit všechno. Podle mě jde tu o to, že jak mile vidíte dítě tak ho přihodíte k ostatním a jeho názor berete nepodstatně. Kdyby to na co jsi zareagoval, že to jsou blbé kecy napsal moderátor tak budeš souhlasit ;)

Promiň ale tvoje dedukce, že něco bude špatně jen proto, že to většina tvrdí je hloupost. Buďto bude vše v pořádku a ti lidé co tvrdili opak neměli pravdu, nebo to bude špatné tak jak většina tvrdí ale ne proto, že to tvrdí ale protože měli pravdu. 

 

S tím co jsi napsal bych nesouhlasil ani kdyby to tvrdil sám pán bůh.

 

Rozumíme si teď ?

 

Ještě by mne zajímalo co považuješ za "toxic" ? 

 

Já jsem už starší a jsem celkem citlivý na tyto moderní výrazy, které se velmi často používají v případě potřeby diskvalifikace nějakého nepohodlného názoru.

(jak jsi sám předvedl, lidé tu napsali své názory, podle svých zkušeností a ty jsi je šmahem označil jako "toxic" tím pádem něco špatného.)

 

Chápeš co jsem tím chtěl říci ?

 

P.S.: všechny tvé vlastnosti a ochota pomoci nováčkům tě šlechtí, bohužel statistika a osobní zkušenosti lidí (i moje) jsou proti tobě. 

Tím chci říci, že když přijdeš do nového týmu tak si budeš muset své jméno vybudovat a ukázat tam jaký jsi a pak tě budou v týmu dobře brát. Bohužel to většinou nejde hned právě kvůli zkušenostem z dřívějška.

To taky není nic "toxic" to jsou pouze zkušenosti.

Jako příklad: desetkrát tě pokouše pes, potkáš jiného psa ale už budeš sakra opatrný.

 

Já kromě toho co považuješ za "toxic" jsem nechtěl na tebe útočit, kéž bychom měli více hráčů jako ty ale s některými věcmi nesouhlasím a něco mi prostě přišlo jako blbost.


Příspěvek upravil Ugzuk: 11 březen 2019 - 03:15


#38 mira1

mira1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 11 březen 2019 - 03:41

Od kolika hodin začne? Děkuji za odpověď :)

#39 mira1

mira1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 11 březen 2019 - 03:41

Od kolika hodin začne? Děkuji za odpověď :)

#40 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 11 březen 2019 - 03:50

Počítám od zítra 9:00.


Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních