Skočit na obsah


Fotka

Bojkot Heroconu na levelovanie pomocnikov!!!!


  • Please log in to reply
22 odpovědí na toto téma

#21 Choroba

Choroba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Svrab
  • Tým:Alkáči

Odesláno 04 červenec 2019 - 10:27

Moji milí...  ;)

Když už chceme něco bojkotovat, navrhuji bojkotovat HC, který bude příští týden - útoky na zločince. Tento HC byl před měsícem a přijdeš mi, že ho dávají cíleně, jelikož při něm někteří hráči hází jeden donut za druhým (vím o čem mluvím, taky jsem to tak dřív hrála, než jsem se probrala). Dávají ho často proto, že ti, co háží, si na to ty donuty musí kupovat a to je potom rejže!!!!

Takže co takhle nehrát HC na zločince?  :P

Přeji hezký den  (smug)


Alkohol je zlo!!! My s ním bojujeme tak, že ho chceme všechen vypít ze světa!

Hledáme spolubojovníky, jejichž játra jsou dost odolná a žaludky bezedné.

Alkáči forever!!!

    (drinks2)  (drinks)  (drinks2)   


#22 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 200 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 04 červenec 2019 - 11:07

Ahoj,

 

Proč bojkotovat? Každý HeroCon má svoje výhody, ale i nevýhody. O těch konspiracích, že vývojáři dávají schválně HeroCony pro výdělek, se můžeme jen dohadovat. Každému se líbí jiný HeroCon, já mám třeba levelování pomocníků rád, ale nemám rád útoky na hráče, takže s takovouhle nám tu brzo zůstanou 2 HeroCony, které se budou střídat furt dokolečka. Myslím, že by se měl každý smířit s tím, jak to je, protože možná vám se to nelíbí, ale je tu spousta lidí, kterým ano.

 

S přáním hezkého dne, Sulrii :)



#23 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 04 červenec 2019 - 04:13

Ahoj,

 

Proč bojkotovat? Každý HeroCon má svoje výhody, ale i nevýhody. O těch konspiracích, že vývojáři dávají schválně HeroCony pro výdělek, se můžeme jen dohadovat. Každému se líbí jiný HeroCon, já mám třeba levelování pomocníků rád, ale nemám rád útoky na hráče, takže s takovouhle nám tu brzo zůstanou 2 HeroCony, které se budou střídat furt dokolečka. Myslím, že by se měl každý smířit s tím, jak to je, protože možná vám se to nelíbí, ale je tu spousta lidí, kterým ano.

 

S přáním hezkého dne, Sulrii :)

Zatím to tak vypadá že jsou jen 2 nebo 3 HC vývojáři střídají snad jen 3 HC a občas dají nějaký jiný dříve byl rozestup mezi HC vždy několik týdnu a teď je to třeba jen 14 dní s tím že se opakují HC kde se vydělává a tím pádem jsou časově náročné. Ve hře jsou i Hc které nejsou časově náročné a dlouho tu nebyli. A i já osobně si myslím že by už v HC  mohli udělat změnu a dát nějaké které dlouho nebyli 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních