Skočit na obsah


Fotka

Přeskakování konverzace


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
6 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 28 červenec 2019 - 05:52

Zdravím,
minulé téma už je uzamčené, tak to sem bohužel musím napsat znovu.
Přestaňte proboha už přidávat nové místnosti, které si stejně jen tak někdo nepostaví, poněvadž úkryt je na dlouho celkově a začněte už řešit velké chyby jako je například toto.
Dnes jsem opět musela mazat zprávu, která si sama jen tak přeskočila k někomu jinému a navíc mi potom nešla ani danému hráči vložit do konverzace.
....
:(
  • SojiGames se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Rimischonie

Rimischonie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • LocationPraha
  • Server:CZ4
  • Postava:Rimi

Odesláno 28 červenec 2019 - 06:21

Vazena a co s tim maji spolecneho nasi moderatori  :D


Hello  ;) Aktivní Germany server.  NeprovdanaM z cz4 zaměnuje lidi :D  sem zpet a jsem rad.


#3 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 28 červenec 2019 - 06:28

Ahoj

s týmto moderátori naozaj nič neurobia. Game developeri pridávajú tieto veci lebo niektorí ľudia už majú vymaxované úkryty tak im dávajú nejaký ďalší zmysel aby v tom pokračovali a trochu viac ich zamestnali. Keď si to tak vezmeš tak aj keď pridajú ďalších 50 miestností hre to nejako extra neublíži, jediné negatívum je naozaj len to, že čas venovaný tomuto pridávaniu mohol ísť skutočne na podstatnejšie veci ako fixovanie bugov.


  • Saara a Rimischonie klikli "Líbí se mi"
Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 28 červenec 2019 - 08:47

Vazena a co s tim maji spolecneho nasi moderatori  :D

a kam to má napsat??? vždy ti řeknou piš nápad na forum aby se mohli vyjádřit aj ostatní, tak se uklidni chytrolíne :D :D


  • Saara se toto líbí

#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 29 červenec 2019 - 08:49

Ahoj
s týmto moderátori naozaj nič neurobia. Game developeri pridávajú tieto veci lebo niektorí ľudia už majú vymaxované úkryty tak im dávajú nejaký ďalší zmysel aby v tom pokračovali a trochu viac ich zamestnali. Keď si to tak vezmeš tak aj keď pridajú ďalších 50 miestností hre to nejako extra neublíži, jediné negatívum je naozaj len to, že čas venovaný tomuto pridávaniu mohol ísť skutočne na podstatnejšie veci ako fixovanie bugov.


Ano, moderátoři s tím nic neudělají, ale mají to vývojářům sdělit, od toho tu v podstatě jsou. Nebo ne? Jestli ne, tak to tedy nahlásím rovnou na podporu.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 29 červenec 2019 - 09:43

Ahoj
s týmto moderátori naozaj nič neurobia. Game developeri pridávajú tieto veci lebo niektorí ľudia už majú vymaxované úkryty tak im dávajú nejaký ďalší zmysel aby v tom pokračovali a trochu viac ich zamestnali. Keď si to tak vezmeš tak aj keď pridajú ďalších 50 miestností hre to nejako extra neublíži, jediné negatívum je naozaj len to, že čas venovaný tomuto pridávaniu mohol ísť skutočne na podstatnejšie veci ako fixovanie bugov.


A co se týče těch místností, tak bych opravdu ráda viděla úkryt hráče, který už v něm nemá co dělat. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 29 červenec 2019 - 11:13

Zdravím, každé má své výhody nové místnosti nám teď pomáhají k mincím, zkušenostem a různým věcem ve hře. Na druhou stranu je to zase zbytečnost protože ne každý hned ty místnosti chce protože má plno všude a přidání dalšího volného místa je časově náročné. Oprava chyb jako je například přeskakování chatu. Těchto chyb si já osobně všímám čím dál více a pokusím se někam tento nápad na opravu přesunout aby třeba v další aktualizaci byla tato chyba opravena.

Přeji hezký zbytek dne :)


  • Saara se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních