Skočit na obsah


Fotka

Herocon lvl pomocníků


  • Please log in to reply
8 odpovědí na toto téma

#1 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 02 srpen 2019 - 08:48

tak já nevím co k tomu říct :D  copak zaobalíme to nějakou akcí k tomu. škoda že mě nemůžete poradit čísla do sporty pokud by to bylo přesné jako tento hc bral bych euro jackpot, pač hc je přeci o náhodě a tento hc se prostě tak náhodně objevuje...

 

pojďme hádat další hc- za mě---útok na zločince :D :D :D

 

běžte už fakt někam, z hry se nestává hra a zábava ale příšerný hnus 


  • Saara se toto líbí

#2 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 02 srpen 2019 - 09:28

Útok na zločince/ Modifikace.

 

Poprosím tu slibovanou snídani včetně chlebu s nutelou a horkého čaje.


  • yuri9boyka se toto líbí

#3 LeosCZ

LeosCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Bestie






Odesláno 05 srpen 2019 - 09:56

Vidím to na zločince :D



#4 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 srpen 2019 - 06:36

Souhlas, je to trapárna !



#5 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 06 srpen 2019 - 07:51

Čus,

 

tak místo toho totálně, ale totálně zbytečného psaní na foro, kde si toho žádný Německý vývojář nevšimne, byste mi mohli třeba sehnat na vývojáře číslo, abych jim mohl třeba vynadat, že si dávají HeroCony jak je libo... Pokud vím, je tu o tomhle topick už asi 5x za měsíc a ničeho se nedocílilo... Ted se čeká zase pro změnu co?



#6 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 06 srpen 2019 - 03:49

Čus,

 

tak místo toho totálně, ale totálně zbytečného psaní na foro, kde si toho žádný Německý vývojář nevšimne, byste mi mohli třeba sehnat na vývojáře číslo, abych jim mohl třeba vynadat, že si dávají HeroCony jak je libo... Pokud vím, je tu o tomhle topick už asi 5x za měsíc a ničeho se nedocílilo... Ted se čeká zase pro změnu co?

to máme dělat my? od toho jste tam snad vy moderátoři ne, a pokud vím tak podpora vždy napíše podělte se na fórum ať se vyjádří ostatní hráči. takže vaši práci opravdu dělat nebude, vy máte posouvat nápady výše :D



#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 srpen 2019 - 05:25

to máme dělat my? od toho jste tam snad vy moderátoři ne, a pokud vím tak podpora vždy napíše podělte se na fórum ať se vyjádří ostatní hráči. takže vaši práci opravdu dělat nebude, vy máte posouvat nápady výše :D


To máš pravdu, že jsou tu od toho, ale každopádně už to nahoře určitě ví, no a pokud je to na Němcích, tak nám nepomůže asi ani anděl strážný. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 07 srpen 2019 - 07:35

to máme dělat my? od toho jste tam snad vy moderátoři ne, a pokud vím tak podpora vždy napíše podělte se na fórum ať se vyjádří ostatní hráči. takže vaši práci opravdu dělat nebude, vy máte posouvat nápady výše :D

Řešíte to tady už asi po 50... Kdyby to k něčemu bylo, tak se to snad už dávno změní, ne? Bohužel nevím, jak mám Německým vývojářům vůbec dokázat, že si ty HeroCony dávají jak chtějí a není to jen blbá náhoda... Tohle určitě není jediné foro, kde se to řeší... Řeší se to i na německém a ani tam to nepomohlo <<<. Ted mi prosím řekněte tedy, co máme dělat my, tady v tom malém drobku mezi servery. 


  • Saara se toto líbí

#9 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 srpen 2019 - 09:23

Řešíte to tady už asi po 50... Kdyby to k něčemu bylo, tak se to snad už dávno změní, ne? Bohužel nevím, jak mám Německým vývojářům vůbec dokázat, že si ty HeroCony dávají jak chtějí a není to jen blbá náhoda... Tohle určitě není jediné foro, kde se to řeší... Řeší se to i na německém a ani tam to nepomohlo <<<. Ted mi prosím řekněte tedy, co máme dělat my, tady v tom malém drobku mezi servery.


Přesně tak. Jsme proti nim prd. A tak to je i u jiných her, kterým velí Německo.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních