Skočit na obsah

Fotka

"Full Moon Příběh"

• Please log in to reply
3 odpovědí na toto téma

#1 Soares

Soares

Advanced Member

• Team Hero Zero
  • 36 Příspěvků:
  • LocationLisbon, Portugal
  • Server:CZ1

Odesláno 11 srpen 2019 - 05:36

CZ.png

CZ.png

• Jak tyto obrázky souvisejí?
• Pomocí těchto tří obrázků vytvořte příběh.
• Váš příběh musí odkazovat na všechny tři obrázky.
• Váš příběh by měl být mezi 200-400 slovy.
• Publikujte text v sekci „Událost fóra“ vytvořenou pro tuto událost.
• Do své položky musíte přidat své uživatelské jméno a server: PŘÍKLAD: Nuno UK1
• Použij svou představivost!
• Akce bude probíhat po dobu 10 dní ;)

Pravidla
• Nepoužívejte více účtů, budete diskvalifikováni z události.
• Každá osoba může získat pouze jednu cenu, na 1 účet a pouze na 1 serveru.
• Nepoužívejte nelegální slova, budete diskvalifikováni.
• Kopírování příběhu předchozího hráče je zakázáno. Bez upozornění budete diskvalifikováni za plagiát. Z tohoto důvodu je úpravovaní zakázáno. Před zveřejněním zkontrolujte svou práci.
• Za celou událost můžete získat pouze jednu odměnu (pouze jednu odměnu na uživatele).
• Existují například tržní / serverová omezení: pokud se účastníte události Uk fóra, můžete získat odměnu pouze na Uk serverech.
• Po odeslání nemůžete upravovat své příspěvky. Upravené odpovědi budou diskvalifikovány.
• Pokud dojde k chybě v pravopisu názvu vašeho účtu nebo serveru, upozorněte moderátora pomocí tlačítka „Nahlásit“ na svém příspěvku. Vysvětlete, co je třeba změnit! Moderátor poté vaši žádost zkontroluje a chybu opraví.

Ceny
• Všichni účastníci obdrží 7 dní 50% booster na schopnosti a 7 dní 50% booster na mise.

Čas
• Tato událost se bude konat mezi 14. srpnem a 23. srpnem
• Ceny událostí budou doručeny do 31. srpna.

BAVTE SE!!!

HZ-Full-Moon.png

• Saara a Sulrii klikli "Líbí se mi"

#2 Saara

Saara

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 108 Příspěvků:

Odesláno 14 srpen 2019 - 09:22

Jednou v noci, když byl zrovna měsíc v úplňku se v mé oblíbené hře Hero Zero objevil zločinec. V tu noc se mi ještě spát nechtělo, a tak jsem se rozhodla, že začnu na toho zločince útočit. Uběhlo několik minut a zločinec byl pořád ve městě a stále měl spoustu života. Bylo mi jasné, že ho neporazím, ostatně se mi to nepodařilo nikdy, ale doufala jsem, že ho za chvíli porazí nějaký jiný hráč a já se pak budu moci jít kochat měsíčním svitem k oknu. Po nějaké době, když už se mi začínaly zavírat oči, bylo jasné, že poražen nebude. Přeci jen byla temná noc a většina lidí už spala. Říkala jsem si jestli mám pokračovat a nebo to zabalit, ale klikala jsem na něj dál. Uběhla asi hodina a zločinec uprchl. Řekla jsem si, nevadí, jindy se to podaří. Vypla jsem Hero Zero, šla k oknu a co se nestalo. Měsíc někam zmizel, takže jsem z okna viděla jen tmu. Zdálo se, že nesvítí nikde ani jedno světýlko. Sice jsem měla výhled do přírody ve které bylo jen pár menších domků, ale pak mi došlo, že nesvítí ani pouliční lampy. Za tu dobu co jsem z toho okna koukala jsem si neuvědomila, že ani u mě doma nic nesvítí. Vypli proud. Došla jsem si tedy pro svíčku a v ten moment jsem byla ráda, že jsem stihla Hero Zero dohrát a nekochala se měsícem. :)

Tento příběh je smyšlený a nepopisuje žádnou skutečnou osobu ani událost.

Saary CZ1

#3 SlavistaOndra

SlavistaOndra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:SlavistaOndra
  • Tým:MÁME NA TO

Odesláno 14 srpen 2019 - 10:18

Byl večer jedné nádherné noci.
Náš hrdina Goodman seděl na svém koženém gauči a díval se na nekonečný seriál Zubařská ordinace v modré zahradě.
V tom se na obrazovce objevil nápis.
Nápis zněl: "Jdu ukrást Měsíc."
Goodman věděl od koho tento vzkaz byl.
Byl od Goodmanova dávného nepřítele Badmana známého zločince z Brna, který Goodmana ještě nikdy neporazil.
Když zmizel nápis z obrazovky tak Goodman dokončil zbytek energie v HERO ZERO, zhlédl zbytek dílu svého oblíbeného seriálu a šel na věc.
Když přišel k Badmanovi domů uviděl na dveřích jen další kus papíru.
Na papíru bylo napsáno: Čekám na tebe na Petříně, máš půl hodiny.
Od Badmanova sídla pod Hlavní nádražím je na Petřím dlouhá cesta.
Tak Goodman nasedl na tramvaj číslo 9 a jel.
Když Goodman vyjel lanovkou na Petřín, uviděl místo rozhledny velký laserový vypínač na zmenšování věcí.
Po chvíli se objevil Badman s hotdogem v pravé ruce a v levé ruce držel ovladač na vysílač.
Badman začal vysvětlovat jaký je jeho plán na zmenšení Měsíce a jak vysílač funguje.
Goodmana to nezajímalo tak k němu přišel a vysílač mu sebral a svázal ho k lampě.
Odvedl ho do vězení jménem Azkablanka.
Toto vězení je nejbezpečnější a nejnehlídanější vězení na světě.
Toto vězení je bez ostrahy.
Když se Goodman vrátil domů a lehnul si na svůj gauč, zapnul mobil, zapnul HERO ZERO a byl šťastný.
ZÁVĚR:
Badman byl odsouzen za pokus o krádež Měsíce na 1 měsíc obecně prospěšných prací.
Goodman dostal odměnu v hodnotě 70 donutů.
KONEC.

SlavistaOndra
CZ3
  • SlavistaOndra se toto líbí

#4 Martin1

Martin1

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy

Odesláno 15 srpen 2019 - 09:53

Bolo 21:00 večer a hrdina Mart289 hral hru Hero Zero keď v tom dostal od Filipa zprávu na svoju superhrdinskú vysielačku kde bolo napísané : "Yoyodyne práve postavil svoje nové výzkumné centrum na Mesiaci a vedie ho zločinec Menno Arterius. Musíš ich zastaviť". Keď Mart289 uvidel toto meno tak sa zhrozil. Pamätal si že s ním bojoval pred 5 rokmi a boj skončil remízou no tentokrát bol pripravený ho poraziť aj keď vedel že bude nebezpečnejší lebo sa spojil s Yoyodynom. Mart289 neváhal ani sekundu, vstal zo svojho kresla a utekal do svojho hrdinského úkrytu. Vošiel do kybernetického  výzkumného laboratória kde sa už dlho pokúšal postaviť teleport. Pomyslel si že toto je ten správny čas na jeho otestovanie. Do jeho vyhľadávača napísal Mesiac a vošiel do teleportu. Bohužiaľ sa niečo pokazilo a Mart289 sa ocitol na streche Yoyodynského veliteľstva vo Švajčiarsku. Myslel si že je koniec no zrazu sa nad ním objavila Yoyodynská vesmírna loď ktorá prenášala náklad na mesiac. Náš hrdina pomocou svojich topánok s tryskami rýchlo vyletel k vesmírnej lodi. Našťastie dvere do nákladového priestoru boli stále otvorené takže vošiel dnu kde sa schoval do jednej prázdnej krabice. Keď loď pristala na mesiaci tak hrdinu v krabici priviezli dovnútra zariadenie. Keď Mart289 vyliezol tak sa rozhliadol a zistil že je v skladisku (na stanici bola atmosféra ako na zemi a dalo sa tam dýchať). Išiel k dverám na ktorých bolo napísane : "Schody do veliteľskej kancelárie". Dvere boli bohužiaľ zamknuté a na odomknutie potreboval kartu ktorú mal iba veliteľ alebo dôstojníci. Mart289 uvidel ako z vedľajších dverí vchádza zamestnanec Yoyodynu. Hrdina sa k nemu potichu zakradol, omráčil ho a vzal mu jeho kartu. Mal šťastie že ten zamestnanec bol dôstojník. Kartou potom otvoril dvere a utekal po schodoch do kancelárie. Hore ho čakali ďalšie dvere ktoré boli sklenené a našťastie odomknuté. Potichu sa pozrel cez sklo a uvidel Menna Arteriusa ako sa prechádza po kancelárii. Neváhal ani chvíľu, vzal si do ruky svoj bambusový meč a vrhol sa na zločinca. Menno Arterius boli silný a ľahko jeho útoky odrážal. Mart289 si myslel že je s ním koniec keď si zrazu spomenul na jednu fintu z jeho obľúbenej knihy a tá mu zachránila život. Sekol Arteriusa do rebra, potom do nohy a nakoniec dostal aj jednu po hlave. Zločinec omdlel a Mart289 nevedel čo teraz. Zločinca síce porazil ale potreboval sa dostať späť na Zem, porozhliadol sa po kancelárii a v rohu uvidel teleport. Do vyhľadávača napísal svoju adresu, zobral zločinca na plece a vstúpil do teleportu ktorý našťastie fungoval. Ocitol sa späť v jeho úkryte. Zločincovi zalepil ústa a zamkol ho v dielni. Mart289 sa potom išiel konečne vyspať. Ráno išiel do dielne kde našiel zločinca ako sa snaží kričať o pomoc. Mart289 ho omráčil, položil ho do a auta a odviezol ho na policajnú stanicu. Policajný veliteľ sa hrdinovy štedro odmenil. Dostal medailu aj bedňu plnú donutov. 

KONIEC

Mart289  CZ1

Mart289  (donut)  ;)

Za tím HeroesArmy !

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních