Skočit na obsah


Fotka

Problém jednoho s členů hry HZ

problém člen pomoc

Best Answer Sulrii , 30 srpen 2019 - 05:40

Ahoj,

 

veškeré potřebné informace do budoucna už ti poslala Saara. Po tom, co jsi mi napsala, že je vše v pohodě, tak to pokládám za vyřešené a zamknu to. Pokud bys chtěla něco dodat nebo cokoliv, tak mi napiš soukromou zprávu a já ti to odemknu.

 

 

Hezký zbytek dne, Sulrii.

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
2 odpovědí na toto téma

#1 Katarina Castelli

Katarina Castelli

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1
  • Postava:DoveCameron
  • Tým:NoRespect

Odesláno 30 srpen 2019 - 03:23

Ahoj já jsem Katarina

A je u mně jeden kluk nebo chlap který mu je 22 let ale chová se zvláštně jmenuje se blbeček185472369 potřebuji vědět o tomhle člověku hodně informací, protože neustále používá vůlgarní slova například p*čo a další nechutné zpávy prosím poradtě mi děkuji 



#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 30 srpen 2019 - 04:29

Ahoj já jsem Katarina
A je u mně jeden kluk nebo chlap který mu je 22 let ale chová se zvláštně jmenuje se blbeček185472369 potřebuji vědět o tomhle člověku hodně informací, protože neustále používá vůlgarní slova například p*čo a další nechutné zpávy prosím poradtě mi děkuji


Ahoj, pokud jsi chytrá holka, tak by Ti mělo dojít, že informace o hráčích Ti nikdo neposkytne. A ani mnohdy ty informace nikdo nemá. Hráči často i lžou o věku atp. Dívala jsem se a hráče s levelem 4 bych nejspíše neřešila a prostě a jednoduše ho vyhodila z týmu. A pokud nejsi velitelka týmu, tak velitele požádej ať ho vyhodí nebo odejdi jinam.
Každý tým má určitá pravidla a ve většině týmů se za vugaritu hráči vyhazují. V tomto Ti fórum nijak nepomůže. Já osobně jsem se ve svém týmu setkala taky s podobnými hráči, takže bych o tom mohla napsat slohovku. :D

Jinak hezkou zábavu a neřeš každého pitomečka. ;)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 30 srpen 2019 - 05:40   Best Answer

Ahoj,

 

veškeré potřebné informace do budoucna už ti poslala Saara. Po tom, co jsi mi napsala, že je vše v pohodě, tak to pokládám za vyřešené a zamknu to. Pokud bys chtěla něco dodat nebo cokoliv, tak mi napiš soukromou zprávu a já ti to odemknu.

 

 

Hezký zbytek dne, Sulrii.







Also tagged with one or more of these keywords: problém, člen, pomoc

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních