Skočit na obsah


Fotka

Obojek a drahokam

Obojek a drahokam

Best Answer Saara , 08 říjen 2019 - 02:50

to je jedno nemělo by to tak být vůbec, pač pomocník nevydrží věčně a pokaždé když ho budeš vylepšovat budeš tolik platit a ještě to hledat někde v sekáči? prostě už delší dobu hra jede na to vytřískat s hráčů co to jde, než se hra pohřbí úplně. pač když servery cz 1 a cz 2 šli dolů jen chytrák by udělal další 2 cz servery kde je to teď v ještě větší prdeli :D :D

Jinak s tím, že pomocník nevydrží věčně moc nesouhlasím. Po levelu 300 se už defakto schopky moc nezvyšují, tudíž s klidem stačí jeden nejsilnější. Tomu předat schopky, ty se přizpůsobí levelu, jelikož se vrátí na úroveň 1. Potom dát teprve obojek a drahokam a je to.
(Nemluvě o tom, že se schopky mohou kdykoliv přerozdělit. Ovšem zůstává otázka, zda se potom taky neztratí obojek s drahokamem. Takže bych ho využila opravdu až nakonec.) Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
14 odpovědí na toto téma

#1 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 06 říjen 2019 - 07:33

Dobrý den, děláte si srandu, když mám pomocníka s obojkem a drahokamem, že když potom změním jednu jeho vlastnost, že příjdu o obojek v hodnotě 19.donutů a epický drahokam v hodnotě 49.donutů, takže celkem 68.donutů v niveč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kterej chytrej kretén tohle vymyslel, chci kompenzaci a vůbec pro všechny hráče za všechny chyby ve hře a za vaši nečinost omluvu a velkou  kompenzaci. :S  (angry)  (idea) 


Příspěvek upravil Miky: 06 říjen 2019 - 07:46

  • Saara se toto líbí

#2 ElRetumi

ElRetumi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 07 říjen 2019 - 07:41

:D  :D  :D  :D  :D  :D



#3 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 07 říjen 2019 - 09:23

Dufam, ze je to iba bug a ze ti to vratia pretoze ak to tak ma byt tak je to zmrdstvo majvyssieho kalibru, ze na to hraci neboli vopred upozorneni....



#4 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 07 říjen 2019 - 11:12

Ahoj,

prosím ťa vytvor ticket na support. Tam ti budú podľa mňa viac schopní pomôcť. Ale tiež uznávam, že ak tam nie je varovanie tak je to trochu zavádzajúce.


Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 říjen 2019 - 11:36

Dobrý den, děláte si srandu, když mám pomocníka s obojkem a drahokamem, že když potom změním jednu jeho vlastnost, že příjdu o obojek v hodnotě 19.donutů a epický drahokam v hodnotě 49.donutů, takže celkem 68.donutů v niveč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kterej chytrej kretén tohle vymyslel, chci kompenzaci a vůbec pro všechny hráče za všechny chyby ve hře a za vaši nečinost omluvu a velkou kompenzaci. :S (angry) (idea)

Myslíš když mu dáš od jiného mazlíka schopnost nebo myslíš když mu přerozdělíš schopky?
Tak jako tak to je teda masakr.. :(
Ale když nad tím tak přemýšlím, tak při změně schopky se mazlík vrátí na úroveň 1, takže mu asi drahokam zmizí, ale nemělo by to tak být. A pokud ano, měla na to hra upozornit, aby hráči nasazovali drahokamy až v momentě, když už na mazlovi nic měnit nechtějí.

Příspěvek upravil Saara: 07 říjen 2019 - 11:39

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 08 říjen 2019 - 08:58

Myslíš když mu dáš od jiného mazlíka schopnost nebo myslíš když mu přerozdělíš schopky?
Tak jako tak to je teda masakr.. :(
Ale když nad tím tak přemýšlím, tak při změně schopky se mazlík vrátí na úroveň 1, takže mu asi drahokam zmizí, ale nemělo by to tak být. A pokud ano, měla na to hra upozornit, aby hráči nasazovali drahokamy až v momentě, když už na mazlovi nic měnit nechtějí.

to je jedno nemělo by to tak být vůbec, pač pomocník nevydrží věčně a pokaždé když ho budeš vylepšovat budeš tolik platit a ještě to hledat někde v sekáči?  prostě už delší dobu hra jede na to vytřískat s hráčů co to jde, než se hra pohřbí úplně. pač když servery cz 1 a cz 2 šli dolů jen chytrák by udělal další 2 cz servery kde je to teď v ještě větší prdeli :D :D


  • Saara se toto líbí

#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 08 říjen 2019 - 01:20

to je jedno nemělo by to tak být vůbec, pač pomocník nevydrží věčně a pokaždé když ho budeš vylepšovat budeš tolik platit a ještě to hledat někde v sekáči? prostě už delší dobu hra jede na to vytřískat s hráčů co to jde, než se hra pohřbí úplně. pač když servery cz 1 a cz 2 šli dolů jen chytrák by udělal další 2 cz servery kde je to teď v ještě větší prdeli :D :D

Jo, no. Vždyť které dítě si tohle všechno může dovolit. A to se kolikrát děcka diví, že tu hru hrajou i dospěláci. :D
Zkrátka dětská hra pro dospělé, ale i tak je už totálně přeplácaná. Šíleně drahé věci, které ani tu hodnotu nemají, směšné odměny za několik dní práce, stále nevyřešené chyby atd...
Jiné hry se dají bez problémů hrát i bez jakéhokoli placení, ale u této hry to téměř neplatí...

Příspěvek upravil Saara: 08 říjen 2019 - 01:24

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 08 říjen 2019 - 02:50   Best Answer

to je jedno nemělo by to tak být vůbec, pač pomocník nevydrží věčně a pokaždé když ho budeš vylepšovat budeš tolik platit a ještě to hledat někde v sekáči? prostě už delší dobu hra jede na to vytřískat s hráčů co to jde, než se hra pohřbí úplně. pač když servery cz 1 a cz 2 šli dolů jen chytrák by udělal další 2 cz servery kde je to teď v ještě větší prdeli :D :D

Jinak s tím, že pomocník nevydrží věčně moc nesouhlasím. Po levelu 300 se už defakto schopky moc nezvyšují, tudíž s klidem stačí jeden nejsilnější. Tomu předat schopky, ty se přizpůsobí levelu, jelikož se vrátí na úroveň 1. Potom dát teprve obojek a drahokam a je to.
(Nemluvě o tom, že se schopky mohou kdykoliv přerozdělit. Ovšem zůstává otázka, zda se potom taky neztratí obojek s drahokamem. Takže bych ho využila opravdu až nakonec.)

Příspěvek upravil Saara: 08 říjen 2019 - 02:55

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#9 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 09 říjen 2019 - 11:13

Jinak s tím, že pomocník nevydrží věčně moc nesouhlasím. Po levelu 300 se už defakto schopky moc nezvyšují, tudíž s klidem stačí jeden nejsilnější. Tomu předat schopky, ty se přizpůsobí levelu, jelikož se vrátí na úroveň 1. Potom dát teprve obojek a drahokam a je to.
(Nemluvě o tom, že se schopky mohou kdykoliv přerozdělit. Ovšem zůstává otázka, zda se potom taky neztratí obojek s drahokamem. Takže bych ho využila opravdu až nakonec.)

tak pokud máš pomocníka od lvl 300 a myslíš že už ho nebude třeba vylepšovat, tak to si trochu mimo, já mám pomocníka nového chvíli a už sem viděl pomocníka +100 cca takže pokud nechceš mít pomocníka -1000 apod tak zase na věčnost ho nemáš, ale samozřejmě jde to u vyšší lvl pomaleji, ale ne zase tak



#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 09 říjen 2019 - 11:26

tak pokud máš pomocníka od lvl 300 a myslíš že už ho nebude třeba vylepšovat, tak to si trochu mimo, já mám pomocníka nového chvíli a už sem viděl pomocníka +100 cca takže pokud nechceš mít pomocníka -1000 apod tak zase na věčnost ho nemáš, ale samozřejmě jde to u vyšší lvl pomaleji, ale ne zase tak

To je asi spíše pro hráče, kteří to jó řeší, ale popravdě jsem na tebe koukala na s1 a na levelu 500 nemáš o moc silnějšího pomocníka, ba naopak bych řekla, že schopky jsou téměř vyrovnané. Jinak pokud by se někdo chystal předat na levelu cca 500 schopku nějakému pomocníkovi, tak se potom opravdu přizpůsobí jeho levelu.
A upřímně, pokud mám vylepšeného pomocníka s obojkem, tak nebudu řešit nějakých 50 bodů navíc. :D Proto se to má dělat až na vyšším levelu, že.
Navíc za celou dobu co hraju mají pomocníci téměř vyrovnané schopky, ať mám level jakýkoliv. (Tím ale nemyslím level 60 - 100.) Něčeho mají více a něčeho méně. Ale není to nijak razantní, abych to řešila. :) Když tak přerozdělím a je.
A kdybych ho někdy chtěla vyměnit, tak si myslím, že nějakých 100 levelů mi určo tenhle vydrží. :D

Příspěvek upravil Saara: 09 říjen 2019 - 11:43

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#11 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 09 říjen 2019 - 06:09

To je asi spíše pro hráče, kteří to jó řeší, ale popravdě jsem na tebe koukala na s1 a na levelu 500 nemáš o moc silnějšího pomocníka, ba naopak bych řekla, že schopky jsou téměř vyrovnané. Jinak pokud by se někdo chystal předat na levelu cca 500 schopku nějakému pomocníkovi, tak se potom opravdu přizpůsobí jeho levelu.
A upřímně, pokud mám vylepšeného pomocníka s obojkem, tak nebudu řešit nějakých 50 bodů navíc. :D Proto se to má dělat až na vyšším levelu, že.
Navíc za celou dobu co hraju mají pomocníci téměř vyrovnané schopky, ať mám level jakýkoliv. (Tím ale nemyslím level 60 - 100.) Něčeho mají více a něčeho méně. Ale není to nijak razantní, abych to řešila. :) Když tak přerozdělím a je.
A kdybych ho někdy chtěla vyměnit, tak si myslím, že nějakých 100 levelů mi určo tenhle vydrží. :D

tak tvůj pomoc ztrácí 644 to jestli se ti zdá málo tak to potom jo, mě se to teda málo nezdá. ale ano pomocníci jsou špatně řešení, pač udělal sem nového a hned z dalšího bosse mě padnul pomocník + sice o drobné ale padnul a to je něco špatně že



#12 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 09 říjen 2019 - 06:25

tak tvůj pomoc ztrácí 644 to jestli se ti zdá málo tak to potom jo, mě se to teda málo nezdá. ale ano pomocníci jsou špatně řešení, pač udělal sem nového a hned z dalšího bosse mě padnul pomocník + sice o drobné ale padnul a to je něco špatně že


Nechápu tvé psaní, ale každopádně bych to až tak moc neřešila. Když pomocníkovi budeš předávat schopku, tak se ti vrátí na úroveň 1 a přizpůsobí se tvému levelu. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#13 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 12 říjen 2019 - 07:01

Dobrý den, děláte si srandu, když mám pomocníka s obojkem a drahokamem, že když potom změním jednu jeho vlastnost, že příjdu o obojek v hodnotě 19.donutů a epický drahokam v hodnotě 49.donutů, takže celkem 68.donutů v niveč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kterej chytrej kretén tohle vymyslel, chci kompenzaci a vůbec pro všechny hráče za všechny chyby ve hře a za vaši nečinost omluvu a velkou  kompenzaci. :S  (angry)  (idea) 


Ahoj,
zde mám pro tebe screen: https://prntscr.com/pifcos
Pokud sis to četl, tak jsi musel vědět, že ti modifka zmizne.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#14 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 14 říjen 2019 - 07:46

Díky za info, ale stále je tam psáno, že jen modifikace-drahokam, ale speciální-obojek o tom není ani řádek ???? Řeším to na podpoře a ti museli psát přímo vývojářům a zatím čekám co teda ?



#15 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 14 říjen 2019 - 10:37

Díky za info, ale stále je tam psáno, že jen modifikace-drahokam, ale speciální-obojek o tom není ani řádek ???? Řeším to na podpoře a ti museli psát přímo vývojářům a zatím čekám co teda ?


Ano, to je pravda. Asi tou modifikací je myšlen i obojek, ale úplně by stačil drahokam a obojek mohl zůstat. Už tak je ve hře vše drahé a téměř se to nedá najít v second handu. Člověk tedy investuje hodne i do toho, aby něco vůbec našel. :(
  • Tropen se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních