Skočit na obsah


Fotka

Popis HeroConu


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
7 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 31 říjen 2019 - 10:58

Zdravím,

pokud se neví přesně jaký je název nového HeroConu, bylo by fajn, aby se tu zapsal až v momentě, kdy se vědet bude. Furt jsme české fórum a tudíž by tu měl být jasný a zřetelný popis pro nás Čechy!

Mimochodem se po moderátorech většinou chce, aby uměli anglicky, ale takto špatně bych to v překladači dokázala přeložit a zkopírovat i já. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 ElRetumi

ElRetumi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 listopad 2019 - 08:24

Pokud nekdo z tymu GER  napsal blbost v Anglictine tak to nikdo neprelozi tak nechapu co tu resis chyba je v Anglictine .



#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 01 listopad 2019 - 08:49

Pokud nekdo z tymu GER napsal blbost v Anglictine tak to nikdo neprelozi tak nechapu co tu resis chyba je v Anglictine .

Ano, to může být, ale pokud by to sem někdo napsal hned, že bude HC na mise, tak bych se nemusela ptát atd. Preložila bych to a v momentě kdy bych zjistila, že je to nesmysl, ale věděla, že to budou mise, tak bych zkopírovala text z nějakého minulého od nás, ale s tím se nikdo patlat nechce, že. Raději se to sem tahle šoupne, ať si to hráči nějak přelouskají. :D To, že to tak zkopčila všechna fóra neznamená, že my taky musíme. :)
To tu řeším. :)

Příspěvek upravil Saara: 01 listopad 2019 - 08:52

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 ElRetumi

ElRetumi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 listopad 2019 - 08:58

Pokud napise nekdo blbost tak preklad bude taky blbost a prekladacem prekladat ? 



#5 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 01 listopad 2019 - 09:41

Abych to uvedl na pravou míru, to co je napsané jako Následující HeroCon, je přeložené tak, jak jsme to dostali v ENG verzi. Bohužel tady byla špatná komunikace mezi námi moderátory, já to přeložil ale nebyl jsem si jistý co přesně za HC to bude, tak jsem to sem ještě nevkládal, bohužel Tado bych moc aktivní a vložil to sem ještě dřív než já vůbec zjistil o co přesně se tedy bude jednat. Každopádně se pouze změnil popis HeroConu z předešlého. Dřív bylo 1 bod za každou splněnou misi, teď to změnili na 1 bod za každou získanou odměnu (z mise). Toť vše. 



#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 01 listopad 2019 - 09:57

Pokud napise nekdo blbost tak preklad bude taky blbost a prekladacem prekladat ?


Tys mě nepochopila, píšu, že jste věděli, že to bude HC na mise, páč mi to tady hned napsali. Takže stačilo pouze zkopčit nějaký starý text od nás z minulých HC. Chápeme se? :) :) Ale už je to jedno. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 01 listopad 2019 - 10:01

Abych to uvedl na pravou míru, to co je napsané jako Následující HeroCon, je přeložené tak, jak jsme to dostali v ENG verzi. Bohužel tady byla špatná komunikace mezi námi moderátory, já to přeložil ale nebyl jsem si jistý co přesně za HC to bude, tak jsem to sem ještě nevkládal, bohužel Tado bych moc aktivní a vložil to sem ještě dřív než já vůbec zjistil o co přesně se tedy bude jednat. Každopádně se pouze změnil popis HeroConu z předešlého. Dřív bylo 1 bod za každou splněnou misi, teď to změnili na 1 bod za každou získanou odměnu (z mise). Toť vše.

Jo, já to chápu, proto právě píšu, že je třeba nejprve uvažovat a až pak jednat. :)
Každopádně díky za Tvou odpověď a koukám teda, že je vše lepší a lepší. :D Chápu to tedy tak, že je HC úplně změněný. V misi musím tedy mít nějakou odměnu, abych získala HC bod? Pokud bude mise bez odměny, tak HC bod nezískám? Pokud to takhle totiž je, tak v tom případě to není ten starý HC a hráči tohle nevědí.
Samozřejmě, že z každé mise je odměna v podobě mincí a zkušeností, ale pokud by to bylo takhle, tak by to dle mě byla naprostá blbost, zbytečně zmateně změněný název.

Příspěvek upravil Saara: 01 listopad 2019 - 10:05

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 02 listopad 2019 - 12:09

https://forum.cz.her...e-hc/?p=17584


  • Saara a Tropen klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních