Skočit na obsah


Fotka

Servery


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
21 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 12:56

Ahojte,

jsem v sekci "Názory a návrhy", takže bych chtěla zveřejnit svůj názor na servery.

Jednička a dvojka se celkem drží. Naopak trojka a čtyřka celkem umírá. Pětka teď jede, protože je zbrusu new.
Jako nic proti, ale vše v této hře, kupříkladu tým a úkryt jsou věci, které něco stojí a jsou na strašně dlouhou dobu.
Ono Vám to na pětce nějakou dobu bude šlapat, ale nakonec se většina vrátí ke svým lépe vylepšeným účtům na jiných serverech.
Navíc tuto hru (klikačku) nehraje (nekliká) zas tolik hráčů, aby fakt potřebovala 5 serverů.
A za další právě díky tomu umírají předchozí servery, které přichází o hráče.
Já chápu, že se hra snaží vydělat, ale nevím jestli je ok vylepšovat neustále týmy ve kterých je pak pět hráčů a zbytek na jiných serverech. Nehledě na to, že někteří vlastni více postav a tím pádem nestíhají.
Nebylo by lepší, aby hra měla dejme tomu jen dva servery a v týmech plno aktivních hráčů?
Bylo i nebylo, páč by týmy už byly vylepšené a hra by vydělávala daleko méně, není to tak?

Toť můj názor.

Kdo má stejný nebo podobný názor, dejte like. :)
  • KOPRETINA, Ugzuk a xdlol69 klikli "Líbí se mi"

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:18

Ahojte,
jsem v sekci "Názory a návrhy", takže bych chtěla zveřejnit svůj názor na servery.
Jednička a dvojka se celkem drží. Naopak trojka a čtyřka celkem umírá. Pětka teď jede, protože je zbrusu new.
Jako nic proti, ale vše v této hře, kupříkladu tým a úkryt jsou věci, které něco stojí a jsou na strašně dlouhou dobu.
Ono Vám to na pětce nějakou dobu bude šlapat, ale nakonec se většina vrátí ke svým lépe vylepšeným účtům na jiných serverech.
Navíc tuto hru (klikačku) nehraje (nekliká) zas tolik hráčů, aby fakt potřebovala 5 serverů.
A za další právě díky tomu umírají předchozí servery, které přichází o hráče.
Já chápu, že se hra snaží vydělat, ale nevím jestli je ok vylepšovat neustále týmy ve kterých je pak pět hráčů a zbytek na jiných serverech. Nehledě na to, že někteří vlastni více postav a tím pádem nestíhají.
Nebylo by lepší, aby hra měla dejme tomu jen dva servery a v týmech plno aktivních hráčů?
Bylo i nebylo, páč by týmy už byly vylepšené a hra by vydělávala daleko méně, není to tak?
Toť můj názor.
Kdo má stejný nebo podobný názor, dejte like. :)


Ahoj Saara,

nechci ti do toho kecat ale jak již někdo z moderátorů zde psal tak české servery až na tom tolik špatně nejsou ba naopak.

Nový server cz5 je pouze rozhodnutí vedení hry Hero Zero nikoliv české komunity.

Dale tu někdo navrhoval spojení serverů ale to by myslím že neprošlo už kvůli postavení hráčů na serveru ať už cz1 nebo cz2 či ostatních serverů, dle mého názoru by po spojení serverů byl ještě větší úpadek hráčů než je teď.
  • ElRetumi se toto líbí

#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 02:25

Ahoj Saara,
nechci ti do toho kecat ale jak již někdo z moderátorů zde psal tak české servery až na tom tolik špatně nejsou ba naopak.
Nový server cz5 je pouze rozhodnutí vedení hry Hero Zero nikoliv české komunity.
Dale tu někdo navrhoval spojení serverů ale to by myslím že neprošlo už kvůli postavení hráčů na serveru ať už cz1 nebo cz2 či ostatních serverů, dle mého názoru by po spojení serverů byl ještě větší úpadek hráčů než je teď.


Hm, ale už kecáš... :D Každopádně vyjádřit se může každý. ;)
Ale nesouhlasím s Tebou, podívej se na ty servery a pak mi napiš. Nejde o to co sem kdo o CZ serverech psal, ale jde o to jak na tom ve skutečnosti jsou.
A spojení by určitě úpadek nebyl. Pokud umíš počty, tak by Ti to mělo cvaknout. :)
Každopádně netvrdím, že je server 5 český nápad, každopádně v cizích zemích tato hra i fórum jede naprosto jinak.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 06 listopad 2019 - 02:29

Ahoj Saara,

nechci ti do toho kecat ale jak již někdo z moderátorů zde psal tak české servery až na tom tolik špatně nejsou ba naopak.

Nový server cz5 je pouze rozhodnutí vedení hry Hero Zero nikoliv české komunity.

Dale tu někdo navrhoval spojení serverů ale to by myslím že neprošlo už kvůli postavení hráčů na serveru ať už cz1 nebo cz2 či ostatních serverů, dle mého názoru by po spojení serverů byl ještě větší úpadek hráčů než je teď.

tuckere to si myslíš ty, který jede na cz5 a myslí si naivně bůh ví co, ale cz3 a cz4 nejedou tak dlouho na to že jsou v takové prde.. a to ještě větší než cz2 ři cz1. prostě nerozumím tomu proč lidi začnou někde a za půl roku jedou odznovu na dalším serveru, jen se opět vylepšují týmy, které za chvíli dopadnou jak na předešlém serveru. hra je v tomto velice špatně vymyšlená.

 

 a si hodně naivní že čr servery celkem dobře? co myslím že ti tu napišou- naše servery jsou v prde.. ale chceme vydělat tak děláme další server? :D :D je jasné že ti budou říkat jak tady je to ok :D


  • FiveNightsAtFREE a Saara klikli "Líbí se mi"

#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 02:45

Přesně, souhlasím s Jurim, proč kruci začínat někde odznova? OMG. Demagogie.
Hráči jak jsem psala na předešlých serverech končí nebo je zanedbávají a to má být nějaké plus?

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:48

Přesně, souhlasím s Jurim, proč kruci začínat někde odznova? OMG. Demagogie.
Hráči jak jsem psala na předešlých serverech končí nebo je zanedbávají a to má být nějaké plus?

Ahoj Saaro, naprosto s tebou souhlasím, navíc oceňuji tvoji snahu udělat něco nad rámec. Nevšímej si trollů co nic neudělají a jen umí znepříjemňovat život ostatním (věřím že víš koho myslím).

 

Díky

 

Ať se daří !


  • Saara a Tropen klikli "Líbí se mi"

#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 02:52

Ugzuku (pokud Tě tak mohu nazvat :D)
Velice děkuji za Tvou podporu a rozumím. ;)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:53

Ugzuku (pokud Tě tak mohu nazvat :D)
Velice děkuji za Tvou podporu a rozumím. ;)

Jasně, sám se hlásím jako Ugzuk tak jsem i pro ostatní Ugzuk :-D

 

Edit: není zač děkovat, já díky tobě za tvou snahu a čas strávený pomocí ostatním i mě.


Příspěvek upravil Ugzuk: 06 listopad 2019 - 02:55


#9 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:55

tuckere to si myslíš ty, který jede na cz5 a myslí si naivně bůh ví co, ale cz3 a cz4 nejedou tak dlouho na to že jsou v takové prde.. a to ještě větší než cz2 ři cz1. prostě nerozumím tomu proč lidi začnou někde a za půl roku jedou odznovu na dalším serveru, jen se opět vylepšují týmy, které za chvíli dopadnou jak na předešlém serveru. hra je v tomto velice špatně vymyšlená.
 
 a si hodně naivní že čr servery celkem dobře? co myslím že ti tu napišou- naše servery jsou v prde.. ale chceme vydělat tak děláme další server? :D :D je jasné že ti budou říkat jak tady je to ok :D


Tím mi chceš teď co?

Koukni na německé servery a uvidíš rozdíl

https://forum.heroze...eler-und-teams/

Nejsem naivní jen píšu svůj názor.
A druhá věc já ztratil víc jak 2 roky na cz2 tak mi řekni proč to nezkusit od znovu na novém serveru?
  • ElRetumi se toto líbí

#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 02:56

Jasně, sám se hlásím jako Ugzuk tak jsem i pro ostatní Ugzuk :-D


Jasně, já jen nevěděla jak to napsat v tom tzv pádu. Kurník už jsem ze školy pár let. :D
Každopádně mám info for moderators, jsou tu asi dvě témata, která leží ladem. Asi byste se měli zaměřit a pomoci jim. Než tu koukat na mé. To jen tak mimochodem. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#11 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:57

Tím mi chceš teď co?

Koukni na německé servery a uvidíš rozdíl

https://forum.heroze...eler-und-teams/

Nejsem naivní jen píšu svůj názor.
A druhá věc já ztratil víc jak 2 roky na cz2 tak mi řekni proč to nezkusit od znovu na novém serveru?

Na tvou poslední otázku je jednoduchá odpověď která se přímo nabízí:

Můžeš začít od znovu kdykoliv chceš ale co myslíš že se stane ? 

Vybuduješ něco za delší čas no a pak založí nový server a odejdou hráči z toho kde jsi opět budoval a ty půjdeš na nový server a budeš začínat znovu a takhle furt dokola. 

 

To ti vyhovuje?


  • Saara se toto líbí

#12 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 listopad 2019 - 02:59

Opět téma které nikam nevede.

Řešíte proč se dělají nové servery, ale můžete si za to sami jako hráči (všichni, né jen vy tady). Kdyby hráči nezačínali na nových serverech, tak se další servery nebudou spouštět. Nemluvě o tom, že jsem tady už několikrát psal, že furt jsou některé země kde nový server nebyl, protože je tam nulová aktivita, tudíž oproti těmto serverům je CZ na tom opravdu dobře, když tady vznikl nový server.

+ tady jsou lidi jako já, kteří se ke hře opět po několika letech vrátili, díky tomu, že začal nový server. Neříkám, že nás je hodně, ale furt tu lidi ocení nový server. To že vám se to tady nelibí, neznamená že se to nesmí líbit ostatním.

 

Saara, sama jsi si i odpověděla na tvém prvním příspěvku. Hra se snaží vydělat, a jak nejvíc vydělat? No tak že se spustí nový server, to je celkem logické. To že ten server po roce nebo po několika měsících umře už nikoho moc netrápí, hlavně že jsou peníze.


  • Tucker, ElRetumi a Tropen klikli "Líbí se mi"

#13 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 06 listopad 2019 - 02:59

Na tvou poslední otázku je jednoduchá odpověď která se přímo nabízí:
Můžeš začít od znovu kdykoliv chceš ale co myslíš že se stane ? 
Vybuduješ něco za delší čas no a pak založí nový server a odejdou hráči z toho kde jsi opět budoval a ty půjdeš na nový server a budeš začínat znovu a takhle furt dokola. 
 
To ti vyhovuje?


Kdo říkal že po cz5 půjdu na jiný server?
Nevím kde jsi se to teda dočetl

#14 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 listopad 2019 - 03:01


OIburk citace:

Saara, sama jsi si i odpověděla na tvém prvním příspěvku. Hra se snaží vydělat, a jak nejvíc vydělat? No tak že se spustí nový server, to je celkem logické. To že ten server po roce nebo po několika měsících umře už nikoho moc netrápí, hlavně že jsou peníze.

 

No a to je ta hlavní chyba ale je to běžné u více her.


Příspěvek upravil Ugzuk: 06 listopad 2019 - 03:02

  • Saara se toto líbí

#15 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 06 listopad 2019 - 03:01

Kdo říkal že po cz5 půjdu na jiný server?
Nevím kde jsi se to teda dočetl

No a proč jsi po dvou letech hry šel na jiný server ?



#16 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 03:03

Opět téma které nikam nevede.
Řešíte proč se dělají nové servery, ale můžete si za to sami jako hráči (všichni, né jen vy tady). Kdyby hráči nezačínali na nových serverech, tak se další servery nebudou spouštět. Nemluvě o tom, že jsem tady už několikrát psal, že furt jsou některé země kde nový server nebyl, protože je tam nulová aktivita, tudíž oproti těmto serverům je CZ na tom opravdu dobře, když tady vznikl nový server.
+ tady jsou lidi jako já, kteří se ke hře opět po několika letech vrátili, díky tomu, že začal nový server. Neříkám, že nás je hodně, ale furt tu lidi ocení nový server. To že vám se to tady nelibí, neznamená že se to nesmí líbit ostatním.
 
Saara, sama jsi si i odpověděla na tvém prvním příspěvku. Hra se snaží vydělat, a jak nejvíc vydělat? No tak že se spustí nový server, to je celkem logické. To že ten server po roce nebo po několika měsících umře už nikoho moc netrápí, hlavně že jsou peníze.


Ano Oiburku, ale jak vidíš, tak zrovna u nás v České republice to ale povede akorát ke zkáze hry.
Nejsme Amerika apod...

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#17 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 listopad 2019 - 03:08

Ano Oiburku, ale jak vidíš, tak zrovna u nás v České republice to ale povede akorát ke zkáze hry.
Nejsme Amerika apod...

Zrovna Amerika není dobrý příklad, vzhledem k tomu, že tam je server ještě víc mrtvý než u nás :D Ale chápu tvou myšlenku.

 

Každopádně takhle to funguje všude. 

Každá firma chce vydělat co nejvíce a "vyždímat" hráče. Viz. to o čem se teď mluví v Anglii, jedna společnost co provozuje online hru, má ve své hře tak šílené mikrotransakce že i vláda se proti té společnosti postavila a začala se o to zajímat. Hráči se stále proti těm mikrotransakcím snaží bojovat, ale společnost to víc a víc propaguje.. Hlavně že jsou peníze. Všude je to stejný.


  • Saara se toto líbí

#18 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 03:08

Nooo, každopádně není to nápad ČR.
Takže na druhou stranu se teda omlouvám, i když to teda u nás není jako v cizích zemích.
My halt se s tím ortelem musime smířit, mno.

Navrhovala bych, abychom se sešli na jednom serveru a jelo nás tam kupříkladu 20. Ale takhke to bohužel nefunguje. :(

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#19 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 listopad 2019 - 03:11

Co se aktivity hráčů na serveru týče, tak HZ by dokázal zachránit jen mezinárodní server - jak to bylo např. se speed serverem. Nebojím se říct, že tam by aktivita byla větší než na několika zemích dohromady.


  • Tucker a ElRetumi klikli "Líbí se mi"

#20 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 listopad 2019 - 03:12

Zrovna Amerika není dobrý příklad, vzhledem k tomu, že tam je server ještě víc mrtvý než u nás :D Ale chápu tvou myšlenku.
 
Každopádně takhle to funguje všude. 
Každá firma chce vydělat co nejvíce a "vyždímat" hráče. Viz. to o čem se teď mluví v Anglii, jedna společnost co provozuje online hru, má ve své hře tak šílené mikrotransakce že i vláda se proti té společnosti postavila a začala se o to zajímat. Hráči se stále proti těm mikrotransakcím snaží bojovat, ale společnost to víc a víc propaguje.. Hlavně že jsou peníze. Všude je to stejný.


Že Amerika je na tom ještě hůře? No, ale oni zase jedou jiné hry, to je fakt, ale i tak bych to zrovna netipla.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních