Skočit na obsah


Fotka

Hero Zero - Nejdražší klikačka co znám


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
12 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 listopad 2019 - 05:20

Ahojte,

vím, že to je v pravomoci jiné země, jen chci poukázat na to, že tato defakto směšná a navíc dětská hra se téměř nedá hrát bez nakupování ať už donutů, tak mimo to i sety plus pomocníci, kteří mnohé velmi lákají.

Teď se ale ptám proč proboha? :D
Opravdu stojíte o netopýra z pohádky? Asi ne, že... Ale co uděláte, když na to máte? Koupíte a nadále kupujete a kupujete. Mnohdy ani nečekáte na ten správný level a tím pádem to všechno vyhodíte defakto z okna.

Nemám absolutně slov. Mohla bych tu vypsat klidně padesát věcí, které za tu koupi ani nestojí. V jiných hrách se také nakupuje za prašule, ale alespoň to za to stojí.

Ale tým si děcka bez koupě nevylepší (ani si netroufám napsat kolik stojí celé vylepšení). Dále nic moc erby, opět za majlant, směšné odměny za tolik práce v eventech. A mnoho dalšího....

Otázky typu: „To Tě baví, když jsi dospělá?" Čtu často. A myslím si, že teď víte, že tato byť dětská hra pro děti zdaleka není.

V jiné hře jsem za soutěž mohla obdržet 25 nebo 50 podobných věcí jako jsou zde donuty a zde? 14 denní booster.

Myslím, že k tomuto není co dodat. :)

A hlavně si nehrajte na chytré, já si osobně myslím, že ani zdaleka nejsem jediná koho to štve.

S pozdravem Saara. :)
  • BajumBadum a AdamDeltík klikli "Líbí se mi"

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 AdamDeltík

AdamDeltík

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ADAMDELTÍK
  • Tým:Fakultní Nemocnice

Odesláno 13 listopad 2019 - 06:15

Já hraji přes 3 roky na CZ2 a nedal jsem do hry ani korunu. Přesto jsem na tom s postavou docela dobře. Ale jinak naprosto souhlasím. Tým bez darování donutů neni možno vylepšit. Přijde mi dost zbytečné dát např 200kč za 25 donutů, které jsou stejně do minuty fuč. A to, že byla zrušena donutová odměna za týdenní umístění týmu v žebříčku podle věhlasu mne dost naštvalo. Vzhledem k tomu, že do týmu jdou darovat pouze koupené donuty. Určitě si pamatujete, že v týdenním turnaji byly kromě zkušeností a HC i týmy. Ale jasně - bylo to zrušeno, aby byly hráči donuceni kupovat donuty a rvát je do týmu...

 

EDIT: pár překlepů.


Příspěvek upravil AdamDeltík: 13 listopad 2019 - 06:18

  • Saara se toto líbí

Velitel týmu: Fakultní Nemocnice, CZ2

 

The Walking Dead Season 4: The Final Season od Telltale Games - Marlon je nejlepší postava.


#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 listopad 2019 - 06:23

Já hraji přes 3 roky na CZ2 a nedal jsem do hry ani korunu. Přesto jsem na tom s postavou docela dobře a s týmem to samé. Ale jinak naprosto souhlasím. Přijde mi dost zbytečné dát např 200kč za 25 donutů, které jsou stejně do minuty fuč. A to, že byla zrušena donutová odměna za týdenní umístění týmu v žebříčku podle věhlasu mne dost naštvalo. Vzhledem k tomu, že do týmu jdou darovat pouze koupené donuty. Určitě si pamatujete, že v týdenním věhlasu byly kromě zkušeností a HC i týmy. Ale jasně - bylo to zrušeno, aby byly hráči donuceni kupovat donuty a rvát je do týmu...


Ahoj, já hraju jen dva roky, takže si to asi nepamatuju nebo se mi aspoň nic nevybavilo pod tím cos napsal.
Každopádně ano, dá se hrát i bez nakupování, ale tyto hráče bohužel vždy doběhnou ti, kteří naopak nakupují.
Jinak právě ten tým je největší průšvih. A opravdu dalších mnoho věcí ve hře je zbytečně moc drahých. Dá se říci, že hra je na tom tak špatně, že se neustále snaží vydělat co nejvíce.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 X8X8X

X8X8X

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:X8X8X
  • Tým:Eagles

Odesláno 13 listopad 2019 - 06:34

Mindrák?, Saary upírko nebo jak si říkáš😂.
děláš jsi srandu nejde hrát hra bez donutu?. Prvně tady píšeš jak je fajn novej pomocník následně už není. Někdo tady bréči že na to nemá. Pokud ti to tak vadí jak je hra drahá, tak ji nehraj ne?. A nehrajte si na chytrý ne blázni nevím kdo tady píše totální blbosti a otevírá diskuze co už jsou vyřešeny. vlastně pochvala od moderátorů tak to jo saary.😂
  • ElRetumi se toto líbí

#5 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 13 listopad 2019 - 06:38

Já hraji přes 3 roky na CZ2 a nedal jsem do hry ani korunu. Přesto jsem na tom s postavou docela dobře. Ale jinak naprosto souhlasím. Tým bez darování donutů neni možno vylepšit. Přijde mi dost zbytečné dát např 200kč za 25 donutů, které jsou stejně do minuty fuč. A to, že byla zrušena donutová odměna za týdenní umístění týmu v žebříčku podle věhlasu mne dost naštvalo. Vzhledem k tomu, že do týmu jdou darovat pouze koupené donuty. Určitě si pamatujete, že v týdenním turnaji byly kromě zkušeností a HC i týmy. Ale jasně - bylo to zrušeno, aby byly hráči donuceni kupovat donuty a rvát je do týmu...

EDIT: pár překlepů.

Ahoj, 200 CZK za 25 donutů? To by mě zajímalo kde jsi to vzal.

Co se turnaje týče tak ten byl zrušený kvůli jeho zneužívání, řekni mi koho stále bavilo se dívat jak někdo stále s vehlasem klesá a následně stoupá? Takhle to bylo stále dokola a dokola, turnaj na věhlas byl v podstatě zamýšlený úplně jinak.

Co se týmů týče tak tomu rozumím.
  • ElRetumi se toto líbí

#6 AdamDeltík

AdamDeltík

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ADAMDELTÍK
  • Tým:Fakultní Nemocnice

Odesláno 13 listopad 2019 - 06:41

Mindrák?, Saary upírko nebo jak si říkáš.
děláš jsi srandu nejde hrát hra bez donutu?. Prvně tady píšeš jak je fajn novej pomocník následně už není. Někdo tady bréči že na to nemá. Pokud ti to tak vadí jak je hra drahá, tak ji nehraj ne?. A nehrajte si na chytrý ne blázni nevím kdo tady píše totální blbosti a otevírá diskuze co už jsou vyřešeny. vlastně pochvala od moderátorů tak to jo saary.

Pokud narážíš na mě (vzhledem k tomu, že mluvíš v množném čísle) tak já mám peněz na rozhazování, ale ale neznamená, že budu bezhlavě investovat do donutů. Já si na nic nestežuji, prostě získávám donuty ze speciálů a misí. Nehraji si ani na chytrého (to ani nemusím) jen říkám svůj názor, když už bylo téma otevřeno.


  • ElRetumi se toto líbí

Velitel týmu: Fakultní Nemocnice, CZ2

 

The Walking Dead Season 4: The Final Season od Telltale Games - Marlon je nejlepší postava.


#7 AdamDeltík

AdamDeltík

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ADAMDELTÍK
  • Tým:Fakultní Nemocnice

Odesláno 13 listopad 2019 - 06:42

Ahoj, 200 CZK za 25 donutů? To by mě zajímalo kde jsi to vzal.

Co se turnaje týče tak ten byl zrušený kvůli jeho zneužívání, řekni mi koho stále bavilo se dívat jak někdo stále s vehlasem klesá a následně stoupá? Takhle to bylo stále dokola a dokola, turnaj na věhlas byl v podstatě zamýšlený úplně jinak.

Co se týmů týče tak tomu rozumím.

Já to nikde nevzal, byl to jen příklad, jestli chápeš. Ale můžu to upřesnit - 30 donutů za stovku taky neni nějak levné. A nic z toho, co jsem napsal, nemyslim zle. Co se týče turnaje, neviděl jsem v tom nic špatného, alespon se nemusely darovat v jednom kuse donuty do týmu z vlastní kapsy, aby byl vůbec vylepšen.


Příspěvek upravil AdamDeltík: 13 listopad 2019 - 06:53

  • Saara se toto líbí

Velitel týmu: Fakultní Nemocnice, CZ2

 

The Walking Dead Season 4: The Final Season od Telltale Games - Marlon je nejlepší postava.


#8 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 listopad 2019 - 06:47

Mindrák?, Saary upírko nebo jak si říkáš.
děláš jsi srandu nejde hrát hra bez donutu?. Prvně tady píšeš jak je fajn novej pomocník následně už není. Někdo tady bréči že na to nemá. Pokud ti to tak vadí jak je hra drahá, tak ji nehraj ne?. A nehrajte si na chytrý ne blázni nevím kdo tady píše totální blbosti a otevírá diskuze co už jsou vyřešeny. vlastně pochvala od moderátorů tak to jo saary.

Ahoj anonyme, :D
ano, napsala jsem jeden plus k pomocníkovi, který má na sobě jako koupený už obojek. A to je celé hele.
Jinak by sis měl/a možná hru pořádně prohlédnout, a pak sem psát tohle.
Navíc vyjádřit se snad může každý! Jen mám svůj názor, který někteří ocení a jiní ne. To už je na každém jednotlivci. ;)
(Poznámka o chytrosti se spíše týkala těch, kteří tu ihned nějaké nesmysly právě napíšou, asi jako Ty! :D)
Já opravdu nesmysly nepíšu, píšu jen své názory a od toho toto fórum defakto je. :)

Příspěvek upravil Saara: 13 listopad 2019 - 06:49

  • AdamDeltík a X8X8X klikli "Líbí se mi"

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#9 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 13 listopad 2019 - 07:09

Ja hru hrajem 4 roky, aj keď s prestávkami ale to je teraz jedno. Do hry som nedal ani cent a aj tak sa dá hrať. Ale musím povedať, že mi trošku chýba tá stará verzia hry, nebolo to tak náročné na čas.


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#10 X8X8X

X8X8X

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:X8X8X
  • Tým:Eagles

Odesláno 13 listopad 2019 - 08:28

Též můžu mít názor na tvoje příspěvky , jen kdo ti odpoví kriticky na tvoje příspěvky nemusí být přeci jedinec nebo hlupák , od někoho kdo píše pasivně agresivně do sz následně tě dá do blokování třeba i po názoru. Taky není úplně v pořádku, plus byli na tebe stížnosti že si vzala tým atd, takže asi tak, nemá smysl s tebou dál komunikovat.:)

#11 rocky9balboa

rocky9balboa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:rocky9balboa
  • Tým:Máme na to

Odesláno 13 listopad 2019 - 08:31

Radši to zamkněte debata o ničem, jen hádky tady:)

#12 AdamDeltík

AdamDeltík

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ADAMDELTÍK
  • Tým:Fakultní Nemocnice

Odesláno 13 listopad 2019 - 08:48

Radši to zamkněte debata o ničem, jen hádky tady:)

Souhlas, mělo by se předejít zbytečným hádkám.


Velitel týmu: Fakultní Nemocnice, CZ2

 

The Walking Dead Season 4: The Final Season od Telltale Games - Marlon je nejlepší postava.


#13 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 13 listopad 2019 - 08:56

Téma zamykám aby se předešlo zbytečným hádkám, od toho slouží osobní konverzace kde se můžete handrkovat jak je vám libo.
  • ElRetumi, Tropen a Martin1 klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních