Skočit na obsah


Fotka

Dalsi herocon na specialne misie, dalsie brutalne sekanie serverov


  • Please log in to reply
21 odpovědí na toto téma

#1 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 14 listopad 2019 - 08:17

Dobry den,

 

Ked uz teda prevadzkujete tuto hru na 286tkach tak by ste mohli zrusit herocony, ktore su narocne na vykon serverov pretoze ma skutocne uz nebavi zakazdym robit specialne misie 3 hodiny koli tomu, ze server brutalne seka...

 

Dakujem ako vzdy za nic....

Vlad


  • FiveNightsAtFREE, Saara a Martin1 klikli "Líbí se mi"

#2 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 14 listopad 2019 - 08:23

Dobry den,

 

Ked uz teda prevadzkujete tuto hru na 286tkach tak by ste mohli zrusit herocony, ktore su narocne na vykon serverov pretoze ma skutocne uz nebavi zakazdym robit specialne misie 3 hodiny koli tomu, ze server brutalne seka...

 

Dakujem ako vzdy za nic....

Vlad

 

Presne, nedá sa to hrať.


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#3 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 14 listopad 2019 - 08:25

Neviem ktorý inteligent toto vymyslel...


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#4 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 14 listopad 2019 - 08:36

Dobry den,

Ked uz teda prevadzkujete tuto hru na 286tkach tak by ste mohli zrusit herocony, ktore su narocne na vykon serverov pretoze ma skutocne uz nebavi zakazdym robit specialne misie 3 hodiny koli tomu, ze server brutalne seka...

Dakujem ako vzdy za nic....
Vlad

Ahoj, je jasné že se to bude sekat když všichni aktivní hráči dělají zvláštni úkoly ve stejnou chvíli.

Myslím si že problém není jen na českých serverech ale jistě i na ostatních.

Co se týče HeroCon turnajů tak to je rozhodnutí vedení hry nikoliv české komunity.
Kdyby jsme podali návrh na zrušení HeroCon turnajů tak by si myslím že by k zrušení nedošlo.
  • Kerberos se toto líbí

#5 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 14 listopad 2019 - 09:55

Ahoj, je jasné že se to bude sekat když všichni aktivní hráči dělají zvláštni úkoly ve stejnou chvíli.

Myslím si že problém není jen na českých serverech ale jistě i na ostatních.

Co se týče HeroCon turnajů tak to je rozhodnutí vedení hry nikoliv české komunity.
Kdyby jsme podali návrh na zrušení HeroCon turnajů tak by si myslím že by k zrušení nedošlo.

tvl ty si nehorázná podržtaška :) tebe si tam dal oiburk opravdu dobře :D :D :D nejde, nemůžete, chyba je jinde atd... :D :D stejné fráze stále dokola :D :D koho to zajímá jestli to je všude? nikoho- peněz berete dost, věci jsou předražené tak by hráči očekávali že hra bude mít nějakou kvalitu. ono by stačilo nevymýšlet hovadiny do úkrytu jako je ty garáže. stromky a pod kraviny. a nikdo nepíše o zrušení celého hc ale prostě zrušte ty které vaše super servery nezvládají :D a ne se jenom vymlouvat...nejde, nemůžeme, neovlivníme :D na co potom forum a podpora je? k ničemu, protože neumíte komunikovat s vedením hry


  • FiveNightsAtFREE, Saara a Eltariel klikli "Líbí se mi"

#6 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 14 listopad 2019 - 10:34

tvl ty si nehorázná podržtaška :) tebe si tam dal oiburk opravdu dobře :D :D :D nejde, nemůžete, chyba je jinde atd... :D :D stejné fráze stále dokola :D :D koho to zajímá jestli to je všude? nikoho- peněz berete dost, věci jsou předražené tak by hráči očekávali že hra bude mít nějakou kvalitu. ono by stačilo nevymýšlet hovadiny do úkrytu jako je ty garáže. stromky a pod kraviny. a nikdo nepíše o zrušení celého hc ale prostě zrušte ty které vaše super servery nezvládají :D a ne se jenom vymlouvat...nejde, nemůžeme, neovlivníme :D na co potom forum a podpora je? k ničemu, protože neumíte komunikovat s vedením hry

Jednou si stěžujete že jsou stále opakující se HC a pak když je nějaký jiný HC tak je to úplně to samé.
Nejsem podržtaška ale píšu jak to ve skutečnosti je.
Navíc chyby a návrhy jsou odeslány našim programátorům.

#7 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 14 listopad 2019 - 10:45

Jednou si stěžujete že jsou stále opakující se HC a pak když je nějaký jiný HC tak je to úplně to samé.
Nejsem podržtaška ale píšu jak to ve skutečnosti je.
Navíc chyby a návrhy jsou odeslány našim programátorům.

ano opakující samozřejmě vadí- ale to s tímto problémem nic nemá. že si je dáváte/ do nedávna dávali/ jak se to někomu hodilo,. a že máte xxx heroconů a některé z nich vaše servery neutáhnou - taky není náš problém. takže neházet chyby ba vše okolo, nevymlouvat se. a udělat dost hc takových které ty vaše severy utáhnou :) každý normální vidí že to začalo úkrytem. ale ty o spoustě věcech vůbec nevíš, vrátil ses po 100 letech a to že teď bráníš slepě hru, je tvůj problém. už třeba proto ti tvou pozici nezávidím, bránit něco co je špatně a ještě se vymlouvat, pro hráče nic nedělat a svádět to na vše okolo, na to nemá každý

#8 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 15 listopad 2019 - 12:08

tvl ty si nehorázná podržtaška :) tebe si tam dal oiburk opravdu dobře :D :D :D nejde, nemůžete, chyba je jinde atd... :D :D stejné fráze stále dokola :D :D koho to zajímá jestli to je všude? nikoho- peněz berete dost, věci jsou předražené tak by hráči očekávali že hra bude mít nějakou kvalitu. ono by stačilo nevymýšlet hovadiny do úkrytu jako je ty garáže. stromky a pod kraviny. a nikdo nepíše o zrušení celého hc ale prostě zrušte ty které vaše super servery nezvládají :D a ne se jenom vymlouvat...nejde, nemůžeme, neovlivníme :D na co potom forum a podpora je? k ničemu, protože neumíte komunikovat s vedením hry

Co myslíš tím že jsem si ho tam dal dobře? S naborem novych moderátorů jsem neměl nic společného. Výběr nebyl na mně ale na Naty. Tak zas brzdi.
Haluz že s každým novým moderátorem máš vždycky problém, bylo to tak dříve, koukám že je to tak i teď. Furt se ti někdo
nelíbí, furt každý dělá něco špatně.
Další věci, s tím že neumíme komunikovat s vedením hry, máš zcela pravdu protože my s vedením hry ani nějak nekomunikujeme. Máme mezi sebou prostředníka s kterým komunikujeme, ale to by jsi měl dávno vědět, protože jsem to na fóru už hodně krát zmiňoval.

K tématu - o tom že hra má občas neskutečně lagy se ví, ví to doslova každý, protože to denně vidím, že se na to někdo z mých kolegů ptá, jestli se něco změnilo. To že to Playata není schopná opravit, s tím už se asi nic nenadělá.
Já to nadále budu posílat v reportech výše.
  • Tucker, ElRetumi a AdamDeltík klikli "Líbí se mi"

#9 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 15 listopad 2019 - 12:41

Herocony bezia uz asi 2 roky ak si spravne pametam a lagovanie serverov pri tomto herocone a pri herocone kde sa utoci na zlocinca bolo vzdy reportovane. Nic sa s tym nerobi uz asi 2 roky.

 

Samozrejme ked je update tak su nove obojky a novy pomocnik.

 

Proste ked je ten herocon taky narocny tak nech ho zrusia, prerobia alebo nech zmenia specialy? Je to skutocne take tazke? Obycajna blba flashova klikacka akych su na internete tisice ale tvaria sa akoby to bola nejaka MMORPG v style Word of Warcraft.....

 

Kolko kodu moze obsahovat par zon, par misii, suboje, liga, treningy a ukryt? Pretoze s askutocne da robit v hre asi 6 veci dokola takze sa netvarme, ze je to nieco super narocne... 



#10 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 15 listopad 2019 - 01:10

Však já netvrdím že by to mělo být nějak náročné. Pouze poukazuji na to, že jsi je vědom každý toho že hra má občas lagy. Ale to že to už nedokážou opravit, s tím my už nic nenadelame.vy si můžete dokola stěžovat a já to dokola budu posílat dal jak blbec.
  • AdamDeltík se toto líbí

#11 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 15 listopad 2019 - 06:21

Co myslíš tím že jsem si ho tam dal dobře? S naborem novych moderátorů jsem neměl nic společného. Výběr nebyl na mně ale na Naty. Tak zas brzdi.
Haluz že s každým novým moderátorem máš vždycky problém, bylo to tak dříve, koukám že je to tak i teď. Furt se ti někdo
nelíbí, furt každý dělá něco špatně.
Další věci, s tím že neumíme komunikovat s vedením hry, máš zcela pravdu protože my s vedením hry ani nějak nekomunikujeme. Máme mezi sebou prostředníka s kterým komunikujeme, ale to by jsi měl dávno vědět, protože jsem to na fóru už hodnekrat zmiňoval.

K tématu - o tom že hra má občas neskutečně lagy se ví, ví to doslova každý, protože to denne vidím, že se na to někdo z mých kolegů ptá, jestli se něco změnilo. To že to Playata není schopná opravit, s tím už se asi nic nenadela.
Já to nadále budu posílat v reportech výše.

já nemám problém s nikým, ale když píše ve stylu že chybu hc můžou hráči tak co ho mám pochválit? tot vše a nemáš nic s náborem?????? hahahahahahahahaha taky nebudu víc komentovat 



#12 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 15 listopad 2019 - 06:41

 tot vše a nemáš nic s náborem?????? hahahahahahahahaha taky nebudu víc komentovat 

A jak si přišel na to, že bych s tím měl něco mít? 

Jediné co s tím mám, je že jsem to přeložil a pak Tuckera zaučil. Zbytek měla na starost vyšší moc. Tak si tady ty tvoje teorie nech na jindy. :) 


  • Tucker a AdamDeltík klikli "Líbí se mi"

#13 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 15 listopad 2019 - 09:33

Priznajte sa, programuju tuto hru niekde v nemecku v chranenej dielni mentalne postihnuti ludia? Pretoze na cz4 maju ludia cez 90 bodov.

 

To by vysvetlilo asi vsetko :D:D:D:D


Příspěvek upravil Vlad: 15 listopad 2019 - 09:37


#14 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 15 listopad 2019 - 11:10

ano opakující samozřejmě vadí- ale to s tímto problémem nic nemá. že si je dáváte/ do nedávna dávali/ jak se to někomu hodilo,. a že máte xxx heroconů a některé z nich vaše servery neutáhnou - taky není náš problém. takže neházet chyby ba vše okolo, nevymlouvat se. a udělat dost hc takových které ty vaše severy utáhnou :) každý normální vidí že to začalo úkrytem. ale ty o spoustě věcech vůbec nevíš, vrátil ses po 100 letech a to že teď bráníš slepě hru, je tvůj problém. už třeba proto ti tvou pozici nezávidím, bránit něco co je špatně a ještě se vymlouvat, pro hráče nic nedělat a svádět to na vše okolo, na to nemá každý

Sice jsem se vrátil do hry po nějakém čase ale to neznamená že slepě bránim hru. O spoustech věcech možná nevím ale za ty 3 měsíce co jsem se vrátil do hry jsem dost věcí pochopil.

Priznajte sa, programuju tuto hru niekde v nemecku v chranenej dielni mentalne postihnuti ludia? Pretoze na cz4 maju ludia cez 90 bodov.

To by vysvetlilo asi vsetko :D:D:D:D

Ahoj, ne neprogamujou to v chráněné dílně ale mají přes 90 bodů kvůli tomu že neměli hotové ještě zvláštní úkoly jak v normálním módu tak i speciálním a teď o hc to udělali naráz to vysvětluje to co jsi napsal.

#15 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 15 listopad 2019 - 12:39

Ja by som bol najradšej keby si zrušili celý herocon, bol by pokoj   :D


  • AdamDeltík a Saara klikli "Líbí se mi"

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#16 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 listopad 2019 - 02:12

Ja by som bol najradšej keby si zrušili celý herocon, bol by pokoj   :D


:D Tak teď jsi tomu nasadil korunu!
  • Martin1 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#17 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 15 listopad 2019 - 03:37

:D Tak teď jsi tomu nasadil korunu!

 

Pred 3 rokmi ešte nebol a nikomu nechýbal  :D


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#18 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 listopad 2019 - 06:02

Pred 3 rokmi ešte nebol a nikomu nechýbal  :D


Já právě jedu dva, takže předtím nevím. :)
Každopádně je to trochu oživení týmu, že mohou soupeřit s jinými atd, ale faktem je, že některé jsou opravdu nesmyslné, nu. Ale co naděláme. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#19 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 15 listopad 2019 - 07:06

Já právě jedu dva, takže předtím nevím. :)
Každopádně je to trochu oživení týmu, že mohou soupeřit s jinými atd, ale faktem je, že některé jsou opravdu nesmyslné, nu. Ale co naděláme. :)

 

Škoda že si v tedy nehrala, podľa mňa na tom hrala bola najlepšie. Nebola až taká náročná na čas.


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#20 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 16 listopad 2019 - 09:06

Škoda že si v tedy nehrala, podľa mňa na tom hrala bola najlepšie. Nebola až taká náročná na čas.


Jj, spíše než HC mě štve to neustálé klikání tréninků. Někdy už je ani nespotřebuju, nemluvě o tom, že jich mám stále plno v šicím stroji, v hrdinských činech atd a stále jen přibývají. :D
  • Martin1 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních