Skočit na obsah


Fotka

Obojek a přehození schopnosti


Best Answer Tucker , 22 listopad 2019 - 12:57

Zdravím,
vím, že se to tu už zmiňovalo, ale nyní jsem si to tedy vyzkoušela i já na vlastní kůži.
Člověk tedy koupí pomocníka v obchodě s obojkem, který jste k němu přidali za téměř 300 Kč, ale v momentě jak ho naučí od jiného nějakou schopnost, tak obojek zmizí... Může mi někdo vysvětlit co je tohle za nesmyslnou logiku?
Budu velmi ráda, když se tímto problémem začne někdo zabývat, neočekávám, že mi bude obojek navrácen, ale bylo by to asi na místě.
S pozdravem rozhořčená Saara. :(
(P.S: Můžu být ráda, že jsem mu nedala hned drahokam, páč ten by zmizel potom taky. :()

Ahoj, tato funkce ve hře je teprve chvíli a je stále ve vývoji tak si myslím že s tím vývojáři v brzké době něco udělají. Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
6 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 listopad 2019 - 09:20

Zdravím,
vím, že se to tu už zmiňovalo, ale nyní jsem si to tedy vyzkoušela i já na vlastní kůži.
Člověk tedy koupí pomocníka v obchodě s obojkem, který jste k němu přidali za téměř 300 Kč, ale v momentě jak ho naučí od jiného nějakou schopnost, tak obojek zmizí... Může mi někdo vysvětlit co je tohle za nesmyslnou logiku?

Budu velmi ráda, když se tímto problémem začne někdo zabývat, neočekávám, že mi bude obojek navrácen, ale bylo by to asi na místě.

S pozdravem rozhořčená Saara. :(

(P.S: Můžu být ráda, že jsem mu nedala hned drahokam, páč ten by zmizel potom taky. :()

Příspěvek upravil Saara: 22 listopad 2019 - 09:28

  • FiveNightsAtFREE, Tucker, November and 1 dalšímu se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 22 listopad 2019 - 12:57   Best Answer

Zdravím,
vím, že se to tu už zmiňovalo, ale nyní jsem si to tedy vyzkoušela i já na vlastní kůži.
Člověk tedy koupí pomocníka v obchodě s obojkem, který jste k němu přidali za téměř 300 Kč, ale v momentě jak ho naučí od jiného nějakou schopnost, tak obojek zmizí... Může mi někdo vysvětlit co je tohle za nesmyslnou logiku?
Budu velmi ráda, když se tímto problémem začne někdo zabývat, neočekávám, že mi bude obojek navrácen, ale bylo by to asi na místě.
S pozdravem rozhořčená Saara. :(
(P.S: Můžu být ráda, že jsem mu nedala hned drahokam, páč ten by zmizel potom taky. :()

Ahoj, tato funkce ve hře je teprve chvíli a je stále ve vývoji tak si myslím že s tím vývojáři v brzké době něco udělají.

#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 listopad 2019 - 03:18

Ahoj, tato funkce ve hře je teprve chvíli a je stále ve vývoji tak si myslím že s tím vývojáři v brzké době něco udělají.


Já se musím omluvit, úplně jsem zapomněla, že je to u přehazování schopek napsáno, že případné modifikace zmizí.
Kazdopádně pokud jde o koupeného pomocníka, tak by se s tím opravdu mělo něco udělat. Poněvadž hráč, který už investuje prachy do koupě pomocníka, logicky bude potom i přehazovat schopky. Tudíž je zbytečné, aby si ho pak kupoval, když mu potom obojek zmizí. :D

U pomocníků, které se získají ve hře, tam se dá nejprve schopky přehodit a až poté nasadit obojek a drahokam. V tom zas takový problém nevidím. Každopádně pokud se to bude nějak upravovat, tak by teoreticky mohl zmizet drahokam, ale obojek by mohl zůstat.
Nejde to zřejmě zařídit tak, aby to šlo u koupeného jinak, než u získaného.

Ale já osobně bych tuhle věc úplně zrušila, už tak hráči do hry investují dost.
  • FiveNightsAtFREE se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 listopad 2019 - 07:51

Pokud se s tímto bude tedy někdo z vývojářů zabývat, budeme všichni rádi!!!

Téma se může zamknout a případně přišpendlit, aby tuto chybu nebo zradu, jak je libo, již nikdo nezmiňoval.

S pozdravem Saara. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 listopad 2019 - 09:22

Ještě se to nezamklo, tak bych jen dodala ještě, že by mohli mít obojek i pomocníci, kteří se koupí s donuty v balíčku... Též za to hráči utratí dost a některé to mrzí, že je tato možnost jen v obchodě pod rukou...

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 22 listopad 2019 - 09:44

Dále bych ještě k tomuto něco měla... Vím, že to kdysi přijato nebylo, ale pokuste se znovu zvážit možnost vyjmutí drahokamu... Stálo by to pár donutů samozřejmě...

Jde mi o to, že v jiných hrách to jde a i tato by na tom vydělala dost. Téměř stejně jako, když hráč bude protáčet sekáč, aby drahokam našel. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 23 listopad 2019 - 12:38

Dále bych ještě k tomuto něco měla... Vím, že to kdysi přijato nebylo, ale pokuste se znovu zvážit možnost vyjmutí drahokamu... Stálo by to pár donutů samozřejmě...
Jde mi o to, že v jiných hrách to jde a i tato by na tom vydělala dost. Téměř stejně jako, když hráč bude protáčet sekáč, aby drahokam našel. :)

Pro příště tě poprosím nespamuj téma ale uprav svůj příspěvek, téma zamykám na žádost autorky.




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních