Skočit na obsah


Fotka

Zdravim/team


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 Rektules

Rektules

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Rektules

Odesláno 10 prosinec 2019 - 06:10

Zdravim chtel bych se zeptat zda by mi nekdo dokazal odpovedet na otazku (nevim jestli tady na forku to uz nebylo nenasel jsem to nebo jsem splepej:D) kolik donutu je potreba na kompletni team co se tyce bonusu(vse na max) dekuju predem



#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:00

Zdravim chtel bych se zeptat zda by mi nekdo dokazal odpovedet na otazku (nevim jestli tady na forku to uz nebylo nenasel jsem to nebo jsem splepej:D) kolik donutu je potreba na kompletni team co se tyce bonusu(vse na max) dekuju predem


Ahoj,
no, tak toto Ti asi nikdo nepoví... Vzhledem k tomu, že se cena po vylepšení navyšuje. Ale je to opravdu hodně. Pokud jsi velitel nebo důstojník, tak u toho vylepšení ceny napsané máš (myslím, že to vidí i členové, ale vylepšit to může jen velitel nebo důstojník).

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 Rektules

Rektules

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Rektules

Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:03

diky jde mi o to ze bych si to chtel vylepsit cele sam a zajima me kolik to stoji dohromady jsem predpokladal ze by mi naky zkuseny hrac ci admin ci vyvojar na to odpovedel ale diky za odpoved :D



#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:10

diky jde mi o to ze bych si to chtel vylepsit cele sam a zajima me kolik to stoji dohromady jsem predpokladal ze by mi naky zkuseny hrac ci admin ci vyvojar na to odpovedel ale diky za odpoved :D


Není zač. :D Tak to netuším, ale třeba i odpoví. :) Každopádně se cena za donuty pohybuje v řádech desítek tisíců Kč, přesný odhad si netroufám ani psát. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 Rektules

Rektules

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Rektules

Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:14

Není zač. :D Tak to netuším, ale třeba i odpoví. :) Každopádně se cena za donuty pohybuje v řádech desítek tisíců Kč, přesný odhad si netroufám ani psát. :D

a prave o to mi jde kolik si mam pripravit na to abych to poridil diky za zajem snad mi odpovi nekdo kdo to uz delal a nebo majitele hry



#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:20

a prave o to mi jde kolik si mam pripravit na to abych to poridil diky za zajem snad mi odpovi nekdo kdo to uz delal a nebo majitele hry


Jo jakože najednou? Tak to wau. S nikým takovým jsem se ještě nesetkala. :D Většinou každý vylepšuje postupně a většinou mu s tím někteří pomáhají. Ale jestli na to máš, tak to pak jo. Tak snad to někdo bude vědět. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Rektules

Rektules

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Rektules

Odesláno 10 prosinec 2019 - 09:24

Jo jakože najednou? Tak to wau. S nikým takovým jsem se ještě nesetkala. :D Většinou každý vylepšuje postupně a většinou mu s tím někteří pomáhají. Ale jestli na to máš, tak to pak jo. Tak snad to někdo bude vědět. :D

no snad jo jako dneska do her davaji daleko vic penez ver tomu :D v nejmenovane hre jsou lidi ochotni utratit nekolik stovek tisic na top 1 takze asi tak ja takove choutky nemam jen me zajima co se da a neda :D kolik a co:D apodobne



#8 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 22 prosinec 2019 - 12:13

Ahoj, tady jsem našel nějakou tabulku, snad je ještě aktuální:

https://forum.us.her...nsion-overview/

 

edit: pro zajímavost jsem si dal práci to spočítat a vyšlo 8,130,400 goldů a 11655 donutů


Příspěvek upravil Vysavacuctuosumnact: 22 prosinec 2019 - 12:28

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#9 Tucker

Tucker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 Příspěvků:
  • LocationPlzeňský kraj
  • Server:CZ5

Odesláno 28 prosinec 2019 - 03:58

Zdravim chtel bych se zeptat zda by mi nekdo dokazal odpovedet na otazku (nevim jestli tady na forku to uz nebylo nenasel jsem to nebo jsem splepej:D) kolik donutu je potreba na kompletni team co se tyce bonusu(vse na max) dekuju predem


Ahoj, omlouvám se že ti odpovídám později. Zde na českém fóru taky najdeš tabulku na výstavbu týmu a jeho celkové náklady.

Přikládám odkaz

https://forum.cz.her...vbu-týmu-100/

Téma též považuji zodpovězené tak téma zamykám.




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních